Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 16-02-2012

Mamy III wojnę światową, pierwszą asymetryczną

Pentagon wypowiedział już III wojnę światową, a prezydent Obama i Kongres USA nie wykonali nawet swej powinności konstytucyjnej zatwierdzenia udziału sił zbrojnych USA. USA oddelegowało wojnę w ręce prywatne. III wojna toczy się w Azji i Afryce, a Europa i Ameryka Płd. stoją w kolejce. Dziś wojny spładza górny jeden procent zamożnych elit, które z pomocą organizacji pozarządowych (NGO), stacji telewizyjnych, think-tanków i firm reklamowych mogą wypowiadać wojnę narodom, bez piśnięcia wybranych demokratycznie polityków.

Globalne elity nie biorą już symetrycznej wojny pod uwagę. Poprzednie wojny światowe poważnie uszczerbiły inwestycje wielu w elitach wskutek zniszczeń wojennych. Wojny w Korei, Wietnamie, Iraku oraz Izraela z Arabami były brudne, ujemnie wpłynęły na rynki i zniszczyły cenną infrastrukturę. Zimna wojna nigdy nie rozwinęła się w nuklearną dzięki doktrynie MAD (Wzajemnie Zapewnione Zniszczenie), bo reszta świata też zostałaby totalnie zniszczona. Nawet atak Zachodu na Chiny skończyłby się katastrofą dla agresora. Elity potrzebowały nowego rodzaju wojny – asymetrycznego z zastosowaniem niekonwencjonalnej taktyki: wojna informacyjna, wojna rękoma poza-rządowych aktorów, prowokatorów i piątych kolumn.

Głównie finansowana przez mega-potentata funduszy hedgingowych, George’a Sorosa i jego ludzi w CIA, obecną asymetryczną III wojnę światową wypróbowano jak każdy nowy produkt. „Tematyczne” rewolucje przetestowano w Serbii, Gruzji,  Kirgistanie i na Ukrainie, na obalanie rządów nieposłusznym dyktatom niewybieranych, niepodlegających skrutynizacji kapitanów finansowej i politycznej przyszłości świata.

Rządy pro-zachodnie i pro-unijne, składają się z osób sfinansowanych przez Sorosa i inne poza-rządowe instytucje założone przez globalne elity, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych, Bilderberg, Komisja Trójstronna, Freedom House, US Institute of Peace i inne finansowane i wspomagane przez Rotszyldów, Rockefellerów, Mellonów… Marionetki te zapewniły nowo-rządy w Belgradzie, Kijowie, Tbilisi i Biszkeku – nie wybrane demokratycznie, tylko wepchnięte w wyniku awantur ulicznych (niezawodny trop wojny niekonwencjonalnej).

Armie, marynarki i lotnictwo nie muszą już scierać się z „wrogiem” na polach bitew dla interesów banksterów i oligarchów. Wystarczy wtopić V kolumnę i prowokatorów w stolicy wyznaczonego narodu, w jego media, partie polityczne i społeczeństwo obywatelskie. Zaczęło się od wojny asymetrycznej w Belgrade, gdy ruch serbskiego oporu (Otpor, z symbolem zaciśniętej pięści) dla obalenia Miloszewicia zwodował pierwszą w świecie „rewolucję tematyczną”. Takaż pięść towarzyszyła potem „rewolucjom” od Kijowa po Kair. Otpor dostał ogromne fundusze od sieci zachodnich mechanizmów manipulacji, w tym sorosowski Instytut Społeczeństwa Otwartego, zinfiltrowany przez neokonów US National Endowment for Democracy i rozmaite NGO  finansowane przez UE, powiązane z socjotechniką Sorosa.

Scenariusz zapoczątkowany z Otporem, napisał profesor z U. Massachusetts, Gene Sharp, założyciel bostońskiego NGO, Albert Einstein Institute, które pomogło wyszkolić aktywistów Otporu w obywatelskim nieposłuszeństwie i kampaniach powszechnego sprzeciwu, wymierzonych w obalanie rządów wybranych demokratycznie i nie. Przygotowani przez Instytut prowokatorzy wszczynali kampanie masowego oporu na świecie, by wymieniać rządy na bardziej posłuszne dyktatom globalnych elit. Uczniowie Sharpa to wewnętrzne siły opozycji takie jak: Kmara, która pomogła zainstalować pro-zachodniego i pro-izraelskiego Saakaszwili w Gruzji; Pora na Ukrainie, która wyniosła pro-natowskiego Juszczenkę na prezydenta; KelKel w Kirgistanie, który zastąpił Akajewa skorumpowanym Bakijewem.

Efekt domina widział Serbów pomagających obalić rząd w Tbilisi, następnie Serbów i Gruzinów w Kijowie, a Gruzinów i Ukraińców w powstaniu w Biszkeku. Neokoni i Sharp zapożyczyli od komunistów i międzynarodówki proletariackiej, którzy walczyli z kapitalistami i faszystami w obcych wojnach domowych: Hiszpania, konflikty w Afryce i Azji Płd.-Wsch.

Sharp jest absolwentem powiązanego ze służbami CIA, Ośrodka Spraw Międzynarodowych (Center for International Affairs) na U. Harvard. Nieprzypadkiem obie organizacje mają ten sam akronim: od dawna blisko współpracują. Sharpa nigdy nie interesowało wypełniać wolę narodów w samostanowieniu, tylko wdrażal teorię wojny asymentrycznej – pokonywanie przeciwnika zastępczymi siłami wewn. bez potrzeby inwazji wojskowych, masowej śmierci i zniszczeń wojennych.

Taktykę Sharpa propagandy i dezinformacji widać w praktycznych wcieleniach, np. wytworzenie wrażenia udanego ruchu oddolnego, nawet gdy on nie istnieje. Zachodnie media jak Fox News pokazały protest Greków w Atenach przeciw rządowej polityce zaostrzeń jako demonstantów przeciw rządowi w Moskwie! Al Dżazira zaś pokazała wideo z krwawych represji zwolenników demokracji przez reżim Bahrajnu (poparty przez USA i Arabię Saudyjską) jako represjonowanie Syryjczyków przez rząd Syrii!

Asymetryczna taktyka sharpowska polega też na kultywowaniu obcego poparcia. Soros praktycznie rządzi Czuwaniem nad Prawami Człowieka (HRW), darowawszy 100 mln dolarów tej grupie NGO. HRW przodowało histeryzując o „okrucieństwach” reżimu Kadafiego w Libii, ale milczało o zbrodniach „rebeliantów” na ciemnoskórych Libijczykach, Afrykanach i lojalistach w Libii. HRW miało w tym potężnego wspólnika w Międzynarodowym Sądzie Karnym (ICC), który miał tendencję patrzeć przez palce na masakry popełniane przez rebeliantów libijskich popartych przez CIA, Arabię Saudyjską i Katar.

Taktyka asymetrii wprowadza zmiany pomijając system demokracji, np. w pomarańczowej rewolucji ukraińskiej (2004), gdzie zignorowano wyniki wyborów. Podobnie po wyborach parlamentarnych w Rosji, grupy obserwacyjne od Sorosa i neokonów USA odrzucają wyniki wyborów i wykorzystują szulerów jak b. prezydent ZSRR Gorbaczow do nawoływań o unieważnienie. Taktyka Sharpa zostawiła też ślady w Moskiwe w postaci kandydatury oligarchy Michaiła Prochorowa (właściciel drużyny koszykarskiej w New Jersey, USA) na prezydenta Rosji oraz poparcia zachodniej propagandy (np.  Christian Science Monitor, wyśmiewanego “Christian Zionist Monitor” po przejęciu przez zwolenników neo-imperializmu USA) dla weterana protestów ulicznych, Aleksieja Nawalnego.

Sharp i Soros kierują wewn. siły opozycji na wykorzystywanie netu, faksu i sieci społecznych Facebook i Twitter w osiąganiu celów.

W następnych fazach III wś. Asymetryczni wojacy Pentagonu i ich pomocni aktorzy NGO będą w dalszym ciągu podburzać świat arabski rewolucjami, ale z większą kontrolą islamistów przez Zachód i NATO, po nieco chwiejnym starcie w Libii, Syrii, Tunezji, Jemenie i Egipcie, który ich dopuścił na scenę. Wybory prezydenckie w Rosji i zastój gospodarki Chin przy rosnącym sprzeciwie średniej klasy wieśniaczej w tym kraju stworzą nowe okazje promotorom III wś. Nagła śmierć przywódcy Korei Płn. pobudziła wołanie o ekspansję sieci społecznych w tym kraju, zwłaszcza przez Washington Post nafaszerowany CIA i Sorosem.

Birma, krnąbrne chińskie prowincje Tybet i Wsch. Turkestan, Liban, Iran, Algeria, Sudan, Zimbabwe, Wenezuela, Nepal, Białoruś, Ekwador, Boliwia, Pakistan, Laos i oba Kongo to bieżące okazje dla architektów III wś. Dążący do ekspansji władzy elit na całą planetę nie spoczną, aż każda piędź ziemi znajdzie się pod silną kontrolą oligarchów z Wall Street, super-szpiegów z CIA oraz globalistycznych karteli i rodzin.

Wayne Madsen (Strategic Culture Foundation) 30.12.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Niepokój na lotniskowcu USA - "mogli do nas wystrzelić"

USA wysyła nie widziane od lat ilości samolotów bojowych do Zatoki.

Przeczytaj też:

Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało "Teorie spiskowe", podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.

Cytat: "...Sunstein wzywał aby blogi poruszające sprawy polityczne były zmuszone do zawierania rządowych okienek, które będą prezentować "szybkie konkurencyjne punkty widzenia". Zażądał również, że powinien być pobierany podatek od rozpowszechniania odrębnych punktów widzenia i sugerował, że powinien być egzekwowany zakaz pojawiania się pewnych myśli...."

Soros - ojciec polskich nieszczęść.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~geodeta
27-02-2012 / 17:30
www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A% www.najdom.pl/szukaj/mieszkanie/sprzedaz/0/?city=%3Ca+href%3D%22http%3A%
~Tomasz
21-02-2012 / 21:53
unia europejska to pomysl msonow i trzeba uciekac ,niech zdrajcy politycy sobie beda w tej uni,ale my uciekamy i nie placimy.
~Peter
18-02-2012 / 11:20
Przecież tak zwana "Solidarność" w Polsce, to także jeden z elementów tej III wojny. Dzięki tej akcji - fałszywej flagi - Polski już nie ma... A ilu porządnych ludzi dało się w to wplątać????! i nadal bronią tej V kolumny jak niepodległości, bo niepodległości nie bronią w cale. Widać, że to zwykli, zadufani w sobie, idący w zaparte - zdrajcy, albo zwykłe durnie.