Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Dyskusja z psychopatami

Przedstawiam jeden z wielu przykładów korespondencji z „władzą”. Ciekawa była reakcja na pismo przedstawione w tym artykule. Oczywiście do psychopaty żadne rozsądne argumenty nie trafiają a reakcją na próbę dyskusji bywa policyjna pałka i kajdanki. Zostałem wywleczony z domu i zamknięty na 48 godzin przed rozmową z dwiema „specjalistkami” ze Szpitala w Warszawie przy Nowowiejskiej o poziomie IQ znacznie poniżej przeciętnej. Dla informacji podaję, że te „biegłe” to Joanna Jasionowska i Beata Ryszewska – Pokraśniewicz. 

Ty razem nie udało im się zrobić ze mnie wariata, lecz przy innej okazji, na zlecenie psychopatów z sądu w Pruszkowie zostałem napadnięty i zamknięty w psychuszce, mimo posiadania obszernej opinii psychiatrycznej świadczącej o moim dobrym zdrowiu. Opinii dr Pobochy, Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa psychiatrii Sądowej nie można było jednak podważyć i po dwóch tygodniach zostałem wypuszczony. Później prokuratura z Warszawy-Woli zmuszona została do stwierdzenia, że jednak próba spotkania z własnymi dziećmi nie była przestępstwem i wycofała oskarżenia. W sprawie związanej z sądem w Pruszkowie, musiałem zlecić badanie wariograficzne żeby wykazać fałsz oskarżeń.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Bogdan Goczyński

Dnia 26 września 2006r.

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola
ul. Powstańców Śląskich 67C
01-355 Warszawa

Dotyczy sprawy Nr RSD3803/06, wezwania na badanie psychiatryczne w dniu 27 września 2006.

Niniejszym odmawiam poddania się kolejnemu badaniu psychiatrycznemu. Sprawa mojego rzekomego znęcania się nad rodziną jest prowadzona przez prokuraturę i Sąd Rejonowy w Pruszkowie i nie może być jednocześnie prowadzona przez inną jednostkę.

Badania psychiatrycznemu poddałem się już dwukrotnie. Niezależny, obiektywny psychiatra nie znalazł żadnych problemów w mojej kondycji psychicznej, w przeciwieństwie do skorumpowanych psychiatrów sądowych, którzy wydali opinie zgodną z oczekiwaniem sądu w Pruszkowie. Prowadzone jest obecnie „śledztwo” wobec biegłych odpowiedzialnych za nadużycia.

Wezwanie traktuję jako kontynuację nękania mnie przez wymiar sprawiedliwości współpracujący z przestępcami. Sposób przygotowania owego „badania” wskazuje na jego z góry ustalony wynik. Psychiatrzy otrzymali jednostronne akta sprawy sugerujące znęcanie się przeze mnie nad rodziną. Prawo zakazuje sugerowania biegłym wyniku ekspertyzy a dla zapewnienia obiektywności, psychiatra nie powinien mieć wglądu w akta.

Z kolei, wszelkie próby z mojej strony, wyjaśnienia i wykazania fabrykowania dowodów, zostały udaremnione a policja na Woli uniemożliwiła mi nawet zapoznanie się ze szczegółami zarzutów. Prokuratura odrzuciła też moją propozycję wszechstronnego przesłuchania świadków. Jest to rzecz, która powtarza się od samego początku historii, na różnych jej etapach.

Podobne zachowanie się różnych funkcjonariuszy państwowych, daje powody do przypuszczeń, że sprawa jest koordynowana na wyższym szczeblu a Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola jest tylko pionkiem. Dlatego, mimo że sprawę można by szybko wyjaśnić, jest ona przeciągana i czyni się pozory dochodzenia przeciwko oszustom.

Poza tym, skierowanie na badanie świadczy o nieznajomości przez prokuraturę podstawowych zasad prawa. Jest tam wyraźnie stwierdzone, że popełniłem czyn przestępczy, podczas gdy do tej pory nie została nawet dopuszczona rozprawa sądowa z pełnym przesłuchaniem świadków.

Pozostaję w nadziei, że prokuratura Rejonowa dla Warszawy Woli, lepiej przeanalizuje swoje działania i zacznie czytać akta. Na to jednak, że funkcjonariusze wymiaru „sprawiedliwości” zaczną zachowywać się zgodnie z zasadami prawa i sprawiedliwości, nadziei nie mam.

Bogdan Goczyński

Do wiadomości:

Minister Sprawiedliwości, Al.Ujazdowskie 11, 00-567 Warszawa

Prokuratura Apelacyjna, Krakowskie Przedmieście 25, 00-951 Warszawa

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.