Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 31-08-2013

Koszalin - nie prezes  SSO Ewa Dikolenko rządzi  Sądem Okręgowy ale cieć ?

Czego obawiają się prezesi sądów, że każdy wchodzący do takiego obiektu publicznego jest molestowany przez cieci ? 
Często dziennikarze AFER PRAWA przebywają interwencyjnie w różnych instytucjach a zwłaszcza w sądach ponieważ co tu dużo gadać - najwięcej przestępstw popełniają prokuratorzy, sędziowie itp. "togowcy".  Poszkodowane osoby nie dają sobie rady z celowo komplikowaną  procedura sądową, a często za nim do nas się zwrócą to już komornik okradł ich ze wszystkiego albo jako "kozły ofiarne" systemu (bez)prawia i (nie)sprawiedliwości znajdują się "za kratkami" albo w szpitalu psychiatrycznym. 
Horror, jaki muszą przejść w sądach osoby pomówione, czy okradzione przez aferzystów oraz mafie urzędnicze typu ZUS, Urząd Skarbowy, bankowców doprowadza ich stan zdrowia na skraj wyczerpania psychicznego, jak też jest powodem zawałów, depresji, chorób serca i szeregu wewnętrznych schorzeń.   

Otóż dnia 12 sierpnia 2013r zostaliśmy poproszeni interwencyjnie w spotkaniu  z Prezes Sądu Okręgowego w Koszalinie Ewą Dikolenko o godz. 8 rano w sprawie: 
Pozew o ochronę dóbr osobistych na bezprawne działanie pracowników RODK (Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno Konsultacyjnego) w Koszalinie.

oraz w sprawie naszego dziennikarza Rafała Krzyształowskiego któremu sędzia koszaliński Szantyr "ukradł" legitymację dziennikarską aby mieć pretekst do nierozpatrywania jego wniosków.
Wchodząc do sądu, jakby nie było obiektu publicznego, spotkaliśmy się z typowym chamskich zachowaniem osób pilnujących wejście, którzy stwierdzili, że nikt do sądu nie wejdzie bez wezwania - naruszono nasze dobra osobiste, prawa, oraz o mało nie zostaliśmy pobici. 

Poniżej nagranie z "przywitania" ... parę minut początkowych brakuje, ponieważ nie spodziewaliśmy się aż takiego "ostrego powitania". 
Mamy nadzieję, że teraz po publikacji prezes nie odmówi nam spotkania, z racji nadzoru przeprosi za zachowanie osób jej podległych oraz wyciągnie odpowiednie konsekwencje tak abyśmy kolejnym razem przy następnym pobycie w Koszalinie nie musieli nagłaśniać niekompetencje ochroniarzy i interweniować u rzecznika. 

!

Więcej o interwencjach w Koszalinie i Kołobrzegu:

Pozew o ochronę dóbr osobistych na bezprawne działanie pracowników RODK (Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno Konsultacyjnego) w Koszalinie.
Skazany „ustawami” na pastwę togowych przestępców z okręgu Koszalina
Protestowali przed Sądem Okręgowym w Koszalinie - "Dość bezprawia i patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości" .
Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu,  Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo - policyjno - psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę.  
KOSZALIN - NA SĄDOWYM FOLWARKU SSO MARIANA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR MARCINA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR AGATY MARSZAŁEK i reszta TOGOWYCH SZWINDLERÓW
Boże, chroń nas przed pseudo usługami szczecineckich adwokatów z urzędu, Grzegorza Misiakowskiego, Mirosława Wacławskiego, Tomasza Musiała i innych  nieetycznych „prawników” z koszalińskiego układu.  
W koszalińskim "togostanie" ciągle obowiązuje stalinowski porządek prawny - prawo na telefon.
Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu
Prześladowany przez władze Rafał Kryształowski - wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka... - z listów i z życia wzięte...
Mecenas Jan Daszko z Koszalina - tylko nieudolny, czy od dawna skorumpowany?

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Violkap
04-07-2014 / 21:40
Mam bardzo przykre doświadczenia z ta panią , nie powiem sędzia , bo na mojej sprawie totalny brak kompetencji w tym kierunku okazała. Totalny brak poszanowania dla ludzi , brak rozeznania i wyczucia. trauma na całe zycie , po jej przeprowadzeniu rozprawy i niedorzecznej decyzji lecę na tabletkach . straciłam wszystko dzięki tej pani -zdrowie , finanse , twarz . Tylko dzięki mojej miłości do dzieci , zachowałam je przy sobie , olewajac orzeczenia sadowe i wyjeżdżając z tego godnego politowania kraju . Mija 10 lat od koszmaru ,który ta pani mi zafundowała a wciąż na samo wspomnienie łzy cisną mi sie do oczu jak można traktować ogóle tak dugiego człowieka , nie mówiąc już o tym ze ktoś powinien okazać na takim stanowisku dodatkowe atuty. Moje dzieci są ze mną ,szczęśliwe ,choć mogli miec dzięki sprawiedliwym orzeczeniem dużo lepsze warunki socjalne , emocjonalne .Po 10 latach sprawa wraca na ławę sadu Rejonowego ale już bez mojego uczestnictwa , teraz znowu mój eks rozwodzi sie z kobieta , z która wspólnie omamił 10 lat temu panią Ewę dikolenko , która zaślepiona opowieściami i kłamstwami ,nie dążyla nawet Do tego aby rozpoznać sprawę .,sprawę prosta jak drut........wszyscy wiedzieli jaka jest prawda i jakie fakty , tylko ta pani jakoś nie umiała czytać i słuchać . :( sędzia sie bywa , a człowiekiem sie jest !
~Bialylabrador
11-12-2013 / 20:36
Dobrze, ze istnieje ta strona, mogę potwierdzić tragiczny stan calego tego tzw. Wymiaru Sprawiedliwości, począwszy od niekompetencji, skończywszy na totalnym upadku morale. Mam pona 60 lat, wykształcenie wyższe techniczne i mój umysł tego juz nie obejmuje, króluje fałsz, obłuda, kumoterstwo, ..., Nie potrafię zrozumieć tego, ze ktoś młody, bez doświadczenia życiowego, intelektualnie cofniety w logicznym rozumowaniu do poziomu podstawówki moze decydować o moim i mojej rodziny życiu. Skąd sie takie nieuki biorą na stanowiskach prokuratorów i sedziow. To jest upadek Rzeczypospolitej w tej jak innych dziedzinach. Jestem pesymista, nie mam nadziei na poprawę tego fatalnego stanu zapaści sądów, prokuratur, adwokatów - kurierów łapówek. Minister nic nie moze, prokurator generalny jest bezradny, prezesi sadow, szefowie prokuratur, wizytatorzy sądów nie maja na nic wpływu, każdy swoj szwindelek kręci. Ceny za rozprawy są zaporowe, kogo stac na sprawiedliwość, a jesli juz sie zmobilizuje, to jaka jest jakość tych "usług" w stosunku do ceny. Stać tylko dłużników, oszustów, przestępców, oni pomimo bardzo wysokich pensji sedziow żywią ich dodatkowo. Ciekawe czy ktoś ustalił juz stawki, ile np. bierze sędzia apelacyjny za postanowienie o zwolnieniu zabezpieczenia - depozytu sądowego dla oszusta dłużnika czyli uchylenie postanowienia SO.
~Demaskator
04-09-2013 / 18:06
Mocny materiał. Naczelny słowa dotrzymał. Ciecie wstydźcie się.
~odcisk
02-09-2013 / 22:26
W gdańskiej apelacji jest gorzej. Tu rządzi sekretarz sądowy z polecenia przewodniczącego wydziału i w oparciu o nie istniejące zarządzenie ministra sprawiedliwości. Szubrawcy nie wiedzą, że zarządzenie ministra gdyby nawet było, nie może stanowić podstawy rozstrzygającej o prawach obywateli.