Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-11-2012

JELENIOGÓRSKI PRZEKŁAMANIEC WRACA ! BOLSZEWICKIE METODY  !

Obserwowałem wiele regionów w PO lsce , szokujące sytuacje , korupcja , arogancja władzy wręcz szalejąca , brak  wyrobionych wśród urzędników  państwa zasada kultury czy zwykłego zrozumienia – kto jest dla kogo - , urzędnik w tym kraju jest ciągle CAREM, rosyjska mentalność  władzy wszelakiej od gmin po ministerstwa ! Obywatel ma mieć pozycję służalczą i  pokorną  dla siepaczy siedzących za biurkami urzędów , policji   etc  etc  ..

Zachodnie zwyczaje do kraju polaków nigdy nie dotarły , nigdy nie dotrą ! Jak powiedział  rzekomo  ”wielki”  pisarz i twórca  Sołżenicyn :-” To nasza strefa wpływu , i ona  na zawsze naszą  pozostanie ” . To pokazuje styl jaki został zaszczepiony przez bolszewicką bandę po 45 roku  i ta tragedia trwa do dziś !

Rozpoczeliśmy serię dochodzenie  w celu ujawnienia tej ”czerwonej pajęczyny ” , spektakl bydlaków nie kończy się dlatego ,że nikt nie podjął tematu polegającego na pokazaniu społeczeństwu jak daleko sięgają macki tej ośmiornicy ! Bolszewicy i bandyci którzy  wprowadzali  kacapowski styl życia w  polsce  , nigdy nie zostali odsunięci  od koryta . Oni odeszli , umarli , postawili bandziorom pomniki , ale jakoś zapomniano o ich spóściźnie – w dosłownym tego  słowa znaczeniu !

http://polscott24.com/kaci-narodu-polskiego/

Dziś  ich dzieci , wnuki , dzieci  kolegów  towarzyszy  … oni dziś  siedzą  po urzędach , w komendach  policji , miastach , radach gmin, powiatów , sejmików wojewódzkich , sądach , prokuraturach  itd  itd  … Czesi potrafili uciąć łapy bolszewickiej zarazie , polacy nie !  Dzięki  Wałęsie , okrągłemu stołowi  oraz  innych  układach !

Jedynym  człowiekiem  który chciał skończyć  z tym bydlactwem  był  premier Olszewski , jak się  to skończyło  wszyscy wiemy !  Ta saga  czerwonych dynastii trwa !  Zadajesz sobie pytanie , czemu twój wniosek o kredyt w lokalnym banku został oddalony ? Bo nie nie jesteś ich , a bank jest ich .. bo nie należysz do ich bandy …

Nie pozwolą  ci stanąć na nogi , nie pozwolą  ci zrobić biznesu , nie pozwolą ci żyć !  Bedziesz się  skarżył – a do kogo ? Pójdziesz do  prokuratora  , jak on sam ma korzenie  bolszewickie , tatuś , mamusia  ..ciocia  , stryjek  … nie kończąca  się historia !  Dziś na nasz adres mailowy przyszedł  list , list człowieka który powiedział dość  draństwa !

Krzyk rozpaczy , bez szans  na powodzenie , bez szans na wsparcie ! Bez szans na sprawiedliwość  … kolejny  Polski  Syzyf - krzyczący  resztką  sił !  O bajzlu jaki panuje w  Jeleniej  Górze pisałem naście raz , czy ktoś tym się  przejął ? Nie , układ jak był  tak nadal jest  i ma się całkiem dobrze !

Komuniści , bolszewicy , dno  i bagno ! Tak  wygląda  lokalna władza  w Jeleniej Górze , przykładów  setki !  PO licja ? Jaka  policja … tam nie ma policji , degeneracji  w mundurach , przestępcy tuszujący kolejne  przestępstwa swych kolesi , dowódców , prokuratorków , przygłupich  dziennikareczek  i pseudo dziennikarzy  – którzy w założeniu mają patrzeć władzy na łapy !

To są skutki tzw  wałęsającej się  ”grubej kreski” , ludzie  uciekają , miasto  traci coraz  więcej  mieszkańców , jadą  do  Anglii ,Szkocji , Irlandii , Niemiec  ..a teraz do Kanady . Czy władza  się  tym przejmuje  ?  Nigdy w życiu , ta bolszewicka władza ma na celu tylko utrzymanie koryta  dla siebie i swoich bachorów !

Aby  nie przeciągać  wstawie  wam list obywatela  tego miasta  lub raczej tego  co z tego miasta  zostało , na samym dole macie kilka linków  do materiałów jakie już  zostały u nas pokazane na temat  tego szamba  co się zwie  dumnie  – Jelenią Górą  ..

Kliknij aby powiększyć

Człowiek się nie ukrywa , krzyczy  gdzieś z oddali , domaga się prawdy i sprawiedliwości ! Pozostawiony sam  sobie   przez  lokalnych polityków,  bez względu na opcję . Jak ma z tym brudem wygrać jednostka ? Jak ma żyć w tym miasteczku opanowanym  przez  szajki  , zwyczajny człowiek , Polak !

Gdzie jego szanse ? Nie ma , rozmawiałem wczoraj z pewnym politykiem na temat ław przysięgłych , zadałem mu pytanie jak to jest możliwe ,aby w kraju który chce uchodzić  za republikę  , nie było ławy przysięgłych w sądzie ! ? Jak to możliwe , jak można  pogodzić  nazywanie  tego kraju i jego systemu  z  ogólnie uznanym ładem demokratycznym  , bez  normalności  w systemie sądowym ? Jak  to możliwe  ,aby zarówno uznanie winy jak też  wymierzenie kary – spoczywalo w rękach jednego czlowieka !! A nie  społeczeństwa  !?

Odpowiedział ,że  nie ma polsce  woli do zmiany takowego  układu , przyznał  ,że  system sądowniczy  w  RP , jest  totalitarny i zrobiony na wzór  i podobieństwo  ZSRR !  Poradził mi abym sprawdził  na  starych zdjęciach  sądowych , gdzie siedział  w tamtych czasach prokurator  . Faktycznie  , sprawdziłem , siedział przy tej samej ławie  co  sędzia , po prawej stronie  ławy !

Mój rozmówca  tylko się  zaśmiał , i powiedział  kolejne  zdanie – niech pan  teraz  sprawdzi gdzie siedział  obrońca … sprawdziłem … nie było go przy ławie  sędziowskiej  .. ale ciągle nie rozumiałem intencji rozmówcy , więc  jako profesor jednego z  dużych uniwersytetów  wyjaśnił  :

- To miało na celu pokazanie , kto tu ma władzę , to miało na celu od samego  początku każdego  procesu  zdyskrydytowanie oskarżonego . On od razu widział , jaki jest podział , on widział ,że  prokurator tu rządzi i dzieli .. to  są  wschodnie zwyczaje  , ludów które  nigdy nie dorosły  do demokracji .Kiedyś mówiono ,że do polskiego sądu nie idzie się po sprawiedliwośc ale po wyrok . Wprawdzie , prokurator  teraz  siedzi po przeciwnej stronie  sali , do obrony i daje to złudne nadzieje , że  zarówno  prokuratura jak też  obrona  – są  stronami w sporze , a sędzia  jest tym kto ma rozsądzić  . Tak nie jest , proszę  zauważyć  ,gdzie mieszczą  się  w większości  biura  prokuratora  , a gdzie biura  sądu ? W tym samym budynku ! Bardzo często  na tym samym piętrze ! Niczego nie sugeruje , proszę  samemu wyciągnąć  wnioski . Na koniec  powiem jedno , nikt  , ale to nikt w polsce nie pozwoli na  wprowadzenie  na salę sądową  ławy  przysięgłych , zapomnijcie o tym !

Napisałem wstępny materiał na temat  ławy przysięgłych , oraz  dlaczego  jest niezbędna  w demokratycznym systemie  – http://polscott24.com/republic-of-poland/ , zgadzam się z rozmówcą  ,że  woli politycznej w polsce nigdy nie było  do tego aby  ława  przysięgłych  zaistniała !

Rozmawiałem dziś  rano z prawnikiem  polskiego pochodznia , pracującym , mieszkającym w Szkocji . Wyjaśnił mi krótko - ława  przysięgłych , to społeczeństwo , to ono rozstrzyga  czy  człowiek stojący przed sądem jest winny lub nie , rola sędziego sprowadza się  do tego aby pilnować  zachowania zasad  lege artis na sali sądowej , oraz  wydać  wyrok , lub uniewinnić  podsądnego  według decyzji sędziów z ławy przysięgłych . Inny system , jest nie dopuszczalny i godziłby w sądy sprawiedliwości .

No, tak krótko i na temat , więc  wracając do  PO landii , możemy  stwierdzić jedno – w  tym kraju nie ma prawomocnych sądów ! Nie ma sądów tworzonych na zasadzie  sprawiedliwości społecznej , i zasad  demokracji . Więc  jakie te sądy zatem tam są  ? Na to pytanie odpowiedzieć  musi sobie każdy z was  z osobna !

Andrzej.M.Szumiło

ps- oto przykład na siłę sądu w państwie o zasadach  demokratycznych – http://polscott24.com/skandal-w-birmingham/

———————

- http://polscott24.com/jak-zalatwic-policjanta-numerem-na-lom-polska/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-2/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przekladaniec-cz-3-medialny-lincz/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-swiadkowie-prokuratury-cz-4/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-afera-mandatowa-cz-5/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-manipulacja-zeznaniami-cz6/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-sprawa-gwaltu-cz7/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-haniebny-akt-oskarzenia-cz-8/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-10/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-motania-czesc-dalsza-cz11/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-epidemii-czesc-dalsza-cz12/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-top-secret-cz-13/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-apelacja-cz-14/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-szach-i-mat-cz-15/

-http://polscott24.com/jelniogorski-przeklamaniec-walec-wladzy/

-http://polscott24.com/bagrowska-ponad-prawem-jeleniogorski-przeklamaniec/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-policyjny-stalker-cz17/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-osmiornica-z-tesco-cz18/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-polska-policja-zniszczyla-moje-zycie-cz-19/

- http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-20/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-21/

- http://polscott24.com/dobijaja-artura-krawczyka-jelenia-gora/

-http://polscott24.com/bolszewickie-metody-jelenia-gora/

- http://polscott24.com/kolejna-odslona-inspektora-krawczyka-z-jeleniej-g/

To jest moi drodzy tylko  drobny kawałeczek , tego  co się tam dzieje !  DROBNY !!! Nie inaczej jest w  Śremie , Gorzowie  Wlkp  , I INNYCH  MIASTACH !!!

Andrzej.M.Szumiło

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~mohamed
25-10-2016 / 12:57
[url=alsyad.com/] الأمانة المثالية للنظافه العامة ومكافحة الحشرات وتسليك المجاري وكشف تسربات المياة[/url] [url=alsyad.com/?p=226] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض ببارق[/url] [url=alsyad.com/?p=227] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض وبق الفراش بصامطه[/url] [url=alsyad.com/?p=220] شركة مكافحة الحشرات بجدة[/url] [url=alsyad.com/?p=208] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بحفر الباطن[/url] [url=alsyad.com/?p=202] شركة تنظيف خزانات بالمنطقة الشرقية[/url] [url=alsyad.com/?p=189] شركة رش مبيدات حشرية بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=199] شركة رش مبيدات حشرية بالخبر[/url] [url=alsyad.com/?p=123] شركة تنظيف فلل بالرياض[/url] [url=alsyad.com/?p=187] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بجازان[/url] [url=alsyad.com/?p=178] شركة فني كهرباء بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=171] شركة تسليك المجاري بالمنطقه الشرقيه[/url] [url=alsyad.com/?p=169] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالقطيف[/url] [url=alsyad.com/?p=165] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالخبر[/url] [url=alsyad.com/?p=158] شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=156] شركة كشف تسربات المياة بالقطيف[/url] [url=alsyad.com/?p=152] شركة كشف تسربات المياة بالخبر[/url] [url=alsyad.com/?p=139] شركة كشف تسربات المياة بالدمام[/url] [url=alsyad.com/?p=134] شركة تنظيف مجالس بالرياض[/url] [url=alsyad.com/?p=124] شركة تنظيف منازل بالرياض[/url] [url=alsyad.com/?p=85] شركة كشف تسربات المياة بجدة[/url] [url=alsyad.com/?p=346] شركة تنظيف خزانات بالطائف[/url] [url=alsyad.com/?p=352] شركة تركيب دكت التكيف[/url] [url=alsyad.com/?p=47] شركة تنظيف بأبها وخميس مشيط[/url] [url=alsyad.com/?p=356] شركة كشف تسربات المياة بالجبيل[/url] [url=alsyad.com/?p=380] شركة تنظيف عماير بأبها-ظهران الجنوب[/url] [url=alsyad.com/?p=381] شركة عزل اسطح وخزانات بالمنطقة الشرقية[/url] [url=alsyad.com/?p=382] شركة مكافحة الصراصير بأبها وخميس مشيط[/url]
~mohamed
25-10-2016 / 12:56
" rel="nofollow">alsyad.com/"> الأمانة المثالية للنظافه العامة ومكافحة الحشرات وتسليك المجاري وكشف تسربات المياة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=226"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض ببارق " rel="nofollow">alsyad.com/?p=227"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض وبق الفراش بصامطه " rel="nofollow">alsyad.com/?p=220"> شركة مكافحة الحشرات بجدة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=208"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بحفر الباطن " rel="nofollow">alsyad.com/?p=202"> شركة تنظيف خزانات بالمنطقة الشرقية " rel="nofollow">alsyad.com/?p=189"> شركة رش مبيدات حشرية بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=199"> شركة رش مبيدات حشرية بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=123"> شركة تنظيف فلل بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=187"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بجازان " rel="nofollow">alsyad.com/?p=178"> شركة فني كهرباء بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=171"> شركة تسليك المجاري بالمنطقه الشرقيه " rel="nofollow">alsyad.com/?p=169"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالقطيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=165"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=158"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=156"> شركة كشف تسربات المياة بالقطيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=152"> شركة كشف تسربات المياة بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=139"> شركة كشف تسربات المياة بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=134"> شركة تنظيف مجالس بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=124"> شركة تنظيف منازل بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=85"> شركة كشف تسربات المياة بجدة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=346"> شركة تنظيف خزانات بالطائف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=352"> شركة تركيب دكت التكيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=47"> شركة تنظيف بأبها وخميس مشيط " rel="nofollow">alsyad.com/?p=356"> شركة كشف تسربات المياة بالجبيل " rel="nofollow">alsyad.com/?p=380"> شركة تنظيف عماير بأبها-ظهران الجنوب " rel="nofollow">alsyad.com/?p=381"> شركة عزل اسطح وخزانات بالمنطقة الشرقية " rel="nofollow">alsyad.com/?p=382"> شركة مكافحة الصراصير بأبها وخميس مشيط
~yamama rokn
19-04-2016 / 18:42
افضلية الشركة لدينا ليست من فراغ بل نتيجة العديد من الخبرات والمزايا التى انفردت بها عن بقية المنافسين , حيث تتميز الشركة ب : - استخدام الشركة افضل واقوى واحدث المعدات والاجهزة اللازمه للقيا بمهام [url=https://www.roknnagd.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%83%D8%B4%D9%81-%D8%AA%D8%B تسربات المياه بالرياض[/url] على اكمل وجه بدون اى اضرار او تلفيات مع العلم ان هذه امعدات توفر الكثير من الجهد والاموال لصالح العملاء
~marek777
07-01-2013 / 10:56
marek777 07-01-2013 / 10:37 Podatek psychiatryczny od kierowców. Nowy podatek spółki Donaldino TUSK & J.Rostowski - badania psychiatryczne dla kierowców. Aktualnie TEST odbywa się w Koszalinie za sprawą spółki prokuratorskiej : PPR T. Bodo & B. Wysocka vel NIEDEK Prokuratura Rejonowa pod nadzorem PPO Jerzy OŻÓG & Andrzej BYSZEWSKI - Dyrektor Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie & dr nauk J.E. Wyszyńska SKO - Samorządowe Kolegium Odwoławcze przy staroście - Roman SZEWCZYK. Wszyscy funkcjonują w ramach struktur REPUBLIKI Gawłowskiego żołnierza PO ps. DYZMA. Jest już pierwsza OFIARA tego podatku - nadkom. mgr inż. Marek Krasnopolski - Pa. 165/12/PPR B.Wysocka vel NiEDEK & T. BODO. Od 2000r (MK) spełnia Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie, która to Przemoc jest wspierana przez PPR Tomasz BODO & Beata Wysocka vel NIEDEK pod nadzorem HERSZTA prokuratorskiej przestępczej zgrai PPO Jerzy OŻÓG. Pod hasłami Tomasza BODO : " Jak będzie trup to zajmiemy się tą sprawą" - prokuratorzy, sędziowie i policjanci z Koszalina "udzielają Pomocy" OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie z posesji Nr 23 w Dunowie. Sprawca jest nałogowy alkoholik z objawami schizofrenii maniakalnej. Seksualny zboczeniec. Kryminalista od roku 1964. Sprawca posiada Rodzinę pracującą w Sądzie Rejonowym w Koszalinie. Bożena i Małgorzata Bartulewicz. Niech żyje BEZPIECZEŃSTWO w Rodzinie. Polska TO Chory Kraj. Kraj FIKCJI opanowany epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej dziczy magistrów prawa. Jeszcze Polska Nie zginęła ...
~Janosik
27-11-2012 / 00:11
Prokurator pizda na sędziego gwizda ,prokuratorka zagląda sędziemu do rozporka,policjant sędziemu jajca nosi bo się o to prosi i prokuratorowi wchodzi do dupy lizać jak pies strupy.Na rozprawie gwizdy prokuratorskiej pizdy. Sprawiedliwość jest w kraju jak gówno -śmierdzi równo.Wulgaryzmy z dedykacją naszym arystokracjom. k48
~czerwony
21-11-2012 / 00:58
na czerwoną dolinę jeleniogórską nie dacie rady na układy. Czerwoni górą. U nas ręka rękę myje. Kruk krukowi oka nie wykole.
~kapuś
21-11-2012 / 00:35
bozia zgarnęła szewa sadu niejakiego Kuźnickiego króry to ...... Ale smarknęła Zalewskim czyli POgorzelicki hotel Sandra w Karpaczu gdzie dyrektor to córka burmistrza? Gołębiewski też z Wołomina...? I tu praktykował Matejuk szew KGPOlicji. A cioska , Kaucza wiecie gdzie ich rodziny zakorzeniono....
~czytelnik
19-11-2012 / 13:15
To samo dzieje się w Pleszewie gdzie sąd,policja i prokuratura chroni bogatych przed odpowiedzialnością i biednymi.