Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA ADWOKATÓW, RANKING KANCELARII MACENASI HAŁTURY ODSZKODOWANIE OD ADWOKATA

Asesor Marcin Stolpa z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach - skierowanie funkcjonariusza na badania psychiatryczne.

Pomroczność jasna czy też pełny niedorozwój umysłowy funkcjonariuszy prokuratury w Tarnowskich Górach? 

Oczywiście, każdy kandydat na prokuratora, czy sędziego powinien przejść obowiązkowe badania psychiatryczne, czy nadaje się do pełnienia tak odpowiedzialnego stanowiska, zgodnie z 
ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI w sprawie badań lekarskich i psychologicznych kandydatów do objęcia urzędu sędziego i prokuratura. 

Przypuszczalnie asesor M. Stolpy nie przeszedł takich badań, dlatego niezbędny jest wniosek o przebadanie go przez biegłych psychiatrów.

 Przestawiony wniosek do Prokuratury Krajowej jest reakcją na pismo o analogicznej treści wysmażone przez asesorzynę. Wspomniany Stolpa prowadzi "śledztwo" przeciwko Bogdanowi Goczyńskiemu za próbę spotkania się z jego własnym dziećmi.

                             30 lipca 2007r.

PROKURATURA KRAJOWA

Warszawa

Al. Ujazdowskie 11

fax. 022 628 36 91

 

Dotyczy problemów psychiatrycznych; Prokuratura w Tarnowskich Górach;

Asesor Marcin Stolpa; sygn. akt 1 Ds. 862/06

 

Niniejszym wnosimy o pilne zbadanie psychiatryczne asesora  Marcina Stolpa z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, a w szczególności stwierdzenie: 

·  czy i na jaką chorobę psychiczną, niedorozwój umysłowy lub inne zakłócenie czynności umysłowych cierpi w/w?

·  czy w chwili czynu mógł rozpoznać znaczenie czynu i pokierować swoim postępowaniem?

·  Czy w/w wymieniony może brać udział w czynnościach postępowania?

·  Czy w związku z chorobą psychiczną, niedorozwojem umysłowym lub uzależnieniem od alkoholu albo innego środka odurzającego, niezbędnym jest umieszczenie w/w w zakładzie zamkniętym celem zapobieżenia ponownego popełnienia czynu zabronionego, zaś w przypadku ustalenia niepoczytalności określonej w art. 31 §1 k.k. czy zachodzi wysokie prawdopodobieństwo popełnienia ponownie czynu zabronionego przez w/w?  

·  Czy poczytalność w/w w czasie postępowania budzi wątpliwości?

UZASADNIENIE 

Wymieniony Marcin Stolpa jest podejrzany o wyłudzanie pieniędzy z kasy państwowej poprzez fikcyjne zlecenia dla biegłych w sprawie, która została już przejęta przez inną prokuraturę, rozważona przez sąd a zarzuty odrzucone jako bezsensowne.

Zachodzi podejrzenie niedorozwoju umysłowego w związku z nieznajomością przez podejrzanego podstawowych zasad prawa i Konstytucji, w tym orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z dnia 10 lipca 2007, które zakazuje praktyk stosowanych przez podejrzanego.

Podejrzany polega na jednostronnych informacjach rodziny, o udokumentowanej historii chorób psychicznych, bez najmniejszej próby weryfikacji zasłyszanych bredni.

            Pilność załatwienia sprawy jest oczywista ze względu na stanowisko jakie podejrzany zajmuje i szkody jakie wyrządza.   

REDAKCJA
AFERY PRAWA

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych:
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
  Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2007.
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - ARCHIWUM - 2006r
SKORUMPOWANI SĘDZIOWIE I PROKURATORZY - czyli nie tylko pijackie wpadki
 "boskiej władzy" , którzy w końcu spadli na ziemię...:-)

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery 2007 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków,  którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku. 
UDOKUMENTOWANE  FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający  dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com  
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm 
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~abdfyswpan
14-11-2011 / 14:42
~etcxaqkmyhd
13-11-2011 / 10:48
~ysoerdpa
12-11-2011 / 14:08
~hwymkv
11-11-2011 / 10:44
~Denver
11-11-2011 / 02:52
Woot, I will certaliny put this to good use!