Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 09-09-2013

Katowice: Schizofreniczne państwo polskie zdało egzamin w składzie: SSA Barbara Owczarek SSA Lucyna Świderska-Pilis SSA Anna Bohdziewicz w sprawie Włodzimierza Raszewskiego

6 września Sąd Apelacyjny w Katowicach - w składzie pani sędzia Barbara Owczarek (przewodnicząca), pani sędzia Lucyna Świderska-Pilis, i pani sędzia Anna Bohdziewicz (sędzia-sprawozdawca) - rozpatrywał apelację Włodzimierza Raszewskiego w procesie jaki wytoczył Skarbowi Państwa o zadośćuczynienie za okaleczenie i bezprawne uwięzienie w psychuszce (sygn. V ACa 521/13). Po odzyskaniu wolności życie powoda nigdy już nie wróciło do normy. W. Raszewski ubiega się o milion złotych odszkodowania. Jako pełnocmocnik W. Raszewskiego wystąpiła mec. Natalia Gaweł.

Sąd oddalił apelację. Za kwestionowanie nieomylności rasy panów ukarał też W. Raszewskiego kosztami sądowymi drastycznie przekraczającymi jego świadczenia rentowe i emerytalne.

Rzecze klasyk: „Państwo polskie zdało egzamin”.

Interesującym wydarzeniem jest wkroczenie na salę rozpraw w czasie ogłoszenia wyroku i w celu obecnie niewiadomym kilku umundurowanych panów. Po ogłoszeniu wyroku i opuszczeniu sali przez publiczność pozostali oni przez chwilę wewnątrz, co udało się utrwalić. Nie byli to jednak policjanci, jak sugerowały to mundury. Po wyjściu z sądu odjechali samochodem którego oznakowanie sugeruje własność prywatnej spółki ochroniarskiej „Tombor”

Obraz w treści 1

Obraz w treści 2

http://www.youtube.com/watch? v=ndi-qjAPa0k

* * *

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/ wolnyczyn

http://mariuszcysewski. blogspot.com

Więcej o psychiatrycznych numerach i chorych psychicznie psychiatrach oraz sędziach:

Toruń - psychiatrzy psychopaci przez 15 lat wmawiali zdrowemu człowiekowi schizofrenię...
Horror W gdańskim szpitalu psychiatrycznym
Które profesje przyciągają najwięcej psychopatów? 1-urzędnicy państwowi, 2-prawnicy... 
Jak bronić się przed psychiatrią paranoikiem ?
PSYCHIATRYK ZA KRYTYKOWANIE STALINIĄTEK ! WYMIAR JEST, SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ZNALEZIONO
Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu kolejny raz skazał Polskę za bezprawny areszt oraz umieszczenie w szpitalu psychiatrycznym - tylko arogancja sędziów z Pruszkowa ?
W psychologii jest mnóstwo szarlatanerii, wróżenia z fusów. Trzeba zdemaskować niecne praktyki wywiad z dr Tomaszem Witkowskim.
Sąd Rejonowy w Poznaniu skazał na 4 lata psychologa i seksuologa Lechosława Gapika, który molestował seksualnie swoje pacjentki.
Dziennikarz do psychuszki! Sprawa nie tylko MARIUSZA CYSEWSKIEGO.
List do polskich Psychiatrów i Służby Zdrowia  Mieczysław Jacek Skiba
Wniosek Zbigniewa Kękusia do Jarosława Gowina z żądaniem zbadania zdolności Beaty Stój do pełnienia obowiązków sędziego SR w Dębicy oraz poddaniu jej badaniom psychicznym.  
Zamiast spotkania z Gowinem, psychiatryk. Dr Zbigniew Kękuś
Prześladowanie Zbigniewa Kękusia przez niekompetentną i niezrównoważoną psychicznie SSR Beatę Stój z Dębicy.
Sąd Rejonowy w Dębicy - sędziowie do obowiązkowego badania psychiatrycznego czy mają predyspozycję do sprawowania tak odpowiedzialnych stanowisk zwłaszcza Beata Stój i tajny funkcjonariusz SB Dariusz Różański
Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu,  Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo - policyjno - psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę.  
Kraków - Tylko schizofrenia biegłych psychiatrów Kinga Zoła i Andrzeja Wsołek ze szpitala psychiatrycznego w Kobierzynie?
TERROR PSYCHIATRYCZNY w polskich psychuszkach, czyli czego nie wiesz o polskim systemie "opieki" zdrowotnej
TERROR PSYCHIATRYCZNY w polskich psychuszkach, czyli czego nie wiesz o polskim systemie "opieki" zdrowotnej...
Psychiatryczne badania, poczytalność, odpowiedzialność, opiniowanie... Kilka uwag o niepoczytalności oraz poczytalności ograniczonej. 
"Psychuszka" skuteczniejsza niż łagier... Dr Jarosław Szarek a stalinowskie metody odradzają się w coraz bardziej totalitarnej Polsce i eurouni
Psychiatria i Sprawiedliwość? - z cyklu każdy dostać nakaz stawienia się na badania psychiatryczne.
ZUS O/ Tomaszów Mazowiecki nakazuje zbadać psychiatrycznie zmarłego... wymysł niekompetentnych pseudo-specjalistów typu Dariusz Ścierwicki i Agnieszka Rajska
Opinie psychiatrów, których trudno nazywać biegłymi, w niedalekiej stalinowskiej przeszłości były skutecznym narzędziem walki z opozycją polityczną - z cyklu sędziowie a niezawisłość od rozumu...
CZY RZĄDZĄ NAMI PSYCHOPACI ?
Jarosława Kaczyńskiego skierowano na badania psychiatryczne !?! Czy Kaczyński walczył z nadużyciami psychiatrycznymi?
Sędzia Kleszcz z Krakowa i obserwacja psychiatryczna dla znanego działacza społecznego Tadeusza Chołdy !
Czy chory psychiatrycznie sędzia może orzekać? Wniosek o doręczenie odpisu wyników badań lekarskich i psychologicznych sędzi Sądu Rejonowego w Dębicy Beaty Stój.
PARANOJA POlityczna - choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób...
WAŁCZ – ŁAJDACTWA PROCESOWE SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA I JEGO WSPÓLNIKA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA – PSYCHUSZKA DLA UROJONEGO OSKARŻONEGO ZAMIAST UCZCIWEGO PROCESU KARNEGO.
SZWINDLARSKI  UKŁAD WICEPREZESA SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU,  SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA Z PROKURATOREM POWIATOWYM W SŁAWNIE JAROSŁAWEM PŁACHTĄ, ADWOKATEM CEZARYM SKRZYPCZAKIEM Z WAŁCZA I PSYCHIATRAMI Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP. 
Psychiatria i scjentologia, a "antypsychiatria", czyli pseudonaukowa bzdura typu "chory psychicznie".
PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.  
Psychiatria - przerażające fakty
Komorowski - wygrana dzięki więźniom, ludziom z psychiatryków, WSI, SB, ZOMO?
Pęknięte z żalu serce - psychiatrzy złamali wszystkie możliwe normy prawa polskiego i międzynarodowego - opowiada matka.
Patologiczna psychiatria, czyli "Eksperyment Rosenhana" - czy można być zdrowym psychicznie w otoczeniu chorych lekarzy psychiatrów ?
Do więzienia (lub psychiatryka) za słowo, czyli dalej na topie artykuł 212 kodeksu karnego!
Wniosek do ministra sprawiedliwości o poddanie badaniom psychiatrycznym prokuratora Kazimierza Kłokockiego z Prokuratury Rejonowej w Ostródzie.
Czemu służą sądowi psychologowie rodzinni? Komentarz na temat raportu o funkcjonowaniu RODK-ów?
Dlaczego nienawidzicie Polaków ?- zastraszanie badaniami psychiatrycznymi itd.
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie to "podobno" doskonała placówka...
Szpital Psychiatryczny w Straszęcinie k/Dębicy zatrudnia chorą psychicznie ordynator Barbarę Pawłowską-Milówka. Kiedy lekarz przestanie szkodzić zdrowiu pacjentów?
Ciąg dalszy. Psychpaci i kryminaliści u władzy - jak sądy niszczą polskie rodziny
CZY LUDZIE WŁADZY TO TYLKO PSYCHOPACI? - Zmierzch psychopatów.
Czy Sędzia Adam Skowron z Tarnowskich Gór jest poczytalny? Wniosek o badanie psychiatryczne. 
Tandem psychopatów, sąd rodzinny i zakonnice.
Minister Czuma: Psychopaci pozostaną na miejscu. 
Psychopaci w sądzie, odwykówce i w szkole. 
Prześladowany przez władze Rafał Kryształowski - wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka... - z listów i z życia wzięte...
Dyskusja z psychopatami
Epidemia psychopatii dosięga pomocy społecznej
Jak psychopaci lubią wariograf
Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny. Bogdan Goczyński
Kolejne dowody korupcji sędziów krośnieńskich i lekarzy psychiatrów z Jarosławia: Piotr Cisek, Anna Kontek-Olejarska, psycholog Krystyna Blok.
Pomówienie właściciela EuroFarmu Witolda Duchiewicza przez chorego psychicznie Jana Dobrowolskiego i syndyka Włodzimierza Bernackiego też chorego?
OJCIEC PORYWA WŁASNE DZIECKO? Zbrodniarz? Marcin Frymus w łapach psychopatów polskiego bezprawia - z cyklu patologie polskiego wymiaru sprawiedliwości i mediów...
Psychopaci u władzy – wrocławska prokurator Anna Monika Molik i jej kompani.
Jarosław - sprawa Kazimierza Kalisza - nieetyczni psychiatrzy Andrzej Kuliński oraz Stanisław Adamik na usługach skorumpowanych prokuratorów ze Strzyżowa Jacka Złotko i Zbigniewa Husa.
Grudziądz - czy funkcjonariusz prokuratury rejonowej Michał Szymański jest chory psychicznie, czy tylko niekompetetny?
Epidemia psychopatii dosięga pomocy społecznej.
Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów.
Humor - trzeba odreagować dla utrzymania równowagi psychicznej - przysłane od czytelników :-)))
Pruszków - Czy sędziowie są zdrowi? Prośba do Sądu Najwyższego o nadzór psychiatryczny nad rozprawą w Pruszkowie.
Głogów - numer na pedofila przez skorumpowanych prokuratorów: Joanna Kiełkowicz, Monika Pieczonka, Bogdan Myrna, Łukasz Kudyk i psycholog Lucyna Adamowicz-Gabryś - z cyklu patologiczne organy (nie)sprawiedliwości.
Kto wygrał wybory? PPP - Polskie Porozumienie Psychopatów, może PKN – Polska Kasta Nietykalnych lub PPS -Partia Prokuratorsko Sądowa znana też jako MPS.
Rzeszów. Pelc Artur - sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, Żak Jacek - dębicki prokurator - kolejni urzędnicy chorzy psychicznie? - skazani za niewinność - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?
Opinię biegłego (nie tylko psychologa) często można zakupić - skarga na biegłego do Prokuratury Krajowej.
Psychiatryczne opinie lekarskie są manipulowane - kolejne dowody oszustwa lekarzy psychiatrów.
Psychuszka dla dzieci? - Degeneracja urzędników władzy, czy lekarzy psychiatrów dawno sięgnęła poziomu szamba.
Trybunał Konstytucyjny - skierowania na obserwację psychiatryczne tzw. "prokuratorski numer na wariata" musi być uzasadnione przez sąd wysokim prawdopodobieństwem popełnieniem przez oskarżonego czynu karalnego - art.203 kpk niekonstytucyjny.
Asesor Marcin Stolpa z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach - skierowanie funkcjonariusza na badania psychiatryczne.
Wyrok Trybunału Konstytucyjnego - skierowania na obserwację psychiatryczne musi być uzasadnione przez sąd wysokim prawdopodobieństwem popełnieniem przez oskarżonego czynu karalnego - art.203 kpk niekonstytucyjny.
Górzyński W CIENIU "PSYCHUSZEK" - Inicjatywa Przeciwko Niesprawiedliwości
Psychiatra toruński Piotra Melnyczok, eksperymentator, ALKOHOLIK, NARKOMAN, CHORY, PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE ZNĘCAJĄCY SIĘ NAD WŁASNĄ RODZINĄ - z cyklu patologie sądowe.
Kursa - Biologiczny mechanizm tragedii z 27.09.2001 według współczesnej psychologii i psychiatrii.
Cała władza w ręce psychopatów? - tak działa mafia prokuratorsko-sądownicza. Cykl artykułów o patologii polskiego sądownictwa.
Maczeta, czy na razie psychuszka?
Goczyński - ojciec który walczy o kontakt ze swoimi dziećmi zostaje skazany na badania psychiatryczne!?! - to już jest nie tylko nieetyka sędziów...
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie maj
Goczyński - sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka
Skandalista i wydawca antysemickich pisemek Leszek Bubel, odwieziony na badania psychiatryczne do Tworek. Lidera polskich narodowców oczekuje numer "na wariata" ?
Biegli do weryfikacji. Ustawa o biegłych. Opinie psychiatrów o oskarżonych często są "na zlecenie", nie są udokumentowanie faktami, a sądy zbyt łatwo kierują niewinnych ludzi na obserwację.
Kękuś - badania psychiatryczne dla nieetycznych sędzi krakowskich: SSO Ewa Hańderek, SSO Teresa Dyrga i SSO Maja Rymar, oraz mecenas Wiesława Zoll
Numer na wariata, jak posądzenie o chorobę psychiczną może być bronią w walce o majątek, biznesowy sukces albo... święty spokój
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI w sprawie badań lekarskich i psychologicznych kandydatów do objęcia urzędu sędziego.
Antoni Ferenc - żydowski lekarz psychiatria?, ordynator szpitala w Jarosławiu, alkoholik?, biegły sądowy?, ukrywający się przed PRAWEM? - kim naprawdę jest???
Antoni Ferenc - lekarz psychiatria, ordynator, alkoholik, przebiegły biegły sądowy - kim jest naprawdę???
DOWCIPY O PSYCHIATRACH I LEKARZACH
Rola biegłego psychiatry w procesie cywilnym i karnym.
Stanisław ADAMIK - kolejny schizofreniczny lekarz psychiatra?
Psychologiczna ocena zeznań małoletniego świadka
Stowarzyszenie Pacjentów i Ich Przyjaciół "Zaufanie" oferuje pomoc osobomkorzystającym z leczenia psychiatryczno- psychologicznego.
Lubiąż - mamy kolejną sprawę korupcji wśród lekarzy psychiatrów. Prowadzi prokurator Marek Kuczyński Wrocław - tylko nieetyczny karierowicz?

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ewa
22-10-2015 / 11:27
Barbara Owczarek co prawada nie wie, o czym mowa podczas rozprawy, ale jakież ma królewskie gesty........ 11.14 minuta nagrania.
~Ewa
03-01-2015 / 16:06
Mężem blondyny z teho filmiku już zainteresowało sie CBA i NIK. Jej stary posługuje się przekupstwem. Nieee, nie za pieniądze, ale przysługa za przysługę. Załatwia coś preezesowi sadu w katowicach, a w zamian prezesunio zatrudnił żonkę, ktora w ogóle nie wie, o czym mowa na rozprawie. Ale jak sie nadyma !!! jak tu nie wezwać przediwnej ochrony. Przestępców trzeba chronić.
~ewa
03-01-2015 / 16:01
ta blondyna z lewej strony , diala na zasadzie "PLUĆ ŚWINI W PYSK, A ONA MÓWI ŻE PADA DESZCZ".
~ewa
03-01-2015 / 16:01
ta blondyna z lewej strony , diala na zasadzie "PLUĆ ŚWINI W PYSK, A ONA MÓWI ŻE PADA DESZCZ".
~ewa
03-01-2015 / 15:59
55487m5b
~Ewa
23-07-2014 / 22:28
Mąz tej aroganckiej blondyny z lewej, był naczelnikiem wydziału architektury urzędu miejskiego w Sosnowcu. Potem został konserwatorem śląskich zabytków, a jego miejsce w urzędzie miejskim zajął syn, Jakub Owczarek, z czego wynika, że stanowiska naczelnika wydziału architektury jest dziedziczne (!!!!). Można się domyślać, że młody Owczarek nie ma żadnych kompetencji, a tylko tatusia. To skandal i to się nazywa nepotyzm, a nepotyzm , to korupcja. Zainteresuje sie tym CBA i NIK. na szczęście młodszy syn Owczarków jest debilem i choć szykowano dla niego stanowisko sędziego, nic z tego nie wyjdzie.
~Grażyna
23-06-2014 / 05:16
Ta blondyna widoczna na filmie video w sądzie w Sosnowcu handlowała dziećmi. Trudno powiedzieć, ile ich sprzedała. Własnym synem nigdy się nie interesowała.
~EWA
22-06-2014 / 07:29
Z dużą przyjemnościa przyjęłam do wiadomości fakt, że Owczarek juz nie pracuje w sądzie. Jest stara i przeszła na emeryturę. Emerytura na pewno proporcjonalnie wysoka do wyrządzanych przez nią całymi latami krzywd. Jeszcze ją na koniec przenieśli kolesie do sądu apelacyjnego, niech se baba dorobi.
~Kiki
10-06-2014 / 23:11
Co to blond krówsko jeszcze robi w sądzie, oprócz pierdzenia w stołek na koszt podatników. Babsztyl ma 63 lata i powinna iść na emeryturę. Czy wiecie, ile to ścierwo zarabia co miesiąc ? Emerytura plus wypłata. Na WAsz koszt.
~Leonera
26-03-2014 / 12:20
Prokuratorka w Sosnowcu proponowała mi w 2001 roku, abym symulowała chorobę psychiczną. Brawo dla prokuratury w Sosnowcu !!!!!! Kto wreszcie rozwali tę klikę ? Do dziś sąd w Sosnowcu BOI SIĘ Owczarkowej. To jest sąd, czy imieniny i cioci ?