Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-06-2013

JELENIOGÓRSKA TYRANIA JEDNEJ OSOBY czy niekompetencja SSO Karin Kot ?

Dogmat nieomylności przysługiwał jak do tej pory tylko Papieżowi , jak widać nie tylko !  
Tzw. – POlski system ”sprawiedliwości” POsiada również owy dogmat przyniesiony na bagnetach  armii czerwonej . POlskie sądy - to przejaw oficjalnej dyktatury i tyranii . Jak można było pozwolić na to aby w kraju który chce uchodzić za cywilizowany i demokratyczny , który zwie  się  dumnie Republick of Poland - w sądach tego kraju panowała dyktatura jednej osoby !

”Sędzina” Kot mówi - mój sąd - a ja się pytam gdzie jest owy sąd , gdzie jest ława przysięgłych w postępowaniu karnym , ja się pytam jak to jest możliwe aby w środku europy , w kraju który należy do UE  i NATO  nie było społecznej kontroli nad sądem , jak to się dzieje ,że sprawy karne rozpatrywane są przez  tylko jedną  osobę !

Los  ludzi w tak poważnych dla nich zakrętach życiowych leżą  w rękach  ” sądowego cara ”  , losy ludzi spoczywają  w rękach jednej osoby ! Proszę sprawdzić w  słowniku hasło  – dyktator , tyran . Chodzi taki żart obecnie -  sąd udaje się na naradę -  a ten sąd  to jedna osoba , czyli jedna osoba udaje się na naradę  z samym sobą ;) !  Kiedyś  ludzie krzyczeli na salach sądowych - proszę otworzyć okno , niech wpadnie trochę  sprawiedliwości .

Polska jest pod zaborem mentalnym dziczy ze wschodu , ta dzicz i jej ”zasady” zakorzeniły się w raju nad Wisłą  tak głęboko ,że  nie można  tego chwastu wydrzeć ! Proszę sprawdzić na mapie europy kraje gdzie są ławy przysięgłych , zaznaczyć to kolorem niebieskim , oraz kraje w których ich nie ma , i zaznaczyć  to kolorem czerwonym – pokaże się wam mapa krajów  cywilizowanych i krajów dzikich !  To jest bardzo prosty system pokazujący jak wygląda europa pod tym względem .

Obiecałem ,że dziś wrócę  do wydarzeń związanych ze sprawą  policjantów napadających na bank w Starej Kamienicy, tyle się tego nazbierało ,że należy fakty- dozować . Dziś kupie się na osobie skazanej na 3.5 roku H. - byłej policjantki - jako pierwszy fakt należy tutaj przypomnieć ,że  to skrajny przykład łamania przez  POlską  POlicję i stalinowskie sądy praw człowieka . Ci ludzie nie znają zasad humanizmu , ci ludzi nie znają zasad poszanowania prawa , ludzkiej godności !

H. po aresztowaniu i oskarżeniu została usadzona w areszcie śledczym , taki areszt może trwać tylko 3 miesiące , jest to potrzebne do tego aby śledczy zebrali materiał dowodowy w sprawie , areszt śledczy stosuje się tylko w przypadku zagrożenia matactwem i przeszkadzaniem w śledztwie .

H. siedziała rok i 2 miesiące za kratami – BEZ WYROKU !  To jest stalinizm w czystej POstaci , takie  metody są stosowane przez władzę ludową na terenie Jeleniej Góry ! To jest ewidentny skandal , to jest gwałt nawet na tak skarłowaciałym bolszewickim prawie jakie panuje wszem i wobec w POlsce ludowej ! 14 miesięcy za kratami bez wyroku !!

W normalnym kraju policja oraz prokurator ma obowiązek prowadzić dochodzenie  w celu wyjaśnienia zdarzenia , w  POlandzie POlicja i prokuratura prowadzi dochodzenie w celu oskarżenia i skazania na zasadzie – dajcie człowieka my dopasujemy mu paragraf !  Sądy , POlicja , prokuratura , to narzędzia PO lityczne , które służą wąskiej grupie staliniątek !

Przy sprawie jeleniogórskich policjantów nie chodziło o rzekomy napad na bank w którym było nie więcej jak 20 000 zł. W tej sprawie chodziło o urażoną dumę  czerwonych siepaczy w POlicyjnych mundurkach , tu chodziło o zemstę , tu chodziło o pokazanie kto tu rządzi , ukrycie machlojek i być  może  handlu narkotykami na dużą  skalę  w który byli wmieszani tamtejsi bonzowie z  POlicji !  Ludzie popełniają pewien błąd , patrząc na ”szafę’‘ od przodu , tutaj trzeba patrzeć na szefę  od strony jej pleców , wtedy pokazuj się nam brud , smród , tragedia , układy …

Tutaj tak było , H. to wrak człowieka , po ponad roku więzienia stała się ‘‘warzywem” , trzy razy hospitalizowana w zakładach psychiatrycznych , ona nie wie co się wokół niej dzieje !  Tylko mogę sobie wyobrazić co z nią zrobiono za murami więzienia ! A może nawet nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić ! To musiała być psychiczna kaźnia , pręgierz skierowany na jej wykończenie ,stan zdrowia H. nie pozwala na jakiekolwiek czynności procesowe  , ona nie rozumie co się do niej mówi , jej stan psychiczny wymaga intensywnej pomocy lekarzy i to specjalistów – oto co czerwona władza ludowa i  Jeleniogórska  POlicja  zrobiła z tą  kobietą !

Pomimo tego , nie odpuścili , w chwili gdy H. była pod opieką lekarzy w zakładzie psychiatrycznym  POlicjanci z Jeleniej Góry nachodzili chorą kobietę , była nękana psychicznie  w chwili gdy lekarze mieli obowiązek ją chronić jako pacjenta !  Jeden z lekarzy – być  może - po namowie POlicji z Jeleniej Góry  , wypisuje H. z zakładu , wtedy psy miały już pełny dostęp do niej !  Poinformowano ją ,że jest podejrzewana o napad z rabunkiem ..  który nota bene miał miejsce w chwili gdy ta była w szpitalach !  Jedna z POlicjantek powiedziała do H. - tak mi kazali , tak robię - to jest moi drodzy , zwyrodniałe znęcanie się ! Oni wiedzieli ,że kobieta jest w takiej rozsypce , że każde następne wyssane z czerwonego palucha oskarżenie – dobije ją psychicznie – I TAK TEŻ SIĘ STAŁO !

Co wie H. o narkotykach i POlicji z Jeleniej Góry - że  chcą  ją zgładzić !! ?

Stan zdrowia H. nie pozwalał na prowadzenie procesu z jej osobą , pomimo to ”sędzina’‘  Kot miała to daleko w czterech literach , Jaruzela nie mogą do sądu zaciągnąć  bo ponoć chory , H. żeby mieli w kaftanie bezpieki i na taczce dowieźć  przed oblicze dyktatorskiego ‘sądu” – to tak by zrobili !  Nawet nazistów nie wieszano jeśli ich stan zdrowia na to nie pozwalał , w USA  nie wykona się kary śmierci – jeśli stan zdrowia skazańca na to nie pozwala , ale Karin Kot ma swoje  zasady w swoim - nomen omen - sądzie !

Proces prowadzony przez dyktatorkę to była jedna wielka farsa , to była czerwona żenada górnych stalinowskich lotów , cel jeden SKAZAĆ , a nie  wyjaśnić !  O czym będę  pisał w kolejnych materiałach . Na koniec dodam kilka uwag , Karin Kot złamała i zgwałciła zasadę   i prawo  zapisane w Europejskiej Kracie Praw Człowieka ,  którą  przyjęła  i asygnowała  ludowa POlska tuska ( celowo z małej )  .

Karin Kot , gwałciła zasady bezstronności !  Karin Kot prowadziła  karną  sprawę  bez  ławy przysięgłych co daje jej miano dyktatoraKarin Kot dopuściła do tego ,że  kwalifikacja czynu nie odpowiada zdarzeniu , to ona pozwoliła aby próba rabunku STAŁA  SIĘ  RABUNKIEM , pomimo ,że  nic nie zginęło !

Karin Kot , po tym procesie tak ważnym dla wielu ”oficerów”  POlicji z  Jeleniej Góry - awansowała do  sądu okręgowego Karin Kot ma teraz na swych łapach dramat ,łzy  i zrujnowane życie dwojga niewinnych ludzi , czy  Karin Kot zrobiła to dla kariery ? Ja myślę ,że  takie osoby jak Karin Kot to hańba  dla  Polski !

Trzy ekipy telewizyjne już wyraziły chęć uczestnictwa w programie na temat  sprawy nagonki na policjantów, przeprowadzimy prawdziwą  wizję lokalną  , przez  doświadczonych kryminalistyków , wykażemy takie fakty i taki rzeczy po których PO przednia ”sędzina” jak też  obecna – powinny zapaść  się  pod ziemię  ze wstydu o ile owy wstyd mają !

Na koniec – dlaczego kolejny wyrok w  ”sądzie’‘  jeleniogórskim jest taki a nie inny – wytłumaczenie jest bardzo proste – prezes ”sądu’‘ nie mógł sobie pozwolić na kolejną kompromitację , za wszelką cenę  chcieli wykazać  ,że  za pierwszym razem nie popełnili POmyłki , PO mimo ,że  kolejna ”sędzia” zrobiła  dokładnie to samo !

C…D…N

Andrzej.M.Szumiło

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca-3/http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca-3/

drzej.M.Szumiło

ps- oto przykład na siłę sądu w państwie o zasadach  demokratycznych – http://polscott24.com/skandal-w-birmingham/

———————

- http://polscott24.com/jak-zalatwic-policjanta-numerem-na-lom-polska/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-2/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przekladaniec-cz-3-medialny-lincz/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-swiadkowie-prokuratury-cz-4/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-afera-mandatowa-cz-5/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-manipulacja-zeznaniami-cz6/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-sprawa-gwaltu-cz7/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-haniebny-akt-oskarzenia-cz-8/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-10/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-motania-czesc-dalsza-cz11/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-epidemii-czesc-dalsza-cz12/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-top-secret-cz-13/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-apelacja-cz-14/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-szach-i-mat-cz-15/

-http://polscott24.com/jelniogorski-przeklamaniec-walec-wladzy/

-http://polscott24.com/bagrowska-ponad-prawem-jeleniogorski-przeklamaniec/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-policyjny-stalker-cz17/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-osmiornica-z-tesco-cz18/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-polska-policja-zniszczyla-moje-zycie-cz-19/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-20/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-21/

- http://polscott24.com/dobijaja-artura-krawczyka-jelenia-gora/

-http://polscott24.com/bolszewickie-metody-jelenia-gora/

- http://polscott24.com/kolejna-odslona-inspektora-krawczyka-z-jeleniej-g/

To jest moi drodzy tylko  drobny kawałeczek , tego  co się tam dzieje !  DROBNY !!! Nie inaczej jest w  Śremie , Gorzowie  Wlkp  , I INNYCH  MIASTACH !!!

Andrzej.M.Szumiło

PS.- oto przykład na siłę sądu w państwie o zasadach  demokratycznych – http://polscott24.com/skandal-w-birmingham/

———————

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Robert
07-06-2013 / 22:33
Ujawnienie* afer a doświadczenie i stanowiska w policji* skasowało poprzedni komentarz a ten już mniej skrupulatny ;)
~Robert
07-06-2013 / 22:32
Tajemnicą poliszynela jest że większość afer w strukturach władzy nie jest dziełem dziennikarzy śledczych ale detektywów. Jednak praktycznie wszyscy oni szczycą się (kłamać chyba im się nie opłaca) wieloletnim doświadczeniem i wysokimi stanowiskami których nie można zdobyć bez koneksji. Wniosek nasuwa się absurdalny: członek sitwy uczestniczy w jej ośmieszaniu. A może te skandale są z góry przewidziane i dopuszczone przez układ? Jakie są państwa teorie w tej materii?
~obserwator
06-06-2013 / 21:27
bez wątpienia funkcjonariuszka "kotka" awansowała do SO za "uwalenie" policjantów - wiadomo, na uklady nie da rady A WIĘC "KOCICA" musi wydac wyrok zgodnie z prikazem, wszak w mafii sądowej jak w kazdej innej funkcjonuje nakaz " wszyscy za jednego, jeden za wszystkich" tym sposobem funkcjonariusze bronią swojej władzy i pokazują kto rządzi.... ale juz niedługo, przecież sedziowie w UNI nie mają immunitetu od przekrętów, tak więc i tych komunistycznym niedługo rozliczymy :-)