Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-02-2015

Serial kryminalny w Olsztynie c.d.  Teoria wielolokacji ciała potwierdzona przez Rzecznika Prokuratury Okręgowe w Olsztynie Zbigniewa Czerwińskiego.

Kilka dni temu rzecznik Prokuratury Okręgowe jw Olsztynie Zbigniew Czerwiński podał, że opinia patomorfologów dotycząca ekshumowanych kilka miesięcy temu w Suwałkach szczątków uznanych 15 lat temu na podstawie fałszywych opinii patomorfologicznej, antropologicznych i opinii DNA za ciało Tomasza Sadowskiego, różni się znacznie od tej, jaką wydał patomorfolog A.Z. Gidzgier 15 lat temu. Chodzi m.in. o opis ran postrzałowych, jakie były widoczne na czaszce. Prokuratura zleciła biegłym wykonanie dodatkowej opinii, aby stwierdzić, czy szczątki badane przed laty i ekshumowane w ostatnich miesiącach to te same szczątki. Podobno bez tej wiedzy na nic zdadzą się badania DNA, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości wyłowionego z jeziora ciała.

Ta sprawa przypomina tandetny i niekończący się brazylijski serial kryminalny, gdzie nic się kupy nie trzyma i nikogo z oglądających nie dziwi, że ofiara ma już trzy ciała! Niestety tragedie i dramaty ludzkie są porażającą rzeczywistością. (Więcej o sprawie zabójstwa Tomasza Sadowskiego tutaj,)

Pamomorfolog badający szczątki – te wyłowione 15 lat temu z jeziora Pluszne – sygnalizował podczas rozprawy o zabójstwo Tomasza Sadowskiego, iż specyfika jego pracy polega na dysponowaniu dużą ilością różnych szczątków (co w domyśle usprawiedliwiało sporządzenie nieprawdziwego protokołu sekcji). Sąd Okręgowy w Suwałkach uznał to wyjaśnienie za wystarczające, aby uznać, że ta duża ilość szczątków rzeczywiście przeszkadziła biegłemu w sporządzeniu zgodnego z jego obserwacjami protokołu sekcji. Biegły zamiast opisywać jedno znalezione podobno podudzie, opisywał dwa. Sąd biorąc pod uwagę tę specyfikę pracy biegłego, uznał, że z jeziora wyłowiono jedno podudzie. Na marginesie, Sąd w swoich rozważaniach pominął fakt, iż biegły pobrał materiał biologiczny do badań DNA z dwóch podudzi, co wyraźnie opisał na metryczkach pobranego materiału.

Ta lakoniczna informacja uzmysławia Kowalskiemu, że praktycznie w polskiej rzeczywistości niemożliwe jest możliwe. I tak i fałszywe udowodnienie tożsamości ofiary przez prokuraturę i pozytywne zweryfikowanie tych dowodów przez 5 (słownie - pięć) składów sędziowskich sądów wszystkich instancji, a w konsekwencji skazanie niewinnego człowieka na dożywocie, co z kolei usprawiedliwiało zaniechanie ścigania faktycznego/nych zabójcy/com człowieka, którego szczątki wyłowiono z jeziora. Co więcej możliwe było wydanie matce innego - trzeciego w tej opowieści ciała i niezauważenie tej pomyłki przez następne 15 lat!

Ściganie zabójcy czy zabójców człowieka, którego ciało znaleziono w jeziorze 15 lat temu, jest dzisiaj niemożliwe. Ciało zaginęło, a identyfikacja z przed 15 lat łącznie z DNA to lewizna. Natomiast DNA ciała ekshumowanego w Suwałkach zgodnie z informacją prokuratora Czerwińskiego nie ma sensu badać, jeżeli nie jest ciałem wyłowionym z jeziora. Dziwna informacja. Ta bulwersująca nadwyżka niezidentyfikowanych szczątków w Olsztynie zdaje się niespecjalnie dziwi Prokuraturę Okręgową w Olsztynie.

Czyż obowiązkiem prokuratury nie jest ustalenie tożsamości, lub usiłowanie ustalenia tożsamości i tego ciała, nawet jak nie jest tym wyłowionym z jeziora? A co z obowiązkiem ścigania za przestępstwa? Z lakonicznej informacji PO wynika, że i ten człowiek był najprawdopodobniej zamordowany (też ma rany postrzałowe w głowę)! Co więcej, można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością twierdzić, iż któraś z 13 prokuratur rejonowych w województwie warmińsko-mazurskim, podległych Prokuraturze Okręgowej w Olsztynie, zleciła sekcję tego ciała biegłemu patomorfologowi. Był to jedyny medyk sądowy w województwie. I w końcu, ani słowa nie powiedział Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie o wszczęciu jakiejś procedury wyjaśniającej tę nadwyżkę znikających i podmienianych, niezidentyfikowanych ciał z postrzałami głowy, będących w dyspozycji tej prokuratury 15 lat temu.

Czy po tej dawce reality, Kowalski może czuć się bezpieczny? Czy są w ogóle śledztwa - gdziekolwiek w Polsce - prowadzone fachowo, rzetelnie i zgodnie z literą prawa? Czy dyletanctwo, brak wiedzy, nastawienie na sukces i skuteczność, produkowanie dowodów i opinii to normalka? Gdzie jest profesjonalizm, wiedza, etyka zawodowa polskich prokuratorów? Gdzie jest zwykła przyzwoitość i etos zawodu? Wreszcie gdzie są zdrowe, bezstronne i niezależne sądy? Dlaczego niemal każdy gniot zwany aktem oskarżenia i zawarte w nim absurdy i bajki są przyjmowane przeze sądy i na ich podstawie bez rzetelnej weryfikacji, skazywani są niewinni? Dlaczego postępowania dyscyplinarne to kolesiostwo, solidarność korporacyjna, wybielanie i ratowanie nieudaczników i przestępców? Dlaczego bezprawie niemal zawsze zwycięża.

Przytoczę tutaj stwierdzenia utytułowanego dzisiaj autorytetu – prof Witolda Kuleszy, w przeszłości praktykującego super-śledczego IPN, który osobiście podejmował decyzje nazwijmy je kontrowersyjnymi, czy niekoniecznie zgodnymi z  niezależnością czy rzetelnością prokuratora. To wiedza z pierwszej ręki. W swojej książce "Crimen laesae iustitiae" (Zbrodnie sprawiedliwości), po opisaniu zbrodni przeszłości i prób ich rozliczenia, autor stwierdza, że takie zbrodnie wykorzystujące takie same mechanizmy, mają miejsce we współczesnej Polsce. Są to oskarżania wbrew dowodom, nagminne "produkowanie" dowodów, stosowanie aresztów wydobywczych czy naginanie prawa. W. Kulesza nazywa to "wypaczaniem prawa", ja nazywam to przestępstwami. Profesor karnista proponuje wprowadzić do kodeksu karnego przepisu: "Sędzia, ławnik lub prokurator, który przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, wypacza prawo i wyrządza poważną szkodę sprawiedliwości, podlega karze od 3 miesięcy do 5 lat (...) Potrzebne wydaje się wprowadzenie normy, która ma chronić sprawiedliwość jako dobro prawne samo w sobie" - pisze prof. Kulesza…”

Prokurator Generalny Andrzej Seremet uważa, iż „...nie można egzekwować od prokuratorów odpowiedzialności, bo baliby się oskarżać …” Jeżeli tak mają wyglądać oskarżenia jak opisane powyżej, to prokuratorzy powinni się bać! Najwyższy czas, aby funkcjonariusze organów ścigania przestali być nietykalni i odpowiadali za swoje przestępstwa, jak każdy obywatel RP.

Zasady praworządności odnoszą się przede wszystkim do podstawowych zasad funkcjonowania państwa i społeczeństwa. Ochrona praw i wolności obywateli, przestrzeganie zasady równości wobec prawa, czyli nieuprzywilejowana kogokolwiek z obywateli i poszanowanie Konstytucji, źródła prawa w państwie i pozostałych ustaw – to teoretycznie fundamentalne reguły praworządnej władzy. Tej praworządności strzeże głównie policja i prokuratura. To jest fundamentalne zadanie prokuratury obok ścigania osób, które dopuściły się popełnienia przestępstwa.

Państwo, które nie spełnia wymogów praworządności stanowi zagrożenie dla obywateli. A to jest podstawą do wymówienia mu społecznej legitymacji.

Tomasz Sadowski, dożywocie, niewinność, zbrodnia sądowa, fałszowanie identyfikacji ofiary, bezprawie, praworządność, PA Białystok, PG Seremet

Tymczasem Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku, nie widzi żadnego racjonalnego powodu, aby toczące się obecnie w Olsztynie śledztwo w sprawie zabójstwa Tomasza Sadowskiego zostało dla dobra wymiaru sprawiedliwości przeniesione do prokuratury na terenie innej prokuratury apelacyjnej.

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~hohohoho
01-10-2016 / 19:37
[URL="www.youtube.com/watch?v=FdHnz5sV7jE"]شركة مكافحة حشرات بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة حشرات بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة الفئران بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة البق بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة بق الفراش بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة باعوض بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة الثعابين بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة ثعابين بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف منازل بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة حشرات حدائق بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة مكافحة الصراصير بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة رش دفان بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101.html"]شركة رش مبيد بالقنفذة[/URL] [URL="www.r3dd.it/p/5286c9"]شركة رش مبيد بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف منازل بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف منازل بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف بيوت بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف فيلل بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف منازل بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف منازل بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف قصور بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف سجاد بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف كنب بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف مسابح بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_67.html"]شركة تنظيف ستائر بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف كنب بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف ستائر بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف مسابح بالقنفذة[/URL] [URL="www.alayis1.com/vb/t28459"]شركة تنظيف خزانات بالقنفذة[/URL] [URL="www.youtube.com/watch?v=QIimjBZWmwk"]شركة تنظيف خزانات بالقنفذة[/URL] [URL="www.el-ahmdya.com/2016/09/0551493101_17.html"]شركة تنظيف خزانات بالقنفذة[/URL
~alrayyanclean
24-04-2016 / 22:33
~mohamed
15-03-2016 / 20:51
الوطنيه" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/">الوطنيه لمكافحة الحشرات بالرياض شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%8 مكافحة حشرات بالرياض شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A8%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%A رش مبيدات بالرياض شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B رش مبيدات بالرياض شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B مكافحة حشرات بالخرج " rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B شركة مكافحة حشرات بالدمام شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B مكافحة حشرات بحائل شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B مكافحة حشرات بتبوك شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B مكافحة حشرات بالإحساء شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%8 مكافحة حشرات في القصيم شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%8 مكافحة حشرات في ابها شركة" rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%8 مكافحة حشرات بالطائف " rel="nofollow">wataniya-riyadh.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B شركة مكافحة حشرات بالدمام شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B4%D8%B1% مكافحة حشرات بالمدينة المنورة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/">شركة تنظيف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AE%D8%B2%D8%A7%D9%86% تنظيف خزانات بالمدينة المنورة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9%8A%D9%83-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B1% تسليك مجاري بالدمام شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%85% تنظيف بالمدينة المنورة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف بمكة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B2% تنظيف منازل بمكة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AE%D8%B2%D8%A7%D9%86% تنظيف خزانات بمكة شركة" rel="nofollow">safrat-alriyadh.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%8 تنظيف بالمدينة المنورة شركة" rel="nofollow">safrat-alriyadh.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8% نقل اثاث بالمدينة المنورة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%84% تنظيف مجالس بمكة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%B4%D9%82%D9%82-%D8%A8 تنظيف شقق بمكة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف منازل بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- شقق بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف مجالس بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف خزانات بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف موكيت بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81- تنظيف سجاد بالطائف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA- كشف تسربات المياه بجدة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%AE% تنظيف بالخرج شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9%8A%D9%83-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B1% تسليك مجاري بجدة شركة" rel="nofollow">alriaan.com/">شركة تنظيف شركة" rel="nofollow">alriaan.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD% مكافحة حشرات بجدة شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=234">شركة تنظيف بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=82">شركة تنظيف خزانات بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=86">شركة تنظيف سجاد بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=88">شركة تنظيف شقق بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=93">شركة تنظيف فلل بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=95">شركة تنظيف مجالس بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=99">شركة تنظيف مسابح بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=76">شركة تسليك مجاري بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=102">شركة رش مبيدات بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=106">شركة كشف تسربات بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=109">شركة مكافحة حشرات بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=112">شركة نقل اثاث بالدمام egy-star2.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84- %D8%A7%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%85/">شركة عزل اسطح بالدمام
~mohamed
15-03-2016 / 20:49
شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=150">شركة تسليك مجارى بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=151">شركة تنظيف خزانات بالرياض شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=153">شركة تنظيف شقق بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=155">شركة تنظيف فلل بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=166">شركة تنظيف مجالس بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=169">شركة تنظيف منازل بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=152">شركة رش مبيدات بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=149">شركة كشف تسربات المياه بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=168">شركة مكافحة حشرات بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=146">شركة نظافه عامه بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=170">شركة نقل اثاث بابها شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=193">شركة تسليك مجارى بالدمام " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=194"> شركة تنظيف خزانات بالدمام " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=196"> شركة تنظيف شقق بالدمام شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=211">شركة تنظيف فلل بالدمام " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=213"> شركة تنظيف مجالس بالدمام شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=199">شركة تنظيف منازل بالدمام شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=195">شركة رش مبيدات بالدمام شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=197">شركة عزل اسطح بالدمام شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=192">شركة كشف تسربات المياه بالدمام " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=222"> شركة نقل اثاث بالدمام " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=198"> شركة نقل عفش بالدمام " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=128"> ترميمات فلل بالرياض شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=130">شركة ترميمات بيوت بالرياض " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=127"> شركة ترميمات عامه بالرياض شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=129">شركة ترميمات منازل بالرياض " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=131"> شركة تنظيف خزانات بالرياض شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=46">شركة تسليك مجارى بالطائف شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=47">شركة تنظيف خزانات بالطائف " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=49"> شركة تنظيف شقق بالطائف شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=50">شركة تنظيف فلل بالطائف " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=52"> شركة تنظيف مجالس بالطائف " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=64"> شركة تنظيف منازل بالطائف شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=48">شركة رش مبيدات بالطائف شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=51">شركة كشف تسربات المياه بالطائف شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=63">شركة مكافحة حشرات بالطائف " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=67"> شركة نقل عفش بالطائف " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=24"> شركة تسليك مجارى بالمدينه المنوره " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=23"> شركة تنظيف خزانات بالمدينه المنوره شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=22">شركة تنظيف شقق بالمدينه المنوره شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=21">شركة تنظيف فلل بالمدينة المنورة شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=20">شركة تنظيف مجالس المدينه المنوره شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=19">شركة مكافحة حشرات بالمدينه المنوره شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=25">شركة نظافه عامه بالمدينه المنوره شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=33">شركة نقل اثاث بالمدينه المنوره " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=39"> شركة نقل عفش بالمدينة المنورة " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=103"> شركة تسليك مجارى بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=86">شركة تنظيف بخميس مشيط شركة" rel="nofollow">el-amiri.com/?p=93">شركة تنظيف خزانات بخميس مشيط " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=92"> شركة تنظيف شقق بخميس مشيط " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=91"> شركة تنظيف فلل بخميس مشيط " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=89"> شركة تنظيف منازل بخميش مشيط " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=90"> شركة مكافحة حشرات بخميس مشيط " rel="nofollow">el-amiri.com/?p=87"> شركة نقل اثاث بخميس مشيط
~mohamed
15-03-2016 / 20:48
" rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9%8A%D9%83-% شركة تسليك مجارى بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف شقق بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف فلل بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف مجالس بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف مسابح بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A8%D9%8A% شركة رش مبيد بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B4%D9%81%D8%B7-%D8%A8%D9%8A% شركة شفط بيارات بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8%AD%D9%85% شركة عزل حمامات بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3% شركة كشف تسربات بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D شركة مكافحة حشرات بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B9%D9%81% شركة نقل عفش بالخبر " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D9%8A%D9%83-% شركة تسليك مجارى بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف شقق بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف فلل بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف مجالس بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-% شركة تنظيف مسابح بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/sample-page/"> شركة رش مبيد بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B4%D9%81%D8%B7-%D8%A8%D9%8A% شركة شفط بيارات بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B9%D8%B2%D9%84-%D8%AD%D9%85% شركة عزل حمامات بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B3% شركة كشف تسربات بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D شركة مكافحة حشرات بالدمام " rel="nofollow">khpeer.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B9%D9%81% شركة نقل عفش بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=99">شركة تنظيف مسابح بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=82">شركة تنظيف خزانات بالدمام شركة" rel="nofollow">egy-star2.com/?p=86">شركة تنظيف سجاد بالدمام
~Yaser
08-03-2015 / 18:43
~Yaser
08-03-2015 / 18:42
The oldest you all due respect and appreciation where making a lot of effort in the development of this subject . Thank you Will allow me to put some links to my website www.sh2hab.com/" >شركة مكافحة حشرات بالرياض www.sh2hab.com/شركة-مكافحة-حشرات-بالرياض/" >شركة مكافحة حشرات بالرياض www.sh2hab.com/شركة-مكافحة-النمل-الابيض-بال >شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض www.sh2hab.com/شركة-مكافحة-الفئران-بالرياض/" >شركة مكافحة الفئران بالرياض www.sh2hab.com/شركة-مكافحة-صراصير-بالرياض/" >شركة مكافحة الصراصير بالرياض www.sh2hab.com/شركة-مكافحة-حشرة-البق-بالريا >شركة مكافحة حشرة البق بالرياض manarah-sa.com" >شركة نقل وتخزين اثاث وعفش بالرياض manarah-sa.com/شركة-نقل-اثاث-بالرياض/" >شركة نقل اثاث وعفش بالرياض manarah-sa.com/شركة-تخزين-اثاث-وعفش-بالرياض/ >شركة تخزين اثاث وعفش بالرياض شركة" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=yB7pmuznzRE">شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Thread coordinator nicely distinctive and writer. Wait for you more threads about this area . www.3elsyana.com/" >شركة مكافحة حشرات بالرياض - شركة رش مبيدات بالرياض - شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض - شركة مكافحة الصراصير والبق بالرياض - شركة مكافحة الفئران بالرياض - شركة تنظيف فلل و شقق بالرياض- شركة تنظيف موكيت وستائر وكنب بالرياض - شركة تنظيف وعزل خزانات بالرياض- شركة كشف تسربات المياه بالرياض- شركة نقل اثاث بالرياض - شركة تخزين اثاث بالرياض- شركة نقل عفش بالرياض - شركة تنظيف واجهات بالرياض- شركة تنظيف مسابح بالرياض- شركة تسليك مجارى بالرياض . www.3elsyana.com/شركة-مكافحة-حشرات-بالرياض/" >شركة مكافحة حشرات بالرياض www.3elsyana.com/شركة-رش-مبيدات-بالرياض/" >شركة رش مبيدات بالرياض www.3elsyana.com/شركة-مكافحة-النمل-الابيض-با >شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض www.3elsyana.com/شركة-مكافحة-الفئران-بالرياض >شركة مكافحة الفئران بالرياض www.3elsyana.com/شركة-مكافحة-الصراصير-بالريا >شركة مكافحة الصراصير بالرياض www.3elsyana.com/شركة-مكافحة-البق-بالرياض/" >شركة مكافحة البق بالرياض www.3elsyana.com/شركة-تنظيف-فلل-بالرياض/" >شركة تنظيف فلل بالرياض www.3elsyana.com/شركة-تنظيف-خزانات-بالرياض/" >شركة تنظيف خزانات بالرياض www.3elsyana.com/شركة-تنظيف-موكيت-وكنب-وستائ >شركة تنظيف موكيت وكنب وستائر وسجاد بالرياض www.3elsyana.com/شركة-تلميع-سيراميك-بالرياض/" >شركة تلميع سيراميك بالرياض www.3elsyana.com/شركة-نقل-اثاث-بالرياض/" >شركة نقل اثاث بالرياض www.3elsyana.com/شركة-نقل-عفش-بالرياض/" >شركة نقل عفش بالرياض www.3elsyana.com/شركة-تخزين-اثاث-بالرياض/" >شركة تخزين اثاث بالرياض www.3elsyana.com/شركة-كشف-تسربات-بالرياض/" >شركة كشف تسربات بالرياض ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ I do not know how to thank you but already the subject deserves thanks and respect Thank you Will allow me to put some links to my website شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/">شركة مكافحة حشرات - رش مبيدات - تنظيف خزانات - تنظيف مجالس - تنظيف شقق فلل - تنظيف مسابح - تنظيف واجهات جده مكه الطائف شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/شركة-مكافحة-حشرات-جده-مكه-ال مكافحة حشرات جده - مكه - الطائف شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/شركة-رش-مبيدات-جده-مكه-الطائ رش مبيدات جده - مكه - الطائف شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/شركة-تنظيف-خزانات-جده-مكه-ال تنظيف خزانات جده - مكه - الطائف شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/شركة-تنظيف-مجالس-جده-مكه-الط تنظيف مجالس جده - مكه - الطائف شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/شركة-تنظيف-فلل-شقق-جده-مكه-ال تنظيف شقق فلل جده - مكه - الطائف شركة" rel="nofollow">www.elnogom.com/شركة-تنظيف-مسابح-واجهات-جده- تنظيف مسابح و واجهات جده مكه الطائف Our" rel="nofollow">www.facebook.com/RiyadhJeddah">Our Page On FaceBook