Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 19-05-2011

Sędzia, prokurator, adwokat, radca prawny, notariusz – osoby zaufania publicznego – mogą kłamać - tak ustalili między sobą sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, czyli pejsaci kłamcy i aferzyści...

Trybunał uznał, że przepis nakazujący sądom dyscyplinarnym automatycznie pozbawiać prawa wykonywania zawodu prawników - kłamców lustracyjnych jest niezgodny z ustawą zasadniczą, że nie współpracowali z MBP, UB, SB, WSI i inną czerwoną służbą, i będą mogli dalej swobodnie wykonywać swój szlachetny zawód.

W PRLbis to nie dziwi. Jak to możliwe? 

W kwietniu br. Trybunał Konstytucyjny rozpoznał wniosek Rzecznika Praw Obywatelskich dotyczący zgodności z konstytucją części przepisów ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Trybunał uznał, że przepis nakazujący sądom dyscyplinarnym automatycznie pozbawiać prawa wykonywania zawodu prawników - kłamców lustracyjnych jest niezgodny z ustawą zasadniczą.  

W swym uzasadnieniu TK, powołał się m.in. na art. 2 Konstytucji, który mówi: Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. ... :-)))

Dura lex, sed lex, chciałoby się rzec, ale nie dla kapusiów, donosicieli w togach. 
Kruk krukowi oka nie wykole. 
Fidus et audax. 
Wierni ale sobie i na pewno nie sprawiedliwi. 

O tym, że dziadkowie, sklerotycy w TK, czy SN orzekają różne głupoty na zamówienie już wielokrotnie pisaliśmy w AP. 
Sami "sędziowie" też nie traktują orzeczeń SN czy TK poważnie - byle asesor twierdzi: ja tu na sali jestem sędziom i bogiem niezależnym i mogę wszystko - czyli wymyślać kolejne pierdoły :-) - w końcu co jak co, ale sędzia nie ma żadnej ścisłej wiedzy, a talmudyczne kodeksy, które karzą uczyć sie im na pamięć, należy tak jak wróżby cygańskie i są tak zrobione, że czytając od początku jesteś winny, od końca niewinny. 

Dla pamięci: TK orzekał w następującym składzie: 
Mirosław Granat – przewodniczący Stanisław Biernat Marek Kotlinowski – sprawozdawca Teresa Liszcz Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz 

Jaki jest i po co jest TK każdy widzi. 

Konstytucję traktuje jak nieskończoną masę plastyczną, którą można w dowolny sposób dopasować do zaplanowanego kształtu.

Kolejne głupoty wymyślone przez sędziów TK

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego - to banki będą musiały dowodzić, że klient jest ich dłużnikiem.
Wniosek do Donalda Tuska o złożenie interpelacji do Ministra Sprawiedliwości w sprawie NARUSZANIA PRAWA I WYROKÓW TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO W SĄDACH.
Podpisz się pod listem do Trybunału Europejskiego w sprawie lekceważenia przez polityków naszych praw obywatelskich!
Protest przeciwko degeneracji Trybunału w Strassburgu. Apel Prawicy Rzeczpospolitej.
List otwarty do Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka informujący o zorganizowanej przestępczości działającej nie tylko w polskich sądach - ale sięgającej Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.
Wymiar sprawiedliwości to najsłabszy punkt naszego systemu państwowego - przyznaje były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień. 
SKARGA DO EUROPEJSKIEGO TRYBUNAŁU PRAW CZŁOWIEKA W STRASBURGU STOWARZYSZENIA INICJATYW DEMOKRATYCZNYCH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH
Trybunał Konstytucyjny – organ folwarku zwierzęcego?
28 milionów na poprawę wizerunku "wymiaru sprawiedliwości? - Trybunał Konstytucyjny zaostrzył restrykcje dla policjantów.
Bezprawie urzędników Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.
Trybunał nieKonstytucyjny
Ordynacje wyborcze i nieetyka sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Marek777
12-01-2012 / 22:54
W Koszalinie udoskonalono Postanowienia prawniczej dziczy magistersko-doktorsko-profesorskiej z Trybunału Konstytucyjnego. DO OFIAR policyjno-prokuratorsko-sędziowskiego awanturnictwa, bandytyzmu i przemocy OBOWIĄZUJE NAZISTOWSKA DOKTRYNA - cit. "... kurator, prokurator, sędzia może robić, mówić i pisać co chce ..." - promotor SSR M. Wiśniewska obecnie Prezes Sądu Rejonowego w Koszalinie. Egzotyczno-toksykologiczna koncepcja DOKTRYNY prezesówny oparta jest na doktrynie pełnego legalizmu prawno-procesowego dziczy z Sądu Najwyższego o niszczeniu komunizmu * porównaj - treść wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim str.2 dz. Fakt Nr 208/11 PROMOTOR tej doktryny prof. Lech GARDOCKI. Porównaj akt oskarżenia p-ko zbrodniarzowi L. GARDOCKI PREZES SN & przew. Trybunału STANU.
~Polak
19-05-2011 / 22:03
Mafia ŻYDO-KOMUNY powinna w końcu za wszystkie ZBRODNIE zapłacić całemu Światu .Szubienica sprawiedliwości powinna już dawno na nich czekać ,a nawet powinna dawno już PRACOWAĆ dla dobra Świata i Ludzkości Jak długo będziemy we własnym Kraju tylko WYROBNIKAMI i "CIEMNĄ MASĄ" ??? Obudż się,obudż Narodzie mój , dopóki jeszcze masz siłę pójść w bój !!! Powstańmy by przestał już dręczyć nas WRÓG !!! Powstańmy by Ojciec ,Dziad ,i Pradziad w mogile w spokoju spoczywać mógł !!! Filmy które powinny dać każdemu do myślenia . Jeśli czujesz że masz jeszcze siły i hart ducha ,zadzwoń ,i organizujmy się , ale tak na poważnie , a nie ( a... to i tak nic z tego ) . Mój nr. tel. 514747273 . www.youtube.com/watch?v=4-P1zA0Ew4U&feature=BF&list=PL0BE70BDBB1199E >>www.youtube.com/watch?v=6vLUfu8KlzM&feature=relmfu >>www.youtube.com/watch?v=Dsok8aEoxxc >>www.youtube.com/watch?v=Ga4oE3xC9ak&feature=related