Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA PROKURATORA SANOCKIEGO ADAMA SAWICKIEGO KIEDY TEN CHORY UMYSŁOWO PROKURATOR ZACZNIE SIĘ LECZYĆ?

PROKURATOR ADAM SAWICKI SKAZUJE BEZ WYROKU CHORĄ STARUSZKĘ NA CIĘŻKIE WIĘZIENIE - z cyklu patologiczne organy wymiaru (nie)sprawiedliwości.

O nieproceduralnym postępowaniu chorego umysłowo prokuratora sanockiego Adama Sawickiego już wiele napisaliśmy, a jeszcze więcej napiszemy ponieważ dziennikarze redakcji AP biorą udział w szeregu sprawach sądowych, z których wynika, że ten wymagający leczenia szpitalnego funkcjonariusz nadal robi przekręty w imieniu mafijnej władzy.
To że mafia prokuratorsko - sądowa w podkarpackim ma się nadal świetnie świadczy zgnojenia chorej 70-letniej nauczycielki, która przez całe swoje życie nie miała doczynienia z sądem, aż trafiła na skorumpowanego funkcjonariusza A. Sawickiego.

Odwiedzamy chorą samotną od lat staruszkę w domu. Otwiera nam drobna, kulejąca (ma usunięty obojczyk) miła osoba. Na stole i tapczanie stosy dokumentów. Rozżalona, opowiada kilka godzin jak prokuratorzy zniszczyli jej życie i zdrowie.
A zaczęło się wszystko od faktu, że sąsiad który znalazł sobie żonę o 20 lat młodszą poskarżył się jej, że jest psychicznie i fizycznie gnębiony przez swoją żoną, mówił o znęcaniu się nad nim, że żona ukradła mu oszczędności życia. Niedługo po tym fakcie już nie żył. Pani Mieczysława z obywatelskiego obowiązku złożyła doniesienie do prokuratury o swych podejrzeniach co do sąsiadki. Prokuratura zawiadomienie olała, ale takim postępowaniem zrobiła sobie wroga za ścianą. Sąsiadka wiele razy obiecała jej że ją załatwi i przy współudziale prokuratury już jej się to praktycznie udało. Pani Mieczysława też nie pozostawała jej dłużna, ale ona mieszka sama, za to sąsiadka ma bliskiego znajomego i sporą rodzinę. Jedno słowo przeciw wielu gębom i w świecie chorej władzy nie trudno domyśleć się finału tego spektaklu.
Już wcześniej funkcjonariusz A. Sawicki załatwił P. Mieczysławie na starość stalinowski " numer na wariata", ale to nie ukróciło sąsiedzkich kłótni, w stylu "jedna baba drugiej babie" wprost przeciwnie dolało oliwy do ognia. Sąsiadka teraz tym bardziej prowokowała P. Mieczysławę kiedy tylko przypadkowo spotykały się na schodach, obiecując jej, że teraz załatwi jej szpital psychiatryczny do końca życia - i praktycznie już ten cel osiągnęła.

Chory umysłowo funkcjonariusz Adam Sawicki wyraźnie ma nie tylko na ukryciu swoją chorobę - dowodzą tego choćby te dwa dokumenty (w ramkach poniżej) całkowicie sprzeczne z jednego dnia 10.sierpnia 2006r. W jednym czasie prokurator podejmuje śledztwo z art. 190kk (groźby karalne), w drugim umarza, ponieważ jak sam stwierdza: podejrzana cierpi na zespół urojeniowy. Logicznie rozumując dowodzi to, że funkcjonariusz Adam Sawicki cierpi na schizofrenie.

mierz.saw.umorz.sledz.10.08.06.gif (21633 bytes) mierz.saw.podj.sledz.10.08.06.gif (16397 bytes)

Dowodem rozwoju jego choroby psychicznej jest akcja jaką robi bezbronnej staruszce.
23 marca 2007 policjanci na jego zlecenie aresztują kobiecinę - prawie gołą wyciągają ją z łóżka. Po kilku godzinach zatrzymania głupiutka asesor Anna Szewczyk - Nabrzeżny na zlecenie Sawickiego wydaje nakaz tymczasowego aresztowania P. Mieczysławy na dwa miesiące. Ta chora osoba zostaje natychmiast wywieziona do ciężkiego więzienia jakim jest Areszt Śledczy w Nisku.

mierz.saw.szewczyk.post.areszt.1.gif (18813 bytes) mierz.saw.szewczyk.post.areszt.2.gif (28899 bytes)

O majaczeniach prokuratorsko asesorskich czytamy w postanowieniu:
1/ bliżej nie ustalonej daty od miesiąca maja do listopada... groziła pozbawieniem życia, podpalenie, pobiciem - śmieszne, jak się zobaczy kalectwo i mizierię P. Mieczysławy, a postury osób "niby obawiających się" - paranoja, zresztą jak można słowem zabić? Czy znaleziono w mieszkaniu broń?, bombę, zbiornik z benzyną? - gdzie dowody, że słowa kiedykolwiek mogłyby być wcielone w czyny? w końcu ta pyskówka trwa od 2000r i do rękoczynów nie doszło...
Podobnie nieudokumentowane i nieuzasadnione brednie Sawickiego i asesor Anny Szewczy - Nabrzeżny czytamy w punktach 2 i 3 postanowienia. Bez wątpienia jest to dowodem mafijnego działania urzędników państwowych i dowodem na fakt, że niedoświadczeni i niedouczeni asesorowie nie powinni rozpatrywać spraw jako sędziowie, ponieważ ośmieszają przez swoją głupotą ten zawód.
Istotne jest, że za takie słowne zarzuty P. Mieczysławę jako osoba niekaralną i chorą żaden sąd nie skazałby na więzienie. Tylko chory psychicznie prokurator mógł starszej, kalekiej osobie coś takiego zrobić.
Dopiero jak P. Mieczysława został umieszczona w wieloosobowej celi funkcjonariusz Sawicki postanawia kolejny raz powołać lekarzy psychiatrów celem zbadania chorej., jak się czuje. Sam powinien za ten czyn pójść siedzieć a wtedy przekona się jak tam jest za kratkami. A jak jeszcze więźniowie dowiedzą się że to były prokurator, to będzie chodził ze spuchniętym odbytem i spał wyłącznie na plecach - już ma to jak w banku :-)

Kolejny dowód schizofrenii Sawickiego to "postanowienie o zmianie postanowienia o powołanie biegłego". Tylko czy ta zabawa idioty w wariata musi zawsze odbywać się kosztem zdrowia obywateli?

Pani Mieczysława pisze skargę aż do Ministerstwa. Zwykłą "ścieżką niekompetencji" przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie, nast. okregową w Krośnie jej pismo z poleceniem zmiany zastosowania środka zapobiegawczego wraca do prokuratora Sawickiego. Ten chcąc nie chcąc wydaje postanowienie o uchyleniu - zmianie środka zapobiegawczego - na dozór policyjny.

To nie koniec dręczenia P. Mieczysławy.
Prokurator załatwia sobie naprawdę idiotyczną opinię u też porypanych tak jak on biegłych psychiatrów sanockich Andrzeja Kuzina i Beaty Stróżowska - Moczarny ( z kim przystajesz, takim się stajesz) i wprawdzie wnosi o umorzenie postępowania karnego, ale zgodnie z sugestią sąsiadki - stara się załatwić dla niej pobyt w szpitalu psychiatrycznym.
Teraz dopiero, jak już karę odsiedziała?

mierz.saw.biegl.opinia.gif (40106 bytes) mierz.saw.umorz.leczenie1.gif (20835 bytes) mierz.saw.umorz.leczenie2.gif (29927 bytes) mierz.saw.umorz.leczenie3.gif (14114 bytes)

Nawet do tej gry wciąga lokalny brukowiec "Gazetę sanocką", gdzie Jolanta Ziobro bierze nie pierwszy raz organ funkcjonariusza Sawickiego w obronę.
My nie działamy lokalnie, ale globalnie i za to nieproceduralne ukaranie P. Mieczysławy aresztowaniem bez udowodnienia jej winy i bez wyroku sądowego postaramy się żeby został tak samo ukarany funkcjonariusz Adam Sawicki, a ona sama odpowiednie odszkodowanie dostała.

Na razie zapraszamy zainteresowanych na rozprawę do SR w Sanoku w dniu 20.09.2007r godz. 9 s.106, gdzie sędzia będzie udawał że rozpatruje wniosek funkcjonariusza Adama Sawickiego.
My tam będziemy, żeby dopilnować procedury sądowej i zobaczyć czerwonego i spoconego grubasa Sawickiego, który zamiast mózgu ma tłuszcz.

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych:
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2007.
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - ARCHIWUM - 2006r
SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
"boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery 2007 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~anonim
06-05-2010 / 00:00
jebać sanockich skorumpowanych komunistów !!!