Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA EUROFARM OSZUSTWA SYNDYKA WŁODZIMIERZA BERNACKIEGO I SĘDZIEGO JAROSŁAWA IWANKA

W jaki bezczelny sposób syndyk Włodzimierz Bernacki wraz sędzią komisarzem Jarosławem Iwankiem rozgrabiają ogromną firmę BHU EuroFarm.

A wszystko jak najbardziej niezgodnie z prawem upadłościowym...

Otóż dali plan likwidacji EuroFarmu do którego podkleili tak aby nie mógł się otworzyć tzw. preliminarz likwidacji, który powinien zostać zatwierdzony zgodnie z art. 179 prawa upadłościowego i naprawczego w formie postanowienia tak jak załączone postanowienie z innej firmy Cornex gdzie jest inny sędzia komisarz i inny syndyk - ale ten sam Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VI Wydział Gospodarczy.

Syndyk W. Bernacki i sędzia J. Iwanek kłamią twierdząc, że postanowienie z 18.03.2005 r. zatwierdziło ten preliminarz i oczywiście go nie pokazują ponieważ aż takimi idiotami nie są. Gdyby wierzyciele zobaczyliby abstrakcyjne kwoty to na pewno pospadaliby z krzeseł ze względu na fakt iż plan kosztów postępowania upadłościowego dla firmy wynosi około 40 mln zł !!!

Najwyższy czas aby ujawnić mechanizm niszczenia firmy przez przestępczy układ korupcyjny przy sądzie rejonowym w Wałbrzychu z udziałem sędziów, syndyka i jego współpracowników.

Ponadto załączamy pisma pretoriana Bernackiego czyli Jana Dobrowolskiego który w pismach do Urzędu Gminy i inspektoratu sanitarnego pisze, że syndyk nie prowadzi działalności gospodarczej tylko okrada firmę co jest oczywiste od początku.

eurofarm_dobrowolski_likwidator.jpg (39945 bytes) eurofarm_dobrowolski_likwidator2.jpg (38272 bytes) eurofarm_dobrowolski_likwidator3.jpg (58954 bytes) eurofarm_dobrowolski_likwidator4.jpg (74454 bytes)

Podczas gdy s. Komisarz, syndyk i tenże sam Dobrowolski powszechnie wprowadzają różne instytucje w błąd twierdząc że taka działalność syndyk prowadzi - co jest poświadczaniem nieprawdy i naruszeniem art. 312 puin który określa że prowadzenie działalności gospodarczej przez syndyka polega na kontynuacji działalności przedsiębiorstwa jako całości i jak wcześniej to było robione - bez zwolnień pracowników etc. w ten sposób chcę ujawnić rażące błędy postępowania upadłościowego które zgodnie z prawem powinny z urzędu spowodować odwołanie sędziego komisarza Iwanka oraz syndyka Bernackiego i wznowienie postępowania upadłościowego od początku.

EUROFARM - zawiadomienie ministra Z. Cwiąkalskiego - korupcja prokuratorów w Kłodzku i syndyka Jana Dobrowolskiego.

Oszustwa oraz mataczenia sędziów i prokuratorów jakim było nieproceduralne ogłoszenie upadłości olbrzymiej firmy "EUROFARMU" opisywaliśmy wiele razy.
Polecamy teksty: EUROFARM - jak syndyk Włodzimierz Bernacki rozkradł firmę Witolda Duchiewicza - czyli wielomilionowy przekręt syndyka przy sprzedaży Osiedla Przylesie EUROFARMU , czy BEZPRAWIE SĄDU REJ. W WAŁBRZYCHU WOBEC EUROFARMU! , oraz AFERA UPADKU EUROFARMU

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.