Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA New Page 1

Jak psychopaci lubią wariograf.

Poniżej przedstawiam sposób zachowania się psychopatów gdy nękany coraz bardziej bezsensownymi oskarżeniami zaproponowałem im badanie wariograficzne. Wówczas wierzyłem jeszcze że w wymiarze są ludzie o normalnej, zdrowej psychice. Teraz wiem, że takich nie ma.

Sam nie mogłem wówczas zlecić takiego badania względem siebie, gdyż wszystkie instytucje mające takie możliwości odmawiały mi. Badanie takie udało mi się przeprowadzić dopiero w marcu 2007 r. Wcześniej jednak dostałem dwa wyroki oparte na ewidentnie fałszywych oskarżeniach. Proszę też zwrócić uwagę jak długo zajęła prokuraturze odpowiedź.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sygn. akt Sądu Rejonowego w Pruszkowie VK 335/06

dnia 23 października 2006

Bogdan Goczyński

Prokuratura Apelacyjna

Warszawa

ul. Krakowskie Przedmieście 25

Warszawa

Dotyczy badania wariograficznego

Niniejszym proszę o zlecenie badań wariograficznych mnie oraz skarżących, w celu ostatecznego zdecydowania czy oskarżenie mnie o znęcanie się nad rodziną oraz molestowanie Mileny Gaworek jest zgodne z prawdą.

Wobec braku możliwości przesłuchania skarżących oraz świadków, badanie wariograficzne pozostaje wiarygodnym środkiem wyjawienia prawdy. Może ono być wykonane dość szybko, w ciągu tygodnia lub dwóch od wydania zlecenia i może służyć jako dowód w sprawie w przypadku zlecenia przez prokuraturę lub sąd. Podstawą prawną są artykuły 192a i 199a k.p.k. Ze swej strony deklaruję wolę poddania się takiemu badaniu i wzywam skarżące aby uczyniły to samo.

Jeśli chodzi o koszty badania, to będą one znacznie niższe, niż rosnące koszty zaangażowania rzesz urzędników, nie mówiąc o olbrzymim nakładzie czasu i energii z mojej strony. Najbardziej pokrzywdzonymi jednak są w tej sprawie moje małe dzieci, które są ukrywane przede mną przez matkę i jej rodzinę, przy aktywnej pomocy władz państwowych, dla stworzenia pozorów zagrożenia.

Jednocześnie oferuję gotowość poniesienia koszów mojego badania, w przypadku, gdyby wykazało ono jednoznacznie moją winę.

Ze względu na dotychczasowe manipulacje procesem i niedopuszczanie do przesłuchania świadków przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie oraz prokuratury niższego szczebla, i w związku z tym braku mojego zaufania do tych instytucji, proszę o zlecenie badanie bezpośrednio przez Prokuraturę Apelacyjną.

Pozostaję w nadziei, że doprowadzi to do sprawnego zakończenia sprawy, umożliwi powrót dzieci do domu i będziemy mogli zacząć żyć normalnym życiem. Kwestię przestępstw przeciwko wymiarowi sprawiedliwości przez oszustki i osoby je wspierające, pozostawiam właściwym organom.

Bogdan Goczyński

Do wiadomości

Sąd Rejonowy w Pruszkowie, sygn akt Vk, 335/06

Minister Sprawiedliwości

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Williamfluro
06-03-2017 / 05:27
doxycycline 40 mg 100mgdoxycyclinehyclate.bid/ doxycycline 100mg capsule doxycycline" rel="nofollow">100mgdoxycyclinehyclate.bid/">doxycycline hyclate 100 mg doxycycline hyclate cost 100mgdoxycyclinehyclate.bid/>doxycycline hyclate 100mg doxycycline 150 mg
~rolex replica
20-10-2016 / 04:00
Many apperceive the cast Tag Heuer, which has www.breitlingreplica.org.uk some arising collectible examples. The added abnormal and colorful, the added absorption they get. This includes the Monaco model, although these models accept www.toprolexsreplicauk.co.uk already acquired abundant cachet to be on the top ancillary in agreement of amount if they accept accustomed able affliction and storage. Other brands with abeyant for beginning collectors are Ulysee-Nardin, Universal Genève and Longines if in excellent condition, all of www.replicaonlinesuk.org.uk which are featured in Haines book Vintage Wristwatches.
~Cady
19-02-2015 / 08:32
very simple edtriallpacks.com temporary effect treatment methods toppharamacy.com effects safer bestdrugustore.com six hours drugssonline.com natural penis
~Cathy
04-01-2015 / 19:32
If only there were more cleevr people like you! eoasaqkz.com [url=qivorg.com]qivorg[/url] [link=frepsa.com]frepsa[/link]
~Danielle
24-12-2014 / 02:45
to Ty powinieneś się wszdtyi" rel="nofollow">vztegnpspt.com">wszdtyić, że wypowiadasz się nie mając pojęcia na jakiej stronie piszesz. Czytałeś stronę O nas (), skąd wniosek, że jest to strona Pana Ikonowicza ? Na wikipedii, gdzie jest biografia P. Piotra też pewnie zostawiłbyś obraźliwy komentarz gdyby była taka możliwość ? Sądzisz, że Pan Ikonowicz, ma tyle do roboty, żeby siedzieć całymi dniami przed monitorem i wyszukiwać w sieci jakieś wzmianki o jego osobie i szukać czy przypadkiem ktoś nie potrzebuje pomocy, tym bardziej z jakimiś bzdurami jak Polsat Cyfrowy ? Ludzie mają naprawdę poważne problemy.Nawiązanie kontaktu z Panem Piotrem nie jest naprawdę niemożliwe i da się to zrobić odrobinę myśląc ale na pewno nie da się tego zrobić wypisując jakieś bzdety na niezależnej stronie internetowej.Ludzie zanim zaczniecie się wypowiadać w Internecie najpierw nauczcie się korzystać z tego narzędzia
~Taki
20-12-2014 / 14:11
i znowu witam,nie wiem czy przyznanie Gazeli biznseu dla Amway (min. 15% wzrost rok rocznie przez ostatnie 3 lata) świadczy o stagnacji, no ale to rzecz dyskusyjna.Chyba jednak firma ma się dobrze i jeżeli ktoś chce zarobić to z pewnością może. Dla mnie ten artykuł to jednak prf3ba ośmieszenia, ale rozumiem, że dziennikarze pisza na czyjes zlecenie i mają do wykonania konkretne zadanie.Czy znacie firmy, ktf3re kochaja konkurencję? Jedne będą walczyć z konkurencją lepszymi produktami, a inne wynajmowaniem blogerf3w aby konkurentf3w ośmieszyć. Tak to wygląda.pozdrawiam