Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 02-12-2014

Zakochana sędzia Magdalena Szataniak z Wydziału Karnego w Łasku gotowa jest wszelkimi sposobami zniszczyć konkurentkę – mamy tylko nieetyczne postępowanie sędziego?

Jeszcze w 2010r Krzysztof żył w nieformalnym związku ze starszą od siebie o 9 lat sędzią Magdaleną Szataniak. Widocznie nie było mu aż tak miło, ponieważ w maju 2011r poznał nową przyjaciółkę no i zaczęło się...
Zazdrosna sędzia wszelkimi sposobami stara się do dnia dzisiejszego odzyskać partnera. Najpierw osobiście odwiedziła znajomą swego kochasia i zagroziła jej, że ma z nim zerwać wszelkie kontakty inaczej źle skończy. Groźby karalne i wulgarne SMSy stały się praktycznie codziennością życia w nowej znajomości Krzysztofa pomimo że była to tylko znajomość typowo towarzyska.

Zacytujemy niektóre fragmenty wybranych wiadomości: Prawda jest taka, że oprócz niego nikt cie ojszczać nie chce przechodzony tępaku z bachorem...
lub mam nadzieję, że masz niesmak w ustach po tym jak mu obciągałaś, bo kilka godzin wcześniej wkładał mi go w tyłek..
Jak widać z tekstów, poziom poziom moralny „szatańskiej” sędzi Szataniak sięgnął szamba... np. "Pozdro z Północnej, Krzysiu zaprasza do trójkąta"
i dalej się chwali: "A masz z tego tyle,że sylwestra spędziłaś sama, a ja bawiłam się w pięknym hotelu w Zakopcu,na samych Krupówkach. Ty mu potrzebna jesteś jako taxi, sprzątaczka i kucharka no i do robienia dobrego wrażenia przed ojcem, że już się ze mną nie spotyka, tylko ty tego nie widzisz zaślepiona uczuciem, a "kiepskie" jak twierdzi bzykanie z tobą,to taki bonusik" - wysłane 12 stycznia 2012.

Gdy wakacje w 2011 roku spędzali razem z dziećmi pani Szataniak nie mogąc znieść takiego faktu przyjechała do domu Krzysztofa "z oświadczeniem o ciąże" !?! :-( , że zrzeknie się jego długu 30tys. zł na poczet alimentów (pożyczała Krzysztofowi spore kwoty aby go do siebie przywiązać) jaki on miał u niej pod warunkiem że ją wreszcie zapłodni... - żenada ( taka sędzia provident amator)

Szataniak.oswiad.jpg

Tych długów u niej Krzysztof pozbywał się 1,5 roku,wiec miała punkt zaczepienia, by go odwiedzać o różnych porach, przy czym zawsze musiała skorzystać z toalety, gdzie zostawiała najróżniejsze ślady swej wizyty, aby jej przybycie nie uszło uwadze :-(), np szminki w kieszeniach wiszących szlafroków, jakieś "gacie" w koszu na bieliznę, czy puderek w szafkę łazienkową... Wkurzało to lekko, lecz K. tłumaczył puste zachowanie "starszej pani" jej zamiłowaniem do brazylijskich seriali.. :-)...

     Gdy pani Szataniak podjeżdżała pod dom i okna "miłości życia" i nie daj Boże zastawała samochód konkurentki to z wściekłości ulewała wiadomościami typu " Informuję cię tylko, że już wczoraj do mnie wydzwaniał,a dziś u niego byłam,a twoją szczoteczką do zębów był umyty kibel, od tego się wygięła... Mam nadzieję, że masz niesmak w ustach.hahaha" 7luty2012 godz18.45 lub: "A noc z środy na czwartek Krzysiu spędził w hotelu Łasuch w Kuźnicy Strobińskiej, dodam,że nie sam... miłego".

W tym czasie Krzysztof spotykał się z innymi kobietami o czym też skrzętnie pani sędzia informowała... np. dnia 14.10.2013 " Lepiej się zainteresuj bo cię Asia z Kluk wygryzie... a ładniejsza od ciebie i młodsza... srebrną astrą do Krzysia przyjeżdża, pewnie ona się wprowadzi... bo z tobą to gdyby chciał mieszkać, mieszkał by dawno...więc go pilnuj bo cię Asia wygryzie piękności niepojęta z której cycków a raczej ich braku Krzysiu wyśmiewa się za każdym razem jak dotyka kobietę, która ma coś w tym miejscu..."
Kolejny:A ja tam 4lata przemieszkałam...a ty do kupy może pół roku. . i gówno byś tam była gdyby sprzątaczki kuchty,towarzystwa dla syna i taniego ruchania nie potrzebował..więc sobie nie pochlebiaj,że to niby zasługa twojej wybitnej urody i inteligencji- obudź się kocmołuchu" 10.2013r

    A ostatnio 9.11.2014 r. gdy spotkali się z Krzysztofem i dziećmi w jego domu już na drugi dzień (10 listopada) o godz.8.28 przychodzi wiadomość" Mam nadzieję,że sobie pościel zmieniłaś damo, koc wyprałaś bo niefajnie spać pod tym czego on wcześniej używał z inną".

  Tak oto już czwarty rok pani sędzia Szataniak uprawia „stalking” i nęka znajomych swymi miernymi zakompleksionymi wypocinami w „erotycznym:-)stylu:" nie myśl, że konwersował ze mną do rana (K.) rżnął i to ostro"...

Ewidentnie sędzia Magdalena Szataniak ma spore problemy psychiatryczne sama z ze sobą, jednocześnie zabawiając się w "Rutkowskiego amatora" śledzi przyjaciółkę amanta uprzykrzając im życie i szukając „haków” na nich.
Nie wykluczone, że jej paranoiczne zachowanie wynika z zażywania amfetaminy – taki sekret zdradził jej kochanek.
Tak więc nie jest to tylko spór prywatny, ale z pewnością ma też odbicie społeczne i wpływ na sprawy w których sędzia orzeka. O etyce sędziego lepiej nie mówić.
Czy sędzia wydziału karnego która trybem ciągłym od 4 lat popełnia przestępstwa naruszania miru domowego, dobra osobistego, pomawia i uprawia stalking może dalej sprawować tak odpowiedzialne stanowisko?

Wg. nas ewidentnie sędzia Magdalena Szataniak z Łask powinna być poddania badaniom psychiatrycznym i zweryfikowana czy dalej może pełnić funkcje sędziego o czym interwencyjnie w ramach dziennikarstwa śledczego zawiadamiamy organy nadzoru i Wydział Dyscyplinarny Krajowej Rady Sądownictwa.

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.
AP

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Maillot NBA
16-07-2016 / 04:53
www.kobexielite.com/ kobe xi elite www.kobe11elite.top/ Kobe 11 Elite www.kobexelite.top/ Kobe X Elite www.compartec.es/ zapatillas air max 2016 www.nikeairpegasus.fr/ Nike Air Pegasus www.2016maillotnba.fr/ Maillot NBA
~NBA Canotte 2016
14-05-2016 / 03:54
~nudzimisie
15-04-2016 / 12:17
piękny spam w komentarzach. kto jest autorem artykułu? jakieś odnośniki?
~Adwokat Diabła
15-04-2016 / 12:10
Artykuł na poziomie tabloidu!
~nam
01-04-2016 / 16:20
~boykhonghut
26-11-2015 / 10:49
~boykhonghut
12-11-2015 / 09:29
~Jaga J 23
07-04-2015 / 09:57
Żenada, to taki artykuł; 29-01-2015 / 08:33 podałam e-mail, ale otrzymane "informacje" skasowałam, bo to jednak typowa nagonka - obrzydliwie perfidna. Jedynym plusem może być to, że Pani Sędzia osobiście przekonała się, że podłość ludzka może wszystko. Tego "artykułu" nikt 2 x nie przeczyta;
~jola
12-03-2015 / 09:49
Żenada... Taki oszołom, na takim stanowisku... Co to za kraj? A jako kobieta-dramat... Zero... Stara raszpla,której bidy nikt dymać nie chce:-()
~Ja
10-02-2015 / 20:50
przechodzony tępaku z bachorem... czy po takich słowach Pani Sędzia od spraw rodzinnych będzie rzetelna i sprawiedliwa ? ......... Wydział Dyscyplinarny Krajowej Rady Sądownictwa do dzieła