Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

SĘDZIA SĄDU OKRĘGOWEGO W KROŚNIE 
Anna Pasterz - pytanie, gdzie naprawdę jest dobra?... 

 Typowa sytuacja jaka nas często spotyka w sądzie. Przychodzimy na rozprawę zapowiedziana dwa tygodnie wcześniej, a sędzia prowadzący dopiero zapoznaje się z aktami... w ciągu trzech minut kartkuje kilkanaście stron akt. Czy posiada zdolność "szybkiego czytania" - nader wątpliwe, sędziowie raczej znani są z lenistwa, a nie samokształcenia. Oczywiście, taki sędzia będzie bajerował, że zna sprawę, tylko chce jeszcze raz przeglądnąć dokumenty... gówno prawda, miesza się na okrągło, przekręca fakty, udaje ze myśli, ale jak spytalibyśmy go jak to robi?... gwarantuje że nie potrafiłby odpowiedzieć... po prostu wydaje mu się tylko ze myśli... do tego trzeba jeszcze mieć?... nie powiem, i tak na okrągło nachodzi mnie policja za "poniżanie stanu sędziowskiego". Wolę nie dyskutować, co im ewentualnie i to nie zawsze stoi, czy zadziała.... A jak sędzią jest kobieta, to nawet nie ma jej co stać... no chyba ze to jest "baba z jajami", ale to tak wyjątkowe zjawisko, jak wygranie miliona w totolotka.... Sędzia SSO Anna Pasterz może insynuować, ze np. jestem szowinistą, ale w końcu ile kobiet ma nagrodę Nobla?  Uważam, ze nikt nie powinien mieć upoważnienia do wykonywania pracy, w której nie jest kompetentny, lekceważy swe obowiązki, uważa, że popełnione błędy nikt nie zauważy... A tu mamy taki przykład. Sprawa komornika przy sadzie Rejonowym w Sanoku. Dobrze, ze miałem dwie sprawy i już w trybie jawnym musiał jedną rozpatrzyć sędzia sanocki. Raz, wiedział, że publikuję w internecie do dyskusji sędziowskie przekręty, po drugie znam procedurę i nie dam sobie wcisnąć kitu.  Jej niejawne /czyli konspiracyjne?/ postanowienie jest sprzeczne z postanowienie sędziego sanockiego, ponieważ Anna Pasterz sama sobie nie dała możliwości sprawdzenia rzeczywistych faktów. Obowiązkiem sędziego jest sprawdzenie procedury, jak i proceduralne działanie. Chyba, że uważa się za Boga. Sędzia A. Pasterz ma to w d... jak i inne organy. To co robi prywatnie nie obchodzi mnie. Ale jeżeli wskutek niekompetencji sędziego dochodzi do takich przekrętów jak w działaniu komornika sądowego w Brzozowie, to już przesada. Oczywiście, chętnie opublikuję odpowiedz sędziego SSO Anny Pasterz, a nawet skasuję tę stronę, jeżeli okaże się że nie mam racji, a to możliwe jest tylko przy spotkaniu w "trybie jawnym"...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.