Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-11-2017

Rozporządzenie Konwulsji Wieleckiej w sprawie rasizmu w Polsce

Orzeczenie Konwulsji Wieleckiej na uchodźstwie w Kazachstanie
Decyzja zakazu produkcji, rozpowszechniania i konsumpcji potraw i produktów rasistowskich na terenie Polski.
P/g Borata i obrońcy demokracji Tamerlana
Niniejszym, po wnikliwej analizie rynku, zwłaszcza w Krakowie i Zamościu, także czarnego i pracy, jarmarku cudów i wytwórni małpoludów, suku w Bucharze i bazaru na Saharze, po konsultacji eksperckiej z Babą Wangą i Kim Dzon Unem, także z Panem Twardowskim na Księżycu i pierścieniami Saturna, stwierdza niedopuszczalne odchylenia rasistowskie w życiu publicznym w Polsce, zwanej tym karajem.Tak więc, jednoznacznie stwierdza, iż na terenie Polski są produkowane, rozpowszechniane i konsumowane potrawy i produkty rasistowskie uwłaczające szczytnym ideom multikulti, gender i wytycznym marksizmu kulturowego. Po zapoznaniu się z apelem polskich patriotów inaczej, zwanych przez wielkiego wodza rewolucji w jelitach petersburskich, towarzysza Lenina, pożytecznymi idiotami, a więc towarzyszy Petruś, Szczecina, przewodnicząca Lubkałer, Pizdowicz, Budkaś, Szczerbaś i Thunica von Honekerskniej, a także psem Szarikiem, dziećmi Kapitana Klossa i manikiurzystką Wolińską, rzeczona Konwulsja Wielecka jednogłośnie orzeka, iż od dnia Świstaka, a zwłaszcza w grudniu po południu, kategorycznie i pod groźbą beatyfikacji i obrzezania zakazuje się produkcji, rozpowszechniania i konsumpcji następujących potraw i produktów rasistowskich, tych gloryfikujących biała rasę i cynicznie szydzących z czarnej:

- kiełbasa biała

- barszcz biały

- biały cukier

- biała mąka

- morwa biała

- biała kapusta

- białe wino

- Biała Podlaska

- białe małżeństwa

- biały welon,

a także:

- czarna rzodkiew

- czarny slceson

- czarna kawa

- czarny chleb

- czarna fasola

- czarny bez

- Czarna Woda

- czarny pas

- mała czarna

Jednocześnie rozpatrywane są kwestie zmiany nazwy Białegostoku i Bielsko-Białej, czarnej rozpaczy i czarnej wdowy, zwłaszcza w okolicy Częstochowy. Niniejsze rozporządzenie należy przyjąć z całą powagą, dobrodziejstwem chłopskiego inwentarza i kalesonami wolnopiekarza. Apelujemy także, aby świadomi owsików w anusie i dominacji jewropeksiej w burnusie, obywatele kraju Bolanda nad Wisłą zechcieli donosić nam w formie żelu lub aerozolu informacje o innych, zapewne licznych ekscesach rasistowskich i marszach kiszek grających o charakterze faszystowskim w tym kraju, a nawet w Mombasie i Bombaju.

Podajemy także trochę zaleceń, które zapewne mieszkańcy miast i WSI w czynie społecznym twórczo i owadobójczo rozwiną. A więc szczególnie polecamy: różową swastykę, czerwone korale, węgiel zielony groszek, zieloną kiełbasę, zielone maki pod Lenino, zielone wzgórza łonowe nad słoniną, czerwony pas, czerwony biustonosz, zielone stringi, czerwony kapturek, różowy półpancerz praktyczny, sól ziemi zielonej i czerwone podpaski z Nebraski. Czekamy na dalsze propozycje eliminujące rasizm z życia Stasia i Nel, złomiarzy z Wąbrzeźna oraz lwa Simby. Pust wiegda budiet rozowyje sonce!

Za kolegialną decyzję Konwulsji Wieleckiej kreślą się:

Jano Starszi, Albert Hohenzollern, Donat Trusk, Makumba, Nostradamus, Czapajew, Trocki, Gouda Meir, Dzierżyński, Lukrecja Orgia, Kleopatra, Marcin Sołtys, Wielguś i Mao Zedong.

Z narażeniem Życia według Garpa i Szycia na gorąco raportuje publicznie -

Wilk Miejski

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
  Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.