Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
5 lutego 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 17-02-2013

Zamość – niekompetencja czy stronniczość prokurator Małgorzaty Fudali-Piechnik – z cyklu zniszczyć rolnika.

Polskę Ludową kolejne rządy pseudo-demokratyczne doprowadzają do unicestwienia. Rozkradziono lub sprzedano za grosze polskie banki, huty, stocznie, kopalnie, cukrownie... upadło tysiące zakładów i fabryk państwowych – czyli takich w których każdy z nas miał swój udział. 
W ciągu ostatnich kilkunastu lat pracę straciło miliony osób, mamy oficjalne olbrzymie bezrobocie – aktualnie podawane ok. 14% a faktyczne 30% - tyle ludzi żyje w ubóstwie w folwarku Platformy pod rządami Tuska. 
Za to wzrosła liczba funkcjonariuszy i urzędników państwowych. Ktoś tych pasożytów musi utrzymać i wykarmić – wiadomo kto , ten co produkuje dobra – robotnik i rolnik. 
Robotników została minimalna ilość, a większość z nich już pracuje jak nie zagranicą to w zagranicznych firmach, a zysk z ich pracy zasila budżety obcych państw. Utrzymanie Państwa spadło więc przede wszystkim na barki rolników. Tępi funkcjonariusze władzy jednak nie zdają sobie z tego sprawy. 
Jak pisze europoseł Janusz Wojciechowski: Rząd PO-PSL sprzedał w Brukseli polską wieś – zaczyna się kolejny etap rozbiórki Polski. Na polecenie UNI rząd ma wycenić każdą górę (np. ile warty jest Giewont), każde państwowe jezioro np. Gopło, lasy, drogi – słowem wszystko musi mieć jakąś wartość – miasta, wsie, zwierzęta i ludzie. Kolejny, już realizowany etap dewastacji Państwa to rozprzedaż lasów i ziemi rolnej – tajne hasło PO – zniszczyć wieś, zniszczyć rolnika – realizowane przez „miernych, biernych, ale wiernych” funkcjonariuszy jakim bez wątpienia jest prokurator Małgorzata Fudali-Piechnik. Wystarczy zapoznać się z idiotycznym aktem oskarżenia rolnika.

Panu Bolesławowi, rolnikowi z „dziada pradziada”, o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu zawodowym, hodującym kilkadziesiąt krów i uprawiającym kilkadziesiąt hektarów gruntów, z wyższym wykształceniem rolniczym – prokuratorka nie mającego „zielonego pojęcia” o hodowli zwierząt, uprawie roli, a tak naprawdę nie posiadająca żadnej konkretnej wiedzy ponieważ studia prawnicze niczego praktycznego nie uczą oprócz cwaniarstwa - stawia rolnikowi zarzut znęcania się nad własnymi zwierzętami, nakazuje mu dozór policyjny – pięć razy w tygodniu ma jechać ze wsi do miasta – zaniedbując opiekę nad zwierzętami, poddaje go bezprawnie badaniom psychiatrycznym, a najchętniej to umieściła by go w psychiatryku.
My po odczytaniu pierdoł wypisanych przez prokurator Małgorzatę Fudali-Piechnik dochodzimy do wniosku, że to ją powinno się przebadać psychiatrycznie i umieścić w Szpitalu Psychiatrycznym aby nie szkodziła ludziom. 

Powoli ale systematyczne wypaczone prawa unijne wchodzą do Polski. Geje chcą mieć więcej praw niż ma normalna rodzina, podobnie zwierzęta mają być lepiej traktowane niż ludzie. Tzw. „zieloni” walcząc niby o dobro zwierząt np. ślimaków i zablokowali budowę obwodnicy Poznania, wcześniej zablokowano budowę obwodnicy Augustowa i wiele innych niezbędnych dla ludzi budowli np. oczyszczalni ścieków robiąc szambo – a jak gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. 

W zamojskim przy udziale prokuratury w przejęcie gospodarstwa Bolesława zaangażował się zwłaszcza Paweł Cichorz z pseudo-fundacji? Fundacja ELPIS O/ Roztocze – Nadzieja Dla Zwierząt ? hmm, kosztem niszczenia ludzi? My wiemy, że tego typu fundacje z reguły zakładają cwaniacy aby zrobić kasę np. za zgodę na budowanie, odblokowanie drogi itp. Taki cwaniak angażuje różne osoby paranoiczne, które nie sprawdziły się jako ojciec czy matka w rodzinie, i teraz hodują kotka czy pieska, a za swoje niepowodzenia wyżywają się na innych terroryzując psychicznie hodowców psów, zwierząt futerkowych i rolników.
Właśnie nawiedzeni z fundacji ELPIS (przychodzą zwykle nocą w asyście „ psów policyjnych”) doprowadzili do zabrania rolnikowi chorego konia w trakcie leczenia, dlatego że chore zwierzę jak każdy chory źle wyglądało?
Pan Bolesław zawiadamia o naruszeniu jego dóbr osobistych i miru domowego prokuraturę zamojską, ale czy można wygrać jeżeli ma się doczynienia z bezmyślnymi togowcami ?

Koń trafia do przytułku zwierząt prowadzonego przez Piotra Łachno. 
Jak się dowiadujemy z netu, szukając informacji o działaniu schroniska trafia „z deszczu pod rynnę”.
O „schronisku” czytamy:

OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY Zmiany w placówce są potrzebne od zaraz. Fot. ASK - W POSZUKIWANIU CZEGOŚ DO JEDZENIA... Fot. ASK
Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt „Arka” przysłało nam szokujące zdjęcia psów ze schroniska w Zamościu. Dokumentują one, jak wyglądały psy w dniu ich przyjęcia do ośrodka, a jak miesiąc później. O pomoc w rozwiązaniu problemu animalsi zwrócili się także do wojewody lubelskiego oraz parlamentarzystów.

– Widziałam już różne psie przytułki, ale to, co zobaczyłam w zamojskim, przeraziło mnie – opowiada Agnieszka M., lekarz weterynarii ze Stalowej Woli, z której m.in. przywożone są do Zamościa bezdomne psy. – Widziałam zwierzęta zagłodzone, przeraźliwie chude, wręcz szkielety. Widziałam, jak w boksach zjadają z głodu swoje odchody. W miskach nie było ani jedzenia, ani wody. Wiele psów było zaświerzbionych, z nużycą, z grzybicą, nie miały sierści.

Informacje te potwierdzają także wolontariusze nieoficjalnie opiekujący się zwierzętami ze schroniska (mimo wielokrotnych prób kierownik nie pozwolił na ich formalną pomoc).
– Obserwuję tę sytuację już od sześciu lat. Próbowałam szukać dla tych zwierząt pomocy, ale jak dotąd bez rezultatu. Nikt nie chciał uwierzyć, że jest tak źle. Dlatego teraz zrobiłam zdjęcia i mam dowody. Może ktoś wreszcie zauważy, że w Zamościu psy umierają z głodu. Żeby go zaspokoić, próbują nawet jeść słomę, której mają trochę wysypanej w boksach – relacjonuje pani Kinga.

I w takie warunki trafił chory koń Bolesława... 
Koń pod medialną presją jednak przeżył i został wyleczony. Miał być zwrócony właścicielowi w grudniu 2012r – nie został, ponieważ szantażowi fundacji ELPIS i prokuraturze uległ Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński.
Należy wykończyć rolnika w psychiatryku i zabrać mu wszystkie zwierzęta – tak zawnioskowano z Prokuratury Rejonowej w Zamościu pismem z dnia 03.01.2013r podpisanym przez referendarza Urszulę Palich oraz znana nam z głupich pomysłów Małgorzata Fudali-Piechnik. Na szczęcie tych jej pomysłów nie poparli biegli psychiatrzy którzy badali rolnika.
Sprawa jednak nie ma końca ponieważ cwaniak P. Łachno ze schroniska wymyślił sobie, że utrzymanie i leczenie konia kosztowało go 8385zł, a tymczasem wartość samego konia to tylko 3000zł? Dlaczego niby te koszty ma pokryć rolnik, skoro siłą zabrano mu konia, pozbawiając go pożytków z niego? Jednocześnie twierdzi, że Łachno oszukuje wójta próbując wyłudzić nienależną kasę, ponieważ koszty utrzymania konia u niego były cztery razy mniejsze.
A tak naprawdę, to te koszty powinna ponieść fundacja ELPIS ponieważ "nawiedzeni" z tej fundacji doprowadzili do takich kosztów i strat rolnika.

Należy się jeszcze parę informacji czytelnikom – jak doszło do czasowego pogorszenia się bytu zwierząt w gospodarstwie Bolesława.
Jak nam wyjaśnia, wcześniej zachorowała jego żona, również jego matka potrzebowała specjalnej opieki. Ci co pamiętają wiosnę 2011r przypominają sobie, że na weekend marcowy spadło sporo śniegu, a mróz dawał się wszystkim we znaki. Chociaż gospodarstwo rolnicze jest zmechanizowane, jednak zamarzający gnój spowodował awarię taśmociągu i urwanie wideł zbieracza, a więc nie dało się go chwilowo usunąć.
Jednak zasadnicze problemy pana Bolesława z funkcjonariuszami zaczęły się od faktu, że dwa buhaje czując wiosnę zaczęli walczyć między sobą i spowodowali urwanie rury doprowadzającej wodę do poideł i tym samym zalanie stajni. Ponieważ odejścia wody zamarzły rolnik zainstalował pompę – pechowo miała przebicie. Umieszczenie jej w wodzie z gnojówką spowodowało, że 7 krów zostało porażone prądem. Jakby tego było mało spawając rury doprowadzające wodę do koryt kolejny raz prąd spawarki spowodował porażenie kolejnych zwierząt. Zawiadamiając urząd o tych losowych przypadkach naraził się nie tylko „zielonym” ale i na kontrole urzędowe z powodu braku odpowiedzialności i niedopilnowania zwierząt.

Nie można jednak przyjąć, że rolnik świadomie pozbawia się zysku i zabija swoje (nieubezpieczone) krowy z których każda warta jest przynajmniej 5000zł.
A już „numer na wariata” to jest ewidentnie miernotą i nadużyciem władzy
Jest tu rażąca różnica stron w tym postępowaniu – rolnik jako jednostka broniący swojego dobytku i cały aparat prokuratorsko – sądowniczy zarzucający mu nieuzasadnione znęcanie się nad własnymi zwierzętami.

Więcej o działaniach psychicznie chorych funkcjonariuszach władzy:

Wniosek Zbigniewa Kękusia do Jarosława Gowina z żądaniem zbadania zdolności Beaty Stój do pełnienia obowiązków sędziego SR w Dębicy oraz poddaniu jej badaniom psychicznym.
Prześladowanie Zbigniewa Kękusia przez niekompetentną i niezrównoważoną psychicznie SSR Beatę Stój z Dębicy.
Sąd Rejonowy w Dębicy - sędziowie do obowiązkowego badania psychiatrycznego czy mają predyspozycję do sprawowania tak odpowiedzialnych stanowisk zwłaszcza Beata Stój i tajny funkcjonariusz SB Dariusz Różański
Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu,  Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo - policyjno - psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę.  
Kraków - Tylko schizofrenia biegłych psychiatrów Kinga Zoła i Andrzeja Wsołek ze szpitala psychiatrycznego w Kobierzynie?
TERROR PSYCHIATRYCZNY w polskich psychuszkach, czyli czego nie wiesz o polskim systemie "opieki" zdrowotnej
Psychiatryczne badania, poczytalność, odpowiedzialność, opiniowanie... Kilka uwag o niepoczytalności oraz poczytalności ograniczonej. 
"Psychuszka" skuteczniejsza niż łagier... Dr Jarosław Szarek a stalinowskie metody odradzają się w coraz bardziej totalitarnej Polsce i eurouni
Psychiatria i Sprawiedliwość? - z cyklu każdy dostać nakaz stawienia się na badania psychiatryczne.
ZUS O/ Tomaszów Mazowiecki nakazuje zbadać psychiatrycznie zmarłego... wymysł niekompetentnych pseudo-specjalistów typu Dariusz Ścierwicki i Agnieszka Rajska
Opinie psychiatrów, których trudno nazywać biegłymi, w niedalekiej stalinowskiej przeszłości były skutecznym narzędziem walki z opozycją polityczną - z cyklu sędziowie a niezawisłość od rozumu...
CZY RZĄDZĄ NAMI PSYCHOPACI ?
Sędzia Kleszcz z Krakowa i obserwacja psychiatryczna dla znanego działacza społecznego Tadeusza Chołdy !
Czy chory psychiatrycznie sędzia może orzekać? Wniosek o doręczenie odpisu wyników badań lekarskich i psychologicznych sędzi Sądu Rejonowego w Dębicy Beaty Stój.
PARANOJA POlityczna - choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób...
Psychiatria i scjentologia, a "antypsychiatria", czyli pseudonaukowa bzdura typu "chory psychicznie".
PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.  
Psychiatria - przerażające fakty
Pęknięte z żalu serce - psychiatrzy złamali wszystkie możliwe normy prawa polskiego i międzynarodowego - opowiada matka.
Patologiczna psychiatria, czyli "Eksperyment Rosenhana" - czy można być zdrowym psychicznie w otoczeniu chorych lekarzy psychiatrów ?
Do więzienia (lub psychiatryka) za słowo, czyli dalej na topie artykuł 212 kodeksu karnego!

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~amtar
28-01-2017 / 14:06
اليوم تمكن من خلال شركة امتار من تحديد مكان التسربات في منزلك باسرع مما تتخيل لاننا لدينا عماله متميزه بالخبره واجهزة حديثة للكشف عن التسربات تابع موقعنا عبر https://amtar-ksa.com/%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%8A%D8%A7%D9%87/
~Ducky
04-01-2015 / 20:12
Very true! Makes a change to see soomene spell it out like that. :) oywkgfbdgkj.com [url=jozmuwuqdo.com]jozmuwuqdo[/url] [link=zwyxhfyarb.com]zwyxhfyarb[/link]
~Andi
24-12-2014 / 06:52
Don't apologize or think about it I am in a" rel="nofollow">wwadixfiyua.com"> sliamir situation at work and do not see it changing until I retire too much work and not enough play is never fun especially when we can't be in our gardens I am glad to hear you are well and hope you at least find some time in your garden to relax a bit when you can see you soon!
~Daniella
20-12-2014 / 15:59
The music....the hair...the gentleness of these imegas...the sun-dappled gorgeousness...those amazing gates...Mind if I move in for a while and have a schmooze around? Meredith xo.p.s. thanks for your kind words...you make me smile from the inside out.
~roberto
14-04-2013 / 20:08
Zamość i podległe mu sądy , prokuratury , komendy , urzędy skarbowe urzędy powiatowe - gminne - miejskie to najbardziej w Polsce skorumpowany region . Krasnystaw , Janów Lubelski , Biłgoraj tu banda mafiozów jest na urzędach. Tu nawet szkoły są skorumpowane. Ludzie normalni boją się cokolwiek powiedzieć . Jak z tym walczyć. Raczej się nie da. Po prostu najlepiej wyjechać z tego kraju i nigdy tu nie wracać .
~renigast
14-03-2013 / 20:03
R O D A C Y ! SUPER H I T - HISTORIA P O L S K I się powtarza. Kiedy ABSURDU granice rządzący przekroczą. Wówczas pojawia się „ gumiś” z Krakowa. W PRL – u też był, gdy trzeba było odwrócić uwagę od spraw zasadniczych. Za Gierka „na scenę” wystawiono nawet SZAMANA Kaszpirowskiego. Bracia Polacy w tym całym medialnym „cyrku” NIE GRA. „Coś” brakuje by temat ZAMACHU lub AKT terroryzmu jak go usiłuje zdefiniować DZICZ poselsko-polityczna był realnym. Przedstawiciel ABW w ramach gorączkowego perfumowania gówna NIEWIARYGODNOŚCI zdarzenia by je UZBROIĆ w POWAGĘ podaje, że poddanie się badaniom psychiatrycznym można odmówić. Kosmiczna gówno prawda. W Koszalinie te sprawy załatwia SIĘ bardzo krótko. Prokuratorsko- sędziowska hołota pisze NAKAZ doprowadzenia i bandyci w policyjnych mundurach od Komedianta Miejskiego watażki - Wiesława TYL –a kują w DYBY OFIARĘ i zawożą do OSZUSTÓW lekarzy psychiatrów (B. Bretner, & H. Steć-Matuszewska & E. Kondaków - KONARSKA i I N N I) z NIEPUBLICZNEGO Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Monte Cassino. ZWIĄZEK przestępczy lekarskich błaznów psychiatrów - oszustów z KOSZALINA funkcjonuje w porozumieniu z hołotą uzbrojoną w IMMUNITETY NIEZWISŁOŚCI i BEZKARNOŚCI. Napisze solidarnością zawodową sitwy każdą treść jaką życzą sobie ich kolesie TOGOWCY. OPINIE i ich treść nadają się do PODTARCIA DUPY taka jest ich zawartość formalno merytoryczna. W Koszalinie funkcjonuje prokuratorsko-sędziowsko kupa gnoju. Stworzyli Pod kierownictwem żołnierza PO ps. DYZMA R E P U B L I K Ę gawłowskiego i pod szyldem RZECZPOSPOLITEJ działalność gospodarczą. Kradną grabią na grube miliony ale NIE gardzą drobnicą – www.pokrzywdzeniprzezgawlowskiego.pl & www.aferyprawa.eu Lidię Kozłowską właścicielkę „Willa ALEXANDER” w Mielnie okradli na kwotę : 50 mln. złotych. Jana Myszkier z Manowa na kwotę : 10 mln złotych, Zygmunta Cąkałę 76-024 Krokowo 2 na kwotę 6 mln złotych, Czesław a ŚWIĄTEK z Sarbinowa na kwotę : 360 tys złotych, zamordowali mu żonę Jadwigę. Marka Marzec okradli z kutra rybackiego wartości : 250 tys złotych; Bogdana SALETĘ ograbili z domu, który zlicytowali za 90 …. złotych. OFIARĘ PRZEMOCY - Lila Bylicka z 76-024 Dunowo 23 okradli na kwotę : 300 tys złotych i pomogli wyrzucić z pracy. Sprawca ponad 30-letniej Przemocy Jerzy B Y L I C K I nałogowy alkoholik (ALK.16/96 SR Koszalin) seksualny zboczeniec (zoo – pedofil) z objawami schizofrenii maniakalnej posiada Rodzinę pracująca w Sądzie Rejonowym w Koszalinie (Bożena i Małgorzata BARTULEWICZ - matka i córka) Do pierdla wsadzają wg widzimisię ( SSO J. SKIBICKI & SSR J. Sroczyński & J. Matejko i INNI). Trzymają w PIERDLU (wspólnicy : SSO J. SKIBICKI & płk K. Wypych) nawet bez dokumentów – patrz przypadek nadkom. mgr inż. Marek Krasnopolski – ekspert kryminalistyki. Spełniający od 2000 roku Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy OFIAROM Przemocy w oparciu o RACJĘ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. OFIARA - Stwierdziła w sposób jednoznaczny po ponad 12 LATACH. Postanowienia Konstytucji Rzeczpospolitej Polski służą prokuratorom i sędziom do …. PODTARCIA DUPY. Rzeczpospolita Polska odzyskała Wolność, Niepodległość i DEMOKRACJĘ. Czy aby TAK JEST ?! Czy może się staje wiarygodne stwierdzenie Kanclerza II Rzeszy OTTO von Bismarck ? „Polakom dać Wolność, Niepodległość i Demokrację to TAK jak pijanej małpie dać lusterko i brzytwę” Rzecz w tym, że realność czasu Bismarcka w XXI wieku ma się nijak. Jest b. skromna. Polacy na rok 2012 stanowią STADO małp opanowane epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej. Terytorium RP znajduje się pod okupacją hołoty z Immunitetami. Dziczy magistrów prawa. W konkluzji. Amerykanie chcąc wywołać rozpierduchę dla potrzeb własnych interesów załatwili SKUTECZNIE i wiarygodnie sprawę w dniu 11 września. Pogrzebali kilka tysięcy osób. Stworzyli doskonały PRETEKST dla swoich intersów. Interes USA zaczyna się wszędzie tam gdzie dociera ich coca-cola. No cóż Polacy maja skromniejsze wymagania i „wystarczy”- gumiś dr Bruno K. Czyli osobnik w klasie jako znany nam już „BOLEK”. CURIOZUM stanowi fakt, że zidentyfikowany w Koszalinie „gumiś” lokował swoje bomby w koszach na śmieci. Urzędnik, który zidentyfikował koszalińskiego „gumisia” NIE otrzymał do dnia dzisiejszego kwoty nagrody, którą OBIECYWANO urzędowo. Wesołego Alleluja ! Rodacy Jeden PIC czyli NIC tak wygląda TUSKOLANDIA i jej KRYZYS. KIEDY był DOBROBYT w Polsce. Kto GO WIDZIAŁ. Skoro TUSKOLANDIA ma KRYZYS To za co TUSKOLANDIA milionami rozdaje sama sobie premie, nagrody i podwyżki ?!
~marek777
14-03-2013 / 19:56
~ POlitycy od dawna ... NIE MA potrzeby aż tak nawijać makaron na uszy ... R O D A C Y !!! TO NIE gdzie indziej jak z trybuny SEJMOWEJ po rewolucji 1989roku padło (***CURIOZUM ?! kobieta posłanka zapowiedziała): cit. " ... 18 milionów Polaków musi ... iść do piachu ..." NIC dodać NIC ująć ... Jerzy URBAN chociaż się ... przejęzyczył , że rząd się sam wyżywi ... Jeszcze Polska NIE zginęła chociaż niewiele jej już z niej zostało Człowiek rodzi sie raz ... i JEST to początek jego końca ... a ... religia i przepowiednie to ulepszacze na nasze "jutro" ... by uniknąć wg J. PALIKOT " KUREWSTWA ..." czytaj sensem LARGO ... A Politycy ? TO NIC INNEGO jak właśnie to KURESTWO !!! Sybilla omija tą ... NACJĘ ?? … POWÓD … ?
~komitet obywatelski
14-03-2013 / 19:53
Komitet Obywatelski ds. Praworządności i Walki z Korupcją w Koszalinie Ogłasza PRZETARG nieograniczony na wyprowadzenie Korupcji i KONFABULACJI insynuacją urojeń własnych magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY bezkarności NIE zawisłości prokuratorów i sędziów z koszalińskiego wymiaru (NIE)sprawiedliwości. Parametry techniczne i założenia technologiczne patrz : www.aferyparawa.eu. Celem przetargu jest : 1. Doprowadzenie w REANIMACJI procedur postępowań i czynności procesowych dla osiągnięcia STANDARDU NORM na poziomie gwarantowanym RACJĄ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. 2.Wyeleminowanie aktualnie funkcjonującej NAZISTOWSKIEJ doktryny stosowanej do OFIAR PRZEMOCY prokuratorów i sędziów cit. „ …kurator, prokurator, sędzia może mówić, robić i pisać co chce ...” PRAWDA, HONOR, WOLNOŚĆ i Rodzina – Komitet Obywatelski „Jeszcze Polska NIE zginęła póki my żyjemy …” POLSKĄ FIKCJĄ JEST B E Z P I E C Z E Ń S T W O. *** S T O P dla PATOLOGII PAŃSTWOWOŚCI ***
~margot
14-03-2013 / 19:50
do ` suuu > dzieciaki ostatnim komunistą był Grzegorz Korczynski. Pomogli go uśmiercić w piachach Afryki jego kolesie wysyłając z gruźlicą w tropiki na placówkę dyplomatyczną. Pod "przykrywką" budowy rzekomego komunizmu NIEpospolita kurwa i złodziej kradła i grabiła lud pracujący, który ze zgliszcz i ruin po II wojnie światowej kosztem olbrzymich wyrzeczeń i zaciskania pasa wyniósł Polskę i postawił na nogi do jako takiego wyglądu oraz poziomu. Tą reanimację po roku 1989 PROsolidarnościowa KURWA i Złodziej pod przykrywką - RZEKOMO - NISZCZENIA KOMUNIZMU - patrz Nr 208 dz. "FAKT" z 2011r - str 2 -3 wywiad J. Kaczyńskim PREZES P i S - okrada obywateli Rzeczpospolitej Polski pod szyldem orła z koroną. Dzieciaki "KTOŚ" was puszcza w kanał wyświechtanym frazesem … K O M U N I Z M.. W ZSSR NIE było komunizmu. Była bolszewia. Polska ŻULIA co dorwała się dzisiaj do władzy i bełkoce. Aktualnie stworzyła też bolszewię o NAZISTOWSKO - rasistowskim zabarwieniu. JESZCZE chwila i stworzą coś na wzór P A L E S T Y N Y. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. DEMAGOGIA w propagandzie JEST bardzo Groźna zwłaszcza dla tych … co NIE chcą znać swojej HISTORII. Polacy do takich NARODÓW należą. BEŁKOCĄ, że jest kryzys. G ... P R A W D A. W Polsce KRYZYS trwa JUŻ ponad 1000 L A T. Jeszcze Polska NIE zginęła chociaż niewiele nam już z niej zostało … Mamy za to „Bolka” noblistę i orła w koronie ale z G … DUPĄ … Według strategii dziel i rządź … zgodnie ze sztuką : jeżeli na czele stada tygrysów postawić przywódcę … BARANA to TE tygrysy … SĄ N I E G R O Ź N E …
~obserwator
05-03-2013 / 22:44
Wymiar niesprawiedliwości/ prokuratura i Sąd ,po takich POkazach powinny zostać skontrolowane.Ewenementem jest tak niedorzeczne postawienie zarzutów znęcania się nad własnymi zwierzętami .Czyli co ,czy rolnik wymyślał specjalne tortury swoim zwierzętom i robił to celowo i z premedytacją. Kto zaproponował taki zarzut ,to by l chyba ktoś niespełna rozumu lub nastawiony ,POdstawiony pionek w czyjejś grze o majątek nieszczęsnego rolnika?.Trudno przyjąć fakt znęcania sie ze szczególnym okrucieństwem ,z artykułu wynika ,ze okrutnie POtraktowano ,ale rolnika.Gdzie organizacje ,Związki ; zmowa milczenia ,przeszkadzają Brukselskie koryta /finansowanie zwiazków/. Dla mnie to Czeski film ?.Prokurator Fudali do psychuszki, POdobno skuteczniejsza niż łagirer.?.