Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA PROKURATOR ELŻBIETY SMOLNEJ Z PROKURATURY REJONOWEJ W DZIERŻONIOWIE KOMPROMITACJA PROKURATORÓW SEKS AFERA Z BIELAWY

Kompromitująca wpadka dzierżoniowskiej prokurator Elżbiety Smolnej w tzw. seks aferze w Bielawie - z cyklu skazani za niewinność.

W tzw. seks afery z Bielawy 10 osób na własnej skórze odczuło czym jest "sprawiedliwość" w wykonaniu dzierżoniowskich prokuratorów. Siedzieli za głupotę funkcjonariuszy, sąd ich uwolnił i jak zwykle nie ma odpowiedzialnych za popełnione błędy w tej aferze.

My tych samych prokuratorów zapytaliśmy o ciąg dalszy sprawy. Jakie ma ona konsekwencje dla tych prokuratorów, którzy się tak "pomylili". Jakie ponieśli konsekwencje skoro kilka niewinnych osób zostało oskarżonych a część z nich była nawet aresztowana. Czy usłyszeli choćby słowo "przepraszam" z ust nieetycznej prokurator Elżbiety Smolnej?

Przeczytajcie Państwo sami i sami oceńcie. Nasza ocena jest jak najbardziej krytyczny i odnosi się ona zarówno do formy odpowiedzi. Prokuratorzy kompromituje się dalej. Być może to jest sposób działania tej instytucji - operacja się udała ale pacjent umarł. Odpowiedz udzielona nam przez prokuraturę pokazujemy, ponieważ nie tylko prokurator Elżbieta Smolna powinna zastanowić się na swoją dalszą karierą zawodową.

swidnica.prok.odp1.jpg (74415 bytes) swidnica.prok.odp2.jpg (104657 bytes) swidnica.prok.odp3.jpg (97633 bytes) swidnica.prok.odp4.jpg (105054 bytes) swidnica.prok.odp5.jpg (17267 bytes)

Paranoją tej sprawy są fakty, że jak wynika z tłumaczenia się zast. prok. rej. z Dzierżoniowa Zbigniewa Kata - winni funkcjonariusze prokuratury nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za popełnione błędy, za zrobienie krzywdy niewinnym ludziom, że mogą każdą osobę bezkarnie, a nawet złośliwie wysłać do więzienia czy szpitala psychiatrycznego.

Pytamy Ministra Sprawiedliwości Z. Ćwiąkalskiego :
- Jak długo jeszcze w prokuraturach będą pracować nieuczciwi, niedouczeni czy skorumpowani prokuratorzy?
- Kiedy zacznie się odpowiedzialność osobista i karna funkcjonariuszy w prokuratorach za popełnione błędy, przekręty, oszustwa?

Za www.edzierzoniow.pl

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Emilia Cenacewicz, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Agen Bola Sbobet
20-07-2016 / 07:04
Soccer is one of the most favorite sports that I love to watch and maybe it is one of the most viewed sports in the history. It is fight between both countries and pride..Agen" rel="nofollow">arenacyber.com/">Agen Bola Sbobet Agen" rel="nofollow">arenabetting.us/">Agen Bola
~henrykbujak
17-08-2012 / 15:57
Mnie też oskarżała i z tego mnie uniewinnili, zamieniając areszt na grzywnę po 20 zł za dzień.