Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Zarzuty wobec szefa CBA fałszywe. Tusk jest skończony? Informacje. Filip Stankiewicz

Media informują, że CBA miało nadzorować stocznie i Kamiński powinien wcześniej poinformować premiera. To kłamstwo. CBA miało do nadzoru setki firm, w tym i stocznie, ale posiadając tylko kilkuset pracowników nie mogło nadzorować wszystkich. A było wiadomo, że prywatyzację stoczni nadzoruje ABW dlatego CBA zajęło się prywatyzacją stoczni przy okazji działań związanych z prywatyzacją zupełnie innych zakładów. Po uzyskaniu niepokojących sygnałów Mariusz Kamiński zlecił analizę sytuacji stoczni w oparciu o materiał operacyjny. Taką analizę otrzymał co oczywiste po kilku tygodniach i wtedy zawiadomił Tuska. Na czyje zlecenie niektórzy dziennikarze robią nam wodę z mózgu?
http://wiadomosci.wp.pl/kat, 1342,title,Sa-dokumenty- Kaminski-powinien-wczesniej- poinformowac-premiera-o- stoczni,wid,11618042, wiadomosc.html

Szef CBA obnażył w TVN kłamstwa Tuska. Jak taki krętacz może być premierem? Proszę zobaczyć rozmowę z szefem CBA. TO BARDZO WAŻNE http://www.tvn24.pl/12690, 1624914,0,2,wykaze-przed- komisja--ze-premier-mija-sie- z-prawda,wiadomosc.html

Dlaczego SLD boi się Patrycji Koteckiej i Anity Gargas w TVP?
http://filipstankiewicz. salon24.pl/132879,dlaczego- sld-boi-sie-patrycji- koteckiej-i-anity-gargas

Minister skarbu: nie uda się osiągnąć 12 mld zł z prywatyzacji w tym roku. Jak można było zakładać tak duże wpływy? Ten rząd doprowadzi Polskę do upadku.
http://www.bankier.pl/ wiadomosc/Minister-skarbu-nie- uda-sie-osiagnac-12-mld-zl-z- prywatyzacji-w-tym-roku- 2035429.html

Czystka w CBA. Zdymisjonowano 2 wiceszefów CBA, szefa zarządu operacji regionalnych i pionu operacji specjalnych oraz 2 szefów delegatur. Zgodnie z przewidywaniami nowy szef CBA Paweł Wojtunik wygląda na politycznie sterowaną marionetkę Tuska, która ma sparaliżować CBA i zapewnić spokój mafii, jak wiele na to wskazuje, związanej z PO.
http://www.dziennik.pl/ wydarzenia/article462112/Szef_ agenta_Tomka_wylecial_z_CBA. html

Wywiad z Marczuk-Pazurą w ”Teraz my!” był autoryzowany, wypadło z niego jedno zdanie. Widzowie nie zostali o tym poinformowani. Na pytanie czy każdy gość programu może liczyć na taką autoryzację Andrzej Morozowski odpowiada, że nie. Weronika Marczuk-Pazury jest kojarzona z TVN, była jurorką czterech edycji show TVN You Can Dance. Czy zatem sam wywiad jak i sposób jego przeprowadzenia nie jest manipulacją mającą na celu ochronę wizerunku TVN i szkalowanie zwalczającego korupcję CBA?
http://pb.pl/4/a/2009/10/21/ Wywiad_z_Marczuk-Pazura_w_ Teraz_my_byl_autoryzowany

Szef Agencji Rozwoju Przemysłu Wojciech Dąbrowski w rozmowie z wiceministrem skarbu Zdzisławem Gawlikiem użył stwierdzenia „szef szefów”. Na późniejszej konferencji prasowej odmówił odpowiedzi na pytanie o kim mówił.
http://www.wprost.pl/ar/ 174743/Dokumenty-CBA- potwierdzaja-istnienie-Grupy- Trzymajacej-Stocznie

Szef Klubu PO Grzegorz Schetyna przyznał, że w swoich wyjaśnieniach mógł pominąć jedno ze spotkań z biznesmenem Ryszardem Sobiesiakiem. Zdaniem mediów ukrywa znacznie więcej kontaktów z podejrzanym biznesmenem.
http://www.polskatimes.pl/ stronaglowna/172870,schetyna- zapomnial-o-spotkaniu-z- sobiesiakiem,id,t.html
http://www.pardon.pl/artykul/ 9813/grzes_tez_widywal_sie_z_ rysiem_a_tusk_go_nagradza_ zobacz

Ustawę antykorupcyjną Julia Pitera ukończyła pół roku temu. Jej własna partia schowała ten projekt na dno szuflady. Łatwo się domyślić dlaczego – jest to ustawa “pisowska” z ducha, istotną jej część stanowi daleko idąca lustracja majątkowa, na poddanie się której rządząca ferajna nie ma najmniejszej ochoty. Przeciwnie – prace toczą się nad projektem właśnie ułatwiającym parlamentarzystom ukrywanie majątku. To dobitny znak, że Pitera została przez PO wykorzystana instrumentalnie, jako listek figowy osłaniający krzątaninę “Rysiów” i “Grzesiów”. Co najgorsze, chyba wciąż nie zdaje sobie z tego sprawy.
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/ 2009/10/18/julii-mi-zal

Wiceszef ABW Jacek Mąka najprawdopodobniej ujawnił tajemnicę państwową. Grozi za to odpowiedzialność karna (art. 231 i 265 kodeksu karnego).
http://blog.rp.pl/blog/2009/ 10/18/czy-szefom-sluzb- specjalnych-latwiej-wygrac- prywatny-proces

Sondaż: coraz więcej Polaków jest za wcześniejszymi wyborami. W lipcu było to 32 proc., teraz już 47 proc.
http://www.rp.pl/artykul/ 376366_Nowe_wybory_coraz_ blizej____.html

Prezydent Nicolas Sarkozy znalazł się w poniedziałek w ogniu krytyki za kumoterstwo. Powodem jest fakt, że 23-letni syn Sarkozego jeszcze studiuje, a ma zostać publicznym zarządcą największej paryskiej dzielnicy biznesu. Krytycy ironicznie proponują zgłoszenie 23-latka na stanowisko sekretarza generalnego ONZ czy selekcjonera ekipy futbolowej Francji.
http://fakty.interia.pl/swiat/ news/francja-to-spolka- sarkozy-i-syn-media-wsciekle, 1381426,4

IPN chce tymczasowego aresztowania przebywającego w Szwecji byłego stalinowskiego sędziego, 80-letniego dziś Stefana M., przyrodniego brata naczelnego "Gazety Wyborczej" Adama Michnika.
http://wiadomosci.wp.pl/kat, 1342,title,IPN-chce-aresztu- dla-bylego-sedziego-Stefana-M, wid,11586159,wiadomosc.html

Na uroczystości z okazji otwarcia nowej ulicy w Kościerzynie, bez skrępowania pito alkohol. Whisky do plastikowych kubeczków rozlewa jeden z radnych na oczach burmistrza i jego zastępcy. W Kościerzynie rządzi koalicja Wspólnota Ziemi Kościerskiej-PO.
http://www.rmf.fm/fakty, 163274,Tak,swietuja,wladze, Koscierzyny.html

Dziwne zgony opozycjonistów zdarzały się również po 1989 roku. 17 października 1993 r. zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach 27-letni Dariusz Stolarski, więzień polityczny PRL, działacz Solidarności, Konfederacji Polski Niepodległej, Polskiej Partii Niepodległościowej i współzałożyciel Federacji Młodzieży Walczącej w Płocku.
http://www.gazeta.razem.pl/ index.php?id=2&t=1&page=10157

Sprzedaż majątku po zlikwidowanych stoczniach w Gdyni i Szczecinie budziła poważne wątpliwości już przed wyborami do PE. Zastanawiało zawieranie kontraktu przez ministra skarbu ze spółką zarejestrowaną w raju podatkowym na sprzedaż majątku po obydwu stoczniach. Im bardziej gorąco Minister Skarbu przekonywał opinię publiczną w Polsce, że katarski inwestor zapłaci za zakupiony majątek i będzie budował u nas statki, tym coraz większe wątpliwości wywoływał brak działań przedstawicieli tego inwestora w naszym kraju. Mówiono o wodowaniu pierwszych statków pod koniec 2010 r., a inwestor nawet nie rozmawiał z kluczowymi fachowcami z obydwu stoczni, bez których produkcja statków w Gdyni i Szczecinie była zwyczajnie niemożliwa. Mówiono o statkach, na których budowanie potrzebne były setki milionów euro, a na zakup majątku obydwu stoczni nie było nawet 380 mln zł. Ogłoszono ten sukces na dwa tygodnie przed dniem wyborów do Parlamentu Europejskiego, które Platforma wygrała. W dojrzałych demokracjach taka kompromitacja oznaczać by mogła tylko jedno: podanie się rządu do dymisji, zarządzenie przedterminowych wyborów parlamentarnych i procesy sądowe dla wszystkich zamieszanych w ten prywatyzacyjny skandal.
http://www.niezalezna.pl/ article/show/id/26194

Gdyby przyjąć logikę redaktora Stasińskiego, to jego własną Gazetę Wyborczą należałoby nazwać „drukarką WSI”. Z licznych publikacji, w których można podejrzewać inspirację oficerów tej służby, przypomnę jedną − zdekonspirowanie przez „Gazetę Wyborczą” oficerów polskiego wywiadu wojskowego w Afganistanie, pod absurdalnym pretekstem, jakoby publikowanie przez nich swych zdjęć na internetowych portalach społecznościowych kompromitowało nową (czytaj „pisowską”) Służbę Wywiadu. Prawda była taka, że oficerom wywiadu nakazano zachowywać się w sposób nie wyróżniający ich spośród innych żołnierzy, wśród których takie dzielenie się fotografiami jest zwykłym obyczajem. Dopiero „Wyborcza”, wskazując wywiadowców z twarzy i nazwisk, wyeliminowała ich, ze szkodą dla bezpieczeństwa polskich żołnierzy, ze służby. Skąd mogła wiedzieć, że te akurat zdjęcia przedstawiają oficerów wywiadu? Tylko z jednego źródła. Od ujawnienia stenogramów „Rysia” i „Chlebka” tamtą publikację różni jedna, zasadnicza sprawa: nie sposób wskazać jakiegokolwiek interesu społecznego, któremu miałaby posłużyć demaskacja oficerów polskiego wywiadu w Afganistanie. Była to wyłącznie polityczna gra środowisk byłej WSI odsuniętych przez Antoniego Macierewicza, mająca na celu zdeprecjonowanie i zniszczenie stworzonych przez niego nowych służb.
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/ 2009/10/11/%E2%80%9Edrukarka- wsi%E2%80%9D-moralizuje-i- poucza

Filip Stankiewicz

CZY RZETELNI POLITYCY OPUSZCZĄ TUSKA I PO? CZY BEZ CBA MAFIA OPANUJE POLSKĘ? Informacje. - Spis kilkudziesięciu afer i zaniedbań koalicji PO-PSL i rządu Donalda Tuska


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~raafjtoa
09-03-2012 / 06:43
~Rojiblanco
04-03-2012 / 08:47
prawdziwa jest tylko miłość cała reszta to iujzla umysłu, ktf3ry nie może zobaczyć siebie prawdziwego bez tego świata jak nie możemy zobaczyć własnej twarzy bez pomocy lustra .oczy są, ale bez lusterka nie zobaczysz swojej twarzy .i mamy doświadczyć że jesteśmy miłością i nigdy nie było inaczej, to trudno dostrzec poprzez te filtry naszych doświadczeń i koncepcji, osądf3w, pragnień tyle się wydarzyło od narodzin, od poczęcia i jeszcze wcześniej że to, co sobie uświadamiamy jest niewielkim wycinkiem, stąd te wszystkie nauki i metody do pracy z umysłem, bo inaczej nigdy nie doszlibyśmy z własnymi koncepcjami do ładu. Metody działają bo inaczej nie było by tylu zwycięzcf3w:)to zło, ten strach to oddzielenie od wyższej jaźni, to iujzla naszego ego, to ta uwolniona nieoczyszczona energia,ktf3ra płata figle, zmysły kłamią, emocje często też. Człowiek ktf3ry wie, że jest miłością, jest Bogiem funkcjonuje na innej fali, nigdy nie zrobiłby krzywdy drugiemu Bogu, to niezgodne z jego boską naturą to co najcenniejsze jest w samym środeczku nas samych, sztuka dostać się tam jedni robią to przez działanie, inni przez niedziałanie, tak czy owak, najpierw i tak trzeba czemuś komuś zaufać, trzeba zaufać metodom, celom ale wtedy zjawia się nauczyciel.