Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 15-09-2011

Polscy prokuratorzy chcą zarabiać "jak w Europie" - tylko ich etyka i wiedza zatrzymała się na poziomie szkoły podstawowej...

Polscy prokuratorzy chcą interwencji unijnych władz w sprawie szybkiego zrównania statusu naszych śledczych z europejskimi standardami.

Do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej trafiło już wystąpienie, przygotowane przez Związek Zawodowy Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP – informuje Gazeta Prawna.
Polska prezydencja w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości stanęła pod znakiem „psucia prawa” oraz próby zerwania umowy dotyczącej mechanizmu waloryzacji prokuratorskich wynagrodzeń z 2008 r. Stojąc na czele unijnej prezydencji, możemy się pochwalić 39 miejscem wśród państw Europy pod względem wysokości wynagrodzeń sędziów i prokuratorów. Za nami jest Armenia, Azerbejdżan, Albania, Mołdawia, Gruzja – mówi w rozmowie z dziennikiem prokurator Jacek Skała, wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP.

JAKA PRACA TAKA PŁACA - można by odpowiedzieć na prokuratorskie i sędziowskie roszczenia co do ich wynagrodzeń. Co tu ukrywać, sędzia czy prokurator ma nienormowany czas pracy, udaje w zasadzie, że pracuje 2-3 dni w tygodniu, kiepskie humanistyczne wykształcenie tych osób nie powinno upoważniać ich do wydawania orzeczeń często decydujących o życiu człowieka. Niejeden chciałby się tak opieprzać i dostawać jeszcze za to od 6 do15tys. zł + funkcyjne dodatki, nie odpowiadać za popełniane standartowo błędy i pomyłki w oskarżaniu i  orzekaniu. Wpadki, przekręty, czy korupcyjne działanie "togowców" to norma w polskich sądach i prokuraturach. 

I tak dla przypomnienia, zaczynać od spraw bieżących które pilotują dziennikarze AFER PRAWA.

Redakcja AP spotkała się z bezsensownym, bajkowym aktem oskarżenia wypisanym przez funkcjonariusza Annę Zielińską-Rybak z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.  cyt: O to że, ...działając wspólnie i w porozumieniu sprowadzili bezpośrednie niebezpieczeństwo zdarzenia, które zagroziło życiu lub zdrowiu wielu osób w budynku mieszkalnym... w ten sposób, że... zamontowali piec CO ogrzewając swoje mieszkanie, którego eksploatacja powodowała wydzielanie się w budynku i lokalach mieszkalnych tlenku węgla, czym narazili w/w osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 164 par.1 kk. Tekst: Interwencja dziennikarzy AFER PRAWA - nielogiczny, bezsensowny, czyli bajkowy akt oskarżenia spłodzony przez funkcjonariusza Annę Zielińską-Rybak z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.
Okazało się, że niedouczeni "biegli sądowi?" przyznali się do błędów pomiarowych - patrz: Wałbrzych - Fałszywa opinia (jeszcze?) biegłego Henryka Jagodzińskiego. Dlaczego prokuratorzy nie tylko świdniccy nie potrafią przyznać się do błędów i nielogicznych oskarżeń? , kolejne badania wykazały, że nie wydzielał się tlenek węgla, nie było trucia... 
Jaki wniosek z tego wysnuli niedoświadczeni prokuratorzy świdniccy? -  pomimo braku dowodów przestępstwa prokuratura dalej dąży do ukarania niewinnych. Głupota?, debilizm? schizofrenia czy ewidentny dowód skorumpowania funkcjonariuszy prokuratury?
Zainteresowanych zapraszamy na ogłoszenie wyroku w tej sprawie dnia 16 września 2011r. godz.14,00 w sali 0.16 na parterze - Sąd Rejonowy w Świdnicy. Czy sędzia będzie w stanie obiektywnie rozpatrze.ć bezzasadne oskarżenia prokuratorów i przeciwstawić się panujące tam wzajemnym powiązaniom korupcyjnym? -  

Kolejny przykład: Jelenia Góra - czyli jak załatwić policjanta "numerem na łom" pozorując włamanie do banku - zarzuty prokuratorskie całkiem absurdalne co przedstawiono w tekście. Jednak prokuratura jeleniogórska "idzie w zaparte" brnąc w bagnie korupcyjnym, które pogrąża organa władzy... wszystko do czasu.
Zapraszamy zainteresowanych i media na rozprawę  19 września 2011r godz.10.00  do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze przy ul. Al. Wojska Polskiego 56

Dobra wiadomość dla osób oczekujących pozytywnych zmian w polskim wymiarze prawa. Zdesperowany dr ekonomii, Zbigniew Kękuś osiągnął cel swojego strajku głodowego pod Prokuraturą Generalną - kasację wyroku z 2007 roku. Prokurator Generalny Andrzej Seremet uznał, że sprawa powinna być ponownie rozpatrzona. Kękuś został bowiem skazany na podstawie dowodów ... jego niewinności! Czy ktoś odpowie za wykorzystywanie wymiaru sprawiedliwości do nękania obywateli? To jest jawne łamanie praw człowieka!
Więcej: Dziennikarz, bloger, internauta a w zasadzie każdy obywatel może trafić do więzienia za subiektywne odczucie zniesławiania publicznego - kampania społeczna "Wykreślić art. 212 kodeksu karnego".
!   

Aktualnie: 13. września 2011r Kękuś znów głoduje! Tym razem pod Pałacem Prezydenckim.

I kolejne dowody głupoty i niekompetencji organów (nie)sprawiedliwości, dowody nieetycznego, stronniczego funkcjonowania "togowców".

Były już asesor prokuratury pan.  R. jest podejrzewany o przekazywanie gangsterom tajnych informacji ze  śledztwa dotyczącego wyłudzenia kredytów z trzech banków. Chodzi o kwotę 5,5 mln zł. Prokuratura w tej sprawie zarzuty postawiła ponad 120 osobom.
Bartoszowi R. grozi do trzech lat więzienia. W prokuraturze już nie pracuje, po ujawnieniu sprawy został zwolniony. Dziś jest... adwokatemPrzeczytaj całość.
Wg naszej opinii, nie było by możliwości popełniania wielu przestępstw, gdyby nie ochrona prokuratorów w ich popełnianiu, oraz gwarancja bezkarności z ich strony.  np. w Bielsku-Białej - kliknij.  

Sędzia Cezary K. gwałcił i molestował, był wtedy prezesem Sądu Rejonowego w Zwoleniu. Ustąpił z funkcji po tym, jak pracownica tego sądu opowiedziała w Centrum Praw Kobiet w Warszawie, że prezes siłą zaciągnął ją do samochodu, wywiózł za miasto i zgwałcił - tak relacjonowała to prasa. Wcześniej, według mediów, miało dochodzić do przypadków molestowania jej w budynku sądu. Kobieta potwierdziła te słowa w prokuraturze - stąd wniosek o uchylenie immunitetu w sprawie pięciu czynów "o charakterze seksualnym". Przeczytaj. 

Od lat piszemy, że Polska jest rajem, oazą bezkarności dla wszelkiej maści oszustów i złodziei, natomiast wymiar sprawiedliwości, w zatrważającej liczbie przypadków gnębi ofiary przestępstw, a "ściganie" odbywa się na zamówienie-zlecenie osób ustosunkowanych. Nie brakuje za to procesów o przysłowiową pietruszkę, jak chociażby bój o plastikowe wiadro, czy o podrobienie przez członków rodzin podpisów na listach wyboru lekarzy rodzinnych.

Tym razem "karzące ramię sprawiedliwości" zawisło nad trzynastolatkiem, który... z wózka zakupowego wyciągnął złotówkę, po czym ją oddał właścicielce. Teraz policja i rzeszowski sąd badają, czy nieletni dopuścił się czynu karalnego przez to, że “z gniazda na żetony znajdującego się przy wózku zakupowym dokonał kradzieży monety 1 zł na szkodę (tu pada imię i nazwisko klientki)”. PRZECZYTAJ

Już po raz drugi Sąd Najwyższy uchyla immunitet sędzi Magdalenie P. z Sądu Rejonowego w Gdańsku. Ciąży na niej zarzut prokuratorski nadużycia funkcji publicznej dla osiągnięcia korzyści majątkowej i osobistej, a także składanie fałszywych zeznań na niekorzyść prokuratora i innego sędziego. Sąd Najwyższy jako sąd dyscyplinarny II instancji stwierdził 17 maja br. że są wystarczające dowody na popełnienie przestępstwa przez sędzię, ale to nie oznacza, że SN przesądza o winie, czy karze dla Magdaleny P.
Więcej: http://www.kancelaria.lex.pl/czytaj/-/artykul/sn-uchyla-immunitet-sedzi-oskarzonej-o-wyroki-wydawane-z-sympatii-do-adwokata 
Skurwiona Temida - AKTUALNE WPADKI - PRZEKRĘTY W SĄDACH GDAŃSKICH

DLATEGO  FUNKCJONARIUSZOM  PROKURATURY  I  URZĘDNIKOM  SĄDOWYM  PROPONUJEMY :  CHCECIE  STATUSU   EUROPEJSKIEGO  TO  PRZYJMIJCIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ  ZA  SWOJE  ORZECZENIA -  ZRZEKNIJCIE  SIĘ  IMMUNITETU,  ZACZNIJCIE  SIĘ  DOKSZTAŁCAĆ  I  SPECJALIZOWAĆ  W  KONKRETNYCH SPECJALISTYCZNYCH  DZIEDZINACH  ORZEKANIA  TAK  ABY  ODRÓŻNIĆ  PRAWDĘ  OD  FAŁSZU  W  NIEJEDNOKROTNIE  WZAJEMNIE  SPRZECZNYCH  PISANYCH  POD ZAMÓWIENIE  OPINIACH  BIEGŁYCH   SĄDOWYCH. 
SĘDZIOM  PROPONUJEMY  ABY "DAWANIE WIARY"  ZOSTAWILI  DLA KOŚCIOŁÓW,  A  PROKURATORÓW  POSŁUGUJĄCYCH  SIĘ SLOGANEM  "DOKONANO  ANALIZY"  INFORMUJEMY,  ŻE  ANALIZA  JEST ELEMENTEM  NAUKI ŚCISŁEJ  I DOŚWIADCZALNEJ  I  WIĄŻE SIĘ Z NIEZBĘDNĄ  ILOŚCIĄ  WIEDZY  W  DANEJ DZIEDZINIE. P
ROKURATOR  CZY SĘDZIA  Z RACJI  HUMANISTYCZNEGO  WYKSZTAŁCENIA  NIE SPEŁNIAJĄ  WARUNKÓW  ANALIZOWANIA  FAKTÓW. 

Więcej:

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy poszkodowanych i czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Joshuawef
07-03-2017 / 16:50
~Joshuawef
07-03-2017 / 10:51
~Marylouise
04-01-2015 / 20:16
Apiaecprtion for this information is over 9000-thank you! qmgdhtwds.com [url=wpzdsouwatt.com]wpzdsouwatt[/url] [link=wgnskmkdkpa.com]wgnskmkdkpa[/link]
~Rosalinda
20-12-2014 / 16:05
Hope you feel better soon, Rosa. I was finhtigg the flu a few weeks ago and a flu sorbet with lemon, ginger and a bit of my hubbys whisky helped me feeling much better. All the best, Sandy
~marek777
14-07-2012 / 10:13
do jakel & miki. trafne spostrzeżenia o **sędziowsko - prokuratorskim SAMOGWAŁCIE** w Koszalinie 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp. 787/11/AW. Pani "AW" to SSR Anna Walenciak żona SSR Piotra WALENCIAK. Razem tworzą duet egzotyczno toksykologiczny. Wspólny mianownik dla tej pary - jak używa ~czesłąw45 - "GOTT mit uns". Z Bogiem to ONI niewiele wspólnego mają. Brakuje IM logiki rozumowania. Ale specjalistami to ONI są od robienia bałaganu byle ich było na wierzchu. Bałagan to polska specjalność - ***mętna woda i złota ryba*** Tak wygląda dochodzenie i dowodzenie prawdy w Koszalinie. KLIENT NASZ PAN. Pani "AW" do spółki z asesorem Monika Wilczopolska za sprawą II Kp.252/12/AW Postanowiły – patrz BEŁKOT uzasadnienia z dnia 26-06-2012r, że okradanie, zastraszanie, terroryzowanie, wprowadzanie w błąd, wykorzystanie tego błędu i osiąganie z tego obłędu korzyści (pospolite oszustwo) - NIE stanowi czynu zabronionego chociaż Kodeks Karny stanowi inaczej. Wygląda na to, że "AW" NIE ma zielonego pojęcia o znamionach ustawowych przestępstwa. Bo o instalacjach TV i kuglarskich sztuczkach ślizgaczy z CYFRA + to już wogóle. Chyba , że MA udziały w CYFRA + ? Można również zrozumieć "AW", że dba o swój warsztat i NIE chce zostać bezrobotną. Więc "mąci wodę na swój młyn". Zasadne jest pytanie - po co to robi ? Powszechnie jest wiadome, że prokuratorzy i sędziowie to najwięksi ślizgacze i picerzy. Dowód : studiuj ***www.aferyprawa.eu. i I N N E W moim przypadku (od ponad 12 LAT Usiłują zrobić ze mnie DURNIA za to, że w 2000 roku podjąłem się spełniać Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy OFIAROM Przemocy w Rodzinie. Udaremniłem, co najmniej dwukrotnie zamordowanie OFIAR PRZEMOCY. Sprawca Przemocy ** kryminalista od 1964r, nałogowy alkoholik [ALK. 16/96 SR Koszalin] z objawami schizofrenii maniakalnej, seksualny dewiant [zoo i pedofil]. Miałem pecha. Ta ludzka kanalia posiada Rodzinę pracującą w Sądzie Rejonowym w Koszalinie – Bożena i Małgorzata Bartulewicz. Cały stan osobowy dziczy magistrów prawa z Immunitetami prokuratorów i sędziów – patrz wykaz Nazistowskich ZBRODNIARZY : Council of Europe & www.aferyprawa.eu.- zaangażował się solidarnością zawodową sitwy by ze mnie zrobić bandytę, złodzieja, szubrawca, psychicznie chorego człowieka. Wszystko na pomówieniach B i M. Bartulewicz oraz konkubiny bandyty Elżbieta Bartkowska później vel Bylicka. Jerzego Bylickiego zrobili ciężko chorym. Amputację kutasa ukryli w naukowy sposób pod zator płucny zafundowany przez dr n. med. E. ZINKA. Kanalia J. BYLICKI mimo, że „rzekomo ciężko chory” napadał w ciągłości dalej na swoje OFIARY. Toczyły się postępowania procesowe z POMÓWIENIA. Bez dowodów. Moje postępowania p-ko awanturnikom były mataczone i umarzane. Natomiast p-ko mojej osobie były wdrażane i wyrokowane przez ponad 12LAT. Postępowania toczyły się od 3 do 4lat. Rozmydlone do granic wytrzymałości. NIC NIE wnosiły bo wszystko było naciągane insynuacją urojeń własnych przez prokuratorów i sędziów po NAZISTOWSKU. Byle tylko mnie zastraszyć. Moje dowody niszczyli, ukrywali. Nawet prosto ze stołu chirurgicznego HOŁOTA zdobyła się by mnie wsadzić do pierdla. Potrafili od 27-08-2008r do 01-09-2008r trzymać mnie w PIERDLU bez dokumentów ** BEZPRAWNIE. Na co liczyła i LICZY ? prokuratorsko – sędziowska HOŁOTA z Koszalina, Białogardu, Szczecinka, Kołobrzegu, Wałcza, Sławna i I N N I, że emerytowany oficer policji państwowej strzeli sobie w łeb ?! To ja trzymałem pod kluczem : Geremków, Niesiołowskich itd. Przez Peru, Meksyk, Nikaraguę i Portugalię wróciłem żywy o własnych siłach. KONFUBULANTKA "AW" doznała krzywd od komunistów" ? - patrz treści wywiadu udzielonego przez Jarosława Kaczyńskiego - dz."FAKT" str. 2-3 Nr 208/11 - sędziowie Sądu Najwyższego uchwalili: "pełny legalizm niszczenia komunizmu" - Pytanie więc kolejne : KTO widział lub chociażby dotknął tego komunizmu ? Wygląda na to, że jest to forma stracha na wróble dająca pretekst dla funkcjonowania SUPER OSZUSTWA. Wynik jest zaskakujący "AW" do spółki z asesorem Wilczopolska to wspólnicy oszustwa. Za sprawą II Kp. 252/12/AW KONFUBULANTKI Postanowiły z 84-letniej emerytki zrobić DURNIA. CURIOZALNYM jest to, że asesor NIE ma uprawnień do samodzielnych czynności procesowych. W Koszalinie jednak panuje egzotyczno – toksykologiczna forma awanturnictwa procesowego wg NAZISTOWSKIEJ doktryny którą rozpowszechnia się i publikuje do OFIAR prokuratorsko – sędziowskiej PRZEMOCY * Promotor SSR Małgorzata Wiśniewska – aktualny Prezes Sądu Rejonowego w Koszalinie : cit. „…kurator, prokurator, sędzia może robić, mówić i pisać co chce …” E U R E K A !!! SSR M. Wiśniewska jest pierwszym sędzią i prezesem, który mówi prawdę. W Koszalinie faktycznie tak się dzieje. Przypadek o którym podaje ~ czesłąw45 faktycznie zaistniał. Tak. Robili jak chcieli i co chcieli, aż zamordowali kobietę. Maczali w tym palce prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej i Okręgowej w Koszalinie solidarnością zawodową sitwy, by zrobić przysługę kolesiowi PPO Andrzej SIUCHTA. Jeszcze Polska NIE zginęła …
~miki
05-05-2012 / 23:49
RODACY - "CHMARA ŚCIERWA" o której **jakel** jest pod państwową ochroną. Zachodzi pytanie - kogo właściciel Pensjonatu "ORZEŁ" Donald T U S K - czyli chłoptyś od kopania piłki wzywa do powrotu do POLSKI i po CO ?! Donald T U S K Gra w HUJA z 40 mln OBYWATELI. Na razie kombinuje ze swoją N A Z I S T O W S K Ą F E R A J N Ą OPANOWANĄ EPIDEMIĄ SYFILISU SCHIZOFRENII PARANOIDALNEJ jak zlikwidować świadków swojej NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI - proste. Emerytury dostaną E M E R Y C I jak zdechną. Dowód : zgon mężczyzny to wiek ok. 65 LAT. Być może kobiety dożyją. No cóż L A R W Y żywią się TYLKO p a d l i n ą !!! Ś C I E R W O znajduje schronienie np. w Koszalinie przy ulicy Piłsudskiego 62. TO Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej. Tam NIE tylko szkoli się Straż Graniczną. Tam szkoli się nawet agentów A B W od gen. Krzysztofa Bondaryka. Wszyscy wyszkoleni w COSzSG wpadają na łapówkach i I N N Y C H szwindlach ?! CURIOZUM ? Czy to przypadek ? Angole szkoląc swoich kandydatów ***odpowiedników COSzSG i ABW - do łbów pompują : "PIERWSZY RAZ TO PRZYPADEK : DRUGI raz - " to jest tylko - * być może* - Trzeciego razu u angoli już NIE MA. W Polsce po 14 LATACH MORD na gen. Marek Papała - eureka - to pospolita kradzież samochodu i przypadkowa śmierć. MORD Krzysztofa O L E W N I K A ma być zakończony zapłatą RTEKOMPENSATY za poniesione koszta przez Rodzinę. Do M E R I T U M . W Koszalinie, prokuratorskie Ś C I E R W O PPR Liliana C Z U C H R Y TA otrzymało posadkę wykładowcy w C O S z SG jej dewizą jest : „ łapówki Są po to żeby B R A Ć” … „ dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie” … to NIE kto INNY jak ŚCIERWO Czuchryta robiła interesy z „młotkarzami” na terenie NIEMIEC. To NIE kto inny jak ŚCIERWO Czuchryta była wspólnikiem Tajnej OPERACJI koszalińskiej policji kr. „Janosik” reżyser omc. gen. Jarosław MA R Z E C *** koleś ministra MSW prokuratora Janusz Karczmarek & Komediant Główny Policji prokurator KONDRATOWSKI i I N N I. To NIE kto I N N Y jak ŚCIERWO Czuchryta pomagała okradać z działki NR 48 w Dunowie Matkę Samotnie Wychowującą Dzieci - OFIARĘ PRZEMOCY w Rodzinie której sprawca ponad 30 LETNIEJ Przemocy w Rodzinie posiadał Rodzinę pracującą w Sądzie Rejonowym w Koszalinie. To ŚCIERWO CZUCHRYTA – pomagała zlikwidować Policealną Szkołę Detektywów i Pracowników Ochrony prowadzoną przez legendę koszalińskiej policji. To ŚCIERWO CZUCHRYTA przerabiała OFIARE napadu - sprawca pijany kryminalista i jego psychicznie chora konkubina Elżbieta Bartkowska koleżanka prokuratorów i sedziów wraz pijaną córką Agnieszka KOZIOROWSKA – na sprawcę napadu. Pomagała fałszować protokóły i zniszczyć dowód rzeczowy w sprawie : C O R P U S D E L I C T I. i I N N E Itp. Itd. na kilogramy wyczyny ŚCIERWA CZUCHRYTA i jej kolesi z PR K-lin pod kierunkiem PPR T. BODO, G. Klimowicz pod nadzorem : PPO J. Ożóg & J. Rychliński – patrz Wykaz NAZISTOWSKICH ZBRODNIARZY z IMMUNITETAMI dziczy magistrów prawa zarejestrowany w Council of Europe. Czego może uczyć i szkolić w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej prokuratorskie kurwiszcze ?! pozbawiony zasad etyczno-moralnych i logiki rozumowania degenerat. ZDEMORALIZOWANA L. CZUCHRYTA magistra prawa. Pospolita ludzka kanalia. P R A W D A, H O N O R, W O L N O Ś Ć
~jakel
30-04-2012 / 10:42
Do Mieczysława.*** "Chmara" a "ścierwo"*** może być tylko kompatybilne w jednym powiązaniu do sitwy TOGOWCÓW =*** "Ścierwa chmara" *** *Procesowy SAMOGWAŁT* sędziowsko-prokuratorski * w Koszalińskim CHLEWIE Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI ****W dniu 27-04-2012r byłem w sali Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie ok. 13 : 30 wokanda stawiała sprawę II Kp.787/11/AW - KONTYNUOWAŁA - sprawę z dnia 17-04-2012r o której dał wstęp Czesłąw45. Całe posiedzenie w przedmiotowej sprawie da się ująć jednym stwierdzeniem : cyrk w sądzie pod "batutą" i z udziałem sędziego SSR Anna WALENCIAK & PPR Izabela Paczkowska - ŁABĘDŹ. Poziom intelektu jednego i drugiego osobnika gatunku ludzkiego mniej niż "0". Dwie panie zrobiły sobie zabawę * Gry w palanta * uznając piłką do palanta ***grupę obserwatorów*** : dziennikarz śledczy - www.aferyprawa.eu oraz przedstawicieli reprezentujących Komitet Obywatelski ds. Praworządności i Walki z Korupcją. BYŁY też dwie osoby, które zostały poszkodowane przez koszalińskich NAZISTOWSKICH ZBRODNIARZY z Immunitetami - patrz Wykaz Imienny koszalińskich Zbrodniarzy zarejestrowany w Council of Europa. Występ Walenciakowej & Paczkowskiej - ŁABĘDŹ NIE przypominał łabędziego śpiewu. Odpowiadał bełkotowi dwóch NIEPOCZYTALNYCH umysłowo osobników uzbrojonych w Immunitety debilizmu którzy dopiero zeszli z drzewa. Cały cyrk procesowy sprawy II Kp. 787/11/AW w wykonaniu WALENCIAK & Paczkowskiej - ŁABĘŹ dnia 27-04-2012r polegał na utajnianiu posiedzenia przez wypraszanie przybyłych z sali na korytarz sądowy. PING – PONG. Takie wprowadzanie i wyprowadzanie przybyłych odbywało się wielokrotnie. Ta, uzbrojonych w IMMUNITETY debilizmu dwóch GÓWNIARZY (WALENCIAK & Paczkowska-Łabędź) zabawa miała na celu przykrycie awanturniczego matactwa w sprawie II Kp. 78/11/AW której początek sprawy rozpoczął się w roku 1994. Zaś cały czas roztrwoniony procesowym awanturnictwem koszalińskiej przestępczości zorganizowanej TOGOWCÓW do roku 2012r polegał na rozcieńczaniu procesowym GÓWNA w którym ubabrana jest koszalińska ferajna prokuratorsko - sędziowska stanowiąca ich pseudo działalność - gospodarczą prywatnego folwarku jaki funkcjonuje pod szyldem resortu (NIE) sprawiedliwości. Zgodnie z przewidywaniami Czesław45 wynik spotkania został ustalony tak jak w PZPN – PRZED meczem. CURIOZUM - I. Paczkowska – ŁĄBĘDŹ aktualnie zaangażowania jest w okradanie Lidii KOZŁOWSKIEJ właścicielki „Willa Aleksander” z Mielna. Wspólnikami SĄ : Tomasz Szantyr & Dariusz Szymczak & Roman Sieracki, & rpr K. Pietruszka wraz z żoną SSR Arletta ANDRUSZKO & adw. J. JURYS wraz mamą oraz matką i siostrą matki Wanda Kiełpińska wraz syn i córka oraz INNI. Na krzyki, na wrzaski prokuratorski pajac prowadzi konwersacje z OFIARAMI okradania. Występ prokuratorskiego DURNIA w dniu 27-04-2012r w toku posiedzenia NIE odbiegał od klasycznej NORMY koszalińskiego standardu. Viwat Prawo, Prawda Materialna. HONOR. Jeszcze Polska NIE zginęła ….
~Czesłąw 45
12-01-2012 / 20:04
do Rafała ze Szczecinka. Przestudiowałem w miarę solidnie zawartość treści aferyprawa i te pl. I te eu i te com. Zaczyna wyglądać zupełnie kosmiczny obraz stanu resortu sprawiedliwości. *Krzysztof Kwiatkowski usprawnia resort sprawiedliwości, przed nim ** Andrzej Czuma używał NAWET aż swoich wpływów u Pana BOGA *** Zbigniew ĆWIĄKALSKI adwokat wzywał ALERTEM : - Przemoc ... ZBRODNIA ... OHYDA > Sądy mają nieograniczone możliwości zwalczania zła - **** Zbigniew Ziobro znalazł gwóźdź do trumny - v-ce Premiera i uciekł do Brukselii.***** A Kalwas załatwił swoje interesy i zniknął z widowni. Kabaret to, czy niezły interes ? pod parasolem NIEZAWISŁOŚCI, w cieniu komunistycznych IMMUNITETÓW. A może by tak przeanalizować jak to jest z tym komunizmem. Zaczyna to trochę wyglądać jak strach na wróble. KTO ?? widział KOMUNIZM ?! Gdzie on był ? A gdzie się podział ? Zaczynam mieć uzasadnione wątpliwości czy aby to całe awanturnictwo NIE jest przypadkiem przykrywką dla zwykłych pospolitych kryminalnych szwindli w Wykonaniu NIEPOSPOLITYCH złodziei uzbrojonych w Immunitety prokuratorów i sędziów podpartych NIEZAWISŁOŚCIĄ urojeń i insynuacji własnych. Natknąłem się bowiem na arcyciekawe dokumenty w sprawie p-ko bojownikowi „Solidarności” Tadeusz Wołyniec – zaświadczenie IPN Nr 279/03 z dnia 07-02-2003r potwierdzające jego patriotyczny rodowód. Trzech sędziowskich hochsztaplerów : T. Szkudlarek, Cz.Podgórny i M. Wawrzynkowski z mojej sprawy dotyczącej okradania dzierżawy działki na zlecenie PPO A. SIUCHTA Prowadziło okradanie bojownika „Solidarności” z zapłaty za pracę i o przywrócenie do pracy. Jakby było mało w sprawie p-ko T. Wołyniec występuje NIEPOCZYTALNY umysłowo SSO Sławomir Przykucki, który NIE potrafi odróżnić amputacji kutasa u sprawcy przemocy w Rodzinie od zatoru płucnego spreparowanego w naukowy sposób insynuacją urojeń dr n. med. Elżbieta ZINKA > królowa na włościach Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Można mnożyć bez liku tych geniuszy pochodnych Przykuckiemu : SSR S. Wróbel, J. Matejko, PPR T. Bodo, PPO J. Ożóg, SSO I. Jóźwiak (felczer, śledczy UB, PPO J. Rychliński i INNI – wszyscy występują p-ko T. Wołyniec nawet por.por. Wicher i Aleksander NOWIŃSKI – myśliwy – por. http :\\ www.13 grudnia 1981r. Ale jakby było mało te same osoby i ich powinowaci występują w sprawach u Marek777 i w „Willa Alexander” Panie Rafale u Pana w sprawie * z dnia 05-12-2011r tez występuje ta sama zgraja. Przecież to świadczy, że na skalę PRZEMYSŁOWĄ prowadzone jest totalitarne PROCESOWE zbrodnicze awanturnictwo w porażający sposób. To jest hitlerowsko-stalinowskimi metodami prowadzone znęcanie się nad OFIARAMI celem ICH zagłady biologicznej. Moją żonę : Jadwigę Świątek udało IM się w lipcu 2011r zamordować. NIE wytrzymała ponad 16 LAT GRY w DURNIA przeprowadzonej przez ZBRODNIARZY z Ministerstwa Sprawiedliwości. Panie Rafale od dołu do góry zalega OBORNIK magistrów i profesorów prawa. Między nimi funkcjonują RYDZAK * RESIAK * REWA z MS oraz Antonina SUWAŁA z Prokuratury Generalnej. Ministerialne Panie albo DAMY robią WAŁA z pryncypała. Wałem kolejnym będzie Jarosław GOWIN – filozof. * PRAWDA* HONOR * WOLNOŚĆ *
~zemsta
18-09-2011 / 21:49
jakby tak spalić z 10 prokuratur i wywieszać z 50 togowcuw na latarniach toby im rura zmiękla... Czekam asz narud bendzie miał dosyc to sam pujde sczelać i palić
~Peter
18-09-2011 / 20:43
Ależ oczywiście że powinni zarabiać jak w Europie. Nikt przecież im nie broni, wyjechać do Irlandii, czy Anglii i tam niech zarabiają jak w Europie, a nawet i lepiej. Mają dużą praktykę, dyplomy, więc na pewno na zmywak nadawać się będą. Wiedza i etyka jest w sam raz do takiej roboty.