Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

LPR MARSZ BIAŁEJ RÓŻY BŁĘKITNY MARSZ PO MARSZ POPARCIA PIS  LIBERAŁÓW KLERYKAŁÓW BALCEROWICZA SLD I WSZELKIEGOI BADZIEWIA Warszawa w sobotę 7 października sparaliżowana marszami i protestami 12 organizacji - TUSK - ZBUDUJEMY POLSKĘ NIEZGODY - z dużej chmury mały deszcz...

Przypominamy:
Jak powiedział rzecznik Ratusza Robert Szaniawski, pierwszy będzie marsz LPR, która zwróciła się o zgodę na dwa przemarsze. O godz. 11 marsz "białej róży" ma ruszyć sprzed Sejmu i przejść ulicami: Wiejską, przez plac Trzech Krzyży, Nowy Świat, Świętokrzyską - przed gmach Narodowego Banku Polskiego. Następnie o godz. 13 przejdzie spod NBP ulicą Marszałkowską na Plac Bankowy. Zakończenie marszu przewidywane jest na godz. 15. Według Szaniawskiego, ma w nim uczestniczyć ok. 5 tys. osób. Z kolei wiceszef LPR Wojciech Wierzejski szacuje, że weźmie w nim udział ok. 11 tys. osób. 
Nie wiadomo jakie gadżety zastosują i jak się zachowa Młodzież Wszechpolska.

  Najwięcej uczestników - co najmniej 10 tys. osób (tyle było w Gdańsku)  spodziewają się organizatorzy wiecu poparcia dla gabinetu Jarosława Kaczyńskiego pod przywództwem Kurskiego.
Aby nie utrudniać warszawiakom poruszania się po centrum miasta, zwolennicy rządu mają zebrać się w jednym miejscu - przed Pałacem Kultury i Nauki - o godz. 13. Wiec ma potrwać do godz. 15, a udział zapowiedział premier Jarosław Kaczyński. Będą rozdawane kaczuszki :-)

"Błękitny marsz" Platformy Obywatelskiej wyruszy w południe z placu Piłsudskiego, Krakowskim Przedmieściem przejdzie na plac Zamkowy. Tak więc do wieczora centrum warszawki będzie skutecznie zblokowane. Sfrustrowany TUSK zapowiada - ZBUDUJEMY POLSKĘ NIEZGODY - odbierzemy władze kaczorom i podobne brednie. Chyba powinien zacząć się leczyć w jakimś psychiatryku - ten ostatni wyjazd do psychiatry niewiele mu pomógł :-)
Organizatorzy modlą się o przynajmniej 10 tys. platwormersów żeby dorównać pisowcom, ale na to marne mają szanse. 
W swym zamiarze mają wysłać kaczorów w kosmos, co przy ich miernocie umysłowej nierealne. Tak więc z czym do ludzi?

Tego samego dnia zapowiedziało się kilka dużo mniejszych manifestacji.
Przed Sejmem zapowiedzieli protest osoby domagające się zwrotu gruntów warszawskich zabranych po wojnie dekretem Bolesława Bieruta. Uczestniczyć w nim ma ok. 100 osób, ale to mało prawdopodobne.

Jako ciekawostki m.in. mamy :-) 

W godzinach południowych  jakieś żydowskie "Stowarzyszenie Młode Centrum" ma stać pod siedzibą NBP celem wyrazić poparcie dla aferzysty i złodzieja Leszka Balcerowicza. Przewidziano udział 50 osób. Proponuję obrzucić ich śmierdzącymi jajami, zgolić im baczki, a najlepiej ogolić pały :-)

Pod Pałacem Prezydenckim "przeciwko obecnemu rządowi, a także liberałom z PO i SLD", zgłoszono też protest osoby prywatnej. Ma w nim podobno wziąć udział ok. 100 osób - powodzenia w tej masie głupoty.

Za to na Placu Zamkowym od godz. 11 do 13 partia "Praca Zdrowie Ekologia" zapowiedziała protest przeciwko m.in. "zawłaszczeniu władzy w Polsce przez eurosyjonistów i klerykofaszystów". hee,  - dopisuje się :-)

Co ciekawe, w tym samym miejscu w godz. 12.30 do 15.30 protestować będą Młodzi Socjaliści - z LPR, PiS, PO, SLD - pod hasłem: "pokaż im czerwoną kartkę".
Logicznie, w grupie pewniej... może jeszcze znajdą się np. pederaści i lesby?

Podczas marszu Platformy w godz. 12-13.45 zamknięte zostanie Krakowskie Przedmieście od ulicy Tokarzewskiego-Kraszewicza do Placu Zamkowego.
Zamętu w stolicy ma pilnować ponad 2tys. policjantów - oczywiście całość na koszt podatników.

Pełniący funkcję prezydenta stolicy Kazimierz Marcinkiewicz zaapelował wprawdzie do organizatorów PO, LPR i PiS o odwołanie swoich manifestacji, ale wichrzyciele mają to daleko w d... posłuszeństwo władzy i obywateli. Tu się walczy o kasę i prywatę.

i już po wszystkim - z wielkiej chmury mały deszcz - tak można określić manifestacje sobotnie w warszawce.

   Najwięcej uczestników podobno zgromadził  "Błękitny Marsz" PO. Zaczął się z ponad godzinnym opóźnieniem, ponieważ czekano na frajerów. Według organizatorów brało w nim udział co najmniej 20 tys. uczestników, wg.  policji o połowę mniej osób, ale wiadomo że platformensi znani są z fałszowania nie tylko ankiet na swoją korzyść, oraz negowania wszystkiego co Rząd wymyśli - tak jest najłatwiej. Za to później można się rozpisywać, że rząd PiS nic nie jest w stanie zrobić. Fakt, wszystko co chce zrobić jest blokowane przez polityków PO, którzy opłacani z podatków obywateli robią wszystko na niekorzyść Polski. Tylko że obywatele dobrze widzą, że tonąca platforma to "mniej niż zero" - i mają jedyny cel, czyli dorwanie się do "żłobu". 
Dlatego platformensi nawoływali nawoływali do wcześniejszych wyborów, po których - obiecują nowy uczciwy rząd, który ma da Polakom wolność i bezpieczeństwo. 
Hee, czy spotkał ktoś uczciwego Żyda?
- Przyszliśmy, żeby powiedzieć głośno to, co czuje Polska, żeby powiedzieć dość! Żeby Polska zobaczyła, jak wyglądają "wykształciuchy" - panie Dorn, jak wyglądają "łże-elity" - panie Kaczyński. Żeby cała Polska zobaczyła, jak wygląda Polska! - piał swoje głupoty sfrustrowany szef PO Donald Tusk.
 - Panie premierze Kaczyński to nie jest ZOMO, to jest Polska - zaznaczył, wskazując na zgromadzonych zwolenników i aferzystów z PO.
- Dość kaczorów, chcemy wyborów! - to praktycznie jedyne hasło manifestantów - samo w sobie mówi o inteligencji manifestujących...
________________________________________________________________

       Z kolei wiec poparcia dla rządu zgromadził, w ocenie policji, ok. 8 tys. obywateli, a zdaniem PiS ponad 10 tys. 
Premier Jarosław Kaczyński mówił do uczestników wiecu PiS zgromadzonych przed PKiN w warszawie, że jest to spotkanie za naprawą Rzeczypospolitej, za nowym kształtem życia publicznego, za sprawiedliwością, za solidarnością, za prawdą, za budową wspólnoty, naszej wspólnoty, wspólnoty Polaków, wspólnoty narodowej.
Jak zaznaczył, PiS chce bronić większościowego rządu, bo taki rząd jest dzisiaj Polsce potrzebny. Podkreślił, że program jego rządu odnosi się też do wykluczonych, choć jednocześnie nie jest przeciwko komukolwiek, poza może złoczyńcami. Premier ocenił, że każdy uczciwy człowiek może poprzeć ten program. 
- To jest program wszystkich uczciwych Polaków
- podkreślił - Jego alternatywa, liberalna alternatywa, będzie niszczyła - nie wzmacniała - wspólnotę. Będzie zabierała słabszym, a oddawała silniejszym. Będzie godziła w różnego rodzaju wartości i przede wszystkim będzie godziła w prawdę, a my prawdy się nie boimy - dodał. - Także prawdy o swych błędach. Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. A my robimy dużo i chcemy robić dużo - zaznaczył.
- Tu jest Polska, tu jest przyszłość naszego narodu, tu jest przyszłość naprawy Rzeczypospolitej, tu jest przyszłość Rzeczypospolitej, IV - oświadczył premier. 
Na koniec uniósł dłoń na znak "V" - zwycięstwa - i powiedział: 
- Zwyciężymy, tym razem do końca!

Zebrany tłum odpowiedział mu, skandując: zwyciężymy, zwyciężymy!
______________________________________________________________

       W zorganizowanym przez LPR marszu "Białej Róży", zdaniem policji, wzięło udział jakieś 2 tys. osób. Roman Giertych ocenił, że było ich ponad 10 tysięcy.
Wicepremier, szef LPR Roman Giertych rozpoczynając pod Sejmem marsz "Białej Róży" apelował, by przyspieszyć zmiany w kraju i by były one gwałtowne. Podkreślił, że przez miniony rok Liga zdobyła moralne prawo, by współdecydować o zmianach w kraju. 
W swoim przemówieniu dużo mówił o manipulacji o oszustwach żydowskich mediów. Dostało się zwłaszcza TVN-owi i RMF FM za tendencyjne i stronnicze interpretacje faktów niezgodne z rzeczywistością.
- Przestańcie kłamać, bo upodobnicie się do telewizji PRL
- powiedział.
Giertych zapowiedział też, że LPR chce zmiany prawa prasowego. 


- Chcemy telewizji, która respektowałaby wartości narodowe i chrześcijaństwo.
 
Podkreślił, że Liga chce także dobrego gospodarza NBP oraz Trybunału Konstytucyjnego, który nie będzie obsadzony przez SLD. Giertych zaapelował do marszałka Sejmu o poddanie pod głosowanie projektu ustawy o dekomunizacji autorstwa Ligi. 
Na koniec zarzucił policji nierzetelne informowanie o liczbie uczestników marszu "Białej Róży", który przeszedł sprzed Sejmu pod siedzibę NBP i dalej na Plac Bankowy.


________________________________________________________________


 

Oczywiście, nie odbyło się bez taczek dla żydowskiego złodzieja Balcerowicza, który ten dzień przezornie spędził w Krakowie.

 

Podsumowując - przygotowaniom do wieców towarzyszyło polityczne zamieszanie i wielkie plany, a skończyło się to dość skromnie – zarówno władza, a zwłaszcza opozycja wypadły na ulicach stolicy dosyć blado. 
Było słonecznie i spokojnie, tak więc przyjezdni uczestnicy zajęli się zwiedzaniem miasta, a tak naprawdę to zakupami.
Policja zatrzymała jedną osobę, działacza ugrupowania Młodzi Socjaliści. 
- Miała ona przy sobie petardy i jajka. Ta osoba została przesłuchana i zostanie sporządzony wniosek do sądu grodzkiego wobec niej -
mówi rzecznik stołecznej policji.
Za tydzień o tej "wielkiej zadymie PO" nikt nie będzie pamiętał :-)

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Leonardo
23-12-2014 / 21:42
Pra tirar print da tela vocea sf3 aperta o bote3o de cima (liga/desliga) + o bote3o de baixo (o" rel="nofollow">ksqxudzekhc.com"> rodnedo). Para agrupar apps vocea fica com o dedo em cima de uma app ate9 comee7ar a balane7ar, aed vocea arrasta em cima de outra app.