Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
20 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Towarzystwo wzajemnej adoracji ” narkotycznych organów prawa”- wrocławski prokurator Dariusz Sulikowski - z cyklu dajcie człowieka a paragraf się znajdzie...

O tym, że można skazać niewinnego człowieka pisaliśmy już wcześniej w artykule Skorumpowany ? czy chory umysłowo "narkotyczny" prokurator Prokuratury Krajowej Janusz Jaroch ...  dowodząc nie tylko jego niekompetencji, ale wręcz miernoty umysłowej wysokiego funkcjonariusza prokuratury J. Jarocha.


Logiczne, że idąc "w dół" hierarchii urzędniczej jeszcze trudniej spotkać osoby kompetentne.  Akt oskarżenia sporządzony na Zenona S. z Warszawy przez funkcjonariusza z Prokuratory Okręgowej we Wrocławiu Dariusza SULIKOWSKIEGO można potraktować jedynie jako dowod skorumpowania tego prokuratora - nie da się inaczej wytłumaczyć nieproceduralności i brak logiki jego uzasadnienia w powoływaniu się na fałszywe i niewiarygodne pomówienia świadka koronnego Piotra Z. 
Faktyczna zorganizowana grupa przestępcza, do której został bez żadnych dowodów  wmanewrowany  Zenon S. składała się z kilkunastu osób działających na teranie Polski i poza jej granicami w kilku krajach. Przestępcy działali w dwóch grupach: warszawskiej i zgorzeleckiej. W sumie oskarżono  19 osób, z czego    11  to recydywiści.

                  Analizując akt oskarżenia z dnia 09 marca 2007 roku pod kątem postawionych zarzutów oskarżonemu Zenonowi S. nie można znaleźć żadnych materiałów dowodowych, które pozwoliłyby prokuratorowi Dariuszowi SULIKOWSKIEMU przedstawić zarzuty, jakie sfabrykował, a to, że

- w okresie od 2002 roku do 08 lutego 2006 roku  w Warszawie, Zgorzelcu  i innych miejscowościach na terenie kraju i innych państw Unii Europejskiej brał udział w zorganizowanej grupie mającej na celu popełnianie przestępstw polegających na obrocie przywozie i dostawie środków odurzających i psychotropowych w znacznych ilościach.

-   prokurator podał, że w toku  prowadzonego śledztwa ustalono ,iż w grupie kierowanej  przez Rafała M. działał  Zenon S. który z działalności przestępczej uczynił sobie stałe źródło dochodu .

Zenowi  S. prokurator Sulikowski postawił niekaranemu blacharzowi samochodowemu te same artykuły kodeksu karnego  co wielokrotnie karanemu przywódcy grupy przestępczej Rafałowi M.  

Przede wszystkim funkcjonariusz podał bardzo nieprecyzyjny okres działalności Zenka w grupie przestępczej tj. od 2002 do 08.02.2006r. Jak to rozumieć od stycznia, lipca czy może od ostatniego grudnia 2002 roku ... nie wymyślił też  jego harmonogramu  pracy  w ciągu tych 4 lat... Na stronie 61 aktu oskarżenia prokurator D. Sulikowski podał, że Piotr Z. oskarżający swoimi zeznaniami Zenona S. wspólnie z innym członkiem grupy przewiózł pomiędzy Polską , Wielką Brytanią ,a Holandią 500 kg ( pięćset kilogramów) heroiny.  Zenon nigdy nie wyjeżdżał do żadnych krajów Unii Europejskiej, nigdy też nie był nawet w Zgorzelcu.   

Pomiędzy szefem grupy, a kierowcami był ustalony system porozumiewania się i nie wykazano że były kontakty z  Zenonem S. Na podstawie zebranych materiałów przez prokuratora wynika, że szef grupy Rafał M. przekazywał poszczególnym członkom grupy telefony komórkowe zmieniane za każdym razem – Zenon S. miał własny telefon komórkowy, który jest zarejestrowany na jego firmę od kilku lat jeden i ten sam. Nigdy nie posiadał żadnego innego telefonu.

Prokurator Sulikowski nie przedstawił też  w akcie oskarżenia żadnych dowodów, że Zenon S. brał czynny udział w przestępstwie, ponieważ  wywody swe oparł jedynie na subiektywnych założeniach bez faktów.
Akurat ta osoba nigdy nie była karana, nie znaleziono u niego narkotyków, broni fałszywych banknotów, dokumentów czy pieczątek - jak u innych oskarżonych, których przyłapano na gorącym uczynku lub  zabezpieczono dowody rzeczowe w postaci  znacznych ilości narkotyków, zabezpieczono broń, materiały wybuchowe, zapalniki itp.
Zapomniał przedstawić dowody na zarzuty w akcie oskarżenia np. insynuował iż  ,Zenon S. w Warszawie i innych miejscowościach na terenie kraju i innych państw Unii Europejskiej brał czynny udział w zorganizowanej grupie przestępczej  Rafała M. mającej na celu popełnianie przestępstw  polegających na  obrocie, przywozie i dostawie wewnątrz wspólnotowej środków odurzających i psychotropowych w  znacznych ilościach w kraju i poza granicami.- ponieważ  tak się dziwnie składa, że Zenek w tym czasie akurat nigdzie nie wyjeźdżał. .

Niczym nie zostało poparte oskarżenie o przywóz i dostawę narkotyków przez blacharza samochodowego. Oskarżony Artur L. zeznał, że on osobiście wykonywał czynności załadunków narkotyków - co jest bardziej logiczne, niż abstrakcyjna prokuratorska teoria oparta na nielogicznych zarzutach światka koronnego Piotra Z., że narkotyki dziesiątkami kilogramów  niesiono w reklamówkach i ładowano do skrytki samochodowej w publicznych miejscach m.in przed zakładem usługowym Zenka. Akt oskarżenia odnośnie Zenona S. jest zaprzeczeniem udokumentowanych faktów  i jednoznacznie oparty na niewiarygodnych pomówieniach przez świadka koronnego Piotra Z., zresztą karanego wcześniej członka zorganizowanej grupy przestępczej. Osoba, która zakupiła sobie status świadka koronnego to brat cioteczny szefa grupy Artura M. - a więc nie mógł mieć zgodnie z prawem tego statusu. Tak więc to kolejny dowód skorumpowania nie tylko prokuratora. 

W grupie tej mieszkania służyły, jako magazyny narkotyków, co jest potwierdzone dowodami po przeszukaniu i zabezpieczeniem wielu dowodów w postaci narkotyków,bron,i fałszywych pieniędzy oraz fałszywych pieczęci służących do prowadzenia nielegalnej firmy transportowej, której właścicielem był Piotr D.  wspólnik i kolega Rafała M.

W miejscu zamieszkania Zenona S. nie znaleziono żadnych dowodów bo ich po prostu nie było. Pomimo stwierdzenia funkcjonariusza Sulikowskiego, że Zenek uczynił sobie z działalności przestępczej stałe źródło dochodów to  komornik umorzył zasadzoną mu karę 100tyś zł, ponieważ jak się okazało to praktycznie nic nie posiadał, gdyż cały dochód z dwustanowiskowego zakładu przeznaczał na bieżące potrzeby rodziny. 

Co ciekawe, szefa grupy Rafała M. po szkole podstawowej, który posiadał jacht, dom, mieszkanie w Warszawie i parę samochodów  z przestępczej działalności  - został skazany tylko na 2 lata, a następnie nawet umorzono mu karę pieniężną 1.000.000zł. Dowodzi to, że można domniemywać iż  taką kwotą podzielili się sędziowie i prokuratorzy - ponieważ nie da się inaczej wytłumaczyć faktu skazania blacharza samochodowego za zrobienie skrytki w samochodzie w ramach usługi blacharskiej  na 10 lat więzienia, gdy herszta bandy skazano na 2 lata ,a z jego kuzyna Piotra Z. zrobiono świadka koronnego. 
Logiczne, 
że dla takiego przekrętu organa władzy potrzebowały kozła ofiarnego - zostaje nim z tego skorumpowanego urzędu Zenek.... byłby wolny za 200tys. - taka była propozycja prokuratorska...
Tak więc mamy dowody nie tylko miernoty umysłowej ale i korupcji sądowo-prokuratorskiej.
AP
cdn.


Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


zdzichu

Komentarze internautów:

 
~hermes belt
06-08-2016 / 03:04
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Purses www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Shoes www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Outlet www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Outlet www.raybanoutletstore.in.net Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutletstore.name Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.name Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletfactory.us.com Coach Outlet www.coach-outlets.us.org Nike Air Max www.nikeairmaxstore.ru Moncler Jackets www.monclerjacketsru.ru Nike Roshe Run www.tanie-nikerosherun.pl Cheap Nike Air Max www.nike-airmaxaustralia.com Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max Damskie www.cheapnikeairmax.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Handbags www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.in.net Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbelt.us.org Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net The North Face Outlet www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-factoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outlets.us.org Timberland Boots www.timberlandoutletstore.in.net Timberland Outlet www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet www.toryburchoutletstore.name Tory Burch Outlet www.outlettoryburch.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Shoes www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.outlet-gucci.in.net North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.tiffanycooutlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Oakley Sunglasses www.sunglassesoakley.name Cheap Jordans www.cheapjordans.eu.com Oakley Outlet www.outletoakley.in.net North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Tory Burch Outlet www.toryburchoutlet.eu.com Burberry Outlet www.burberryoutlets.in.net Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Handbags www.pradaoutlet.us.org Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.us.org Toms Shoes Sale www.tomsshoesinc.com Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Oakley Sunglasses www.oakley-glasses.us.org Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Tory Burch Shoes www.toryburchshoes.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.toms-shoes.name Hermes Belts www.hermesbelts.us.org Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outletstores.us.com Fendi Handbags www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Michael Kors Outlet www.michael-kors-outlet.us.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com North Face Outlet www.northfacesoutlet.in.net Coach Outlet www.outletcoach.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Burberry Scarf www.burberryscarf.in.net Skechers Shoes www.skechersshoes.us.com Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Outlet www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Tory Burch Flats www.toryburchflats.in.net Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutletstore.us.com Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Jimmy Choos www.jimmychoos.us.com Burberry Belt www.burberrybelt.in.net Tory Burch Boots www.toryburchboots.com Louis Vuitton Belt www.louisvuittonbelt.com Ferragamo Belt www.ferragamo-belt.us.com Marc Jacobs Handbags marcjacobshandbagsoutlet.blog.com Lululemon Outlet www.lululemon-outlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christian-louboutin-shoes.us.com True Religion Outlet www.truereligion-outlets.in.net Tommy Hilfiger Outlet www.tommyhilfigeroutlet.us.com Burberry Outlet www.outletburberry.in.net Michael Kors Outlet www.outletmichaelkors.eu.com Coach Outlet www.outletcoach.eu.com Red Bottoms www.redbottom.in.net Kevin Durant Shoes www.kevindurantshoes.us.org New Balance Outlet www.newbalanceoutlet.in.net Adidas Outlet www.adidasoutlet.in.net Coach Outlet Online www.coachoutlet-online.eu.com Stephen Curry Jersey www.stephencurryjersey.us.com Vans Outlet www.vansoutlet.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlauren-outletstore.in.net True Religion Outlet www.true-religionoutlets.in.net ED Hardy Outlet www.edhardyoutlet.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlet.eu.com UGG Outlet www.uggoutlet.us.org UGG Outlet www.outletugg.in.net North Face Outlet www.northface--outlet.us.com Ugg Boots Sale www.uggbootssale.in.net UGGS For Women www.uggsforwomen.us.com Skechers Go Walk www.skechersgowalk.us.com Adidas Yeezy Boost www.adidasyeezyboost.in.net Adidas Yeezy www.adidasyeezy.us.com Adidas NMD www.adidas-nmd.us.org Coach Outlet www.coachoutletinc.us.com North Face Outlet www.northfaceoutletsale.in.net Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenfactoryoutlet.us.com Puma Sneakers www.pumaoutlet.us.com Polo Outlet www.outletpolo.us.com Stuart Weitzman Boots www.stuartweitzmanboots.us.com Under Armour Outlet www.underarmouroutlet.us.org Under Armour Hoodies www.underarmourhoodies.us.com Herve Leger www.herveleger.eu.com MCM Belt www.mcmbelt.us.com Nike Air Max www.nikeairmaxshoes.com.tw Louboutin Heels www.louboutinheels.us.com Jordan Retro 11 www.jordanretro11.us.com Converse Outlet www.outletconverse.us.com Nike Roshe Run www.nike-rosherun.us.com UGGS Outlet www.outletuggs.us.com North Face Outlet outletnorthface.blog.com Adidas Originals www.adidasnmdshoes.com.tw Ray Ban www.ray-ban.in.net Lebron James Shoes www.lebronjamesshoes.us.com Sac Longchamp www.saclongchamps.fr Air Max Pas Cher www.airmax-paschers.fr Chaussures Louboutin www.louboutinspascher.fr Keds Shoes www.keds-shoes.com Asics Shoes www.asicsshoe.in.net Coach Outlet www.outletcoach.us.org Salomon Shoes www.salomonshoes.in.net True Religion Outlet www.outlettruereligion.us.com New Balance Outlet www.new-balanceoutlet.us.com Skechers Outlet www.skechersoutlet.us.com Nike Outlet www.outletnike.us.com Adidas Outlet www.outletadidas.net Red Bottom Shoes www.redbottom-shoes.com New Jordans www.newjordans.us.com Air Max 90 www.air-max90.in.net Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutletstores.com
~Gucci Factory Outlet
04-04-2016 / 02:48
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletsonlines.us.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Handbags www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Outlet www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Handbags www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Outlet www.rayban-outlet.us.org Cheap Ray Ban Sunglasses www.raybansunglasses2016.us.com Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.name Kate Spade Outlet www.katespadesoutlet.us.org Michael Kors Outlet www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com Coach Outlet www.coachoutletonlinestore.in.net Nike Air Max www.nikeairmaxstore.ru Moncler Jackets www.monclerjacketsru.ru Nike Roshe Run www.tanienikerosherun.pl Cheap Nike Air Max www.nike-airmaxaustralia.com Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max Damskie www.cheapnikeairmax.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Outlet www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletsale.us.com Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbelt.us.org Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com Louis Vuitton Outlet Store www.louisvuittonoutletsonline.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net The North Face Outlet www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-factoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.org Timberland Boots www.timberlandoutletstore.in.net Timberland Outlet www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet Store www.toryburchoutletstore.name Tory Burch Outlet www.toryburchsoutlet.in.net Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Factory Outlet www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.guccioutlet.in.net Gucci Handbags www.cheapguccihandbags.us.com North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Burberry Outlet www.burberrystoreoutlet.name Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.tiffanystoreoutlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Oakley Sunglasses www.sunglassesoakley.name Cheap Jordans www.cheapjordans.name Oakley Outlet www.oakley-outlet.us.org North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Tory Burch Outlet www.toryburchoutlet.eu.com Burberry Outlet www.burberryoutlets.us.org Chanel Outlet www.chaneloutlet.us.org Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Outlet www.pradaoutlet.us.org Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.us.org Oakley Sunglasses www.oakleyoutletsstore.us.com Toms Shoes Sale www.tomsshoesinc.com Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Oakley Sunglasses www.oakleysunglasses.de.com Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Tory Burch Shoes www.toryburchshoes.us.com Oakley Eyeglasses www.oakley-eyeglasses.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.toms-shoes.name Hermes Belts www.hermesbelts.us.org Burberry Outlet www.burberryoutletfactory.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outletstore.us.com Fendi Belt www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Oakley Vault www.oakley-0utlet.us.com Chanel Outlet www.chanel-outlets.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkors-outlet.eu.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com Gucci Outlet www.guccioutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacesoutlet.in.net Coach Outlet www.outletcoach.in.net Gucci Belt www.guccibelt.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Burberry Scarf www.burberryscarf.in.net Skechers Shoes www.skechersshoes.us.com Oakley Sunglasses www.oakleyglasses.in.net Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonoutletstore.in.net North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Outlet www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Tory Burch Flats www.toryburchflats.in.net Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutlet.in.net Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Jimmy Choos www.jimmychoos.us.com
~Jayvee
14-02-2015 / 17:10
longer trend insurance-pal.net final cost done online insurancehasslefree.com rate manufacture sexual cilaisabc.com combining them group pharamacy.com natural cures
~Philly
04-01-2015 / 16:44
Kewl you should come up with that. Exlcneelt! iiirjwdqph.com [url=hlehgcf.com]hlehgcf[/url] [link=vpyclrlzxv.com]vpyclrlzxv[/link]
~Patapapara
24-12-2014 / 05:18
Interesting article.Here in Uganda," rel="nofollow">kielsrcwi.com"> tosirum revenue relies v heavily on gorilla permits, so more and more groups of gorillas have been habituated' so we can experience them. It's a delicate balancing act.Your comment about cruise ships is lol funny!
~Khaled
20-12-2014 / 11:53
Thanks, this is a really inetrtseing aspect of eco tourism that never came to our minds. Kind of like parts of the Great Barrier Reef in Australia which are protected, and other vast tracts which remain exposed to human interference.Just randomly, we find cruise ships abhorrent!