Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Cwaniaka Krzysztofa Jacha mamy w dzierżoniowskiej prokuraturze...

Jak działa dzierżoniowska prokuratura wiemy doskonale. Wielokrotnie pisaliśmy o nieprawidłowościach jakie opanowały tę instytucję. Okazuje się jednak, że niekompetencją a jednocześnie cwaniactwem nie jest w stanie nikt przebić prokuratora Krzysztofa Jacha. Tworząc „własne prawo” Pan Krzysztof Jach jak na loterii, a to umarza, a to podejmuje inne decyzje.

Sprawa która stała się podstawą naszej oceny pracy Pan prokuratora zaczęła się w 2007 roku. Przedstawicielka banku GE Money Bank od osób, które starały się od kredyt pobrała tzw. prowizję, jednak kredytu nie załatwiła. Okazało się jednak, iż nie miała prawa pobrać prowizji w przypadku nie udzielenia kredytu a nawet gdyby kredyt udzielono prowizję miał jej wypłacić bank GE. Poszkodowane osoby zwróciły się z prośbą o wyjaśnienie do banku, jak ich agent mógł zatem pobrać wysoka prowizję. Bardzo się zdziwili kiedy z banku otrzymali odpowiedz, iż agentka Ewa W. zwróciła im pobraną prowizję dawno temu – do tego bank dołączył wydrukowane potwierdzenie przelewu. Jednak oszukane osoby nigdy żadnego zwrotu nie otrzymały i sprawa trafiła do prokuratury.

Jak to dzierżoniowska prokuratura robiła wszystko aby się nie napracować i sprawie ukręcić łeb. Po wielu zmaganiach i trudach - jak tu z oczywistej sytuacji zrobić nie oczywistą – wypowiedział się prokurator Krzysztof Jach. Napisał uzasadnienie godne Feliksa Dzierżyńskiego.

zdjęcie - miniaturka


Otóż w wiekopomnej pracy Pana prokuratora Krzysztofa Jacha z Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie, pracy o sygn. akt 1Ds 429/09/D możemy się dowiedzieć, że nie popełnia przestępstwa ten kto podrabia dokument bankowy w banku, w którym ma rachunek bankowy. Tak dokładnie napisał Pan prokurator, że społeczna szkodliwość takiego czynu jest nieznaczna. Obywatelu pamiętaj zatem, że jak chcesz podrobić bankowy przelew najpierw załóż sobie tam konto, a potem powołaj się na pewnego cwaniaka z prokuratury i koniecznie podaj sygn. akt opisywanej sprawy. Jeśli natomiast będziesz chciał kogoś oszukać to najpierw załóż sobie działalność gospodarczą bo wtedy w oszustwo w ramach prowadzonej działalności gospodarczej też nie jest według tego cwaniaka przestępstwem.

Drogi obywatelu nie licz jednak na to, że ciebie też łaska prokuratora spotka. Jak będzie miał zły humor to za 30 gr zrobi ci sprawę w sądzie za nie nabicie na kasę fiskalną paragonu czy oskarży o kradzież kostki masła. Ale ci obywatele drugiej kategorii nie podrabiali dokumentów bankowych a może nawet nie mieli rachunków bankowych.

za www.edzierzoniow.pl/i/?f=1&g=s&s=1&t=2399


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.