Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 19-01-2012

Mafia – tajna zorganizowana grupa przestępcza, czyli m.in. sądownictwo...

- o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw, używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.(**)

Wokół rozgorzałej na łamach Nowego Ekranu dyskusji, na temat przyczyn, honoru, oraz desperacji prokuratora Przybyła, autorzy, oraz komentatorzy omijają temat tzw. niższych szczebli korporacyjnych, przez tygodnik „Wprost” nazwanych najzwyczajniej w świecie „Mafią Sądową” Jak pisze autor, Paweł Dobrowolski, a ludzie zajmujący się tematyką w całej rozciągłości to potwierdzają, że,

… wymiar sprawiedliwości jest w Polsce pierwszą, a nie trzecią władzą, i to jeszcze jest władzą najniższej jakości ze wszystkich. 
W III RP nie panuje demokracja, lecz sądokracja
W dodatku kontroluje ona samą siebie  –  poprzez rzadko stosowaną autonomię prawniczych korporacji – czyli nie jest przez nikogo kontrolowana.”
(*)

Mnogość tekstów na Nowym Ekranie, potwierdza ten stan rzeczy, a kontakty jego dziennikarzy z przedstawicielami tzw. wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, jakim jest prokuratura, tę symbiotyczną (dosłowną) współzależność potwierdzają.

Nie ma „mafijnego sądownictwa”, bez korporacyjnego wsparcia, lub pomocnictwa organów prokuratury. I odwrotnie.

Te twory kolesiostw - koterii – interesów, tworzone są na najniższych szczeblach, a powstały w ten spos&´b system generuje najzwyczajniej w świecie, patologię na szczytach.

To przecież na czele tych „mafijnych instytucji' stoją niegdysiejszy sędziowie i prokuratorzy rejonowi, garnizonowi. Oni doskonale pamiętają i lojalnością wspierają swoich następców.

Cóż to za „mafia”, która nie wspiera i nie chroni swoich „żołnierzy”. Są ”bossowie”, „kapitanowie”, ale „żołnierze mafii”, walczą na pierwszej linii.  To oni tak naprawdę dostarczają „ojcu chrzestnemu” dochodów i splendoru.

  Tak jak w historii, ale przede wszystkim obecnie, „mafia sądowa” (*) jest niezwykle pożyteczna, a wręcz nieodzowna dla władzy, która posługuje się nią w poskromnieniu krnąbrnych i opornych obywateli, przy współudziale aparatu ścigania Dziś w Polsce, tak jak w ojczyźnie mafii przed laty, żaden polityk nie może ich lekceważyć, żadna polityczna decyzja nie może być sprzeczna z ich interesem. Ten twór wzmacniany medialnym wrzaskiem, paraliżuje poczynania „reformatorów”. Działania zaś, sprowadzając jedynie do dyskusji nad „modelem”, „sposobem” bądź „make-upem” złej, „wrogiej społeczeństwu twarzy”.

Twarzy instytucji, powołanej do pacyfikowania niepokornego społeczeństwa, do czuwania nad „sprawiedliwym” rozdawnictwem splendorów i korzyści materialnych z nich wynikających.  

PS. Mam własny, uzasadniony stosunek do opinii opozycyjnych gremiów w sprawach tzw. organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, ale ten akapit oddaje treść powyższą - „Prokuratura Wojskowa myśli, że jest państwem w państwie, ale z drugiej strony, absolutnie wierzę w polityczno-lobbystyczne naciski na prokuratorów wojskowych odnośnie ich śledztw w sprawach gigantycznych przekrętów przy zamówieniach w wojsku.”

 ryszardczarnecki.nowyekran.pl/post/47539,zlapal-kozak-tatarzyna-czyli-prokuratura-kontra-prokuratura

 (* http://www.wprost.pl/ar/157300/Polska-mafia-sadowa/)                                                                         

 (** http://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia)
 
   www.wprost.pl/ar/157300/Polska-mafia-sadowa/  

WIĘCEJ:

RZĄDOWA MAFIA PO czyli "Milion w kierunku Warszawy" TVN24.PL: DLACZEGO CHCIANO STAWIAĆ ZARZUTY WICEMINISTROWI PO ANDRZEJOWI PARAFIANOWICZOWI?
Podlaski Wymiar Niesprawiedliwości II. Białostocka sądowo-prokuratorska mafia na służbie białoruskiego dyktatora Lukaszenko ?
Polska w okowach mafii  - Mafia po trupach, po absolutną władzę! Grzegorz Michalski
MAFIA RZĄDZI POLSKĄ - DOWÓD W ODPOWIEDZI WICEPRZEWODNICZĄCEGO KRAJOWEJ RADY SĄDOWNICTWA RYSZARDA PĘK NA ZAWIADOMIENIE O NIEETYCZNYM POSTĘPOWANIU SĘDZIEGO SSR ANDRZEJA GOZDAWA-GRAJEWSKI z Sądu Rejonowego w Rybniku
MAFIA KONTROLUJE FUNKCJONARIUSZY WŁADZY ? - zablokowanie działalności fundacji LEX NOSTRUM i Prezesa Macieja Lisowskiego
Jak rządzić krajem, którym rządzi mafia?
CZY RZETELNI POLITYCY OPUSZCZĄ TUSKA I PO? CZY BEZ CBA MAFIA OPANUJE POLSKĘ? Informacje.
Koszer-Nostra - czyli żydowska mafia z Rosji
MAFIA - UKRYTA WŁADZA NAD POLSKĄ
7 KRĘGÓW PIEKŁA WŁODZIMIERZA OLEWNIKA - z cyklu MAFIA I WŁADZA cz.3
7 KRĘGÓW PIEKŁA WŁODZIMIERZA OLEWNIKA - z cyklu MAFIA I WŁADZA cz. 2
7 KRĘGÓW PIEKŁA WŁODZIMIERZA OLEWNIKA - z cyklu MAFIA I WŁADZA
Ukryta władza nad Polską - MAFIA ISTNIEJE i działa nie tylko w sprawie morderstwa Krzysztofa Olewnika
Sądy a mafia to jedność i wzajemna wierność... takie sobie dywagacje...    
Warszawska Gazeta - Ratujmy Polskę przed partyjno-urzędniczą mafią z PO!
Krosno - SSO Piotr Bartnik - jak mafia sądowa okrada społeczeństwo - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.
Sędziowska Camorra - elita, nietykalni, gang, czy nawet mafia? - czym jest korporacja sędziowska?
Polska w okowach mafii !! Powstań Polsko skrusz kajdany! Mafia w natarciu! Życie dopisało kolejny mord Tuskowej mafii, mord na Polskim Narodzie!
Tarnów - oszustwo 92 -letniej staruszki przed adwokata, sąd i prokuraturę - dowody jak działa mafia prokuratorsko - sądowa nie tylko w Tarnowie.
Goczyński - walka Dawida z Goliatem - mafią wymiaru
Nasz Dziennik Mafia integrowała się z lewicą - nie ma to jak skorumpowane lata dziewięćdziesiąte...
Cała władza w ręce psychopatów? - tak działa mafia prokuratorsko-sądownicza. Cykl artykułów o patologii polskiego sądownictwa.
Bełchatów czyżby policyjna mafia czy tylko lenistwo i niedbalstwo Komedianta policyjnego cyrku.
MAFIA W TOGACH - PROCEDURA KARNA PO POLSKU - wspomnienia z pobytu w więzieniu Andrzeja Kursa. Jak zostaje się sędzią w Polsce, biegli i inne psy sądowe, prawda o więzieniach i aresztantach.
Mafia w Polsce? - była, jest i będzie.
Udowodniono, że w Polsce rządzi GTW. Czy mafia opanowała banki?

Polecamy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~NBA Canotte 2016
14-05-2016 / 04:15
www.2016nbacanotte.com/ NBA Canotte 2016 www.lefenil.fr/ Chaussures NIKE www.icefandom.com/ NHL Jerseys www.06annonces.fr/ Nike Air Max pas chers www.computer-slave.fr/ Nike Air Max pas cher
~marek777
07-08-2012 / 11:44
„Z A D U C H szmaba” wg działalności ministra Krzysztofa KWIATKOWSKI- ego. cd. do Rafała Krzyształowskiego ze Szczecinka – OFIARA koszalińskich szarlatanów Niepospolitych kryminalnych przestępców w T O G A C H. ***S A M O G W A Ł T - Anny W A L E N C I A K*** w dniu 18-07-2012r - sala Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie. **SSR A. Walenciak do spółki, w POROZUMIENIU z **PPR I. Paczkowska - Łabędź został poprzedzony w dniu 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp.787/11/AW Grą w DURNIA z Zygmuntem Cąkała – OFIARA przestępczości zorganizowanej na przesłankach kryminalno - politycznych w której TE pierwsze skrzypce „grał” wójt gminy ŚWIESZYNO mgr inż. Franciszek SZCZEPANIK** oraz jego wspólnik OSZUST do potęgi N-tej - S K R Z Y P E K**. Całość OPERACJI okradania Z. CĄKAŁY z hektarów, kredytów i awanturnictwa matactwem odsetek KONTROLOWAŁA koszalińska – zachodniopomorska mafijna ośmiornica koordynowana przez : Stanisława GAWŁOWSKIEGO – poseł Platformy Obywatelskiej. W dniu 18-07-2012r Sądowe SZAMBO PROCESOWE – kontynuuje tradycje koszalińskiej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY „widzimisię” pozbawionych logiki rozumowania jako E R Z A T Z P R A WA z insynuacji urojeń własnych prokuratorów i sędziów – od ponad 12 lat. D O W Ó D : O F I A R A NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWCÓW podpartych M i n i s t e r s t w e m S P R A W I E D L I W O Ś C I w autoryzacji : RYDZAK & REWA & RESIAK z MS oraz Antonina S U W A Ł A od sędziego A. S E R E M E T PG. Robią WAŁA ciągłością tradycji ministerialnych DURNI z obecnego pryncypała – prof. J. G O W I N. Był Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski i Czuma – pośrednik Pana Boga. Zrobili własne interesy i … poszli dalej „usprawniać” RESORT S P R A W I E D L I W O Ś C I. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 18-07-2012r - Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki. Spełniający od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie. W stanie NARUSZENIA ***Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej *** sprowadzonych do poziomu rolki papieru toaletowego przez : ***SSR Anna W A L E N C I A K*** rozpoczęła GRĘ w Durnia ze swoją ofiarą. NIEPOCZYTALNOŚĆ umysłowa ? psychiczna choroba sędziego ?! czy polityczno - kryminalna działalność " GOSPODARCZA " koszalińskiej prokuratorsko-sędziowskiej dziczy magistrów prawa jak przystało na prywatny folwark pod szyldem Ministerstwa Sprawiedliwości wg wytycznych jakie A S Krzysztof K W I A T K O W S K I pozostawił po „USPRAWNIANIU” Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI - patrz dz. „FAKT” z dnia 16-10-2009r . WYTYCZNE : Udaremniać OFIAROM PRZEMOCY czynności procesowe. Zgodnie z zastosowaną koszalińską technologią sądową. SSR A. WALENCIAK rozpoczęła przewód sądowy „powtórką SZWINDLU” przez użycie „sprawdzonego” scenariusza sprawy VIII K. 945/03/KK SR K-lin, gdzie OFIARĘ napadu trójki pijanych bandytów : Jerzy Bylicki & Elżbieta Bartkowska vel Bylicka & Agnieszka KOZIOROWSKA – córka Elżbiety Bartkowskiej – konkubiny nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej -seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil) – przerabiano na sprawcę napadu - M. KRASNOPOLSKI. Na wyżyny Niepoczytalności umysłowej w tamtym czasie WYSZEDŁ V Wydział Karny Odwoławczy (SO K-lin PREZES SSO J. SKIBICKI) pod przewodniczącym** felczer I. Jóźwiak. awansowany na - śledczego **UB-e, następnie awansowany* na SSO. Jego wspólnikami w procesowym SZWINDLU GRĄ w DURNIA byli : SSO A. Jaracz, M. Mazur, G. Polewiak, B. Lewandowski, R. Rzepecka - Gawrysiak i I N N I. SSR A.WALENCIAK tą samą metodą usiłowała przygotować swoją „procesową ślizgawkę” pod nieobecność prokuratora. Tak jak w sprawie VIII K. 945/03/KK SSR Katarzyna Krystowczyk udaremniała nagrywanie rozprawy. Tak też ślizgacz SSR A. WALENCIAK usiłowała poprowadzić przedmiotowy SZWINDEL procesowy bez rejestracji na taśmie audio – video. N I E wyraziła zgody na rejestracje przewodu sądowego przy udziale dziennikarza śledczego aferyprawa.eu. Zgodnie z oczekiwaniami SSR A. WALENCIAK przy udziale protokolanta sfałszowała protokół sądowy sprawy II K. 343/12/AW z dnia 18-07-2012r. Co sobie ubzdurała SSR A. Walenciak i jej wspólnicy : SSR J. Sroczyński & PPR T. BODO, SSR S. Wróbel, G. RUDY, M. Wiśniewska, K. Krystowczyk i cała reszta sędziowsko - prokuratorskiej przestępczej zgrai. Taki przebieg SZWINDLU jaki się odbył w dniu 18-07-2012r miał zapewnić wiarygodność wystawionej przez B. Bretner opinii psychiatrycznej. Stary oszust (wiadome od roku 2002) – Ofiara ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie – sprawca Jerzy BYLICKI - NA ZLECENIE SUPER DURNIA SSR T. KRZEMIANOWSKI - przerobiona przez lekarskiego matołka Barbara BRETNER na osobnika z zespołem paranoidalnym – Jedyny ŻYWICIEL RODZINY - Matka samotnie wychowująca dzieci – patrz operacja „TOYOTA”. SSR A. WALENCIAK dokonała SAMOGWAŁTU na samej SOBIE. Procesowo obnażyła się jako pospolity cwaniaczek. GÓWNIARZ z IMMUNITETEM, który w miejsce SZTUKI PRAWA i Jego zasad. Logiki rozumowania. Dochodzenia i dowodzenia prawdy materialnej. Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz zwykłej ludzkiej rzetelności i uczciwości U D O W O D N I Ł, że jest osobą bez honoru i godności. WALENCIAK J E S T osobnikiem B E Z T W A R Z Y. *PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * Pozostaję wierny przysiędze służyć Polsce, Narodowi i Ludziom Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. KTO otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Marek Krasnopolski.
~Bogdan
01-08-2012 / 07:04
Nie używajmy słowa sąd w stosunku do czegoś co w tym kraju nie funkcjonuje.Odpowiednią nazwą jest Skazywalnia.Niezawisłośc sadów tak działających polega na tym ze nikt ich jeszcze nie zawiesił na sznurku.Wpierw np.zaczyna się sprawa na policji -gdzie pracują ludzie po podstawówkach i historią w PZPR.Owszem ukonczyli srednie bo musieli ,aby pracowac.Jednak miernie i bez matury.Dalej idzie sprawa do kolegi prokuratora-częsta praktyka.Wszystko gotowe.Kieruje się sprawę do skazywalni czyli polskiego sądu i zapada wyrok oczywiście skazujący.Od tego wyroku odwołania przyjmuje tylko Bóg.Kończymy słowem Amen
~czesłąw45
18-04-2012 / 09:01
do Rafała. Sądy Obywatelskie to najprostsze rozwiązanie dla wyrzucenia STERTY obornika PROCESOWEGO przez LATA zalegającego w resorcie sprawiedliwości. To jedyne panaceum na degrengoladę TOGOWCÓW - dzicz magistrów prawa pozbawionych zasad etyczno-moralnych, logiki rozumowania i elementarnych zasad ludzi cywilizowanych. Współżycia społecznego. Hołota, czyli pospolite ludzkie świnie. W dniu 17 kwietnia 2012r w sali nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie o godzinie 10 : 30 ( zamiast o g. 10) rozpoczęła posiedzenie SSR Anna WALENCIAK (żona SSO Piotra WALENCIAKA - razem tworzą egzotyczno - toksykologiczny RODZINNY duet sędziowski specjalizujący się w wysokiej jakości – S K A L A "Q" > awanturnictwa i bandytyzmu procesowego jaki odbywa się Koszalinie zgodnie z NAZISTOWSKĄ doktryną głoszoną do OFIAR TOGOWCÓW promotor SSR M. Wiśniewska - aktualny wspólnik herszta lokalnej mafii sędziowskiej SSR G. RUDY - Prezes SR K-lin. Poprzedni Prezes J.C.STEBELSKI po wytworzeniu swojej porcji OBOERNIKA zmienił fotel. Zajął się produkcją OBORNIKA w SZWINDLACH procesowych Wydz. Cywilnego > Sąd Rejonowy. Idzie mu to ZNAKOMICIE. Wykończył Jadwigę ŚWIĄTEK z Sarbinowa - patrz - Tyg. SOLIDARNOŚĆ" Nr 47 z dnia 24-11-2006r - "TEMIDA dziwnie stronnicza" (za sprawą ZLECENIA PPO Andrzej SIUCHTA & SSO D. SOKOŁOWSKA & SSO Sławomir PRZYKUCKI - CURIOZUM P R Z Y K U C K I NIE odróżnia amputacji KUTASA od rzekomego zatoru płucnego – dr n.med. E. ZINKA u SPRAWCY ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie - nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin)z objawami schizofrenii maniaklnej. Sprawcy, który seksualnie usiłował gwałcić córki, bowiem nawet hodowane stado owiec NIE spełniało już swojej roli. J.C. STEBELSKI Zabrał sie za UŚMIERCANIE jej męża. Posiedzenie w sprawie Zygmunta CĄKAŁA SSR A. WALENCIAK rozpoczęła od podżegania protokolantki, która jej przekazała, że na sprawę Z.CĄKAŁY- przyszła grupa ludzi – obserwatorów interesujących się mechanizmem „puszczenia” CĄKAŁY „skarpetkach”na kwotę ponad 5 mln złotych przy pomocy koszalińskich TOGOWCÓW. Protokolantka przy każdej bytności przed salą Nr 3 – wywoływanie świadków do poprzedniej sprawy > zapowiadała jak dobrze nakręcona KATARYNA że posiedzenie w spr. Z. CĄKAŁY jest N I E J A W N E. MEGA HIT w Sądzie Rejonowym w Koszalinie. ŻE T O G O W C Y z Koszalina SA wtórnymi ANALFABETAMI to jest wiadome od 04 cze3rwiec 1989r. ALE, że NIE potrafią Czytać a w szczególności SSR A. WALENCIAK to KTO ? ją zrobił MAGISTREM. Biorąc pod uwagę, że Koszalin S T A Ł się powiatowym Z A D U P I E M od 20LAT co NIE podlega żadnej dyskusji. WOBEC powyższego, jak to się stało, że TOGOWCY z KOSZALINA NIE przestrzegają Postanowień ORZEKANYCH i publikowanych INSTYTUCJĄ Sądu NAJWYŻSZEGO. 28 MARCA 2012r wydane zostało orzeczenie SN , że „wszystkie posiedzenia są jawne a w szczególności dotyczące spraw karnych”. A. WALENCIAK jak przystało na sędziego z ZADUPIA wywaliła GAŁY bowiem NIC jej o tym NIE WIADOME. SSR A. WALENCIAK postanowiła przedmiotowe posiedzenie utajnić. Usiłowała obserwatorów jej SZWIDLU usunąć z Sali Nr 3. Ostatecznie wobec sprzeciwu samego zainteresowanego oraz jego adw. z urzędu postanowiła odroczyć posiedzenie. Za podstawę podała, że w tej kwestii Opinię PISEMNĄ musi wydać prokurator z Prokuratury Rejonowej w Koszalinie. No cóż w końcu ponad 5 mln złotych Zygmunta CĄKAŁY rozpłynęło się między komornikiem Markiem WINNICKIM a prokuratorami i sędziami, z pomocą pośredników. Wesołego A L L E L U J A.
~satyra w sądzie
05-03-2012 / 19:19
do NIE utrudniajcie Od 04 czerwiec 1989r Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej opanowała epidemia syfilisu schizofrenii paranoidalnej. RP jest pod okupacją dziczy magistrów prawa pozbawionych zasad etyczno-moralnych, logiki rozumowania. Od ponad 12LAT w moim przypadku udowadniają TOGOWCY, że mają GÓWNO zamiast mózgów. W NIE tak odległej przeszłości zawodowej wykonywałem służbowo zadania specjalne m.in. pod przykrywką pracowałem pod celą. Doznałem szoku rozpracowując tematy operacyjne. W b.wielu przypadkach ujawniałem i identyfikowałem skorumpowanych prokuratorów i sędziów parających się w kryminalnym biznesie. Czas nazwać po IMIENIU TOGOWCÓW. To NIEPOSPOLITA kurwa i złodziej uzbrojona w IMMUNITETY. Jako zawodowiec jest mi WIADOME, że do KAŻDEGO Człowieka jest "KLUCZ". Pospolita kurwa i złodziej ma swój honor i godność. Prawnicza hołota, dzicz magistrów prawa z Koszalina to najpospolitsza ZGRAIA szmaciarzy. Tych szmaciarzy solidarnością zawodową sitwy wspierają kolesie z Prokuratur i Sądów APELACYJNYCH i tak spiralą pnie się prokuratorsko-sędziowski syfilis do samej "góry". Największa KUPA GNOJU w Rzeczpospolitej Polskiej - To Resort Sprawiedliwości. Tu potrzebne są widły do gnoju, wapno chlorowane, gumaki i wrzątek. To stajnia augiasza. Ministrant Krzysztof Kwiatkowski zapowiedział w BEŁKOCIE, że usprawni Ministerstwo SPRAWIEDLIWOŚCI. Ha ! Ha ! Ha ! i zaczął od przestawiania łóżek. Od KKIEDY w BURDELU przestawia się łóżka. Tam WYP ... SIĘ niezdatny PERSONEL. Wbrew pozorom w burdelu JEST PORZĄDEK. cit. ~Marek777 04-01-2012 / 20:08 Panie Rafale Krzyształowski - Ku pokrzepieniu serc. Od 2000 roku spełniam Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielanie Obowiązku Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie której sprawcą jest nałogowy alkoholik (ALK.16/96 SR Koszalin) z objawami schizofrenii maniakalnej, seksualny zboczeniec, który z pomocą Rodziny pracującej w Sądzie Rejonowym w K-linie oraz solidarnością zawodowej sitwy dziczy magistrów prawa - kolesie z pracy (prokuratorzy i sędziowie) z OFIAR PRZEMOCY robią przestępców i usiłują OFIARY PRZEROBIĆ NA PSYCHICZNIE CHORYCH. JEDYNEGO ŻYWICIELA RODZINY, MATKĘ samotnie wychowującą dzieci - kolesie sprawcy Przemocy - bandyci w policyjnych mundurach (asp. P. Idzik, A. Warzecha i Zb. Ambroziak - KMP Koszalin, kręcili biznes ze sprawcą Przemocy, wspierani prokuratorami i sędziami) pomogli zwolnić z pracy w banku i uczynić kobietę bezrobotną. Ponad 11 LAT trwa już procesowe awanturnictwo, które nabrało wymiarów NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI której podłoże stanowią kryminalno-polityczne przesłanki podparte doktryną NAZISTOWSKIEJ profesorskiej zgrai z Sądu Najwyższego & Trybunału Stanu (patrz Nr 208/11r "FAKT" wywiad z Jarosławem Kaczyńskim) promotor Lech GARDOCKI - patrz akt oskarżenia p-ko oraz Trybunał Konstytucyjny. Jako patriota, ponad 11 LAT jestem przerabiany przez w/w ZBRODNIARZY na bandytę, szubrawca i złodzieja. Groźnego dla otoczenia, psychicznie chorego osobnika, który wg SUPER DEBILA PPR T. BODO rok czasu przebywał w zakładzie psychiatrycznym wg opinii psychiatrycznej sporządzonej przez PPR Tomasz BODO i PPR Karol KUSZMAR PR Koszalin. Pytanie zasadne, gdzie jest dokumentacja lekarska na powyższe ?! skoro faktycznie są to insynuacje urojeń własnych HOŁOTY - dziczy magistrów prawa -sitwy prokuratorów - uzbrojonych w komunistyczne IMMUNITETY bezkarności i braku logiki rozumowania. Od 18-02-2008r dzicz zafundowała mi pobyt w pierdlu. Wcześniej zostałem w zasyfiałym policyjnym areszcie skażony toksykologicznie tak, że wylądowałem w marcu 08r prosto z pierdla na stole chirurgicznym. I operacja się NIE udała ale pacjent wytrzymał. Druga operacja zakończyła się powikłaniami (do dnia dzisiejszego). Zaraz ze szpitala wsadzono mnie ponownie do pierdla. Po to by trzymać mnie w końcówce bez dokumentów procesowych w pierdlu. 28-08-2008 do 01-09-2008r. Dzięki mojej dociekliwości ustaliłem, że w Koszalinie przy ul. Młyńskiej 71 funkcjonuje prywatny interes : SSO J. Skibicki & ppłk. SW K. Wypych, gdzie "leżakuje się" klientelę lokalnej koszalińskiej mafii policyjno-prokuratorsko-sędziowsko-adwokacko-radcowsko-lekarskiej. Pozostaję wierny przysiędze : Służyć Polsce, Narodowi i Ludziom. Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. Kto otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Po „Solidarności” pozostało 21 wyświechtanych do granic NIEmożliwości frazesów postulatów, NIE zrealizowanych do dnia DZISIEJSZEGO. Orzeł dostał koronę ale ma gołą.. INNĄ część ciała. I ostał się "BOLEK" bez twarzy. Co puścił 40mln na bosaka pod "przykrywką" Drugiej JAPONII. Otrzymał za swój wyczyn Nagrodę NOBLA. To jest SZTUKA uwierzyć, że się obaliło nawet mur berliński a z 40 mln zrobić balona. Marek Krasnopolski - emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki, były żołnierz GSP. Panie RAFALE głowa do góry. Tyraliera idzie TYLKO naprzód.
~nie utrudniajcie
22-02-2012 / 13:03
Tak, jestem również dotknięta fałszerstwami w protokołach z rozpraw sądowych/ bo co za problem kliknąć i wykasować zdanie świadczące o winie/.A przecież są programy które na to nie pozwalają, tylko to by było nie na rękę protokulantom, sędziom . Jednak mnie się marzy zadziałanie skuteczne.Można by sporządzić reprezentacjną dla danego okręgu sądowego zbiorówkę konkretnych zarzutów i przesłać prezydentowi,premierowi,min. sprawiedliwości jako dowody nagannej pracy,braku morali zawodowych,pilnej potrzeby wprowadzenia kontroli w miejsce żle pojętej niezawisłości!!!!
~Marek 777
29-01-2012 / 06:47
do Grażyny & pollacco treść waszych dywagacji została już przerobiona - to np. Katyń i INNE. Jak to się ma do dnia dzisiejszego. Bardzo kiepsko. Bracia Polacy od ponad 1000 LAT NIE potrafią się zorganizować i pozbierać by zbudować swoją państwowość. Króluje staropolska strategia : "każdy wuj na swój strój". Od 04 czerwca 1989r NIE mogą się wyplątać z Wolności, Niepodległości i Demokracji. Zadławili się tym dobrem. Terytorium RP opanowała epidemia syfilisu schizofrenii paranoidalnej w miejsce logiki rozumowania i poczytalności umysłowej. Przodują prokuratorzy, sędziowie, adwokaci,radcy prawni, komornicy i lekarze psychiatrzy. Politycy to odrębny temat - porównywalny do larw zżerających trupa. Porównaj str. 3 dz. "FAKT" Nr 208 - wywiad z J.Kaczyńskim - niszczenie komunizmu wg doktryny profesorskiej prawniczej zgrai z SN pełnego legalizmu . Do dnia dzisiejszego trwa bezmyślny bełkot o rzekomym komuniźmie w Polsce. Kosmiczna g... prawda. W 1955 roku Polskę opuścili ostatni doradcy z ZSRR. Rewolucyjne przemiany 1956 roku spowodowały, że po słusznym proteście klasy robotniczej została ogłoszona Polska Droga do socjalizmu. Nastała "Solidarność" po której ostał sie "BOLEK" i 21 wyświechtanych do granic niemożliwości postulatów - frazesów NIE zrealizowanych do dnia dzisiejszego. Rzeczpospolita Polska w swojej kondycji przypominać zaczyna obdartą ze skóry i zgwałconą burą sukę. Jest rzekomo kryzys a urzędnicza dzicz, zgraja ślizgaczy bez skrupułów nalicza sobie premie za fikcję. Młodych puszcza się w kanał. Proponuje się im w zamian ustawy sejmowe i zgodę na narkotyki. Karmi się ich bajkami o strachu na wróble czyli komunizmem. O Zbrodniach stanu wojennego. Jutyna Dobrosz Oracz - TVP jeszcze NIE funkcjonowała biologicznie ale jak BEŁKOTAŁA do kamery TVP ona by komunistom pokazała gest kozakiewicza. Komorowski będąc ministrem Obrony Narodowej opatentował metodę latania polskich lotników na drzwiach od stodoły. Patent ogłosił z ambony w Sejmie jako marszałek sejmu. Tacy geniusze rządzą Polską. Kradną, grabią i bełkocą o wzroście gospodarczym Jeden wielki PIC. Jak to dobrze, że można jeszcze zedrzeć z emerytów, rencisów i niepełnosprawnych. VIVAT Polska Rzeczpospolita ŚWIRLANDIA aleków
~Demaskator
23-01-2012 / 03:27
~Patriota Pis
21-01-2012 / 17:45
Zabujstwo togofca nie jest zbrodniom, ci co zabijom togofca wyjdom na wolnośc po Rewolucji jakom zrobimy!
~pollacco
21-01-2012 / 13:26
No to w takim razie w Lublinie Trzeba by rozstrzelać 85 % sedziów. takich jak Adamiak orłowska, kowalska wejers, surdy , grzywaczewski, bazelan, błazen ozimek i jeszcze kilkudziesięciu czy chociażby stary Wolski. Gdybyśmy mieli ich wieszać tych niezawisłych jeszcze to latarń by zbrakło.