Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 22-06-2011

Warszawa 30 czerwca 2011r. będzie największym od 3 lat manifestacja NSZZ “Solidarność” w stolicy pod hasłem " POLITYKA WASZA BIEDA NASZA"

Decyzja o organizacji akcji została potwierdzona w Poznaniu podczas odbywających się tam obrad Komisji Krajowej. Jak mówił podczas tego posiedzenia szef związku Piotr Duda, termin protestu – przeddzień objęcia przez Polskę unijnej prezydencji - został wybrany nieprzypadkowo. – Rządzący chcą przed lipcem wszystkie brzydkie sprawy zamieść pod dywan. Dlatego naszym protestem chcemy pokazać, że Polska jest krajem z wieloma wciąż nierozwiązanymi problemami społecznymi. Chcemy o nich opowiedzieć i powiedzieć rządowi: “sprawdzam” – zapowiadał przewodniczący - Zobacz film: Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność" zaprasza wszystkich na manifestacjeJak przebiegał będzie protest? Organizatorzy nie zdradzają na razie wszystkich szczegółów. Zbiórka zaplanowana została na placu Piłsudskiego od godz. 10.00. Na placu stanie duża scena. Pojawią się na niej nie tylko związkowi liderzy, ale również znany polski zespół rockowy. Rozmowy z artystami są już finalizowane, zapowiada się atrakcyjny koncert.

Ok. godz. 13.00 manifestanci opuszczą plac i wyruszą w kierunku Sejmu i Kancelarii Premiera Rady Ministrów. To będzie barwny i głośny przemarsz, taki który pamiętamy choćby z protestu przeciwko zmianom w przepisach o wcześniejszych emeryturach z sierpnia 2008 roku. Manifestacja zakończy się przed kancelarią premiera ok. godz. 17-18.

Przed wymarszem na placu Piłsudskiego zbierane będą oczywiście podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o podniesieniu płacy minimalnej. – Na pewno wśród uczestników manifestacji znajdą się jeszcze tacy, którzy nie podpisali się pod projektem. Czas przed wymarszem będzie świetną okazją, by poprzeć naszą ustawę – podkreśla Piotr Duda.

- Liczę na duży udział członków naszego związku w tym proteście – mówi szef Komisji Krajowej. – Pokażmy, że jesteśmy mobilni i zaangażowani w sprawy Polski. Kto nie przyjedzie do Warszawy, nie ma prawa potem narzekać. Przecież nieobecni nie mają racji. 

Plakat na manifestacje w Warszawie.pdf

Dział Informacji KK
http://www.solidarnosc.org.pl/  

Jak "Bolek" Wałęsa zniszczył Solidarność?

Jerzy Buzek - tajny współpracownik służby bezpieczeństwa - (TW) "Karol" - jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego blokuje prawdy o Katastrofie Smoleńskiej.

TUSK cenzuruje internet w związku z hasłem: “Donald matole twój rząd obalą kibole” :-)

Więcej w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.