Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-01-2011

Wpadki B. Komorowskiego - chciał być jak Piłsudski... nie wyszło też z noworocznymi życzeniami :-)

Dlaczego Komorowski ma tyle dzieci?
Bo wpadki to jego specjalność :-)))

Nie dość, że pokręcił cytat, to jeszcze pół Polski obraził.

Na Święta 2010 Komorowski  z małżonką odwiedził prezydencką rezydencji wypoczynkowej w Wiśle. Wybrali się na spotkanie z mieszkańcami .  Jako historyk, w rozmowie "chwilowy przywódca" postanowił nawiązać do Józefa Piłsudskiego i jego słynnego cytatu o Polsce jako obwarzanku.
Pozwolę sobie najpierw przypomnieć cytat: 

Polska to obwarzanek: Kresy urodzajne - centrum nic.

Komorowski, znany z wpadek oraz z tego, że lekceważy wiedzę dziennikarzy i ludzi co do wypowiedzi Piłsudskiego, albo sam nie wie jak obwarzanek wygląda, powiedział:

Polska jest jak obwarzanek. Na krańcach najtwardsza.

Cóż, z pewnością nawiązał do PiS-u i wygranej tej partii na krańcach Polski, ale na tą wypowiedz obrazili się Warszawiacy - nie chcą być pustka, albo miękkim ciastem zlepionym byle jak i z byle czego :-))) 

Gdyby ta wypowiedź padła z ust Kaczyńskiego, być może mielibyśmy już aferę na skalę ogólnopolską. TVN, Polsat i "Gazeta Wyborcza" zapewne już by roztrząsali niezwykle istotną kwestię, czy jest to wyraz dyktatorskich zapędów braci Kaczyńskich czy tylko gafa słowna, którą mimowolnie obraziła POsrańcow....

Niedługo Bronek K. ma kolejną wpadkę -  w swoich życzeniach na rok 2011 powiedział: 
"Naprawdę wiele już osiągnęliśmy w mijającym roku. Polska wróciła na pozycje liczącą się w świecie. Moje rozmowy z przywódcami państw europejskich, z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem, z prezydentem Barackiem Obamą potwierdziły to w pełni."

Jasne ze jest coraz lepiej: pozbyliśmy się jednego z Kaczorów, wreszcie jest pewne ze nie będzie żadnej tarczy, przestaliśmy przeszkadzać rosyjsko-amerykańskiemu pojednaniu, poparliśmy skrajnie niekorzystny dla naszego bezpieczeństwa układ START, podpisaliśmy wyjątkowo niekorzystny kontrakt na gaz, zatuszowaliśmy aferę hazardową, utawiliśmy CBA i CBŚ, wreszcie aferzyści (vide Sopot) i obcy agenci (np. ambasador w Moskwie) w Polsce są bezpieczni i wytrwale pracują nad odpowiednią pozycją Polski w świecie. Ludzie nas za to noszą na rękach - jest COOOL !!! 
A Polski interes ma gdzie Pan ma, Panie Prezydencie (podobno) Polski?

Poczym poznać, ze Komorowski zaraz walnie głupotę?
Po tym, że otwiera usta...

AMNEZJA PREZYDENTA:
Dla prezydenta B. Komorowskiego przyczyna katastrofy smoleńskiej jest oczywista: w istniejących warunkach pogodowych załoga samolotu nie miała prawa lądować. Eo ipso to pilot i jego ekipa są winni katastrofy. Takie to proste, że aż trudne do uwierzenia.
A zatem nasi piloci nie tak dobrzy, jak to swego czasu głosił wszem i wobec minister obrony B. Komorowski, że polski pilot, jak trzeba, to może nawet latać na drzwiach od stodoły. Czy od tamtego czasu tak radykalnie zmienił zdanie o kwalifikacjach zawodowych naszych pilotów wojskowych, czy po prostu zapomniał, co mówił, a może myśli, że inni zapomnieli, co wtedy mówił. Chyba od prezydenta Rzeczypospolitej mamy prawo oczekiwać więcej powściągliwości w swoich nie do końca przemyślanych wypowiedziach, bo wielu prostych obywateli tego kraju ogarnia zażenowanie
Ryszard Korona

Sporo durnowatych i niekompetentnych odzywek Bronka K. znajdziemy wrzucając w google hasło: "komorowski wpadki"... i  już wiadomo wszystko.

TVG-9 Oskarżam Komorowskiego o korupcję!

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Anna
07-01-2011 / 20:32
A po co ci żydowski kredyt ? Ja buduję dom bez kredytu, chociaż żydy chętnie by dały, prosiły, żeby brać. Kredyt bogaci Żydów i zubaża Polaków.
~gdyn
07-01-2011 / 16:53
A który to rząd i prezydent odpowiada za brak euro? Już dawno powinniśmy je mieć. Niemal większość Polaków miałaby kredyty, zwłaszcza budowlane, w E i niemal nikogo nie obchodziłyby kursy walutowe, które dzisiaj są oglądane niczym mistrzostwa świata w piłce nożnej. Nie byłoby także żadnych wpadek z opcjami, tak sławnymi ok. roku temu. Kto odpowiada za brak E w III RP?
~Anna
07-01-2011 / 10:41
Autor artykułu zapomniał dodać - odebraliśmy pracującym Polakom w wieku emerytalnym prawo do emerytury i do swobodnego dysponowania swoim funduszem emerytalnym, pogwałciliśmy Konstytucję RP, podnieśliśmy podatek vat powodując zastopowanie budownictwa jednorodzinnego, inflację, galopadę cen na podstawowe artykuły żywnościowe, esaklujemy wydatki na wojnę najeźdźczo-okupacyjną w Iraku i Afganistanie. Może Dyskutanci jeszcze coś przypomną?