Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
21 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-11-2012

JELENIOGÓRSKI PRZEKŁAMANIEC WRACA ! BOLSZEWICKIE METODY  !

Obserwowałem wiele regionów w PO lsce , szokujące sytuacje , korupcja , arogancja władzy wręcz szalejąca , brak  wyrobionych wśród urzędników  państwa zasada kultury czy zwykłego zrozumienia – kto jest dla kogo - , urzędnik w tym kraju jest ciągle CAREM, rosyjska mentalność  władzy wszelakiej od gmin po ministerstwa ! Obywatel ma mieć pozycję służalczą i  pokorną  dla siepaczy siedzących za biurkami urzędów , policji   etc  etc  ..

Zachodnie zwyczaje do kraju polaków nigdy nie dotarły , nigdy nie dotrą ! Jak powiedział  rzekomo  ”wielki”  pisarz i twórca  Sołżenicyn :-” To nasza strefa wpływu , i ona  na zawsze naszą  pozostanie ” . To pokazuje styl jaki został zaszczepiony przez bolszewicką bandę po 45 roku  i ta tragedia trwa do dziś !

Rozpoczeliśmy serię dochodzenie  w celu ujawnienia tej ”czerwonej pajęczyny ” , spektakl bydlaków nie kończy się dlatego ,że nikt nie podjął tematu polegającego na pokazaniu społeczeństwu jak daleko sięgają macki tej ośmiornicy ! Bolszewicy i bandyci którzy  wprowadzali  kacapowski styl życia w  polsce  , nigdy nie zostali odsunięci  od koryta . Oni odeszli , umarli , postawili bandziorom pomniki , ale jakoś zapomniano o ich spóściźnie – w dosłownym tego  słowa znaczeniu !

http://polscott24.com/kaci-narodu-polskiego/

Dziś  ich dzieci , wnuki , dzieci  kolegów  towarzyszy  … oni dziś  siedzą  po urzędach , w komendach  policji , miastach , radach gmin, powiatów , sejmików wojewódzkich , sądach , prokuraturach  itd  itd  … Czesi potrafili uciąć łapy bolszewickiej zarazie , polacy nie !  Dzięki  Wałęsie , okrągłemu stołowi  oraz  innych  układach !

Jedynym  człowiekiem  który chciał skończyć  z tym bydlactwem  był  premier Olszewski , jak się  to skończyło  wszyscy wiemy !  Ta saga  czerwonych dynastii trwa !  Zadajesz sobie pytanie , czemu twój wniosek o kredyt w lokalnym banku został oddalony ? Bo nie nie jesteś ich , a bank jest ich .. bo nie należysz do ich bandy …

Nie pozwolą  ci stanąć na nogi , nie pozwolą  ci zrobić biznesu , nie pozwolą ci żyć !  Bedziesz się  skarżył – a do kogo ? Pójdziesz do  prokuratora  , jak on sam ma korzenie  bolszewickie , tatuś , mamusia  ..ciocia  , stryjek  … nie kończąca  się historia !  Dziś na nasz adres mailowy przyszedł  list , list człowieka który powiedział dość  draństwa !

Krzyk rozpaczy , bez szans  na powodzenie , bez szans na wsparcie ! Bez szans na sprawiedliwość  … kolejny  Polski  Syzyf - krzyczący  resztką  sił !  O bajzlu jaki panuje w  Jeleniej  Górze pisałem naście raz , czy ktoś tym się  przejął ? Nie , układ jak był  tak nadal jest  i ma się całkiem dobrze !

Komuniści , bolszewicy , dno  i bagno ! Tak  wygląda  lokalna władza  w Jeleniej Górze , przykładów  setki !  PO licja ? Jaka  policja … tam nie ma policji , degeneracji  w mundurach , przestępcy tuszujący kolejne  przestępstwa swych kolesi , dowódców , prokuratorków , przygłupich  dziennikareczek  i pseudo dziennikarzy  – którzy w założeniu mają patrzeć władzy na łapy !

To są skutki tzw  wałęsającej się  ”grubej kreski” , ludzie  uciekają , miasto  traci coraz  więcej  mieszkańców , jadą  do  Anglii ,Szkocji , Irlandii , Niemiec  ..a teraz do Kanady . Czy władza  się  tym przejmuje  ?  Nigdy w życiu , ta bolszewicka władza ma na celu tylko utrzymanie koryta  dla siebie i swoich bachorów !

Aby  nie przeciągać  wstawie  wam list obywatela  tego miasta  lub raczej tego  co z tego miasta  zostało , na samym dole macie kilka linków  do materiałów jakie już  zostały u nas pokazane na temat  tego szamba  co się zwie  dumnie  – Jelenią Górą  ..

Kliknij aby powiększyć

Człowiek się nie ukrywa , krzyczy  gdzieś z oddali , domaga się prawdy i sprawiedliwości ! Pozostawiony sam  sobie   przez  lokalnych polityków,  bez względu na opcję . Jak ma z tym brudem wygrać jednostka ? Jak ma żyć w tym miasteczku opanowanym  przez  szajki  , zwyczajny człowiek , Polak !

Gdzie jego szanse ? Nie ma , rozmawiałem wczoraj z pewnym politykiem na temat ław przysięgłych , zadałem mu pytanie jak to jest możliwe ,aby w kraju który chce uchodzić  za republikę  , nie było ławy przysięgłych w sądzie ! ? Jak to możliwe , jak można  pogodzić  nazywanie  tego kraju i jego systemu  z  ogólnie uznanym ładem demokratycznym  , bez  normalności  w systemie sądowym ? Jak  to możliwe  ,aby zarówno uznanie winy jak też  wymierzenie kary – spoczywalo w rękach jednego czlowieka !! A nie  społeczeństwa  !?

Odpowiedział ,że  nie ma polsce  woli do zmiany takowego  układu , przyznał  ,że  system sądowniczy  w  RP , jest  totalitarny i zrobiony na wzór  i podobieństwo  ZSRR !  Poradził mi abym sprawdził  na  starych zdjęciach  sądowych , gdzie siedział  w tamtych czasach prokurator  . Faktycznie  , sprawdziłem , siedział przy tej samej ławie  co  sędzia , po prawej stronie  ławy !

Mój rozmówca  tylko się  zaśmiał , i powiedział  kolejne  zdanie – niech pan  teraz  sprawdzi gdzie siedział  obrońca … sprawdziłem … nie było go przy ławie  sędziowskiej  .. ale ciągle nie rozumiałem intencji rozmówcy , więc  jako profesor jednego z  dużych uniwersytetów  wyjaśnił  :

- To miało na celu pokazanie , kto tu ma władzę , to miało na celu od samego  początku każdego  procesu  zdyskrydytowanie oskarżonego . On od razu widział , jaki jest podział , on widział ,że  prokurator tu rządzi i dzieli .. to  są  wschodnie zwyczaje  , ludów które  nigdy nie dorosły  do demokracji .Kiedyś mówiono ,że do polskiego sądu nie idzie się po sprawiedliwośc ale po wyrok . Wprawdzie , prokurator  teraz  siedzi po przeciwnej stronie  sali , do obrony i daje to złudne nadzieje , że  zarówno  prokuratura jak też  obrona  – są  stronami w sporze , a sędzia  jest tym kto ma rozsądzić  . Tak nie jest , proszę  zauważyć  ,gdzie mieszczą  się  w większości  biura  prokuratora  , a gdzie biura  sądu ? W tym samym budynku ! Bardzo często  na tym samym piętrze ! Niczego nie sugeruje , proszę  samemu wyciągnąć  wnioski . Na koniec  powiem jedno , nikt  , ale to nikt w polsce nie pozwoli na  wprowadzenie  na salę sądową  ławy  przysięgłych , zapomnijcie o tym !

Napisałem wstępny materiał na temat  ławy przysięgłych , oraz  dlaczego  jest niezbędna  w demokratycznym systemie  – http://polscott24.com/republic-of-poland/ , zgadzam się z rozmówcą  ,że  woli politycznej w polsce nigdy nie było  do tego aby  ława  przysięgłych  zaistniała !

Rozmawiałem dziś  rano z prawnikiem  polskiego pochodznia , pracującym , mieszkającym w Szkocji . Wyjaśnił mi krótko - ława  przysięgłych , to społeczeństwo , to ono rozstrzyga  czy  człowiek stojący przed sądem jest winny lub nie , rola sędziego sprowadza się  do tego aby pilnować  zachowania zasad  lege artis na sali sądowej , oraz  wydać  wyrok , lub uniewinnić  podsądnego  według decyzji sędziów z ławy przysięgłych . Inny system , jest nie dopuszczalny i godziłby w sądy sprawiedliwości .

No, tak krótko i na temat , więc  wracając do  PO landii , możemy  stwierdzić jedno – w  tym kraju nie ma prawomocnych sądów ! Nie ma sądów tworzonych na zasadzie  sprawiedliwości społecznej , i zasad  demokracji . Więc  jakie te sądy zatem tam są  ? Na to pytanie odpowiedzieć  musi sobie każdy z was  z osobna !

Andrzej.M.Szumiło

ps- oto przykład na siłę sądu w państwie o zasadach  demokratycznych – http://polscott24.com/skandal-w-birmingham/

———————

- http://polscott24.com/jak-zalatwic-policjanta-numerem-na-lom-polska/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-2/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przekladaniec-cz-3-medialny-lincz/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-swiadkowie-prokuratury-cz-4/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-afera-mandatowa-cz-5/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-manipulacja-zeznaniami-cz6/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-sprawa-gwaltu-cz7/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-haniebny-akt-oskarzenia-cz-8/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-10/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-motania-czesc-dalsza-cz11/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-epidemii-czesc-dalsza-cz12/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-top-secret-cz-13/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-apelacja-cz-14/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-szach-i-mat-cz-15/

-http://polscott24.com/jelniogorski-przeklamaniec-walec-wladzy/

-http://polscott24.com/bagrowska-ponad-prawem-jeleniogorski-przeklamaniec/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-policyjny-stalker-cz17/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-osmiornica-z-tesco-cz18/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-polska-policja-zniszczyla-moje-zycie-cz-19/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-20/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-21/

- http://polscott24.com/dobijaja-artura-krawczyka-jelenia-gora/

-http://polscott24.com/bolszewickie-metody-jelenia-gora/

- http://polscott24.com/kolejna-odslona-inspektora-krawczyka-z-jeleniej-g/

To jest moi drodzy tylko  drobny kawałeczek , tego  co się tam dzieje !  DROBNY !!! Nie inaczej jest w  Śremie , Gorzowie  Wlkp  , I INNYCH  MIASTACH !!!

Andrzej.M.Szumiło

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

 
~شركة العاصمة للتنظيف
13-12-2016 / 18:51
شركة العاصمة للتنظيف بالمدينة المنورة من افضل شركات التنظيف التى تعمل باشراف من الفنيين المتخصصين فى امور تنظيف المنازل وتنظيف الشقق حيث ان لشركة العاصمة خبرات عالية جعلتها افضل شركة" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">شركة تنظيف بالمدينة المنورة ولذلك تستخدم شركة العاصمة على احدث مكائن التنظيف بكل انواعها من تنظيف ارضيات وتنظيف" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">تنظيف الشقق والمنازل وانواع اخري من مكائن تنظيف" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">تنظيف الكنب والسجاد والباطرمة وتستخدم شركة العاصمة للتنظيف اجود انواع مواد تنظيف الارضيات والسيراميك .كثيرا ما نحتاج الى شركة" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">شركة تنظيف منازل بالمدينة المنورة عندما تجد البقع على السيراميك والارضيات او على الكنب والمفروشات .تقوم شركة العاصمة للتنظيف بالمدينة المنورة على تلبية كل طلبات العملاء وتقوم بتنظيف الشقق والمنازل وقسم خاص لتنظيف السجاد والموكيت والكنب مع التجفيف بنفس الموقع .لدي شركة العاصمة مكائن مخصصة لتنظيف الكنب والسجاد وغسيل كل انواع الكنب فهى شركة" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">شركة تنظيف كنب بالمدينة المنورة .غسيل الكنب باحدث المكائن .شركة" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة قسم خاص لتنظيف الشقق المفروشة حيث انها تحتاج الى خبرات عالية فى التنظيف حتي نحافظ على اثاث المنزل .شركة العاصمة متخصصة فى تنظيف الشقق بالمدينة المنورة .عميلنا العزيز اذا كنت تحتاج الى شركة" rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=NBV3nqa8-Xw">شركة تنظيف بالمدينة المنورة لا تتردد فى الاتصال على شركة العاصمة للتنظيف 0553327589
~mohamed
25-10-2016 / 12:57
[url=alsyad.com/] الأمانة المثالية للنظافه العامة ومكافحة الحشرات وتسليك المجاري وكشف تسربات المياة[/url] [url=alsyad.com/?p=226] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض ببارق[/url] [url=alsyad.com/?p=227] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض وبق الفراش بصامطه[/url] [url=alsyad.com/?p=220] شركة مكافحة الحشرات بجدة[/url] [url=alsyad.com/?p=208] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بحفر الباطن[/url] [url=alsyad.com/?p=202] شركة تنظيف خزانات بالمنطقة الشرقية[/url] [url=alsyad.com/?p=189] شركة رش مبيدات حشرية بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=199] شركة رش مبيدات حشرية بالخبر[/url] [url=alsyad.com/?p=123] شركة تنظيف فلل بالرياض[/url] [url=alsyad.com/?p=187] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بجازان[/url] [url=alsyad.com/?p=178] شركة فني كهرباء بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=171] شركة تسليك المجاري بالمنطقه الشرقيه[/url] [url=alsyad.com/?p=169] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالقطيف[/url] [url=alsyad.com/?p=165] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالخبر[/url] [url=alsyad.com/?p=158] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=156] شركة كشف تسربات المياة بالقطيف[/url] [url=alsyad.com/?p=152] شركة كشف تسربات المياة بالخبر[/url] [url=alsyad.com/?p=139] شركة كشف تسربات المياة بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=134] شركة تنظيف مجالس بالرياض[/url] [url=alsyad.com/?p=124] شركة تنظيف منازل بالرياض[/url] [url=alsyad.com/?p=85] شركة كشف تسربات المياة بجدة[/url] [url=alsyad.com/?p=346] شركة تنظيف خزانات بالطائف[/url] [url=alsyad.com/?p=352] شركة تركيب دكت التكيف[/url] [url=alsyad.com/?p=47] شركة تنظيف بأبها وخميس مشيط[/url] [url=alsyad.com/?p=356] شركة كشف تسربات المياة بالجبيل[/url] [url=alsyad.com/?p=380] شركة تنظيف عماير بأبها-ظهران الجنوب[/url] [url=alsyad.com/?p=381] شركة عزل اسطح وخزانات بالمنطقة الشرقية[/url] [url=alsyad.com/?p=382] شركة مكافحة الصراصير بأبها وخميس مشيط[/url]
~mohamed
25-10-2016 / 12:56
" rel="nofollow">alsyad.com/"> الأمانة المثالية للنظافه العامة ومكافحة الحشرات وتسليك المجاري وكشف تسربات المياة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=226"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض ببارق " rel="nofollow">alsyad.com/?p=227"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض وبق الفراش بصامطه " rel="nofollow">alsyad.com/?p=220"> شركة مكافحة الحشرات بجدة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=208"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بحفر الباطن " rel="nofollow">alsyad.com/?p=202"> شركة تنظيف خزانات بالمنطقة الشرقية " rel="nofollow">alsyad.com/?p=189"> شركة رش مبيدات حشرية بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=199"> شركة رش مبيدات حشرية بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=123"> شركة تنظيف فلل بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=187"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بجازان " rel="nofollow">alsyad.com/?p=178"> شركة فني كهرباء بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=171"> شركة تسليك المجاري بالمنطقه الشرقيه " rel="nofollow">alsyad.com/?p=169"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالقطيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=165"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=158"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=156"> شركة كشف تسربات المياة بالقطيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=152"> شركة كشف تسربات المياة بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=139"> شركة كشف تسربات المياة بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=134"> شركة تنظيف مجالس بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=124"> شركة تنظيف منازل بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=85"> شركة كشف تسربات المياة بجدة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=346"> شركة تنظيف خزانات بالطائف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=352"> شركة تركيب دكت التكيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=47"> شركة تنظيف بأبها وخميس مشيط " rel="nofollow">alsyad.com/?p=356"> شركة كشف تسربات المياة بالجبيل " rel="nofollow">alsyad.com/?p=380"> شركة تنظيف عماير بأبها-ظهران الجنوب " rel="nofollow">alsyad.com/?p=381"> شركة عزل اسطح وخزانات بالمنطقة الشرقية " rel="nofollow">alsyad.com/?p=382"> شركة مكافحة الصراصير بأبها وخميس مشيط
~abo mahmoud
09-09-2016 / 10:59
شركة" rel="nofollow">el-ahmdya.blogspot.com.eg/">شركة الاحمديه للنظافه بالطائف 0564702816
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/09/0564702816_2.html">شركة تنظيف بالباحة 0564702816
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/09/0551493101_67.html/">شرك تنظيف منازل بالقنفذة
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/09/0564702816.html/">شركة تنظيف بالعقيق
شركة" rel="nofollow">ehttp://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/09/0560956414.html/">شركة كشف تسربات بابها
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/08/0560956414.html/">شركة كشف تسربات بمحايل عسير
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/09/0551493101_1.html/">شرك نظافة بالقنفذة
تسليك" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/06/0564702816.html/">تسلي مجارى بالطائف
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/09/0564702816_2.html/">شرك تنظيف بالباحة
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/08/0564702816.html/">شركة نظافة فى بلجرشى
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/08/0551493101.html/">شركة نظافة خزانات بالخرمة ومنطقة مكه
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/06/0564702816_3.html/">شرك نظافة خزانات مياه الشرب بالطائف
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/05/0564702816.html/">شركة تنظيف سجاد وموكيت بالطائف
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/02/blog-post.html/">شركة مكافحة حشرات بسكاكا
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/02/anti-insectcompanyTaif.html مكافحة حشرات بالطائف
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/07/0551493101_19.html/">شرك مكافحة حشرات بالخرمة
شركة" rel="nofollow">http://el-ahmdya.blogspot.com.eg/2016/07/0551493101.html/">شركة مكافحة حشرات برانيا
~yamama rokn
19-04-2016 / 18:42
افضلية الشركة لدينا ليست من فراغ بل نتيجة العديد من الخبرات والمزايا التى انفردت بها عن بقية المنافسين , حيث تتميز الشركة ب : - استخدام الشركة افضل واقوى واحدث المعدات والاجهزة اللازمه للقيا بمهام [url=https://www.roknnagd.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B تسربات المياه بالرياض[/url] على اكمل وجه بدون اى اضرار او تلفيات مع العلم ان هذه امعدات توفر الكثير من الجهد والاموال لصالح العملاء
~marek777
07-01-2013 / 10:56
marek777 07-01-2013 / 10:37 Podatek psychiatryczny od kierowców. Nowy podatek spółki Donaldino TUSK & J.Rostowski - badania psychiatryczne dla kierowców. Aktualnie TEST odbywa się w Koszalinie za sprawą spółki prokuratorskiej : PPR T. Bodo & B. Wysocka vel NIEDEK Prokuratura Rejonowa pod nadzorem PPO Jerzy OŻÓG & Andrzej BYSZEWSKI - Dyrektor Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie & dr nauk J.E. Wyszyńska SKO - Samorządowe Kolegium Odwoławcze przy staroście - Roman SZEWCZYK. Wszyscy funkcjonują w ramach struktur REPUBLIKI Gawłowskiego żołnierza PO ps. DYZMA. Jest już pierwsza OFIARA tego podatku - nadkom. mgr inż. Marek Krasnopolski - Pa. 165/12/PPR B.Wysocka vel NiEDEK & T. BODO. Od 2000r (MK) spełnia Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie, która to Przemoc jest wspierana przez PPR Tomasz BODO & Beata Wysocka vel NIEDEK pod nadzorem HERSZTA prokuratorskiej przestępczej zgrai PPO Jerzy OŻÓG. Pod hasłami Tomasza BODO : " Jak będzie trup to zajmiemy się tą sprawą" - prokuratorzy, sędziowie i policjanci z Koszalina "udzielają Pomocy" OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie z posesji Nr 23 w Dunowie. Sprawca jest nałogowy alkoholik z objawami schizofrenii maniakalnej. Seksualny zboczeniec. Kryminalista od roku 1964. Sprawca posiada Rodzinę pracującą w Sądzie Rejonowym w Koszalinie. Bożena i Małgorzata Bartulewicz. Niech żyje BEZPIECZEŃSTWO w Rodzinie. Polska TO Chory Kraj. Kraj FIKCJI opanowany epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej dziczy magistrów prawa. Jeszcze Polska Nie zginęła ...
~Janosik
27-11-2012 / 00:11
Prokurator pizda na sędziego gwizda ,prokuratorka zagląda sędziemu do rozporka,policjant sędziemu jajca nosi bo się o to prosi i prokuratorowi wchodzi do dupy lizać jak pies strupy.Na rozprawie gwizdy prokuratorskiej pizdy. Sprawiedliwość jest w kraju jak gówno -śmierdzi równo.Wulgaryzmy z dedykacją naszym arystokracjom. k48
~czerwony
21-11-2012 / 00:58
na czerwoną dolinę jeleniogórską nie dacie rady na układy. Czerwoni górą. U nas ręka rękę myje. Kruk krukowi oka nie wykole.
~kapuś
21-11-2012 / 00:35
bozia zgarnęła szewa sadu niejakiego Kuźnickiego króry to ...... Ale smarknęła Zalewskim czyli POgorzelicki hotel Sandra w Karpaczu gdzie dyrektor to córka burmistrza? Gołębiewski też z Wołomina...? I tu praktykował Matejuk szew KGPOlicji. A cioska , Kaucza wiecie gdzie ich rodziny zakorzeniono....
~czytelnik
19-11-2012 / 13:15
To samo dzieje się w Pleszewie gdzie sąd,policja i prokuratura chroni bogatych przed odpowiedzialnością i biednymi.