Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 07-11-2011

private swingers party in Elbląg sędziego...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ

Sędzia powinien zawsze kierować się zasadami uczciwości, godności, honoru, unikać zachowań, które mogłyby przynieść ujmę godności sędziego, ...

Z mojej poczty

Witam Cię Andrzeju.

O ile jesteś zainteresowany tematem, to przejrzyj sobie na Naszej Klasie pewien profil dosyć ciekawej osoby.

 

Chodzi mi tu o męża pani prezes sądu okręgowego w Elblągu - E. Pietraszewskiej (tej, która dokonała mojego zwolnienia) niejakiego Piotra Pietraszewskiego. /ten w czerwonych rajstopach – przypis autora/

Ten gość w galerii swoich zdjęć umieszcza zdjęcia obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego (jedno zdjęcie)oraz inne w których fotografuje się w obliczu krzyży-oczywiście drwiąc sobie z tego faktu. Podpisuje te zdjęcia jakoby - obrońca krzyża. Oczywiście intencją jest wyłącznie kpina i drwina, bo na pewno osobnik z tego środowiska nie jest związany w jakikolwiek sposób z faktycznymi obrońcami krzyża. Z tego, co jest mi wiadome jest on najprawdopodobniej radcą prawnym prowadzącym kancelarię w Elblągu. Oczywiście na Naszej Klasie nie podaje się on z nazwiska, bo nie ma odwagi.

Taka pani w wannie na jednym ze zdjęć - to właśnie prezes sądu w Elblągu - MASAKRA!

I widzisz jacy ludzie dokonali mojego zniszczenia. Normalnie masakra i żenada!                                                    (…)                                                                                                                                                                                   Pozdrawiam

Darek.

nk.pl/#profile/1515391/gallery/album/2/29

/ zaznaczenia autora /

 

 teraz pełna godności i powagi urzędu, ... Gratulacje p. Prezes !!!

Dość

Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~wizytator
20-11-2011 / 20:12
pani prezes a zapisy na swingers party jeszcze aktualne???widzę że trzeba najpierw wymoczyć swoje brudy!!wszędzie te skorumpowane hieny!!!
~Tomek
19-11-2011 / 20:10
A pan Sławek S dalej miesza z Wrocławiem. Marnuje Pan czas Panie sławku. Lepiej się czym innym zająć. Nie tędy droga aby się mafii dobrać do tyłka.
~Tomek
19-11-2011 / 20:07
Oj nie przesadzajmy. Trochę nieładnie prezentować Panią Sedzię która dokonała zwolnienia. To jakaś niewdzięczność. A że się w wannie lokuje z jakimiś mężczyznami? Kochani, żadna to przyjemność bo wanna wąską a faceci podstarzali. Pani musi być nieszczęśliwa skoro ją fascynują takie marne rozrywki. Ja rozumiem jakiegoś młodego umięśnionego brunecika chip-and-dale'sa - to tak- podupczyłaby sobie z jurnym młodziakiem. Ale tak? Nic specjalnego. Taki sobie wygłupik. A mąż tej pani co publikuje zdjęcia to już kompletne zidiocenie - radca prawny i publikuje zdjęcia żony sędziny? Masakra.
~drugastrona
10-11-2011 / 13:04
Do tego gościa co to się podpisuje układ - tożto właśnie wy nie tylko nie znacie prawa ale rówbnież go nioe przestrzegacie dlatego już niedłuo niezawiśli jeszcze zawisną. Czego i tobie chłopku roztropku życzę !
~danielcalu
10-11-2011 / 12:56
A mówiłem i pisałem iż w tym środowisku tylko kurwa i złodzeij rządzi a zwłaszcza w Lublinie gdzie całe gangi rodzinne opanowały stanowiska sędziow i prokuratorów gdzie o moralności to więcej wie prostytutka co osoby noszące godło na piersi a immunitet im przeszkadza w pełnieniu podstawowych obowiązków konstytucyjnych. Owszem są wyjątki ale to ok. 3-5 % tychże togowców opanowanych przez masonów.
~układ
10-11-2011 / 11:35
tyrajcie, tyrajcie i tak tego nie zmienicie. Tak skomplikowaliśmy przepisy prawa abyśmy jeno my się w nich poruszali. Te zombi zaraz cię zlicytujemy, jak staniesz się agresywny lądujesz w wariatkowie albo za kratami a tam zwyczajowy reset niczym kamień w głowę o sorry w wodę.
~zombi
10-11-2011 / 11:03
A co na to GOJ polaczek na podwyżki prądu, gazu, wody i bandyckich opłat za chociażby użytkowanie wieczyste czy podatki od naszej cieżkiej najniżej opłacanej w Europie pracy ? - Społeczeństwo gojów ( bo tak na nas mówią żydzi żądzący Polską) - placze i płaci bo polacy zniewoleni kolejnymi rządami krwiopijców już bez słowa na szafot pójdą. W głupocie społecznej nie mamy sobie równych a przyzwolenie na manipulowanie nami i okradanie przez kolejne mafie partyjne weszło nam po prostu w krew. Nikt tak na poważnie nie zadaje sobie pytania kto robi dziurę budrzetową a robią ją przede wszystkim bezproduktywne zawody z immunitetami czyli sędziowie , prokuratorzy i parlamentarzyści którzy łącznie pochłaniają kilkanaście procent budżetu, Kolejni w tej kolejce niszczący budżet naszego pięknego kraju to Unia Europejska pochłaniająca kilkanaście procent PKB a w postaci tzw dotacji Unijnych moze do nas wrócić nie więcej niż 16,6 % naszego wkładu do Unii . Czyli np jakiś tam most o którym się pisze iż został postawiony z dotacji unijnych który kosztował 17 mln zł tak naprawdę kosztował polaków 100 mln zł. I to się nazywa właśnie pomoc unii która niestety od kilku już lat sama się boryka z kłopotami a dzięki takim głupawym narodom jak Polska utrzymuje się jeszcze na wierzchu zamiast już dawno utonąć w długach. Chcecie poznać prawdę - czytajcie aferyprawa.eu
~albo was żywcem zamurujemy
09-11-2011 / 15:44
~wszystkich tu zagnamy
09-11-2011 / 12:14
~Czarny wasal polityka
09-11-2011 / 11:22
macie szczęście, że nie zostaliście zabici na widzeniu w areszcie w Tarnowskich Górach tak jak ostatnio młoda kobieta zamordowana we Wrocławskich areszcie podczas odwiedzin. Ale wszystko jeszcze przed Wami i przed Waszymi rodzinami. Podobnie jak wizyta u posła Jackiewicza z też Wrocławia. Pozdrawiam jeszcze żyjących .