Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 23-10-2012

9619b3b87058bbc7e48b30335e2127dc_12_0_1_.jpgZamiast spotkania z Gowinem, psychiatryk. Dr Zbigniew Kękuś

Czyli jak polskie sądy egzekwują wyroki Sądu Najwyższego. Numer na wariata nadal popularny! Nie ważne, że jesteś niewinny. Ważne co postanawia "niezawisły" sąd pod osłonką immunitetu.

Zbigniew Kękuś:

".. Dowiedziałem się z najbardziej wiarygodnego z możliwych źródeł t.z. od policji, że jestem poszukiwany przez policję celem odstawienia mnie do szpitala psychiatrycznego imienia Dr. Babińskiego w Krakowie – Kobierzynie na badanie psychiatryczne, badanie zlecone przez sędzie Sądu Rejonowego w Dębicy Beatę Stój, która prowadzi sprawę karną przeciwko mnie, sprawę, która już kiedyś zakończyła się wyrokiem wydanym przez jej kolegę, zresztą ona sama pisze o tym sędzi, sędzia Tomasz Kuczma, że jest jej znajomym. Ten pan skazał mnie za znieważenie i zniesławienie piętnaściorga sędziów, rzecznika praw obywatelskich Andrzeja Zoll'a i adwokat Wiesławy Zoll. Sprawa została wznowiona dwoma wyrokami wznowieniowymidwóch sądów, Sądu Okręgowego w Rzeszowie i Sądu Najwyższego. Sąd Okręgowy w Rzeszowie wznowił ją albowiem okazało się, że Sędzia Tomasz Kuczma skazał mnie za 16-cie zarzutów z 18-tu za które byłem skazany, które już w dniu orzekania nie były przestępstwami, a Sąd Najwyższy udowodnił, dowiódł razem z prokuratorem generalnym, który wniósł kasację, że to nie ja byłem sprawcą czynów, za które zostałem skazany. Co więcej czyny za które zostałem skazany były popełnianie w okresie od stycznia 2003 roku do września 2005 roku, czyli 9,8,7 lat temu. Co jeszcze więcej skazano mnie za znieważenie Andrzeja Zoll'a, rzecznika praw obywatelskich jako konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej. Nasz największy, według wielu, szczególnie z niektórych środowisk prawnik, karnista sam Andrzej Zoll mówi, że Rzecznik Praw Obywatelskich, mówi, pisze, że Rzecznik Praw obywatelskich nie jest organem konstytucyjnym Rzeczypospolitej Polskiej i nagle okazuje się, że z tej komedii pomyłek, największą ofiarą jestem ja, bo sędzia zamiast wydać zgodnie z prawem w jak najszybszym i możliwym terminie uniewinniający mnie wyrok, kieruje mnie na badania psychiatryczne – kto wie, czy nie zostanę umieszczony na obserwację w szpitalu psychiatrycznym. .."

MP: O jakie lata chodzi?

1171cc1368d347fcf361435953076a4b_0_0_1_.jpg".. Sędzia chce by biegli psychiatrzy sądowi, ustalili na podstawie wyników moich badań przeprowadzonych teraz jak Pan słyszał i zauważył w październiku 2012 roku, czy ja byłem zdrowy psychicznie w okresie od stycznia 2003 powtarzam, do września 2005 roku. I powtarzam jeszcze raz: MIMO że wie, bo to nie jest moje stanowisko ale Sądu Najwyższego, że nie ja byłem sprawcą czynów za które mnie skazano i mimo , że wie, że 16-cie z 18-tu to wcale nie są przestępstwa od października 2006 roku. Taka wola sędzi. Sędzia jest bogiem w tym kraju. .."

Więcej w reportażu: Zamiast spotkania z Gowinem, psychiatryk. Dr Zbigniew Kękuś, cd.Jak widać w Polsce metody postępowania z pokrzywdzonymi przez wymiar niesprawiedliwości są nadal takie same. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest zamykanie obywateli, którzy domagają się swoich praw - w psychiatryku. Tam odpowiednia ekipa przeprowadzi badania pod dyktando sądu i człowiek zostanie potraktowany jak wariat.

Coś na ten temat wiem. Zdarzyło mi się odwiedzać kogoś jak również odbierać pewną osobę na żądanie. Stan w jakim ją oddali był tragiczny. Osoba ta była naszpikowana jakimiś tabletkami, zastrzykami do takiego stopnia, że jeszcze następnego dnia nie można było zbytnio z nią porozmawiać. Tam się zwyczajnie ludzi zamyka, podaje im ciężkie środki farmakologiczne i ma się święty spokój. Według mnie ośrodki te bardziej służą do badań różnych środków farmakologicznych oraz przydają się właśnie w takich jak powyższa sytuacjach.
To oczywiście moje zdanie, jednak doskonale wiem jak się postępuje z ludźmi niewygodnymi lub "trudnymi" dla systemu.
Tak samo wygląda to w przypadku młodych ludzi, którzy określani jako trudni, zamykani są w tak zwanych psychiatrykach dla nieletnich i młodocianych. Tam przepisuje się im każdą ilość odpowiednich leków niejednokrotnie według życzeń "pacjenta".


Źródło zdj. wprowadzającego: wikimedia.org

Porozumienie Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - Ministra Sprawiedliwości Jarosława Gowina z Sieglindą Broda, Teresą Kawiak, Zbigniewem Kękusiem i Wacławem Stechnijem.
2012.01.10 Pismo Zbigniewa Kękusia do członków Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej
Dalszy ciąg działań Zbigniewa Kękusia - pisma do Komendanta Policji w Rzeszowie oraz Sądu Okręgowego w Rzeszowie.
2012.09.24 List otwarty Zbigniewa Kękusia do Żydów "na świeczniku"
Rzeszów - zapraszamy media i publiczność 25.09.2012 r. do Sądu Okręgowego w Rzeszowie Wydział II Karny na posiedzenia dot. niekompetencji Beaty Stój z Sądu Rejonowego w Dębicy. Zbigniew Kękuś. 
2012.09.20 Prośba Zbigniewa Kękusia do redaktora "Dziennika Polskiego" Zbigniewa Bartusia o uczestnictwo w posiedzeniu Sądu Okręgowego w Rzeszowie w dniu 25 września 2012 r. w sprawie odszkodowania za przewlekłość postępowania sądowego
2012.09.14. Wniosek Zbigniewa Kękusia do Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie, sędzi Barbary Baran o zwrot kwoty 25.450,30
2012.09.03 Zaproszenie Zbigniewa Kękusia dla premiera Donalda Tuska na posiedzenie Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia w dniu 6 września 2012 r.
Warszawa - 6 września zapraszamy na protest przed sądem ul. Marszałkowska 82 i posiedzenie w sprawie przestępstw prokuratorów Z. Ćwiąkalskiego, A. Czumy, K. Kwiatkowskiego z zawiadomienia Zbigniewa Kękusia.
2012.08.31 Wniosek Zbigniewa Kękusia i Teresy Kawiak do Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Gowina o wyznaczenie terminu spotkania
Pismo Teresy Kawiak i Zbigniewa Kękusia do funkcjonariuszy Policji Sądowej Sądu Okręgowego w Krakowie oraz pracowników firmy świadczącej sądowi usługę ochrony.
2012.08. 27. Wniosek Zbigniewa Kękusia i Teresy Kawiak do przedstawicieli władz i mediów Krakowa o zwrócenie się z wnioskiem do Ministra Sprawiedliwości Jarosława Gowina
2012.08. Wniosek Zbigniewa Kękusia do Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie, o sporządzenie i doręczenie wyjaśnienia, że nielegalny, tj. sprzeczny z prawem jest protest prowadzony przed Sądem Okręgowym w Krakowie
2012.08.22 Pozew Zbigniewa Kękusia do Sądu Apelacyjnego w Krakowie o stwierdzenie, że wyrok nie istnieje.
2012.08.20 Pozew Zbigniewa Kękusia przeciwko Skarbowi Państwa - Prezesowi Sądu Okręgowego w Krakowie o zadośćuczynienie
2012.08.21 Wniosek Zbigniewa Kękusia o odwołanie Prezesa Sądu Barbary Baran
Dr Zbigniew Kękuś o "reprywatyzacji mienia. Sprawa dla ABW
PROTEST TERESY KAWIAK I ZBIGNIEWA KĘKUSIA I PRZED SĄDEM OKRĘGOWYM W KRAKOWIE PRZERWANY PRZEZ POLICJĘ
Kraków - Sąd Okręgowy odstępuje od egzekucji komorniczej mieszkania dr Zbigniewa Kękusia po interwencji dziennikarzy AFER PRAWA i Rebeliantki.
Przestępczość zorganizowana w krakowskich sądach? Ciąg dalszy protestu Zbigniewa Kękusia
Zbigniew Kękuś, Teresa Kawiak demaskują bandytyzm sądowy cd..
Dr Zbigniew Kękuś demaskuje bandytyzm sądowy – kolejny dzień głodówki pod Sądem w Krakowie 
Prześladowanie Zbigniewa Kękusia przez niekompetentną i niezrównoważoną psychicznie SSR Beatę Stój z Dębicy.
Zbigniew Kękuś rozpoczyna w dniu 17 lipca 2012 r. protest głodowy przed Prokuraturą Generalną.
Pismo Zbigniewa Kękusia do piętnaściorga sędziów Sądu Okręgowego w Krakowie, którym autor informuje adresatów, że sami, z własnej woli dowiedli, że są groźnymi dla społeczeństwa mściwymi przestępcami.
Donald Tusk - zawiadomienia o dokonanym przez władze Rzeczypospolitej Polskiej mordzie na 33-letnim obywatelu Rumunii Claudiu Crulicu przez jego zagłodzenie... następnym będzie Zbigniew Kękuś.
Skarga na sędzię Sądu Okręgowego w Krakowie I Wydział Cywilny Elżbietę Bednarczuk Zbigniew Kękuś
Zażalenie Zbigniewa Kękusia na postanowienie prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Bartosza Tomczaka o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie o popełnienie przestępstwa

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Elmira
04-01-2015 / 16:53
~Midge
04-01-2015 / 15:22
This is the ideal answer. Evyroene should read this hhziwynxl.com [url=drkhnbgw.com]drkhnbgw[/url] [link=qtxkgowbhmj.com]qtxkgowbhmj[/link]
~Elok
23-12-2014 / 20:11
Sigh. As it was then, so it is now. President Obama has been deluded into thinnikg" rel="nofollow">xiqqglufd.com">thinnikg that he can bring "Peace" by negotiating for the Arab states. I wondered how he came to that disastrous conclusionThe last time an American president had stepped in to negotiate for the Arab states the result was peace with Egypt. From your use of words such as deluded and disastrous I take it you think the peace was a mistake?
~Linda
20-12-2014 / 02:04
The really crazy thing to all of this is these hilly bieills are known not to have any kids of their own and those that do seem to be under the illusion that their off-springs will be spared because of the role they have played in bringing the NWO about. It is for them that the rudest shock of all beckons. Their kids, who are competitors to their greed, will be the first on the slab, if for no other reason, because they know and have seen too much.
~marek777
21-11-2012 / 00:34
~miki www.aferyprawa.eu 18-11-2012 / 23:47 R O D A C Y !!! K O M I T E T O B Y W A T E L S K I ds. Praworządności i Walki z Korupcją w K O S Z A L I N I E. Z A P R A S Z A w dniu 03-12-2012r o godz.. 12 sala Nr 16 w Sądzie Okręgowym w Koszalinie przy ulicy Waryńskiego 7. Na Ż A Ł O S N Y PROCESOWY spektakl sprawy V Ka. 763/12 w wykonaniu TOGOWCÓW dziczy magistrów prawa - związku przestępczego V Wydział Karno-Odwoławczy, który będzie rozstrzygał procesowo ponad czteroletnią stertę obornika procesowego - X K.865/08/WW „wyprodukowanego solidarnością zawodową sitwy na folwarku” Sądu Rejonowego w Koszalinie : Made in SSR Wanda Wieczorek & SSR Sylwia Wróbel & SSR Bogna Maria Mazur & PPR Karolina Szymczewska & SSR Małgorzata Plesiewicz & rpr Jerzy SCHWARZ i I N N I na prywatne Z L E C E N I E PPO Andrzej S I U C H T A na korzyść swoich rodzinnych pociotków : ŻAK & Solejko - przynależnych do struktur R E P U B L I K I gawłowskiego żołnierza PO ps. D Y Z M A – P I R A M I D A stworzona na lokalne potrzeby kolesiów funkcjonujących w strukturach samorządowych przynależni : np. wójtowie Zbigniew CHOIŃSKI – Mielno; Franciszek SZCZEPANIK gmina Świeszyno i I N N I. OFIARĄ NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI Togowych przestępców jest Czesław Świątek – emeryt z Sarbinowa. Masakrowany hitlerowsko-stalinowskimi metodami znęcania się od roku 1995 przez TOGOWCÓW: Za sprawą Sławomira PRZYKUCKIEGO & Danuty Sokołowskiej (para sędziów - ŻYDÓW) & Tadeusza SZKUDLAREK & Czesława Podgórnego & Mariana Wawrzynkowskieg i I N N Y C H został okradziony z dzierżawy działki (przynależnej legalnie za pisemną zgodą ZARZĄDU GS Mielno od roku 1975) zaś w wyniku procesowego awanturnictwa TOGOWCÓW przy udziale bandytów w policyjnych mundurach zamordowano mu żonę Jadwigę. Na zlecenie rpr Januszewskiego za sprawą adwokato - komornika Grzegorz MROWIŃSKI w dniu 13-07-2012r. Przez ponad cztery lata SSR Wanda Wieczorek – psychicznie chory TOGOWIEC – usiłowała udowodnić swojej OFIARZE, że „wielbłąd ma trzy nogi”. Insynuacją urojeń własnych NIEPOCZYTALNY TOGOWIEC SSR B.M. Mazur uznała KONFABULACJE za rzeczywistość; zaś solidarnością zawodową sitwy SSR W. WIECZOREK podjęła się udowadniać na podstawie urojeń PPR G. SZYMCZEWSKIEJ , że OFIARA NAZIZMU pobiła sędziego i naruszyła nietykalność cielesną awanturnika rp J. SCHWARZ. Jak Czesław ŚWIĄTEK mógł pobić sędziego i naruszyć nietykalność rpr J. SCHWARZ ?! skoro w ręku trzymał dokumenty. Zaatakowany od tyłu przez radcę wypuścił z rąk plik dokumentów a schylając się by pozbierać rozrzucone dokumenty podarto mu odzież. Przez cztery lata, czterech lekarzy psychiatrów- rzekomych biegłych sądowych zatrudnionych przez SSR W. Wieczorek usiłowało zrobić z Czesława ŚWIĄTEK – WARIATA. Ostatecznie dr nauk med. G. ŻABA z Poznania i dr n. med. E. KRAMARZ ze Szczecina rozprawiło się z koszalińskim psychiatrami – OSZUSTAMI którzy na życzenie przestępczej zgrai TOGOWCÓW z Koszalina napiszą każdą treść opinii psychiatrycznej wygodną dla koszalińskiej HOŁOTY z IMMUNITETAMI. SUPER CURIOZUM zanosi się na Rekord Guinessa bowiem od ponad szesnastu lat trwa nazistowskie ZNĘCANIE SIĘ nad Ofiarą. PATRZ : www.aferyprawa.eu Tygodnik : „S O L I D A R N O Ś Ć” Nr 47 z dnia 24-11-2006r „Temida dziwnie stronnicza” Dz. „Miasto” – Prawo NIE sprawiedliwość” – 2010r; Interpelacja poselska – 2010 r dz. Miasto” i I N N E. Nasza obecność JEST wyrazem pogardy dla TOGOWEJ HOŁOTY z IMMUNITETAMI.
~jakel
28-10-2012 / 00:09
Rodacy ! Przekazuję ZDARZENIE jakie odbyło się dnia 29-09-2012r w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego 97 za sprawą wypłukanej z mózgów, zasad etyczno-moralnych i logiki rozumowania ale doskonale uzbrojonej w hitlerowsko- stalinowskie zwyczaje ministerialnej HOŁOTY z Ministerstwa Sprawiedliwości al. Ujazdowskie 11 w Warszawie. Po kilkunastodniowej GŁODÓWCE Urszuli ROWIŃSKIEJ na terenie ministerialnego obiektu OFIARY NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWYCH przestępców wróciła z pisemnym zapewnieniem, że sprawa samozwańczej DECYZJI „ojca chrzestnego” PS. DYZMA – herszt „koszalińskiej PIRAMIDY” b. V-ce Prezydent m. Koszalina – Stanisław GAWŁOWSKI – patrz : www.pokrzywdzeniprzezgawlowskiego.pl zostanie w trybie pilnym ZREWIDOWANA. SUPER HIT. Jak „zrewidowano” sprawę ROWIŃSKICH. Z udziałem Marek WINNICKI – komornik + bandyci w policyjnych mundurach „wynieśli na pałach” Urszulę i Wiesława Rowińskich. Wyp… ich z mieszkania jak psy … na ulicę. C U R I O Z U M Stanisław GAWŁOWSKI żołnierz PO – poseł (sekretarzyna w Ministerstwie Ochrony Środowiska, Prezes Rady Nadzorczej Fundacji Ochrony Środowiska zarządzający – 5mld złotych pranymi przez Szwajcarię na zakodowane konta) w dniu 29-09-2012r rozliczył się z Wiesławem. Swoim partyjnym kolegą z PO. GAWŁOWSKI pretendent do fotela po Donaldino TUSK. Buduje swoje IMPERIUM wzorem miliardera KULCZYKA. Polska JEST N I E P O D L E G Ł A, D E M O K R A T Y C Z N A i WOLNA. Do 1989r Pod przykrywką „budowy komunizmu” Niepospolita kurwa i złodziej kradła i grabiła Polski Naród. Po 1989r „PROsolidarnościowe” LARWY zżerają PRL-owskiego TRUPA. Aktualnie pod przykrywką „niszczenia komunizmu” HOŁOTA okrada i grabi Obywatela w Polsce rzekomo Wolnej, Niepodległej i Demokratycznej. Ministerstwo Sprawiedliwości , Racja Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski ?! czy pospolita KUPA GNOJU, plantacja bambusa i niewolnictwo ? pod przykrywką Orła z korona ale z gołą d … JEST Pomnik DONALDA - BASEN NARODOWY, ślizgacz MUCHA – ministra i … JEDEN Wielki P I C po polsku. NIECH żyje Polska …
~Andrzej Tomasz Sobolewski
25-10-2012 / 13:10
Sąd jest niezawisły! Oznacza to że obligatoryjnie wywiązuje się z obowiązku OCENY NIEZAWISŁEJ! Jeżeli nie wywiązuje się nie jest Sądem ale Mimikrą Sądu, animowaną przez animatorów sądowych, często piszących orzeczenia zwane wyrokami i uzasadnienia dla bezmyślnych obsad wokand sądowych! Pozdrawiam. Andrzej Tomasz Sobolewski
~Obywatel
24-10-2012 / 21:20
SKANDAL!!! Zbliża się czas, że wszyscy wyjdziemy na ulicę... Mam wrażenie że żyję w buszu a nie w państwie prawa!!! Nawet nie mam wrażenia a jestem tego pewny!!!
~Demaskator
24-10-2012 / 21:11
Horror!!!!. Dramat rodziny Rowińskich z Koszalina. www.youtube.com/watch?v=b6VSAu8kb7Y&feature=autoplay&list=UUyomsFfYb
~Demaskator
24-10-2012 / 20:25
Pomimo społecznych protestów prawa togostonu nadal ponad Konstytucją i Konwencją o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Mamy demokrację jak za Stalina. www.aferyprawa.eu/Interwencje/Skazany-ustawami-na-pastwe-togowych-pr www.youtube.com/user/MrMariusz22l?feature=watch