Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERA ZDZISŁAW RACZKOWSKI ALDONA HELIŃSKA SĄD REJONOWY W SANOKU POMÓWIENIE DZIENNIKARZA NUMER NA WARIATA RYZYKO ZAWODOWE

Aldona Helińska - blog poświęcony twórczości sędziego Sądu Rejonowego w Sanoku. Prześladowanie przez skorumpowanych prokuratorów podkarpackich dziennikarza śledczego Zdzisława Raczkowskiego.
[tekst w stałym opracowaniu]

11.01.2007r
Posiedzenie odbyło się i zgodnie z prawem Raczkowski kolejny raz wygrał ze skorumpowanymi prokuratorami sanockimi. Sędzi A. Helinska odrzuciła nieetyczny wniosek prokuratury o przeprowadzenie badań psychiatrycznych bez żadnych podstaw. W uzasadnieniu stwierdziła: "Mając na uwadze, i wskazując na to, iż umieszczenie na obserwacji psychiatrycznej wiąze się z faktycznym pozbawieniem wolności osoby badanej powinno być stosowane w ostateczności. Sąd nie uwzględnił wniosku o przeprowadzenie obserwacji...

aldona_postanowienie1.gif (24403 bytes) aldona_postanowienie2.gif (14607 bytes)

Tym postanowienie sędzi uratowała kilkunastu sędziów i prokuratorów których Raczkowski jako "Pan Redaktor" opisałby w czasie obserwacji działania szpitala jak też opisując przekręty lekarzy i sądów na pacjentach. Tu należy zwrócić uwagę, że podczas pobytu w takim szpitalu Raczkowski naprawdę czuje się relaksowo. Przeprowadza wywiady z personelem, dlatego wszyscy traktują go bardzo uprzejmie i m.in. chętnie pozwalają mu wychodzić na spacery do miasta. Chorzy zaś traktują go jako "Pana Mecenasa", ponieważ udziela rad prawnych oraz pisze im pozwy, odwołania, skargi na sędziów i prokuratorów. W takim szpitalu Raczkowski może pracować o wiele wydajniej ponieważ nie musi o nic się martwić. Logiczne, że mając ze sobą laptop nie jest oderwany od moich czytelników, jest w stanie dalej prowadzić czasopismo i publikować 2x więcej artykułów o matactwach. Ale to nie ucieknie....

Samo posiedzenie w dniu 11.01.2007r zostało wykorzystane do przebadania biegłych A. Hoc i P. Hejnara. I tu dopiero była zabawa, gdy biegły Hejnar nie potrafił odpowiedzieć na czym polega jednorazowe badanie psychiatryczne, ile ma trwać, czy jakie warunki ma spełniać opinia psychiatryczna. Ten niby biegły dosłownie jednego zdania nie potrafił poprawnie po polsku powiedzieć. Nie wiedział jaka ma osobowość - czy jest człowiekiem, a może tylko np. śmieciem. Podobnie A. Hoc, co wyraz, eeeee..., heeee.... oooo... paranoja. I tacy osobnicy mają oceniać charakter ludzi? - nawet siebie nie potrafią kontrolować. Puściłbym te ich płaczliwe jąkanie, ale to spory plik (1,5h nagrania) i nie mam tyle miejsca na serwerze. Zresztą kto by chciał te pierdoły słuchać. Szkoda że tą świetną zabawę przerwała mi sędzi...
Cóż, czeka mnie dalsza zabawa ponieważ urażony i niedouczony asesor Ohara w tej samej sprawie chce ten sam numer powtórnie zrobić. Niestety na głupotę prokuratorską nie wynaleziono lekarstwa...

28.12.2006r
I kolejny raz posiedzenie sądowe zostało odwołane, ponieważ oszuści z Krosna udający biegłych lekarzy czyli Alicja Hoc i Paweł Hejnar nie zjawili się przed sądem.
W dodatku nie usprawiedliwili swojej nieobecności, chociaż sąd czekała pół godziny... a znam wiele przypadków że po 3 minutach spóźnienia strony czy świadka jest po sprawie... Czy biegli uważają że są ponad prawem i ich oszustwo ochroni prokuratur Ochar? Wszak za przekręty prokuratorów nastawiali swoje głowy i fałszowali opinie dla sądu.
Jednak sędzi Aldona Helińska potraktowała ich bez priorytetów nałożyła na nich karę za kolejne nieusprawiedliwione niestawiennictwo po 800zł.
Chyba naprawdę zacznę wierzyć że sędzia Helińska będzie postępować zgodnie z PRAWEM i zachowaniem procedury sądowej.
Nie wykluczone, że uda mi się przynajmniej jednego sędziego pisać na ZŁOTĄ LISTĘ naprawdę etycznie postępujących sędziów, która nie ulega naciskom prokuratorskim - czyli faktycznie stara się być niezależna i niezawisła.
Spotykamy się 11.01.2007r godz. 13.30 - zapraszam.

18.12.2006r
Przebiegli biegli krośnieńscy Alicja Hoc i Paweł Hejnar nie zjawili się na posiedzeniu sądu, tak że wyznaczono tylko nowy termin ich przesłuchania - tak na szybko 28.12.2006r godz. 12. Oczywiście Sąd Rejonowy w Sanoku.
Sędzi Aldona zapowiedziała że sprawdzi wiarygodność ich usprawiedliwienia - ja też.
Czy oleją sąd, sędziego i PRAWO i nie stawią się podobnie jak zrobili nieuczciwi sędziowie i prokuratorzy olewając sąd rzeszowski i sędziego Popko?
A miałem taką ochotę ich przebadać, sprawdzić stan umysłowy, wiedzę i ich wiarygodność... mam nadzieję, że sędzi sanocka nie odmówi mi tej satysfakcji :-)))
Jak na razie skorumpowany prokurator Sawicki w swej pomroczności schizofrenicznej postanowił odmówić wszczęcia śledztwa o przestępstwie biegłych, które nota bene zostało przekazane do Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie. Niestety, w tej prokuraturze nie ma ani jednego "normalnego" znającego PRAWO funkcjonariusza, a wiadomo, każdy sądzi po sobie...
Zobaczymy jak będzie 28.12.06r.

23.11.2006r
I po posiedzeniu. Był wreszcie obecny adwokat strony - wyznaczony z urzędu Andrzej Podstawski ( czy ma "jaja" to się okaże) i oczywiście prokurator Hubert Ohar ( bez jaj :-). Na sali są też obecne dwie "osoby zaufania" ze Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich. Na ich obecność nikt nie protestuje.
W przeciwieństwie do starych leniwych sędziów, sędzi Aldona Helińska znana jest z tego, że metodycznie zabiera się do sprawy - nawet w najdrobniejszej sprawie potrafi prześledzić całe życie strony. I (jak na razie) chce być przekonana o słuszności swojej decyzji. Dzisiaj mało jest takich obiektywnych sędziów, ponieważ większość jest w "korporacyjnych układach", gdzie wyrok jest znacznie wcześniej zakupiony i nijak ma się ze stanem faktycznym w sprawie i obowiązującym prawem.
A. Helińska protokołowała każde moje słowo, czego np. nie robili w podobnej sprawie sędziowie krośnieńcy, czy całkiem zdegenerowani sędziowie rzeszowscy. Logiczne, że nie protokołowanie zeznań jest dowodem skorupowania podkarpackich sędziów w sprawie dot. oszustwa firmy Raczkowskiego i jego pomówienia.
Kolejna rozprawa została wyznaczona na dzień 18.12.200r godz.12.
Mają być przesłuchani biegli psychiatrzy, Alicja Hoc i Paweł Hejnar - czego w tych samych okolicznościach pomimo wniosku nie zrobili sędziowie strzyżowscy. O prekrętach biegłych, którzy bez badań wystawiają dowolne opinie na zamówienie na końcu strony. Ich działalnością redakcja zajmuje się od pewnego czasu i prosi o przesyłania dowodów nieetyki lekarzy psychiatrów na adres redakcji.

22.11.2006r
Zapraszam wszystkich do Sądu Rejonowego w Sanoku w dniu 23.11.2006r o godz. 9 na rozprawę prowadzoną przeciwko dziennikarzowi śledczemu Zdzisławowi Raczkowskiemu, za to że medialnie w redagowanym portalu AFERY PRAWA interwencyjnie nagłośnił nieetykę postępowania sędziów rzeszowskich.
Rozprawę poprowadzi najładniejsza sędzi sanocka - Aldona Helińska :-)
Czy uroda idzie w parze z inteligencją i wiedzą? - już niedługo sprawdzimy.

Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka. Ryzykują nie tylko pomówieniem opisując nieetykę urzędnika państwowego. Tam gdzie prowadzone są walki ryzykują nawet utratę życiem. Od czasu amerykańskiej inwazji na Irak w marcu 2003 roku między Tygrysem i Eufratem zginęło 76 dziennikarzy. To niechlubny rekord od czasu II wojny światowej.
Giną też dziennikarze tam, gdzie władzę ma postkomunistyczna dyktatura.
W Moskwie niedawno zginęła dziennikarka Anna Politkowska. Była wybitną obrończynią praw człowieka. Od lat walczyła o wolność słowa w Rosji. Podobny los spotkał rok wcześniej w stolicy Białorusi niezależną dziennikarkę Weronikę Czerkasową, którą zasztyletowano w jej mieszkaniu... itd.
W Polsce dziennikarzy oficjalnie nie zabija się, ale niejednokrotnie grozi im oprócz procesu o pomówienie coś więcej - stalinowski "numer na wariata" i pobyt w jakimś szpitalu psychiatrycznym. To czeka tych, którzy mają odwagę pisać o przekrętach wyższych urzędników państwowych, o oszustwach sędziów i prokuratorów i ważnych funkcjonariuszach prawa. Logiczne - tylko wariaci mają odwagę walczyć z korupcją urzędniczą - czyli z idiotami, dlatego należy ich odizolować, żeby mafia urzędnicza mogła spokojniej działać. O to właśnie dba triumwirat policyjno - prokuratorsko - sądowy i totalitarne sitwy prawnicze oraz wszelkie gangi urzędnicze. W końcu, w tych niejednokrotnie mafijnych instytucjach, zmieniają właściciela naprawdę duże pieniądze. A gdzie chodzi o kasę, tam zawsze czuć smród korupcji...

Dziennikarz śledczy Zdzisław Raczkowski wie, że publikując i dokumentując nietyczne postępowanie sędziów i prokuratorów, którzy sami korzystają ze swego immunitetu na głupotę, robiąc dowolne przestępstwa przeciwko prawu - ryzykuje swoją wolnością, ponieważ konstytucyjna wolność wyrażania swoich poglądów to tylko papierowa teoria. Już raz, gdy tylko zamieścił informację typu: prezes sądu krośnieńskiego Zbigniew Dziewulski w dniu swojego dyżuru nie przyjmował klientów - wystarczyło, żeby skorumpowany prezes tego sądu wykorzystał swoje układy kolezeńskie i z naruszeniem prawa załatwił mu pobyt w szpitalu psychiatrycznym. A posłużył się nieetycznymi funkcjonariuszami prokuratury i "odpowiednią" opinię biegłych nie mającą żadnego potwierdzenia w faktach. Wiadomo, papier przyjmie każdy kit, a nieetycznych biegłych w każdej korporacji nie brakuje. Logiczne, że Raczkowski też mu przypiął po tym fakcie odpowiednią etykietę, a przy okazji kilkudziesięciu innym sędziom i prokuratorom zamieszanych w tą aferę, oraz rozpoczął działalność demaskującą działanie nieetycznych urzędników. Proste - sami sędziowie dali mu wolną rękę na taką działalność. Zapewniając sobie brak odpowiedzialności, jednocześnie zapewnili Raczkowskiemu nietykalność i swobodę wypowiedzi - kolejny dowód bezmyślności funkcjonariuszy.

Ale wszystko do czasu. Na wiosnę zaczęła się kolejną zabawę wariata i idiotami. Trwa to tak długo, ponieważ prokuraturze trudno było znaleźć adwokata do obrony z urzędu Raczkowskiego. Fakt, sanoccy adwokaci są w przeważającej większości "bez jaj" i nie chcą aby ich niekompetencja została medialnie nagłośniona.
Zaczęło się od opisania nieetyki prezesa sądu w Rzeszowie Tomasza Muchy. A sprawa dotyczyła psa... i naruszenie procedury sądowej przez sędziego Piotra Popko. Ten sędzia odmówił dziennikarzowi Raczkowskiemu przebywania na sali sądowej w roli osoby zaufania. Przepisy prawne, których nie znał ani rzeszowski sędzia Popek, ani prezes sądu Mucha wyraźnie stwierdzają, że każda ze stron (nawet przy utajnieniu sprawy) może mieć przy sobie dwie tzw. osoby zaufania. Logiczne, że opinia sama się narzuca. Sędziowie łamiąc te przepisy, jak też przy tej okazji procedurę sądową - albo zostali skorumpowani, albo nie znają procedury prawnej - czyli w jakiś dziwny sposób zakupili swoje aplikacje korporacyjne, co ostatnio niejednokrotnie było w mediach opisywane.
Jednak nieetyczni sędziowie kolejny raz robią z siebie idiotów i zawiadamiają o fakcie swej niekompetencji prokuraturę w Sanoku. Rozstrzygnięcie sporu przypada młodemu niedoświadczonemu prokuratorowi H. Oharowi. Logiczne, że prokurator Ohar jest zależny od korporacji prawniczych nie jest w stanie swojej ograniczonej wiedzy umysłowej skierować sprawy nieetyki prezesów rzeszowskich do sądu dyscyplinarnego. Boi się też przesłuchać w sprawie Raczkowskiego i świadków zdarzenia.
Wchodzi w układy i zabawę w wariata - dowód miernoty umysłowej polskich funkcjonariuszy.

Raczkowski już dawno polubił zabawę z niekompetentnymi prawnikami, których wiedza i doświadczenie jest z reguły poniżej średniego poziomu intelektualnego społeczeństwa. Zresztą jego rola społeczna polega przecież na wydawania opinii o tych urzędnikach i nagłaśnianiu wszelkiej nieetyki.
Kosztem swojej rodziny pojechał na rozmowę z biegłymi krośnieńskimi, oczywiście nie w charakterze oskarżonego, ale celem zrobienia prowokacji dziennikarskiej, ponieważ redakcja posiada kilka donosów, że lekarze psychiatrzy krośnieńscy wystawiają opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, wiedzą medyczna, jak i etyką zawodową. Za stracony czas wystawił prokuraturze rachunek i pouczam ich jak w takich sprawach się postępuje.

klaczak_zawiad_koszty.s1.gif (32024 bytes) klaczak_zawiad_koszty.s2.gif (38848 bytes) klaczak_zawiad_koszty.s3.gif (37204 bytes)

Bawimy się dalej w bezprawie.
Ponieważ już raz pseudo-specjalista Hejnar wystawił mi "lewą" opinię, tym razem dla udokumentowania faktów nieetyki psychiatrów rozmowy z nimi są nagrywane i towarzyszy mi świadek. Opinia psychiatryczna, jest wydawana pod odpowiedzialnością karną i ma spełniać konkretne warunki wskazane przez Kodeks Karny. Spotykam się najpierw z psychiatrą Pawłem Hejnarem, który już raz w 2002r bez badań wypisał pierdoły pod naciskiem prokuratora J. Złotka ze skorumpowanej prokuratury w Strzyżowie.

Tu na dowód przedstawiam odbytą rozmowę w dniu 05.07.2006r, która trwała jakieś dwie minuty i dowodzi że nie zostały przeprowadzone żadne wymagane badania. Słychać wyraźnie , że to nie Raczkowski, ale psychiatra Hejnar jest wyraźnie napięty, niespokojny, drażliwy, wrogo nastawiony do pacjenta.
Następnie udaję się do drugiej "przebiegłej biegłej' - Alicji Hoc i nagrywam rozmowę z nią. Lekarka też nie radzi sobie z emocjami.
Tu chciałbym zwrócić uwagę, że w podobnej sytuacji psychiatra Dreher złapał mnie za klapy marynarki i wywalił przez zamknięte drzwi. Dowodzi to, że krośnieńscy psychiatrzy ulegli już dawno chorobie umysłowej - wiadomo, kto z kim przystaje takim się staje :-)

Rozmowa z psychiatrą Hejnarem z dnia 05.07.2006r (w pokoju jest pacjent)
Wchodzę (skrzypienie drzwi)
RZ; Pan doktor Dreher?
PH; nie
RZ ; to znaczy Hejnar?;
PH; doktor Dreher jest jeszcze na chorobowym...
RZ; bo ja mam wezwanie z prokuratury do Pana Hejnara, na dzisiaj z nim miałem być omówiony...
PH; ma Pan jakiś dowód (dzwoni telefon)
RZ. Moje nazwisko Raczkowski.... ja właśnie opisuję....
PH; a ma Pan jakiś dowód...
RZ; ja opisuję... nieetyczne...
PH; a czy dowód tożsamości Pan ma...(wyraźnie już poirytowany)
RZ; oczywiście że mam...
PH - prowadzi rozmowę telefoniczną.
RZ; z ramienia stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich opisuje przekręty sędziów prokuratorów biegłych... i między dlatego tu się zjawiłem....
PH; dobrze rozumiem...
RZ; sytuacja jest taka, ponieważ adwokat z urzędu nie został mi jeszcze przyznany, a chciałbym, ponieważ już Pan raz nietycznie ze mną postąpił w 1992r , gdzie wystawił lewą opinię...
PH; no, no i?
RZ; to jest oczywiście opisane u mnie, chciałem oczywiście
PH i jaka konkluzja?
RZ; konkluzja jest taka przy badaniach musi być adwokat, żeby nie było kolejnych oszustw, a najlepiej, ponieważ ja już nie wierzę w Pana opinię...
PH; no, no...
RZ; że po prostu żeby tak jak Pan Dreher żeby się Pan wycofał, wniósł do prokuratury, że po prostu z racji tego, że jestem dziennikarzem, opisałem Pana nieetykę... że etycznie pasuje wycofać się z tego żeby znowu nie było pomówienia że coś Pan znowu kombinuje.
PH. wie Pan, to Pan powinien wystąpić z wnioskiem żeby wyznaczyć innego biegłego
RZ; ja im tam złożyłem taki wniosek, ale ponieważ nie chcę żeby mnie policja znowu nachodziła i tak dalej, ponieważ zostałem na dzisiaj umówiony przez prokuraturę, zjawiłem się, żeby pokazać się że jestem...
PH; dobrze, zejdźmy na dół
ZR; choć (do świadka) – idziemy do biegłej Hoc na parter.
Pukanie do jej drzwi, akurat jest tam pacjent, trzeba poczekać. Nagrywanie zostało wyłączone.

Rozmowa z psychiatrą Alicją Hoc z dnia 05.07.2006r (wchodzę razem z następnym pacjentem, drzwi zostawiam otwarte, na korytarzu zostaje świadek, a rozmowę słyszą też pacjenci oczekujący w kolejce)

RZ przepraszam Panią doktor, tylko na minutkę...
AH; tak?
RZ; moje nazwisko Raczkowki, tu Pan Dreher, przepraszam Pan Hejnar przyniósł dokumenty, bo chodzi o te badania psychiatryczne,
AH
ZR;Pan Dreher , Hejnar, zresztą Pan Dreher też zrobili mi opinię dlatego ja wniosłem, żeby badania zrobione z wyłączeniem Pana Drehera, które opisałem jako dziennikarz i jako prezes ze stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich, i żeby po prostu adwokat jest niezbędny...
Ah;; porozmawiamy później, ja nie mam czasu, dobrze?
Rz; chciałem tylko powiedzieć że nie zgadzam się na badania i dziękuję.
AH:ale... (mało zrozumiałe)
Rz; i chciałem żeby to było odnotowane, że się zjawiłem i nie zgodziłem się na żadne badania, tyle, proste, żeby nie było żadnych oszustw
AH to nie jest nas sposób...
RZ; ...tak, ale to jest moje oświadczenie a ja mogę się nie zgodzić i to już jest sprawa prokuratury albo sądu.
AH: to nie jest wytłumaczenie dla sądu, przyprowadzą Pana
RZ: ja już przechodziłem ten numer, zaskarżyłem Pana Hejnara do Rzecznika Praw do prokuratury za wystawienie lewej opinii..
AH; proszę też uszanować troszeczkę naprawdę, innych , dobrze,
RZ do widzenia
AH; Pan miał być wcześniej, czekaliśmy...
RZ; bo się spóźnił autobus, myślę że jeszcze będziemy mieli okazję porozmawiać...
AH ...dobrze?
RZ; do świadka – dobra idziemy...

Wyłączono nagrywanie i strona ze świadkiem opuściła budynek.

Czy na podstawie takiej rozmowy można napisać opinię? - o to spytamy specjalistów. Jednak skorumpowani psychiatrzy krosnieńscy na podstawie powyższej rozmowy wypisali (na polecenie prokuratora Ohara?) z dniem 12.09.09r świstek który nie spełnia żadnych warunków opinii - nawet z nazwy.

hejnar.opinia.s1.gif (27688 bytes) hejnar.opinia.s2.gif (13227 bytes)

I jeszcze za to oszustwo okradli społeczeństwo - każdy z nich zażyczył sobie po po 140zł!?! za wypisanie opinie niezgodnej z prawdą a prokurator Ohar im to zatwierdził.
Bez wątpienia mamy tu dowód potwierdzenia nieprawdy, a tym samym naruszenie art. 197§3 w związku z art.190§1 kpk. Przypominam, że biegłym za wydanie niezgodnej z prawdą opinii grozi odpowiedzialność karna z art.233§1kk (czyli pozbawienie wolności do lat 3), o czym zostali poinformowaniu w prokuratorskim postanowieniu powołaniu biegłego z dnia 22.06.06r.
Jednocześnie artykuł 94 kodeksu karnego mówi, że w zakładzie psychiatrycznym można umieścić jedynie sprawcę, który w momencie czynu był niepoczytalny ale jednocześnie popełnił czyn... znacznej szkodliwości społecznej.
Jak na razie, od 5 lat funkcjonariusze skorumpowanych prokuratur podkarpackich nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie dot. art.
Art. 213. [Prawdziwość zarzutu] - Nie popełnia przestępstwa pomówienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu..., a bez wątpienia prowadzona przeze mnie społecznie działalność informacyjna ma wyjaśnić i ochronić innych ludzi przed oszustwami skorumpowanych urzędników organów prawa.

Logiczne, że to partnerskie oszustwo Hoc - Hejnar zostało zgłoszone do prokuratury.

hejnar_zawiad.prok.s1.gif (27841 bytes) hejnar_zawiad.prok.s2.gif (40951 bytes) hejnar_zawiad.prok.s3.gif (40145 bytes) hejnar_zawiad.prok.s4.gif (38707 bytes)

Czy kolejny raz przekręt biegłych zostanie olany przez skorumpowanych prokuratorów i sędziów podkarpackich? - cdn.

Wybrane artykuły o podobnym temacie:

BLOG POŚWIECONY "TWÓRCZOŚCI" SĘDZIEGO SĄDU REJONOWEGO W RZESZOWIE SSR PIOTRA POPKO - dokumentujący prześladowania przez władze dziennikarza Zdzisława Raczkowskiego

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin

NYCZ-GATE - taka sobie afera w rzeszowskim sądzie, jedna z setek jakie tam robią, a potem dziwią się, że 90% społeczeństwa nie wierzy w sprawiedliwość...

SYTUACJA PRAWNA PODEJRZANEGO W POSTĘPOWANIU KARNYM PRZYGOTOWAWCZYM tak dla niedouczonych, lub zapominalskich prokuratorów, oraz osób poszkodowanych nieproceduralnym postępowaniem prokuratorskim.

Biegli dawno już "odbiegli" od prawdy... AFERY

ARTYKUŁY W PRASIE O PRZEKRĘTACH LEKARZY PSYCHIATRÓW.
Sądy zatrzymują w szpitalach zupełnie zdrowych ludzi - Newsweek
Ofiary poznańskiego psychiatry

Całkiem normalni wariaci

Załatwiamy niewinnych

Kolejne strony dokumentujące nieodpowiedzialne zachowania funkcjonariuszy władzy:
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - dowody debilizmu prawnego i prokuratorskiego funkcjonariuszy którzy jakimś cudem podobno ukończyli prawo...
SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
"boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków...
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Janusz Górzyński, Zygmunt Jan Prusiński, Mariusz Pogorzelec, Zygfryd Wilk, Grzegorz Bentkowski i SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: redakcja@aferyprawa.com alternatywnie: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~NBA Canotte 2016
14-05-2016 / 10:44
www.2016nbacanotte.com/ NBA Canotte 2016 www.lefenil.fr/ Chaussures NIKE www.icefandom.com/ NHL Jerseys www.06annonces.fr/ Nike Air Max pas chers www.computer-slave.fr/ Nike Air Max pas cher www.3610.fr/ Chaussures Nike Air Max 90 www.vitameen.fr Nike Air Jordan
~Valjean
10-07-2012 / 03:45
~katebnada
06-01-2011 / 19:39
Witam wszystkich z tej strony! Cieszę się mogąc was poznać! Postaram się udzielać :) Do zobaczenia! --- akcesoria.do.pedicure.makijaz123.com/13/>akcesoria do pedicure