Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

30 milionów złotych za zbrodnie na Zirajewskim, a ile na Generale Marku Papale ? Rafał Gawroński

Ile jest warta zbrodnia w więzieniu w Polsce ? Rząd wycenił ją na 30 milionów złotych. Ta kwota to efekt zbrodni na Zirajewskim.

Uczestnicząc w konferencji Ministra Sprawiedliwości / Prokuratora Generalnego w dniu 8 stycznia 2010 roku osobiście przekonałem się, że tak jak w przypadku wielu zbrodni politycznych w tym najsławniejszej ś.p. Księdza Jerzego Popiełuszki gremium powołane do ścigania przestępstw próbuje wcisnąć zwykły kit w odbyt demokracji i mediów.

Niestety, nie przygotowano się do tej czynności z należytą starannością i nie zmrożono kitu żeby był twardy i wyglądał tak jak należy, mimo że są ku temu odpowiednie warunki atmosferyczne oraz był w miarę dopasowany do okoliczności.

Muszę powrócić merytorycznie do sprawy, bo Rząd oskarży mnie po aferze Piesiewicza o dewiacje narko-seksualne oraz naruszanie zasad etyki kulturalnego mordowania ludzi.

Nie jest to novum w historii, kultura i porządek musi być nawet przy mordowaniu ludzi. Pragnę przypomnieć orkiestrę na dworcu w Oświęcimiu witających przyjezdnych pasażerów.

Zadałem Ministrowi Sprawiedliwości / Prokuratorowi Generalnemu trzy pytania :

  1. Jaki jest wynik sekcji zwłok i kiedy zostanie opublikowany ?

Czy w przypadku pojawienia się nowych dowodów w sprawie Edwarda Mazura i jego ekstradycji do Polski Rząd w Polsce jest w stanie zagwarantować mu pełne bezpieczeństwo ?

Czy rozważa Pan Panie Ministrze przeniesienie śledztwa mając na uwadze okoliczności tego rodzaju, że asesor z Prokuratury w Pruszczu Gdańskim podkładał ładunki wybuchowe pod samochodem Nikosia ? Co uzasadnia jeden z wątków tej sprawy że Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku jest stroną w tej sprawie i z tej racji śledztwo powinno zostać przeniesione do innej prokuratury.

Odpowiedzi jakie otrzymałem, a właściwie ich nie otrzymałem bo były zdawkowe i nie na temat.

Pierwsze dotyczyło analizy sekcji zwłok i byłem pod wrażeniem jakości służby zdrowia, niektórzy są pod takim że nawet umierają. Otóż oznajmiono mi, że sekcja zwłok została zrobiona i opublikowana. Wrażenie robi i powinno zrobić na wszystkich ludziach interesujących się nie tylko muzyką to że nasza służba zdrowia jest wielokrotnie szybsza od tej w Stanach Zjednoczonych gdzie na analizy i rezultat sekcji zwłok Michaela Jacksona trzeba było czekać kilkanaście dni, a u nas proszę od ręki. Zator tętnicy płucnej i wszystko jasne.

Ale to się pokrywa z innymi działaniami służby zdrowia w Polsce, gdzie większość pacjentów teraz jest załatwianych też od ręki na zasadzie, nie ma pieniędzy musi Pan/Pani umierać lub na zasadzie do ręki lekarza i na badania za godzinę lub najpóźniej jutro. Po prostu czysty rynek, a dla ludzi nie z Krakowa niech będzie targ lub nowocześnie biznes.

Drugie pytanie bez odpowiedzi. Odniosłem wrażenie że nie zdaję sobie sprawy z tego, że już przecież pięć lat i to bez problemów jesteśmy w Unii Europejskiej, a Rząd też jest europejski, więc co to za pytanie. Nie jesteśmy w końcu SBekistanem lub inną narkotykową republiką. Chociaż Premier latał do Peru samolotem dyplomatycznym i mam nadzieję, że przypomniał sobie ten czad, jak za młodu wdychał ustami w przeciwieństwie do Piesiewicza, który robił to nosem. Niestety Piesiewicz popełnił błąd w sztuce wdychania oraz naśladowania Premiera dodał także sex więc wyszło politics, drugs and sex.

Odpowiedź na trzecie było pełne elokwencji, spokoju i rozwagi. Nie przewidujemy przeniesienia śledztwa do innej prokuratury. Śledztwo w sprawie generała Papały prowadzi prokuratura w Łodzi.

Innymi słowy to nic nieznacząca sprawa i tylko kolejna śmierć ważnego świadka w więzieniu. Najwyraźniej już nikt w Polsce by nie kupił powieszenia więc zmieniono metodę ze sznurka na chemię. Bardzo sprytnie i po myśli Junty Urzędniczej.

Lekarz nie podający leków jest zwykłym mordercą i to nie Izba Lekarska w Gdańsku ma prowadzić wyjaśnianie okoliczności politycznego mordu świadka, a prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie śmierci Generała Marka Papały oraz badać wszystkie wątki z tym związane. Lekarz ma iść siedzieć !!!

Te same zarzuty dotyczą sądów, prokuratur i śmierci świadków w sprawie śp. Krzysztofa Olewnika umierających na zasadzie wirusa samobójczego przy pełnym zadowoleniu kolejnych Ministrów. Za Ćwiąkalskiego było powieszenie, za Kwiatkowskiego jest chemia ale efekt ten sam. Następny będzie wypadek drogowy. Przepraszam w więzieniach jest zakaz poruszania się pojazdami samochodowymi, chociaż zawsze może się zdarzyć, że niechcąco cofająca więźniarka zgniecie kolejnego ojca rodziny i przez przypadek świadka w ważnej kryminalno-politycznej sprawie. I znowu będzie kilkadziesiąt milionów złotych na zakup samochodów. Oczywiście tych służbowych i cywilnych. Przecież nikt nie zaakceptuje dojeżdżać do pracy środkami komunikacji miejskiej mając willę nad morzem.

Rząd w Polsce jest kulturalny, obyty, z relacjami, doświadczeniem, medialny i oczywiście bezkonkurencyjny w ściemie serwowanej ogółowi ku samozadowoleniu. Inne ugrupowania nie mogą nadążyć za szalejącymi członkami platformy. Pewnie dostali cywilizacyjnej prostaty.

Masturbacja polityczna, to także forma ekspresji uzewnętrzniania swoich poglądów robienia czegoś w dodatku na okrągłym stole z kantami, ponieważ tylko ten rodzaj gwałtu na demokracji i mojej Ojczyźnie może być wygodnie uprawiany.

Byłem bezprawnie aresztowany i przebywałem 24 dni w tym areszcie śledczym w Gdańsku. Sprawa dotyczy pospolitego zdarzenia co wielu Polaków doświadczyło - czyli oszustwa wyłudzenia kredytu pod zastaw gospodarstwa rolnego. Kiedy kredyt hipoteczny jest zabezpieczony to udziela się pierwszej części kredytu na remont gospodarstwa, a drugiej części na zakup stada hodowlanego już nie. Kredyt był dla młodego rolnika a teraz jestem stary. Tak jak by wyremontować fabrykę, a zakupu maszyn do produkcji nie dokupić bo firma ma splajtować.

Jak ujawniłem korupcję wójta Gminy Elbląg, który jest moim sąsiadem i „wystawiał decyzje podatkowe z rażącym naruszeniem prawa'' cytuję postanowienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Elblągu z zamiarem zakupu mojego gospodarstwa niezwłocznie prokuratura oskarżyła mnie w cztery lata po wzięciu kredytu na podstawie kserokopii dokumentu ,że ja ten kredyt hipoteczny wyłudziłem mimo, że był on zabezpieczony na sumę wielokrotnie wyższą od udzielonego kredytu.

Dlatego, aż czterokrotnie badano mnie psychiatrycznie w Gdańsku, Elblągu i Olsztynie ze względu na swoiste novum wyłudzania kredytu pod zastaw majątku wielokrotnie wyższego od wartości udzielonego kredytu. Jeżeli ja jestem normalny po czterokrotnych opiniach biegłych psychiatrów, to teraz należy zbadać tych co mnie tam wysyłali. Gwarantuję wynik zaawansowanej niepełnosprawności umysłowej który będzie tożsamy z wynikami wszelkich dotąd uznanymi opiniami biegłych psychiatrów o światowej renomie. Na tej podstawie powinien być wydany zakaz funkcjonowania samodzielnie w cywilizowanym świecie przez spore gremium sędziów i prokuratorów w Polsce. Jeden warunek musi być tylko spełniony, muszą się udać na konsultacje psychiatryczne z aktami spraw, które osobiście prowadzili.

Każdy broni się jak może, jedni prawdą, drudzy prokuratorami i sędziami oczywiście skorumpowanymi. Po przeszło dwudziestu latach emigracji trudno jest mi zrozumieć, jak można oskarżyć i skazać za wyłudzenie kredytu hipotecznego pod zastaw wniesionego wielokrotnego zabezpieczenia udzielonego kredytu. Cywilizacyjne curiosum. Muszę o wyjaśnienia poprosić naszych cywilizowanych posłów, jeżeli tylko będą mieć czas.

Redaktor Jaworowicz poświęciła wiele programów tej kwestii tak ,że została zmuszona do zmiany treści swoich programów aby nie być „nudną”. Ale po zmianach to i tak tylko jest promocja Pani Redaktor.

Prawda Zirajewskiego jest okrutna i bezczelna, tak jak moja i wielu innych ojców w Polsce oraz ma podłoże kryminalno-polityczne, a dotyczące kolejnych Ministrów Sprawiedliwości, kolejnych Premierów.

Są oni tylko po to, żeby robić wrażenie i odpisywać lub nie na kierowane listy, skargi, petycje przez podległą skryminalizowaną strukturę junty urzędniczej czyniąc ich tym samym przestępcami na zasadzie współudziału i zaniechania.

Osobiście mogę potwierdzić, że w więzieniach w Polsce zabija się ludzi zwłaszcza tych co chcą współpracować, ale prokuratorzy i sędziowie zamieszani w sprawy nie pozwalają im ujawnić prawdy bo ta prawda zagraża ich interesom polityczno-kryminalnym.

W mojej celi w areszcie śledczym w Gdańsku doszło do podobnego zdarzenia. Wezwana karetka pogotowia udzieliła pomocy i uratowała osobnika. Pozostał tylko niesmak zagrożenia mojego życia do dnia dzisiejszego, bo wersję zdarzeń musieliśmy pisać i poprawiać trzy razy pod groźbą oskarżenia w usiłowaniu zabójstwa.

Minister zapowiedział że 30 milionów złotych znajdzie się w budżecie na służbę więzienną. Jeżeli mówi to po zbrodni na Zirajewskim świadku w sprawie Komendanta Głównego Policji to jest to potwierdzenie starej prawdy kto i ile zarobił na śmierci.

To niestety źle wróży demokracji, zwłaszcza że ostatnio autor został przez pracowników Kancelarii Sejmu pomówiony o związki z terroryzmem. Jeżeli pisanie i dziennikarstwo ,jest terroryzmem to politycy, sędziowie, prokuratorzy muszą spodziewać dalszych aktów terroru dziennikarskiego z mojej strony.

Autor złożył w tych dniach zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Krzysztofa Lufta, pracownika Kancelarii Sejmu.

Powstrzymać może mnie tylko wirus samobójczy panujący w więzieniach w Polsce. Obecnie śmiertelny wirus został zmutowany z wieszania na chemię i niestety jest to wyższy poziom rozwoju zbrodni.

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Warszawa, dnia 9 stycznia 2010 roku.

Autor zastrzega sobie wszelkie prawa do tej publikacji.


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.