Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
20 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 10-03-2015

Czy w KRS są dysydenci czy w MS konfabulanci ? - z cyklu fakty i kity III RP

Polecam na stronie Ministerstwa (Nie)sprawiedliwości sprostowania i oświadczenia . Szukać w aktualnościach, pod hasłem informacje. Produkuje je Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji. 
Głównie dotyczą one doniesień prasowych o bezczynności  MS i jego szefów i są kategorycznymi zaprzeczeniami  kolumnom mediów. Jakość merytoryczna  kategorycznych zaprzeczeń wskazuje, iż lekcje technik propagandowych brali u mistrzów poprzedniego systemu. Pisałam  o tych kategorycznych zaprzeczeniach, a tu przypadkowo natknęłam się na aferę przez duże A!
 

6 marca 2015 Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji poleciał po bandzie. Funkcjonariuszka tego wydziału, wprowadziła i wyedytowałazdanie odrębne członków Krajowej Rady Sądownictwa do stanowiska z dnia 5 marca 2015 r.”[i][i] To stanowisko KRS dotyczyło kolejnego dłubania i majstrowania po raz n-ty,  przez n-tego (coś koło 28-30) ministra (nie)sprawiedliwości przy ustawie o sądach powszechnych, które to majstrowanie przyklepał po raz n-ty nasz parlament.  

Czytałam i oczy przetarłam parę razy. W KRS rozłam!  Jak to? Tyle lat głównym i niemalże jedynym zajęciem KRS jest walka ze znienawidzonym MS, zawsze zwarci i gotowi, a tu jacyś zdrajcy, dysydenci rączka w rączkę ze śmiertelnym wrogiem? Tylko nazwisk tych ze zdaniem odrębnym funkcjonariuszka nie podała. To mnie trochę zaalarmowało. 

Rzucam się do źródła i ...jest jeszcze ciekawiej. Na stronie KRS sędzia Waldemar Zurek, Rzecznik KRS, w Komunikacie żąda wykasowania tych łgarstw przez MS i zamieszczenie rzeczonego Komunikatu.[ii][ii] Nie wiem czy płakać czy śmiać się. 

W poważnym kraju, z poważnymi funkcjonariuszami państwa to by już głowy leciały. A tutaj w MS cisza jak makiem zasiał. A to wyprodukowane w ministerstwie fałszywe zdanie odrębne dysydentów KRS  4 dzień wisi na stronie MS! 

Poniżej tekst pierwotny. 2015-03-04 kategoryczne zaprzeczenia dotyczyły styczniowego artykułu „Newsweek”  - WIĘŹNIOWIE W PRACY I KŁOPOT MINISTRA GRABARCZYKA”. Wynika z tego zaprzeczenia, iż sprawa dotyczy nieodpłatnej  pracy więźniów w dniach 10-13 oraz 23-25 października 2013 r. przy porządkowaniu terenów przyległych do obwodnicy Żyrardowa. No to to już rok z dobrym okładem. 

 MS otrzymało informacje o możliwych nieprawidłowościach (dopiero) w lipcu 2014r. i natychmiast Departament Wykonania Orzeczeń i Probacji  zwrócił się do Dyrektora Generalnego SW o zajęcie stanowiska. No, a Dyrektor Generalny SW wydał (również natychmiast) polecenie przeprowadzenia kontroli. 20. 08.14 zaś (nie jest jasne czy na podstawie wyników kontroli) wszczął wobec dyrektorów ZK postępowania dyscyplinarne. No ale tu kicha, bowiem postępowanie trzeba było umorzyć - minęło już określone w Ustawie o Służbie Więziennej 90 dni od dnia powzięcia przez przełożonego dyscyplinarnego wiadomości o popełnieniu przewinienia dyscyplinarnego. No a minister Grabarczyk w tym nie brał udziału, bo jeszcze nie pieścił tego odpowiedzialnego stanowiska. 

Ale tu coś się w rachunkach nie zgadza, no bo jak MS dowiedziało się w lipcu i niechby to nawet był 1 lipiec, a Dyrektor SW dostał to zwrócenie się o zajęcie stanowiska z MS, bardzo optymistycznie zakładając 2 lipca,  a postępowanie wszczęto 20 sierpnia to jest te optymistyczne 50 dni, a nie 90.  

Ale, tutaj są poważniejsze pytania, na które niby mgliście odpowiedziano w kategorycznym zaprzeczeniu, ale o tym za chwilę.  No bo przecież, ci oficjale w MS i SW (większość to absolwenci prawa), mieli ustawowy obowiązek zawiadomić właściwą prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Kodeks karny wykonawczy reguluje kwestię odpłatnego i w wyjątkowych, ściśle określonych przypadkach  nieodpłatnego zatrudniania więźniów.  A TK parę lat temu orzekł, że zgodnie z art. 41 ustęp 4 Konstytucji  trzeba humanitarnie traktować więźniów i ich pracę godnie wynagradzać i bulić co najmniej najniższą ustawową stawkę. A do tego art. 65 ust. 1 Konstytucji gwarantuje wolność pracy. No i ciężka artyleria -  jest to naruszenie Konwencji Praw Człowieka  art 4 - zabrania przymuszania do świadczenia pracy.  

No,  a teraz, ta odpowiedź MS na te pytania. MS przekazało zgodnie z właściwością Prokuratorowi Generalnemu “...materiały w zakresie zarzutów podnoszonych wobec funkcjonariuszy Służby Więziennej, pracowników samorządu terytorialnego oraz firmy Bogl a Krysl, w związku z pracą osadzonych przy obwodnicy Żyrardowa, celem rozważenia zbadania tych zarzutów pod kątem zrealizowania znamion czynów zabronionych (...) przekazało również Prokuraturze Okręgowej w Warszawie kopie dokumentów wpływających, które dotyczyły tej sprawy oraz kopie korespondencji z organami Służby Więziennej, a także udzielanych odpowiedzi w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym...”  

I w konkluzji – „Mając na uwadze wszystkie w/w okoliczności, należy stanowczo zaprzeczyć tezie, iż – jakoby – Minister Sprawiedliwości nie podejmował jakichkolwiek działań zmierzających do pełnego wyjaśnienia przedmiotowej sprawy”. 

No ale ta konkluzja to jedno wielkie łgarstwo! Bo jakoś nikt przed publikacją w Newsweek o tym śledztwie Prokuratury Okręgowej w Warszawie nie słyszał.  A, o jakiejś wcześniejszej tajności tegoż śledztwa,   też ani słowa w kategorycznym zaprzeczeniu. 

W kontekście powyższych niezgodnych z prawem jak i deontologią zawodową anonimowych funkcjonariuszy MS produkujących ww. oświadczenia, sprostowania i informacje  uważam, że teza  w artykule red. Małgorzaty Kryszkiewicz pt. „Zaostrza się walka o  prywatność stających przed sądami”, opublikowanego w „Dzienniku Gazecie Prawnej”  27  lutego 2015 r, iż „najnowsza nowela prawa o ustroju sądów powszechnych pozwoli Ministrowi Sprawiedliwości sięgać po dane wrażliwe obywateli zawarte w aktach sądowych” jest  wysoce prawdopodobna. 
Ta nowela nie jest jeszcze podpisana przez Prezydenta i wprowadzona w życie.[iii][iii] I nie powinna być zważywszy na fakt, jakie siły szefują ministerstwu i są tam zatrudnione.

 

Więcej:

Każde społeczeństwo ma tyle praw i wolności, ile sobie wywalczy i tyle bezprawia i zamordyzmu na ile pozwoli - z art. 226 k.k. - z cyklu mity i hity III RP
Wyroki Strasburga i nie nadawanie biegu interpelacji poselskiej - z cyklu mity i hity III RP
Biegli sądowi to kasta nietykalnych??? z cyklu mity i hity III RP
Refleksje nad "pomyłkami?" prokuratorów... z cyklu mity i hity III RP
Demokratyczne mechanizmy korygowania "pomyłek" sądowych z cyklu mity i hity III RP
Każdy Polak płaci za kiepskie, często stronnicze usługi sądowe 27 zł miesięcznie z cyklu mity i hity III RP
PROCEDER CZY PRECEDENS? OFIARA ZABÓJSTWA MIAŁA DWA CIAŁA - USTALILI OLSZTYŃSCY ŚLEDCZY... z cyklu mity i hity III RP
Jednowymiarowy świat sędziów - z cyklu mity i hity III RP
Wprost z Belką w oku?... Latkowski, Belka, Sikorski, Sienkiewicz, Sumliński, Rostowski, nielegalne nagrania, niezależność prokuratury ? hity i mity III RP
Zabijanie niewinnych - jak ważne jest dla Amerykanów posiadanie broni - z cyklu fakty i mity o Ameryce
Kpk i Ameryka w polskich sądach, czyli poprawki kodeksu postępowania karnego z cykli mity i hity III RP
Ekstradycja E. Mazura i dowody miernoty prokuratorskiej w sprawie zabójstwa generała Papały - hity i mity II RP  
Szacunek dla sędziego – nagroda czy obowiązek? z cyklu mity i hity III RP
Czym skorupka za młodu... czyli sędziowska mentalność... z cyklu hity i mity III RP
Sprawiedliwość na niby osiąga punkt krytyczny - cyklu mity i hity III RP
 Nasz cyrk, nasze małpy…czyli kto, kiedy i dlaczego będzie strzelał - Ustawa o środkach przymusu bezpośredniego z cyklu mity i hity III RP
Mayday ! Rząd upadł na głowę, lecimy bez pilota... z cyklu mity i hity III RP.
Ameryka w polskich sądach - uwagi do nowelizacji kpk min. Gowina - z cyklu mity i hity III RP
Do decydentów i wszystkich funkcyjnych organów ścigania i wymiaru niesprawiedliwości - z cyklu mity i hity III RP
Milczenie wobec bezprawia delegowania sędziów - z cyklu mity i hity III RP
Tragiczna nicość i śmiech olbrzymi…Krajowa Rada Sądownicza w akcji... mity i hity III RP
 Minister Gowin zagrożeniem państwa prawa ? - z cyklu mity i hity III RP
Ilu mamy sędziów Milewskich w sądach? - z cyklu mity i hity III władzy...
Różnica pomiędzy opinią biegłych, a opinią naukowców – przyczyny śmierci Madzi z cyklu mity i hity III władzy
Reformy Gowina a totalitaryzm prokuratury polskiej - z cyklu mity i hity III władzy...

 

Komentarze internautów:

 
~Coach Outlet
10-06-2015 / 07:52
Hello! www.coachoutlet-factoryonline.us.com Coach Factory Outlet www.outletcoach.us.com Coach Outlet, Coach Factory Outlet www.michaelkorsoutletonlines.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletinc.us.com Michael Kors Outlet Online www.michael-kors-outletonline.us.com Michael Kors www.michaelkorsfactoryoutletonline.us.com Michael Kors Outlet www.truereligionoutlets.us.com True Religion Outlet www.sacportefeuillepascher.com Sac Longchamp www.coachoutletfactoryonline.us.com Coach Outlet Online www.michaelkorsfactorystore.us.com Michael Kors www.outletnorthface.us.com The North Face Outlet www.raybanspascher.com Ray Ban Pas Cher www.chiflatirons.in.net Chi Flat Iron,Chi Hair Straightener www.onlinecoachoutlet.us.com Coach Factory Outlet, Coach Outlet www.tomsshoe.us.com toms shoes,toms shoes outlet online www.saclancel.com Sac Lancel,sac a main lancel www.truereligionjean.com True Religion Jeans, True Religion www.sacportefeuilles.com bracelet hermes,sac chanel www.portefeuillepascher.com Sac Chanel www.burberryoutletstores.com Burberry Outlet www.tiffanysandco.us.com Tiffany and co www.michaelkorssoutlet.us.com Michael Kors Outlet www.coachoutletfactorystoresonline.com Coach Factory www.christianlouboutins.us.com Christian Louboutin www.valentinoshoe.in.net valentino shoes on sale www.shoeschristianlouboutin.us.com christian louboutin www.christianlouboutinshoe.in.net christian louboutin shoes www.beatsbydreheadphone.us.com beats by dre headphones www.cheaphairstraighteners.us.com cheap hair straighteners www.lunettes-rayban.com lunettes ray ban www.coachoutletfactorystores.us.com Coach Factory Outlet www.coachoutletonlinebuy.com Coach Outlet Online www.outletonlinemichaelkors.com Michael Kors Outlet www.michaelkors-factoryoutlet.us.com Michael Kors Outlet www.onlinemichaelkorsoutlet.us.com Michael Kors Outlet Online www.coachoutletstores.us.org Coach Outlet,Coach Handbags www.ray-bansunglasses.it ray-ban sunglasses,ray ban www.sunglassesoakley.us.com Oakley Sunglasses Cheap www.coachonlinestoresoutlet.com Coach Outlet Store Online www.coachoutletonlinecoachfactory.com Coach Outlet Online www.michaelkorsoutletco.us.com Michael Kors Outlet www.tomsshoeoutletonline.com Toms Shoes Outlet Online www.truereligion-jeans.com True Religion,True Religion Jeans www.truereligionoutlet.us.org True Religion Outlet,True Religion www.redbottomshoe.us.com Red Bottom Shoes, Red Bottom www.tiffanyandcosite.com Tiffany And Co Jewelry www.oakleyoutletsstore.us.com Oakley Outlet,Oakley Sunglasses www.portefeuillesac.com mocassin sac chanel www.lunettesdesoleilrb.com lunettes vue ray ban www.lunettedevuerayban.com ray ban pas cher www.beatsbydrdre.us.com Beats By Dr Dre, Headphones www.hermesbelt.us.com Hermes Belt, Hermes Outlet www.hermesbag.us.com Hermes Bag, Hermes Handbags www.guccishoesoutletonline.com Gucci Handbags,Gucci Shoes,Gucci www.cheapnikeairmaxes.com Cheap Nike Air Max www.coachfactorycoachoutlet.com Coach Outlet,Coach www.chanelpurses.us.com Chanel Handbags, Chanel Purses www.coach-factory-outletonline.us.com Coach Outlet, Coach www.ray-bansunglasses.mobi Ray Ban outlet, Ray Bans www.outletgucci.us.com Gucci Outlet, Gucci Handbags www.coach-outlet-online.us.com Coach Outlet www.valentinoshoes.us.org Valentino Shoes, Valentino www.louisvuitton-outletsale.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton.us.org Louis Vuitton,Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonoutlet-store.com Louis Vuitton Outlet www.louis-vuitton-outlet-online.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonoutlet-online.com Louis Vuitton Outlet Online www.louis-vuittonus.com Louis Vuitton Outlet www.outletonlinelouisvuitton.com Louis Vuitton Outlet Stores www.saclouisvuittons.com Sac Louis Vuitton www.kate-spadesoutlet.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstores.us.com Kate Spade outlet www.coachoutletsstoreonline.cc Coach Outlet www.michaelkorsoutletsstore.cc Michael Kors www.pascherhermes.com Sac Hermes,sac hermès birkin www.giuseppezanottishoe.com Giuseppe Zanotti www.cocochanelbags.us.com Chanel Handbags,CoCo Chanel www.burberryoutletclothing.com Burberry Outlet,Burberry Clothing www.cocochanelhandbagsoutlet.com Chanel Handbags, Chanel www.pradaoutlet.eu.com Prada Outlet, Prada Handbags www.pradahandbags.eu.com Prada Handbags www.pradahandbags.us.org Prada Handbags Outlet www.marcbymarc-jacobs.com marc by marc jacobs www.celine-handbags.com Celine Handbags www.celinehandbags.us.com Celine Handbags Outlet www.ray-bansunglasses.com Ray Ban Sunglasses www.oakleyglasses.us.com Oakley Sunglasses www.raybansunglassesweb.com Ray Ban Sunglasses www.ray-bansunglasses.biz Ray Ban outlet www.ray-banssunglasses.com Ray-Ban Sunglasses www.ray-bans.us.com Ray Ban Glasses www.oakleysunglassesstore.us.com Oakley Sunglasses www.oakleysunglasses.com.co Cheap Oakley Sunglasses www.oakleyoutletstore.us.com Oakley Outlet www.oakleyoutletsstore.com Oakley Sunglasses www.tomsoutlet.in.net Toms Outlet, Toms www.abercrombieandfitchoutlets.com Abercrombie Outlet www.abercrombieandfitchsale.com Abercrombie Kids www.ralphlaurenpolos.us.com Ralph Lauren Polo www.ralphlaurenoutlets.us.com Ralph Lauren Outlet www.valentinoshoe.com Valentino Shoes, Valentino www.raybansoutlet.us.com Ray Ban Outlet, Ray Ban www.coach-outletstores.us.com Coach Factory Outlet www.thenorth-face.us.com The North Face Outlet www.coachoutletstore.us.com Coach Outlet, Coach Factory Outlet www.coachoutletonlinecoachfactory.us.com Coach Factory Outlet www.katespadehandbags.us.com Kate Spade Handbags www.coachfactory-outlet.us.org Coach Outlet Store Online www.coachfactoryoutletcoachoutletonline.com Coach Factory Outlet www.coachfactory-outlet-online.us.com Coach Outlet, Coach Factory www.outlet-coach.us.com Coach Outlet,Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet-store.us.com Coach Factory Outlet www.kate-spadeoutletonline.com Kate Spade Outlet Online www.giuseppezanotti.us.com Giuseppe Zanotti www.sacsportefeuille.com sac chanel www.outlet-michaelkors.us.com Michael Kors Outlet www.raybanssunglasses.us.com Ray Ban Sunglasses www.hollistercoclothingstore.com Hollister Clothing Store www.abercrombieandfitchclothing.com Abercrombie and Fitch www.polosralphlauren.us.com Ralph Lauren Outlet www.jacobsmarcjacobs.com marc jacobs handbags www.marcjacobsmarcjacobs.com marc by marc jacobs www.marcjacobsoutletstores.com marc jacobs outlet www.marcsbymarcjacobs.com marc by marc jacobs www.marc-jacobsoutlet.com marc jacobs outlet
~assree
15-05-2015 / 05:16
Taiwan media said www.nike-airmax.nl/ a Philippine www.air-jordanshoes.com/ military www.hermesbirkinbags.com.co/ officer quoted www.nikeair-huarache.co.uk/ the www.cheap-nfljersey.in.net/ US www.coachpurse.in.net/ military as www.giuseppe-zanotti.in.net/ saying in www.christian-louboutin-shoes.in.net/ April 2015 Mayfair exercise side www.michaelkors-outlet-canada.ca/ by www.oakleyglass.in.net/ side, www.polo-ralph-lauren.it/ the US P-8A patrol aircraft www.the-north-face.fr/ flew over the Chinese mainland www.linksoflondon.me.uk/ in www.nike--trainers.co.uk/ the actual www.montrepas-cher.fr/ control www.thenorth--face.co.uk/ of www.vanspas-cher.fr/ the South China Sea area, www.louboutinscarpe.it/ was www.cheap-weddingdresses.co.uk/ a warning www.louisvuitton-outlets.org/ when a Mainland www.canada-hollister.ca/ submarine tracking leave, "in www.celine-handbags.org/ order to www.michaelkors-handbags-uk.co.uk/ avoid false positives."Taiwan's www.coachoutletstoreonline.jp.net/ "China www.chiflatiron.cn.com/ Times" www.airjordanpas-cher.fr/ Web www.sachermes.fr/ site on May www.michaelkorsoutlet-store.in.net/ 13 coachofficialsite.blog.com/ quoted the Philippine www.p90x-workout.us.com/ media www.longchamphandbagsoutlet.us.com/ reported www.polo-ralph-lauren.in.net/ that www.hollister-clothing-store.com/ this is a www.nikeairmaxinc.net/ kind www.poloralphlaurenoutlet.com.co/ of www.louisvuittoncanada.ca/ menacing propaganda. www.jimmychoo-shoes.in.net/ Philippine media www.nikeblazerpaschere.fr/ Rappler www.borse--gucci.it/ website www.newbalancesoldes.fr/ May 9 www.nikeoutlet.us/ reported www.nikefreerun.fr/ that in www.prada-handbags.in.net/ April www.louisvuittonoutlet-online.org/ 2015 www.abercrombieand-fitch.in.net/ when www.louis-vuittonhandbags.co.uk/ the www.lululemonoutletcanada.ca/ US-Philippine exercises, the PLA www.insanityworkout.in.net/ naval www.pandora-charms.in.net/ Posted www.polo-lacoste-pascher.fr/ radio warning:. "Foreign www.longchampbags.me.uk/ aircraft, www.montblancpens.cc/ you www.scarpe--hoganoutlet.it/ are close www.timberlandboot.net/ to www.lancelpascher.fr/ our military www.toms--shoes.net/ security www.nikeair-max.fr/ zone, www.thenorthfaceoutlet.in.net/ dashing www.juicycoutureoutlet.com.co/ to leave www.nikeair-force.fr/ in order www.occhiali-oakley.it/ to www.converse-pas-cher.fr/ avoid false positives," www.rayban--occhiali.it/ the www.nikeroshe-run.co.uk/ US www.ghd-hair-straighteners.co.uk/ military www.oakleysunglassesoutlet.us.org/ machine www.sac-guesspascher.fr/ responded www.instylerionicstyler.us.com/ that www.truereligionsale.in.net/ it www.louisvuitton-pas-cher.fr/ was only in www.hollister-abercrombie.es/ international www.mulberry--handbagsoutlet.co.uk/ airspace.it reported www.thomassabouk.me.uk/ that this is not www.rayban-sunglasses.me.uk/ a www.toryburch-outletonline.in.net/ US P-8A www.bottegaveneta-handbagsoutlet.com/ patrol aircraft for www.katespade-handbags.in.net/ the first time www.nike-freerun.com/ and www.hollister.me.uk/ the PLA www.ralphlaurenoutlet-uk.co.uk/ Navy www.beatsbydrdreheadphones.in.net/ blows. In www.juicycoutureoutlet.jp.net/ 2014, an www.christianlouboutinoutlet.in.net/ American www.burberryoutletstore.com.co/ P-8A patrol www.michael-korsoutlet.in.net/ aircraft departing from Okinawa, www.sac-burberry-pascher.fr/ Japan, to www.michaelkors-outlet-online.us.org/ Hainan www.burberryoutlet-online.com.co/ nearby www.soccerjerseys.com.co/ reconnaissance, when www.true-religion-jeans.in.net/ the www.katespadeoutlets.cc/ P-8A to www.niketnrequin-pascher.fr/ fly www.truereligionoutlets.in.net/ at www.newbalance-shoes.in.net/ 220 www.iphone-cases.in.net/ kilometers www.nikerosherun.net/ east www.babyliss.in.net/ of Hainan, www.soccer--shoes.net/ was the People's www.timberland-paschere.fr/ Liberation Army www.swarovski-jewelry.in.net/ Naval Air Force J-11 fighter jets www.christian-louboutin.me.uk/ to intercept close. When www.herveleger.us/ the United States www.replica--watches.me.uk/ accused www.cheap-weddingdresses.com/ the www.swarovski-uk.co.uk/ PLA www.northface-outlet.in.net/ Navy's behavior www.sac-vanessa-bruno.fr/ was too dangerous, Chinese Defense Ministry spokesman www.longchamphandbags.us.com/ Yang www.pandora-jewelry.in.net/ Yujun had to make this www.hollister-abercrombiefitch.fr/ clarification: www.nikeairmaxinc.co.uk/ The www.nikeair-max.it/ so-called "Chinese military www.converse-allstar.it/ aircraft www.poloralphlauren-pascher.fr/ to www.lunette-oakley-pascher.fr/ intercept" www.mcmhandbags.net/ was www.ferragamo-shoes.net/ simply not www.vansscarpe.it/ true, the www.abercrombiehollister.it/ US came close www.longchamp-outlet.in.net/ surveillance www.chanel-handbags.com.co/ in China www.asicso.com/ is www.valentino-shoes.in.net/ the high www.nike-airmax-pas-cher.fr/ frequency www.pandora--charms.org.uk/ caused www.redbottoms.in.net/ by sea www.nikeair-max.net/ and www.outletonline-michaelkors.com/ air accidents www.louboutin-pas-chere.fr/ the www.louis--vuitton.org/ root causes of www.louis-vuittonhandbags.org/ the event.Reported www.louisvuittonoutlet-store.org/ that the www.nikefree-running.co.uk/ mainland www.sac-michaelkors-pascher.fr/ claims www.reebok-outlet.in.net/ sovereignty www.prada-outlet.in.net/ over www.nikeairmaxa.co.uk/ the www.louisvuitton-sac.fr/ South China Sea, www.tiffanyjewelry.net.co/ it www.michaelkors-handbags.in.net/ requires www.coachfactory-outletonline.in.net/ foreign www.sac-longchamp-pas-cher.fr/ military force www.converse--shoes.com/ left www.lululemonoutlets.in.net/ the www.lunette-rayban-pas-cher.fr/ area not www.raybansunglass.in.net/ the first time. www.karenmillen-dresses.me.uk/ According to the www.michaelkorsoutlets-online.us.com/ Philippine side he said www.rayban--sunglasses.in.net/ that www.borse-louis-vuitton.it/ the www.sac--longchamps.fr/ PLA www.truereligioninc.in.net/ Navy www.nike-roshe-run.fr/ had www.baseball-bats.us/ on April 19 www.maccosmeticsoutlet.in.net/ issued a warning www.abercrombie-andfitch.co.uk/ to www.supra--shoes.com/ the www.tiffanysandco.in.net/ Philippines military www.rolex-replicawatches.us.com/ aircraft, warning it away www.oakley-sunglasses.co.com/ from www.coachoutlet.jp.net/ Subi www.guccioutlets.com.co/ Reef. www.vans-shoes-outlet.com/
~20150402maoqiuyun
02-04-2015 / 08:19
www.ghdstraighteners.org www.thomassabos.co.uk www.oakleysunglass.eu www.airjordanshoes.eu www.asicss.co www.todsshoes.us.com www.truereligionjean.us www.cheapmlbjerseys.net www.longchampoutlet.name www.tiffanyandco.me www.maccosmetics.in.net www.poloralphlaurenshirts.us.com www.tomsoutlet.co www.louisvuittonhandbagsoutlet.co.uk www.michaelkorsoutlets.uk www.pandorajewelry.us www.adidaswingsshoes.net www.foampositeshoe.net www.michaelkorshandbags.in.net www.coachoutletonline.in.net www.abercrombie-fitch-hollister.es www.lacostepoloshirts.cc www.katespadeoutlet.net www.michaelkors-outlet.ca www.raybansunglassesonline.in.net www.mcm.in.net www.edhardy.us.com www.insanityworkout.us.com www.hollistershirts.ca www.pradaoutlet.us www.tiffanyandco.in.net www.christianlouboutinheels.org www.pandora.eu.com www.karenmillens.co.uk www.raybansunglassesonline.us.com www.louisvuitton.in.net www.louisvuittonus.us.com www.michaelkorsoutletonline.in.net www.oakleysunglasses.me www.timberlandboots.name www.christianlouboutinoutlet.name www.ray-bansunglasses.uk www.gucci.us.org www.soccerjerseys.us.com www.ralphlaurenoutlet.in.net www.chanel.us.org www.abercrombie-fitch.us.com www.ferragamo.eu.com www.abercrombie-fitch-hollister.fr www.katespadeoutlet.co.uk www.pumaoutletonline.com www.todsoutlet.us.com www.michaelkorsoutletusa.net www.cheapjordans.us.org www.iphonecase.name www.hollistershirts.co.uk www.kobe9elite.us.com www.beatsbydre.us www.raybansunglass.us.com www.instylerionicstyler.com www.raybansunglasses.in.net www.tomsshoes.in.net www.oakley.in.net www.cheapsnapbacks.us.com www.converseshoes.us.com www.fitflop.in.net www.newbalanceshoes.in.net www.fredperrypoloshirts.com www.katespadehandbags.us www.rolexwatches.in.net www.cheapnfljerseys.org www.airjordan11.net www.poloralphlauren.us.org www.oakleysunglass.us.org www.cheapnbajerseys.us www.coachoutletonlines.ca www.toryburch.in.net www.lululemon.name www.lebronjamesshoe.com www.louisvuittonhandbag.us www.coachoutletstore.co www.airjordan4.org www.coachfactoryoutlets.mobi www.linksoflondons.co.uk www.valentinooutlet.us.com www.burberryoutlet.us www.salomonshoes.us.com www.polo-lacoste-shirts.fr www.louisvuittonoutlet.in.net www.adidasshoes.cc www.nikeairmaxshoess.co.uk www.babyliss.us.com www.marcjacobs.cc www.coachoutletus.us www.burberryoutletonline.in.net www.airforce1.us.com www.herveleger.us.com www.celineoutletus.com www.michaelkorsusa.us www.giuseppe-zanotti-outlet.org www.swarovski.in.net www.montblancpens.in.net www.cheapnhljerseys.org www.coachoutlet.in.net www.truereligionoutlet.org www.hollisterclothingstore.net www.oakleysunglass.ca
~ffffffff1
28-03-2015 / 02:41
www.oakley-sunglass.in.net/ www.oakleyglass.in.net/ www.oakleysunglasses.jp.net/ www.rayban--sunglasses.in.net/ www.raybansunglass.in.net/ www.polo-ralph-lauren.in.net/ www.polo-ralphlaurenoutlet.in.net/ www.burberry-outlets.in.net/ www.burberryoutletstore.in.net/ www.michael-kors-outlet-online.us.com/ www.outletonline-michaelkors.com/ www.michaelkorsoutlets-online.us.com/ www.michael-korsoutlet.in.net/ www.michaelkorsoutlet-store.in.net/ www.michaelkors-handbags.in.net/ www.redbottoms.in.net/ www.christianlouboutinoutlet.in.net/ www.christian-louboutin.me.uk/ www.christian-louboutin-shoes.in.net/ www.toryburch-outletonline.in.net/ www.guccioutlets.com.co/ www.prada-handbags.in.net/ www.prada-outlet.in.net/ www.longchamp-outlet.in.net/ www.longchamphandbags.us.com/ www.longchamphandbagsoutlet.us.com/ www.air-jordanshoes.com/ www.nikeoutlet.us/ www.tiffanysandco.in.net/ www.tiffanyjewelry.net.co/ www.nikeairmaxinc.net/ www.nikeair-max.net/ www.nike-freerun.com/ www.chanel-handbags.com.co/ www.katespadeoutlets.cc/ www.katespade-handbags.in.net/ www.louisvuittonoutlet-online.org/ www.louisvuitton-outlets.org/ www.louis--vuitton.org/ www.louisvuitton-outlet-stores.org/ www.louis-vuittonhandbags.org/ www.coachoutlet.jp.net/ www.coachfactory-outletonline.in.net/ www.coachoutletstoreonline.jp.net/ www.coachpurse.in.net/ www.truereligionsale.in.net/ www.true-religion-jeans.in.net/ www.truereligionoutlets.in.net/ www.truereligioninc.in.net/ www.nike-airmax-pas-cher.fr/ www.nikeair-max.fr/ www.airjordanpas-cher.fr/ www.nikefreerun.fr/ www.nike-roshe-run.fr/ www.sac-longchamp-pas-cher.fr/ www.sac--longchamps.fr/ www.poloralphlauren-pascher.fr/ www.louisvuitton-pas-cher.fr/ www.louisvuitton-sac.fr/ www.louboutin-pas-chere.fr/ www.sac-michaelkors-pascher.fr/ www.sac-burberry-pascher.fr/ www.lunette-oakley-pascher.fr/ www.lunette-rayban-pas-cher.fr/ www.hollister-abercrombiefitch.fr/ www.sachermes.fr/ www.vanspas-cher.fr/ www.timberland-paschere.fr/ www.newbalancesoldes.fr/ www.converse-pas-cher.fr/ www.the-north-face.fr/ www.niketnrequin-pascher.fr/ www.polo-lacoste-pascher.fr/ www.nikeblazerpaschere.fr/ www.nikeair-force.fr/ www.sac-guesspascher.fr/ www.sac-vanessa-bruno.fr/ www.borse-louisvuitton.it/ www.scarpe-hoganoutlet.it/ www.rayban-sunglasses.me.uk/ www.michaelkors-handbags-uk.co.uk/ www.michaelkors-outlet-canada.ca/ www.lululemon-outlet-canada.ca/ www.louis-vuittonhandbags.co.uk/ www.hollister.me.uk/ www.thenorth--face.co.uk/ www.mulberry-handbagsoutlet.co.uk/ www.ralphlaurenoutlet-uk.co.uk/ www.nikeairmaxa.co.uk/ www.nikeairmaxinc.co.uk/ www.nikefree-running.co.uk/ www.abercrombie-andfitch.co.uk/ www.barbour-jacket.me.uk/ www.nikeroshe-run.co.uk/ www.nike--trainers.co.uk/ www.nikeair-huarache.co.uk/ www.longchampbags.me.uk/ www.hollister-abercrombie.es/ www.vans-shoes-outlet.com/ www.nikerosherun.net/ www.maccosmeticsoutlet.in.net/ www.abercrombieand-fitch.in.net/ www.hermesbirkinbags.us/ www.thenorthface-outlet.in.net/ www.north-face-outlet.in.net/ www.newbalance-shoes.in.net/ www.reebok-outlet.in.net/ www.lululemonoutlets.in.net/ www.cheap-nfljersey.in.net/ www.rolex-replicawatches.us.com/ www.cheap-weddingdresses.com/ www.beatsbydrdreheadphones.in.net/ www.montblancpens.cc/ www.ferragamo-shoes.net/ www.giuseppe-zanotti.in.net/ www.instylerionicstyler.us.com/ www.babyliss.in.net/ www.mcmhandbags.net/ www.chiflatiron.cn.com/ www.insanityworkout.in.net/ www.ghd-hair-straighteners.co.uk/ www.bottegaveneta-handbagsoutlet.com/ www.valentino-shoes.net/ www.herveleger.us/ www.asicso.com/ www.soccer--shoes.net/ www.soccerjerseys.com.co/ www.celine-handbags.org/ www.p90x-workout.us.com/ www.jimmychoo-shoes.in.net/ www.uggs-outletboots.in.net/ www.uggboot.in.net/ www.bottesugg-pas-cher.fr/ www.ugg-pas-cher.fr/ www.ugg-boots-uggs.co.uk/ www.canadagoose.net.co/ www.canadagoose--jackets.com/ www.canadagooseoutlet.org/ www.canada-goose-jackets.ca/ www.canadagoose-paschere.fr/ www.canadagoose.me.uk/ www.moncler--jackets.co.uk/ www.moncleroutlet.com.co/ www.monclerjacketsoutlet.net/ www.doudoune-monclerpascher.fr/ www.hollister-clothing-store.com/ www.nike-airmax.nl/ www.baseball-bats.us/ www.iphone-cases.org/ www.timberlandboot.net/ www.moncler--outlet.it/ www.ugg-australia.it/ www.occhiali--oakley.it/ www.louboutinscarpe.it/ www.polo-ralph-lauren.it/ www.abercrombie-hollister.it/ www.nike-air-max.it/ www.vans-scarpe.it/ www.converse-all-star.it/ www.borse--gucci.it/ www.ray--ban.it/ www.converse--shoes.com/ www.lancelpascher.fr/ www.toms--shoes.net/ www.moncler-jacka.com/ www.canada--goose.se/ www.moncler-online-shop.de/ www.montrepas-cher.fr/ www.karenmillen-dresses.me.uk/ www.supra--shoes.com/ www.juicycoutureoutlet.jp.net/ www.juicycoutureoutlet.com.co/ coachofficialsite.blog.com/ www.cheap-weddingdresses.co.uk/ www.replica--watches.me.uk/ www.hollister--canada.ca/ www.louisvuittoncanada.ca/ www.uggs--canada.ca/ www.pandorajewelrys.in.net/ www.pandora-charms.in.net/ www.pandora--charms.co.uk/ www.linksoflondon.me.uk/ www.thomassabouk.me.uk/ www.swarovski-jewelry.in.net/ www.swarovski-uk.co.uk/