Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-06-2011

Sąd pod sąd - rozmowa z sędzią wojskowym Mariuszem Lewińskim (video) który ma odwagę mówić prawdę o nieetycznych sędziach. 

Gościem Nowego Ekranu TV był pułkownik Mariusz Lewiński - pierwszy wojskowy sędzia w Polsce, któremu uchylono immunitet. Pierwszy, który odpowie karnie. Jak się potoczą jego losy?

RELACJA Z WIZYTY W SĄDZIE >POLECAMY MATERIAŁ<

Przyjdzie pora na prokuratora. Jak załatwia sprawy polski super śledczy

Druga strona afer IV RP : oskarżyciele odwołują swoje zeznania. Mówią, że zostali do nich zmuszeni. Przeczytajcie bo warto. Wnioski pozostawiamy każdemu z Was. Taka jest prokuratura od 1991 r. do 2011 r.    I nie ma znaczenia jaka opcja polityczna panuje, choć opisane sprawy dowołują się wyłącznie  do IV RP.

Przeczytaj też:

1. W Polsce władzę na ludźmi przejęli prokuratorzy. Sędziowie się z nimi sprzymierzyli a SN sprawiedliwość olewa.

2. 97 % obywateli nie wierzy wymiarowi sprawiedliwości.

3. Z cyklu kolejne krętactwo polskiego sądu.

http://niezalezna.pl

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~NBA Canotte 2016
14-05-2016 / 04:36
www.2016nbacanotte.com/ NBA Canotte 2016 www.lefenil.fr/ Chaussures NIKE www.icefandom.com/ NHL Jerseys www.06annonces.fr/ Nike Air Max pas chers www.computer-slave.fr/ Nike Air Max pas cher
~upra
28-07-2011 / 12:29
niezaleznosc jednoosobowa - czyli wladze w Polsce ale nie tylko w Polsce - to nic innego jak niesprawiedliwosc i pachnie inkwizycja. Ludzie i komputery myla sie - zmienmy system - bedzie dobrze. Wiem! - bo wychowalam moje dzieci inaczej niz sa obecnie. Zrobilam blad bo bylam czlowiekiem - i nie w zlej wierze bo moje dzieci kocham ponad wszystko - i co
~Rafał ze Szczecinka
16-06-2011 / 01:39
~ciociababcia
14-06-2011 / 17:29
Może już przebrała się miarka? Prokuratorzy o etyce prokuratora Parulskiego niezalezna.pl/uploads/imagecache/200s/foto/2011/06/sad_1.jpg „Przypominamy w ślad za tym historycznym apelem, że do najważniejszych ustawowych zasad ustroju polskiej prokuratury należy zakaz przynależności partyjnej prokuratorów oraz zakaz brania udziału w jakiejkolwiek działalności politycznej, a także obowiązek kierowania się zasadą bezstronności i równego traktowania wszystkich obywateli. Obliguje to prokuratorów, w tym i Pana do działania ponad wszelkimi politycznymi układami i oczekiwaniami” – napisało Niezależne Stowarzyszenie Prokuratorów „Ad Vocem”. niezalezna.pl/11945-prokuratorzy-o-etyce-prokuratora-parulskiego
~Nickname
13-06-2011 / 23:42
@OKUPACJATRWA Dobrze! Też nie lubię tego śmiecia. Co chwila mi coś cenzurował a potem jeszcze się odszczekiwał jako zwykły user. Krypto-żydowska małpa niech zdycha!
~OKUPACJATRWA
13-06-2011 / 17:13
UWAGA MODERATOR BIBER -KOT zatrudniony w interia pl.znowu aktywny!!!.W post i krypto-komunistyczno-litwacko-bolszewickim dialekcie CYT młoPO(dzieżówka )PO-UW-PD. z interi .pl...." Masz błoto na twarzy, ty wielka hańbo, koleś jesteś już stary i biedny, niech ktoś ci pokaże twoje miejsce - czy to jest prawdziwe przesłanie młodych działaczy PiS dla prezesa Jarosława Kaczyńskiego - pytali na konferencji prasowej w Sejmie działacze młodzieżówki PO"!!!.BOŻE tak prymitywnych zwrotów dialektycznych jeszcze nie szłyszeliśmy!,Jakiej narodowości są członkowie TZW. "młodzieżowki PO?,..JEŻELI NIE UMIĄ MÓWIĆ po POLSKU??? BIJ bolszewika wirtualnie na antypolskiej niemiecko-GWnianej interia.pl Rafał Ziemkiewicz oczekuje Państwa pomocy na forum felietony Bojkotuj niemiecki KRYPTOFASZYSTOWSKI,antypolski portal interia .pl -akcja internautów: Bojkot INTERIA.PL wycofaj konto pocztowe na interia pl Cenzura na interia .pl i przejawy propagowania skumulowanej antypolskiej nienawiści!. Portal interia.pl nie dopuszcza wpisów pro polskich .Portal interia .pl jest własnością niemiecką.Dopuszczane są tylko komentarze skrajnie lewicowe i ortodoksyjno-liberalne,antypolskie ,anty religijne, wpisy zawodowych trolli zatrudnionych jako aktywni moderatorzy jednocześnie komentujący i biorący udział w dyskusji na forum. Moderatorami,zatrudnionymi w interii pl co jest skandalem i naruszeniem etykiety!,są osobnicy jednocześnie komentujący .BIBER /KOT moderator ten używa dużych liter i nagminnie obraża tragicznie zmarłego Prezydenta i rodziny POmordowanych .Te bestialskie metody stosują moderatorzy interia przed i PO 10.04 2010. .Portal interia.pl .pl. PO onecie jest głównym Producentem nienawiści w polskim internecie. Portal INTERIA.PL jest trzecim co do wielkości w Polsce. POdobnie jest prawdopodobnie z sondażowniami -sondażownie badają ,przepytują np.w temacie POparcia dla parti politycznych,wybraną grupę np. 1000 osób -1000 "swoich osób" o POglądach pro PO np.i wychodzi 41% POparcia dla PO i 17 & dla PIS.Interia .pl ma duży problem w święta ,dni wolne od pracy ,POpołudniami ,wtedy oglądalność jest większa i zwyciężają wątki propolskie ,interia i jej jednocześnie moderujący i komentujący moderatorzy usuwają PO prostu polskie wpisy POzostawiając opinie zawodowych piewców nienawiści i ich antypolskie wulgaryzmy.Bojkot interia.pl wycofaj konto pocztowe z interia .pl!
~gość
13-06-2011 / 14:52
Brawo Panie sędzio !. Coraz więcej ludzi ma odwagę mówić prawdę. Coraz więcej ciemnych sprawek ujrzy światlo dzienne. Ciekawe co Ten "prawy i sprawiedliwy" ogar gończy powie o sprawie Ostrowskiej i Blidy.