Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięcznie?

Wiadomo, że ile by nie było kasy to i tak za mało, że każdą ilość pieniędzy można wydać bez problemów. Wiadomo, że urzędnicy władzy zarabiają średnio 3-4 krotne więcej niż przeciętny robotnik. Jednak okazuje się że im to za mało, że jakby zarabiali wagon złota to chcieliby zarabiać dwa i tak bez końca...

Takich warunków pracy jakie mają sędziowie nie ma nikt. Z uwagi na nienormowany czas pracy pozorują swoje zajęcie w sądzie średnio 2-3 dni w tygodniu, jednocześnie udając, że oprócz picia coś tam improwizują w domu. Haa, nawet z tego tytułu domagają się zapłaty za nadgodziny....
Ci, którzy czekają latami na rozstrzygnięcie prostych spraw rodzinnych, spadkowych, czy wypadków samochodowych klną ich za nieudolność lenistwo i niewiedzę, ci którzy na uzasadnienia wydanych bzdurnych wyroków czekają miesiącami mogą o skorumpowaniu tych urzędników wiele powiedzieć....

Z informacji PAP czytamy:
W Sądzie Okręgowym w Krakowie liczba wyznaczonych na środę wokand zmniejszyła się o blisko 80 proc. w porównaniu do wokand sprzed tygodnia. "17 września w sądzie odbywało się 157 wokand; na środę wyznaczono ich 33" - powiedział PAP rzecznik sądu Waldemar Żurek. Według rzecznika, wszyscy sędziowie przybyli jednak do sądu i pracują w gabinetach. Na korytarzach natomiast jest pusto.
Pytamy: ile spraw i ilu letnie zaległości ma sąd krakowski zatrudniający kilkadziesiąt sędziów, dlaczego w tym sądzie dziennie rozpatrywanych jest mniej spraw niż zatrudnionych jest tam sędziów?
A wiemy, że sędzia z reguły wyznacza sobie tylko jeden dzień w tygodniu dzień na wokandy typu np. przyklepanie debilizmu prokuratorskiego (umorzenia dochodzenia) co trwa z reguły 15 minut i w d... ma żeby zapoznawać się z aktami sprawy nie mówiąc o jakiś logicznym podejściu do poszkodowanych, ponieważ co jak co, ale logiki sędziowie nie posiadają ponieważ do analizy zdarzenia trzeba mieć wiedzę w danej dziedzinie, a akurat tego sędziowie się nie uczą. Zresztą, prawnik - z wykształcenia humanista - zna logikę jedynie w stylu "co chciał wyrazić pijany poeta" w jakiejś tam "pomroczności umysłowej"... i z tą pomrocznością umysłową sędziów spotykamy się na co dzień.


I dalej czytamy:
W Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu na środę wyznaczono jedną wokandę - dla porównania: tydzień temu wyznaczone były dwie. Większy wymiar ma protest w sądach rejonowych okręgu nowosądeckiego - zaplanowano w nich na środę trzy wokandy, podczas gdy tydzień temu takich wokand wyznaczono 28.

- ten sąd też dziennikarzom AP jest b. dobrze znany.... z niekompetencji sędziów i ich lenistwa.

Podobna sytuacja jest w Opolskiem. Jak poinformował PAP wiceprezes opolskiego sądu okręgowego Jarosław Benedyk, liczba sesji zaplanowanych na środę i czwartek spadła o połowę w porównaniu z poprzednim tygodniem.
Także w okręgu lubelskim sędziowie licznie biorą udział w proteście. W środę i czwartek mają się odbyć tu tylko te rozprawy, których terminy wyznaczone zostały znacznie wcześniej, kiedy nie wszyscy sędziowie wiedzieli o planowanym proteście. W Sądzie Okręgowym w Lublinie takich posiedzeń będzie 9. "Dla porównania w ubiegłą środę i czwartek było się ich 54" - podała rzeczniczka sądu Barbara du Chateau. O około dwie trzecie mniej rozpraw odbędzie się także w sądach rejonowych.

Sądy lubelskie, podobnie jak krakowskie, rzeszowski, warszawskie, gdańskie to typowo żydokomuno - układowe gdzie sędziowie nie znają obowiązującego PRAWA tylko orzekają, jak sami twierdzą wg. subiektywnych odczuć czyli dając wiarę temu kto ma dojścia do układów władzy.

W piątek czeka nas jeszcze podobno strajk "odpadów prawniczych" - czyli funkcjonariuszy prokuratury.
Chcą zarabiać też "za nic" (czytaj: opierdalanie się) przynajmniej 8 - 12tys. złotych i więcej w zależności od statusu w nazwie "rej" "ok" "ap". Tylko zapytanie - za co? - przecież nie za wiedzę której nie posiadają i nie mają zamiaru posiadać, czyli dokształcać się.


Mam kolejne pytanie - ile powinni w takim razie zarabiać nauczyciel, naukowiec z tytułem doktora i profesora, ci którzy faktycznie codziennie pracują, którzy mają wiedze i doświadczenie wielokrotnie większe od sędziów czy prokuratorów?

Zaczyna się na całego "jesień strajków" w Polsce.
Zastrajkują kolejny raz stoczniowcy, górnicy, kolejarze, praktycznie cała budżetówka.
Zastrajkują w końcu też emeryci i renciści którzy nie będą chcieli kraść, albo umierać powolną śmiercią głodową po ostatnich podwyżkach mediów: prądu, gazu, ciepła, wody, paliwa itd.

Pytamy: kiedy nieudolny skompromitowany rząd PO rozprzedający Polskę i sprzedający Polaków poda się do dymisji?

Radzimy:
POLACY! - PRZESTAŃCIE DAWAĆ SOBIE "OBRZEZAĆ MÓZGI" TAKIM MEDIOM JAK GAZETA WYBORCZA, TVN, POLSAT, itp. psedo-polskim gazetom, czasopismom, czy audycjom radiowym...

cdn.

PETYCJI NA RZECZ POZBAWIENIA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW IMMUNITETU - PODPISZ SIĘ POD PETYCJĄ - NIKT NIE POWINIEN BYĆ PONAD PRAWEM!!!

Protestujący przed Sądem Okręgowym w Szczecinie - zarzuty, apel.

Publikacje AP w tym temacie:

Strajk sędziów? - czyli słów kilka o tym jak Donald wykiwał nawet wymiar sprawiedliwości.

Listy od czytelników - strajk sędziów - może najpierw uczciwość, potem pieniądze?

Strajk sędziów w Kielcach ciągle trwa?

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:

aferyprawa@gmail.com
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Matty
05-01-2015 / 00:41
I want to send you an award for most helpful inertnet writer. gxtnwl.com [url=xmghsmbs.com]xmghsmbs[/url] [link=rllheooan.com]rllheooan[/link]
~Elineiaalmeida
24-12-2014 / 04:43
Mając na względzie sposf3b w jaki Zielona Gf3ra traktuje pf3łnoc wojewf3dztwa i Gorzf3w, wolałbym" rel="nofollow">sqqotww.com"> obcohdzić Dni Byłego Wojewf3dztwa Lubuskiego. Prawda jest taka: oprf3cz kargulowo-pawlakowej nienawiści niewiele nas łączy, więcej nasz dzieli.
~Eryk
20-12-2014 / 11:31
kładka ma się zawalić pod oalbateywmi w sile 500 kg tak mniej więcej a pod pociągiem to się nie zawali cały most bo jeśli tak to pieszych puścić po torowisku????coś mi się wydaje ,że magistrat nam się wali ,albo nas wali
~kameron
26-12-2012 / 17:16
Kończy się rok 2012 ,ale nie kończy się sprawa absurdalnych ,umorzeń prokuratorskich ,oszustw popełnianych w dokumentach ,znajdujących się w Prokuraturze Rejonowej , kłamstw aspiranta Policji Miejskiej w Gorzowie dzięki którym Prokuratura Rejonowa w Gorzowie umarza dochodzenie z art.233 K.K. i w ramach ochrony podejrzanego w dziwny sposób przyjmuje absurdalne sprzeczne z prawem ,z zdrowym rozsądkiem oraz prawami fizyki i przyrody płodzone opinie prawne przez podejrzanego.W wyniku tych wszystkich chorych działań i zaniechań sprawy ulegają przedawnieniu ale nie ulegają przedawnieniu przestępstwa funkcjonariusza zaufania publicznego jakim jest Policjant odpopwiedzialny za tą gryngoladę i deprawację prawa. Biorąc pod uwagę powyższe oraz farsę i cynizm osób pełniących poważne i ważne stanowiska zaufania publicznego zgłosiliśmy podejrzenie popełnienia przestępstwa do wszystkich zainteresowanych instytucji w Gorzowie Wlkp- niestety nie zrozumieli - oczywistej oczywistości ( nie chcę pamiętać kto tak mówił) inaczej ' mówi baba do obrazu a ten obraz ani razu" będę próbował zainteresować łamaniem prawa przez przedstawicieli prawa i porządku jednostki nadrzędne co nie co wyższe niż poziom naszego miasta .O skutkach moich wystąpień będę informował w dalszym ciągu na niniejszych stronach.
~kameron
09-02-2012 / 15:48
Prokurator Szumko z Prokuratury Rejonowej w Gorzowie Wlkp po raz chyba siódmy wznowił dochodzenie w sprawie zagrożenia życia mieszkańców naszego bloku powołując biegłego który ma określić czy pola elektromagnetyczne wytwarzane przez instalację radioamatorską której już nie ma bo zostyała zdemontowana mogły zagrażać naszemu życiu W piśmie do Pana Prokuratora uprzejmie go prosimy aby nie wyrzucał pieniędzy na zbędne ekspertyzy ale żeby zapoznał się z Art.122 a Prawa Ochrony Srodowiska i odniósł się do niego do czego zobowiązał Go wyrok Sądu Karnego.Kopią pisma prosiliśmy Prokuraturę Okręgową w Gorzowie o wsparcie naszej prośby kierowanej do Prokuratora Szumko o zapoznanie się z treścią obowiązującego prawa w zakresie pomiarów natężeń pola elektromagnetycznego gdyż mija piąty rok a Prokurator Szumko jeszcze nie zrozumiał jaKie Przepisy obowiązują w Polsce w zakresie pomiarów dopuszczalnych natężeń pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez anteny i instalacje krótkofalarskie. Stawiam pytanie - Czy Prokurator który przez tyle lat prowadził dochodzenie może je nadal prowadzić nie odnosząc go do obowiązującego Prawa ????? a może właśnie dlatego tyle lat go prowadzi bo niechce odnieść go do tego prawa -tylko dlaczego my wszyscy musimy łożyć na brak odpowiedzialności i być może wiedzy tego Prokuratora. To co robi Prokurator Szumko jest odkrywaniem Ameryki po raz drugi .Uwazam , że kto jak kto ale Prokuratorzy winni stać na straży przestrzegania prawa tylko jak stać na straży przestrzegania prawa jeżeli w ciągu tylu lat Prokurator w swoich umorzeniach i wznowieniach nie powołał się na PRAWO OCHRONY SRODOWISKA ART.122A
~kameron
27-12-2011 / 18:18
W nawiązaniu do mojej wypowiedzi dotyczącej chorego dochodzenia prowadzonego przez Prokuratora Szumko z Rejonowej Prokuratury w Gorzowie uzupełniam , że w wyniku dochodzenia prowadzonego wydaje mi się , że przez Komendę Wojewódzką w Gorzowie zostałem powiadomiony , że na sprawa obowiązku wykonywania pomiarów natężenia pola elektromagnetycznego przez prowadzącego instalację antenową uległa przedawnieniu.Przygotowuję pismo do Prokuratury z wnioskiem o ukaranie Prokuratora Szumikę oraz jegą prawą rękę asp.lepieszę z Policji Miejskiej w Gorzowie o pociągnięcie ich do odpowiedzialności za celowe umarzanie sprawy przez okres dwóch lat aż sprawa uległa przedawnieniu. Czy Ci ludzie pobierający wysokie pensje z naszych podatków poniosą jakąkolwiek odpowioedzialność za ten chocholizm prawny opiszę w terminie póżniejszym.
~kameron
19-09-2011 / 18:40
Oskarżyliśmy Prokuratora Szumko z Prokuratury Rejonowej w Gorzowie o działanie wbrew prawu -dwukrotnie odmówił nam prawa kopiowania dokumentów oraz uzasadnienia swoich chorych wyroków -mamy potwierdzony statut pokrzywdzonych uniemożliwjając grupie mieszkańców odwołanie się od jego decyzji umorzeniowych , nie wykonał decyzji wyroku śadu Karnego w Gorzowie ,wydał wyrok umarzający wbrew posiadanym dowodom więcej wszystkim dowodom .Zarządaliśmy odsunięcie tego Prokuratora od preowadzenia sprawy twierdząc ,że nie działa w obronie obowiązującego prawa a wręcz przeciwkotemu prawu .Pani Prokurator nadrzędnanie uznała za swój obowiązek udzielenia nam odpowiedzi.Nasza walka z samowolą budowlaną popełnioną na naszym dachu zamieniła się w walkę z Prokuraturą chroniącą osobę która zniszczyła nasz dach poprzez zainstalowanie anten. Uważamy , że parasol ochronny jakim jest imunitet prokuratorski winien być ograniczony nie może być tak , że ci co decydują o naszym życiu nie podlegali jakiejkolwiek kontroli doprowadza to do tego ,że np.Prokuratura Gorzowska łamie prawo i ma to w d.... bo nic im z tego tytułu nie grozi. W swoim proteście żądają wynagrodzeń stosownych do zajmowanego stanowiska a ja wnioskuję aby ich wynagrodzenia uzależnić od jakości wykonywanej pracy a wówczas pensje Prokuratorów Gorzowskich poleciały by mocno w dól moim zdaniem ichg aspiracje finansowe są mocno zaduże do wkładu ich pracy.O)d czterech lat odwiedzam tą instytucję ,od czterech lat i nigdy ,nigdy nie mogłem powiedzieć sprawiedliwości stało się zadość. To chora instytucja nie spełniająca oczekiwania pokrzywdzonych.To instytucja chroniąca podejrzanych.