Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 21-08-2015

Poniżej jest lista ostatnich materiałów filmowych z dr Zbigniewem Kękusiem związanych z tematem umieszczenia go w psychiatryku. Jeśli nie rozumiesz na czym polega bezprawie wobec dr Kękusia, polecam te materiały:

Kękuś pojmany

Właśnie skończyłem montowanie materiału filmowego z pojmania dr Zbigniew Kękusia. Jestem też po rozmowie telefonicznej z psychiatryzowanym – oświadczył, że rozpoczyna protest głodowy bez jedzenia i bez picia. Pojmanie zostało zrealizowane w sposób podstępny, bowiem dr Kękuś dostał wezwanie na komendę policji Siemiradzkiego 24 w celu przesłuchania w.s. rzekomego znieważenia prokuratora Legutko. Na komendzie na ławce czekali już na niego ci sami policjanci, którzy już wcześniej nachodzili jego i jego matkę w jej mieszkaniu – kobieta i mężczyzna.

Gdy zobaczył, że jest to podstęp, dr Zbigniew Kękuś szybko opuścił budynek, policjanci zaczęli za nim biec i go bez trudu pojmali, następnie umieścili go w samochodzie na cywilnych numerach rejestracyjnych i zawieźli, prawdopodobnie na posterunek. Z tego co wiem od jego matki, pojawił się on następnie w asyście policji pod mieszkaniem, gdzie matka przekazała mu rzeczy pierwszej potrzeby. Następnie zawieziono go do psychiatryka im. Babińskiego, gdzie przebywa w budynku 4B.

Przeprowadził ze mną krótką rozmowę, która jest zamieszczona w poniższym nagraniu.

Red. Krystyna Górzyńska, która interesuje się jego sprawą otrzymała odpowiedź od rzecznika Policji, że winnym zatrzymania jest krakowska Prokuratura.
Przypomnę, że skierowano go na obserwację psychiatryczną, mimo że jego adwokat uznał, że nie ma do tego żadnych podstaw i na jego wniosek prokuratura nie zdążyła jeszcze odpowiedzieć. Niestety, dr Zbigniew Kękuś zdecydował się na dramatyczny protest głodowy, który zagraża jego życiu.

Wczoraj rozmawiał ze Zbigniewem Stonogą, dzisiaj głoduje w psychiatryku.
Dr Zbigniew Kękuś pojmany.

bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=j-y2iDNkjdM
Za: monitorpolski.pl

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~CZyteliczka
06-09-2015 / 17:26
Zycze wszystkim tym osoba,ktore jeszcze nie przeszly drogi sadowej i nie zapadl w ich sprawie wyrok, ktory pozbawia dachu nad glowa czy utraty dzieci Wszystkiego dobrego i doznania tego co doznal Pan Kekus oraz setki wielu osob.Zeby pisac jakie kolwiek opinie trzeba miec przeprawe sadowa.Ten czlowiek broni sie jak moze i ma bardzo duzo wiedzy prawiczej bo zycie go zmusilo zeby bronic sie samemu, bo wiele razy zostal oszukany.Zycze dobrych adwokatow,prawikow i sedziow.A jak zawioda no coz chyba nie bedziecie uczyc sie prawa bo was do psychuszki zamkna-pozdrawiam.
~Hanka
06-09-2015 / 12:31
Jakiej sitwie? P. Kękuś jest oskarżony o znieważanie ludzi w związku z wykonywaniem przez nich pracy zawodowej a tego w Polsce całkowicie bezkarnie na szczęście jeszcze robić nie wolno. W każdym razie ja bym czegoś takiego płazem nie puściła, więc czemu p.Zoll miała puścić? Większość jednak zachowuje się na zasadzie, że śmierdzącego g...a lepiej nie ruszać i lekceważy. Zgadzam się z "teściową", że p. Kwękuś jest autentycznie biedny, ale na własne życzenie -bezrobotny, bez źródeł dochodu, kawalerka zadłużona, ostatnio cudem uniknął z tego tytułu eksmisji,no ale w efekcie czeka Go prędzej czy później bezdomność i zasiłek z Opieki Społecznej. A dzieci o które latami tak pieniaczył, wyrosły na silne, zdrowe byki i tatusia znać nie chcą. Chłop co prawda w każdej chwili mógłby dostać robotę na kasie w hipermarkecie, ale wówczas brakło by czasu na włóczenie się po sądach i wypisywanie pierduł w internecie :). W sumie godny politowania, żałosny bankrut - jak to głosi Biblia - marnotrawny sługa , który roztrwonił talenty dane mu przez Pana Boga.
~jurek656
31-08-2015 / 22:52
Człowiek który nie daje spokojnie funkcjonować sitwie jest bezustannie nękany przez takową . Upublicznianie całej tej sprawy medialnie jest jednym z elementów zastraszania .
~tesciowa
29-08-2015 / 18:09
W sumie to biedny jest pan Kękuś w tym swoim świecie urojeń. Każdy kto się z nim nie zgadza to TUMAN, a tymczasem npan Kekuś nie ma bladego pojęcia o prawie i procedurach - co aż bije z jego filmików. Nadto jest zwykłym pieniaczem, który mnoży czynności sądowe kompletnie bez sensu dla samej frajdy lansu w necie i pisania głupawych wniosków i zażaleń - np - sprawa zwolnienia lekarskiego sędzi - kilka miesięcy walki i co - dostał zwolnienie - do czego mu to się przydało... kompletny idiotyzm. A te groźby cięcia żył i podpalania się litości - czy takie rzeczy robi człowiek zdrowy... Facet uwielbia spór i walkę. Wykorzystuje to, że w Polsce sądy i prokuratury muszą odpisywać nawet na najgłupsze jego pismo i zawiadomienie. W Wielkiej Brytanii dla takich pieniaczy w sadach są specjalne półeczki, gdzie się odkłada bez czytania pismo nr 4501, 4502, 4503 itd itd... Tam sobie poradzili z takimi odchyleniami
~waldizestuttgartu
28-08-2015 / 21:10
bolszewicka cholota nadal wypisuje swoje obledne debilizmy,pismo z prokuratury w Swieciu i urzednik tejze Piotr Glowacki przyslal mi to postanowienie i dla waznosci tego pisma przepisal tekst z ksiazki nazywanej dla jaj kodeksem,cytuje-przepis z art.286kk okresla odpowiedzialnosc z przestepstwo oszustwa i ble ble ble i koniec tego ,kodeks karny czesc szczegolna ,komentarz do art.278-363kk pod red. a.zolla,kantor wydawniczy zakamycze 1999,s.152.andrzej zoll niemiecki zyd,kto zajmie sie leczeniem tego zyda,pytam
~Hanka
28-08-2015 / 16:49
Nie po "interwencji dziennikarzy", tylko po zakończeniu obserwacji sądowo - psychiatrycznej. Skoro będzie opinia, to znaczy, że obserwacja się odbyła. Tertium non datur - jak mawiali starożytni. To opinia z obserwacji a nie z sufitu. Więc proszę nie kłamać i sobie nie przypisywać cudzych zasług. Zaś na opinię, trzeba będzie jeszcze parę miesięcy poczekać. Biegli nie tylko p. Kwękusia mają do opiniowania. Słusznie "Prawnik" zauważa, iż badania sądowo-psychiatryczne są wykonywane w interesie obserwanta a nie przeciwko niemu. Kto twierdzi coś przeciwnego, jest totalnym głupcem. Osobiście podejrzewam,, że p Kwękuś paranoi nie ma, tylko zaburzenia osobowości i jako człowiek psychicznie zdrowy, będzie ukarany za celowe zniewagi i zniesławianie p. Zoll oraz innych osób.
~Robert
24-08-2015 / 21:18
P.S. Znaczy się, psychiatrzy mieli obowiązek przebadać a niedokonali tego?
~Robert
24-08-2015 / 19:44
Jak to, otrzymali polecenie formalne z sądu przecie... Żeby nie było niejasności, jestem za Wami ale dziwi mnie to.
~AP
24-08-2015 / 13:36
WYGRANA -PO INTERWENCJI DZIENNIKARZY W SZPITALU WYPUSZCZONO ZBYSZKA LEKARZE NIE CHCĄ BRAĆ UDZIAŁ W TYM SPEKTAKLU PSYCHOPATÓW W TOGACH Z PROKURATURY I SĄDÓW. JAKA BĘDZIE ICH OPINIA Z PEWNOŚCIĄ OPUBLIKUJEMY. ZBYSZKU JESTEŚMY Z TOBĄ
~waldizestuttgartu
23-08-2015 / 22:04
sie mata bolszewicka choloto,2k231/93 sprawa sfaszowana za lapowki ,,urzednik ,,sadu rej. w Gizycku Wojgienica tp pospolity oszust i zlodziej do dnia disiejszego nioe oddal skradzionych mi w 94 r dokumetow i znacznej kwoty pieniedzy,o tych z prokuratury w Gizycku,Kulinek i Krasuski to samo,no bolszewiki i co panial ktory co kolwiek