Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-06-2014

Totalitarna III RP na przykladzie wyroku stalinowskiego bandyty Z. Bauma i schańbionego sędziego P. Chodkowskiego 

Sprawa wyroków skazujących, jakie na młodych ludzi protestujących przeciwko wykładowi stalinowskiego bandyty, Zygmunta Baumana wydał sędzia Sądu Rejonowego we Wrocławiu, Paweł Chodkowski jest oczywistym skandalem i hańbą wymiaru sprawiedliwości, ale ja widzę też jeden pozytyw wynikający z tego zdarzenia. Wierzę, że tego historycznego dnia łuski z oczu opadły kolejnym rzeszom Polaków, którzy na co dzień odrzucali skrajną ich zdaniem opinię o III RP, jako państwie totalitarnym.

Jan Paweł II mówił 11 czerwca 1999 roku w polskim sejmie: Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm

Można z pełnym przekonaniem dzisiaj powiedzieć, że były to święte słowa, świętego już człowieka. Cała perfidia Systemu, w którym przyszło nam żyć polega właśnie na tym, że totalne państwo i służąca mu propaganda z całą premedytacją i bezwzględnością używa tego demokratycznego kamuflażu niczym grupa komandosów z twarzami wymalowana barwami ochronnymi tylko po to by przeciwnik, czyli polski naród jak najpóźniej zorientował się z czym i z kim ma do czynienia.

Postaram się dzisiaj tym tekstem obnażyć choć w części tę demokratyczną fasadę, za którą kryje się magdalenkowa szajka totalniaków. Zapewniam, że ona nigdy w sposób demokratyczny nie odda władzy, a Polskę prędzej jest gotowa przehandlować obcym niż oddać ją w ręce narodu, czyli prawowitego właściciela. Problem jednak w tym, że ten prawowity właściciel dość niemrawo się o tę swoją własność upomina.

W uzasadnieniu wyroku sędzia Chodkowski powiedział: Ideowe wybory Zygmunta Baumana dokonane przez niego w latach 45-53 tak krytycznie oceniane przez oskarżonych nie dają jakiejkolwiek legitymacji do kreowania nienawiści wobec tych, których postaw i wyborów oni nie akceptują

Od kiedy to panie sędzio zdrada, kolaboracja i służenie okupantowi oraz tropienie i zabijanie polskich patriotów jest wyborem ideowym, a nie zbrodnią przeciwko narodowi polskiemu za co karą powinna być „czapa”? Mamy 2014 rok, a tych słów nie wypowiadają stalinowscy sędziowie, Stefan Michnik czy Mieczysław Widaj, ale sędzia III RP, Paweł Chodkowski.

Bardzo ciekawy jestem czy w sytuacji kiedy Polacy się przebudzą, niezadowolenie wyprowadzi ich na ulice i zaczną tropić z kostką brukową i kijami bejsbolowymi w dłoniach Chodkowskiego i jemu podobnych lokajów Systemu to również z podobnym przekonaniem i zrozumieniem powie on- trudno skoro takie są ich ideowe wybory? Czy dostrzeże wtedy, iż ci ścigający go Polacy mają o wiele więcej racji i powodów do nienawiści niż Bauman w latach 45-53, kiedy to służył żydokomunie, a jego idolem był największy w dziejach ludzkości zbrodniarz, Józef Stalin?

Sędzia Chodkowski przymknął oczy i usprawiedliwił działalność zdrajcy oraz bandyty służącego okupantowi, więc chyba uzna także za słuszny, wybór ideowy tych, którzy będą go ścigać z pobudek czysto patriotycznych, niczym żołnierze niezłomni sługusów stalinowskiego reżimu, a usprawiedliwieniem dla nich będzie walka o odzyskanie Ojczyzny.

W uzasadnieniu wyroku padły jeszcze słowa mówiące o tym, że głównym dowodem w sprawie był zapis monitoringu. W tym miejscu warto przypomnieć inny wykład jaki miał miejsce w Poznaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Banda lewackich szumowin zakłóciła spotkanie ks. prof. Pawła Bortkiewicza i nie był to tylko atak słowny, ale dochodziło nawet do wskakiwania przez lewacką żulię na mównicę. Prelegent nie mógł tak jak Bauman kontynuować i dokończyć wykładu, który trzeba było przenieść w inne miejsce. Całe zdarzenie zarejestrował nie tylko monitoring, ale i telewizyjne kamery.

Oto III RP przedstawiana jako demokratyczne państwo prawa. Mamy tu książkowy i typowy dla systemów totalitarnych przykład wykorzystywania wymiaru sprawiedliwości, jako narzędzia represji przeciwko społeczeństwu. Do tych represji publicznie nawoływał sam Tusk i prezydent Wrocławia Dutkiewicz domagając się surowego ukarania sprawców. Myślę, że „niezawisły” sędzia Chodkowski stał wtedy przed telewizorem na baczność, wyprężony jak struna.

Baumana należy chronić, ponieważ System postanowił uczynić go autorytetem, a jego portret wisi w gabinecie ojca redaktora Michnika. Duchowny i profesor zaś na taką obronę nie zasługuje zwłaszcza, że tytuł jego wykładu brzmiał, „Gender – dewastacja człowieka i rodziny”.

W reżimach totalitarnych zawsze powoływana jest do życia pseudonauka, której zadaniem jest przekonywanie obywateli, że ideologia opiera się na niepodważalnych naukowych fundamentach. Dlatego nie dziwi, że zakłócenie anty systemowego wykładu nie spotkało się z podobnymi represjami jak w przypadku słusznego protestu młodych ludzi niegodzących się na wieszanie aureoli nad zdradzieckim łbem stalinowskiej kanalii.

Św. Jan Paweł II w przytoczonym powyżej cytacie mówił o wartościach, bez których demokracja przekształca się w totalitaryzm. Tymi wartościami są niezmienna i uniwersalna prawda oraz człowiek nierozerwalnie związany z osobowym Bogiem.

Jeżeli z bliska przyjrzymy się czerwono-różowej bandzie, która twierdzi, że przy okrągłym stole wspaniałomyślnie ufundowała nam wolne demokratyczne państwo prawa to z łatwością dojdziemy do wniosku, że na wolną i suwerenna Polskę nie było już w 1989 roku cienia szansy gdyż porozumieli się ze sobą komuniści oraz banda wytypowanych przez Kiszczaka cwaniaków z demokratycznymi hasłami na kłamliwych ustach. Dla nich jedna jedyna uniwersalna i niepodważalna prawda nie istnieje. Ich bogiem jest relatywizm moralny i przekonanie, że o wszystkim, także o prawdzie i wartościach może decydować odpowiednio sterowana i ogłupiana większość.

I jeszcze na koniec kilka pytań.

Dlaczego kibice są karani tylko za to, że krytykują premiera i jego rząd? Dlaczego za kratki trafiają młodzi ludzie, którzy odrzucają stręczony im stalinowski autorytet. Dlaczego policja przesłuchuje radnych Pieniężna wraz z burmistrzem w sprawie pomnika sowieckiego zbrodniarza, gen. Czerniachowskiego, na którym ktoś przy użyciu farby wyładował swoją złość?

Pytam, bo jakoś nie słyszałem żeby przesłuchiwano radnych Krakowa wraz z prezydentem po tym jak kilkukrotnie zbezczeszczono pomnik Danuty Siedzikówny, „Inki” i płk Kuklińskiego. Najmniejszej kary nie ponieśli tacy politycy jak Palikot i Sikorski, a przecież nawoływali do fizycznej likwidacji politycznej opozycji. Jeden przekonywał, że Jarosława Kaczyńskiego trzeba zastrzelić, a drugi zapowiadał dorżnięcie opozycyjnej watahy, co zresztą w dużej mierze ziściło się w Smoleńsku.

Tu odpowiedzią także będzie definicja totalitaryzmu, którego nieodzownym atrybutem jest psychologia nienawiści polegająca na kreowaniu wrogów ludu. Karłów reakcji i kułaków zastąpili dzisiaj duchowni, moherowi katole, wstrętne pisiory i „faszyści” z Ruchu Narodowego, mówiąc skrótowo językiem Bartoszewskiego, bydło.

Nam Polakom jako zbiorowości brakuje odwagi, choćby tylko w nazywaniu rzeczy po imieniu. Niech jaskółką nadchodzących zmian będą skierowane prosto w tuskowe ślepia słowa dzielnej licealistki z Gorzowa Wlkp., Marysi Sokołowskiej:

Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?

Tusk w reakcji na te słowa natychmiast uciekł. Jak sądzicie Drodzy Czytelnicy, co zrobiłby gdyby wykrzyczał mu te słowa cały naród, a nie jedna odważna siedemnastolatka?

Pozbyć się zdrajcy i tchórza nie jest wcale tak trudno. Wystarczy tylko wcześniej samemu wyzbyć się mentalności niewolnika. Wszystkich nas przecież nie pozamykają w więzieniach i nie zlikwidują angażując seryjnego samobójcę, zwłaszcza, że on pracuje tylko w weekendy, kiedy prokuratura grilluje i nie zarządza natychmiastowych sekcji zwłok.

Mirosław Kokoszkiewicz

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe 
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~L0T NIK
20-06-2014 / 09:36
w tym czasie mój kolega " będąc z rodziny układów nieźle narozrabiał. Wyrzucono go z uczelni Pilotów. Ale przyjechał tatuś szef Z00M0 i koleś wrócił na kierunek już nie lotny lecz nawigatorski zwany P0litycznym. Jest już emerytem . Piastował wysokie funkcje kontroli sP0łecznej. Jego żona dalej piastuje dyrektorskie funkcje w nadzorach państwowych.
~L0T NIK
20-06-2014 / 09:20
o dodali do komentarzy. Ale za 2 razem P0 15 minutach. Dlatego , że tutaj to ujawniłem. Ale Wy już znacie P0wiązania. ;-) gdyby się nie spóźnili nie ujawniłbym. Ale swoje osiągnęłam. Cel uświęca środki. Warto być dla siebie " czystym" P0 30 latach wyszły brudy. Tej taktyki P0la Walki nauczyli nie w Dęblinie m.in na psychologii dowodzenia P0lem walki.
~L0T NIK
20-06-2014 / 09:12
Komu nistyczne Dęblińskie bezkarne P0kłosie. .. Przyczyniło się do " Smoleńska 100410" jako były wojskowy pilot uważam, że wstawienie za tak prestiżowe stery ludzi niedouczonych, niekompetentnych,nie sprawdzonych P0d wieloma warunkami do tego z tzw. bezkarnych układów również zakrawa na słowo " zamach". Do 36 nikt bez pleców się nie dostał. Jak miałeś plecy byłeś bezkarny i olewczy w Dęblinie. To dotyczyło całej kadry nawigatorów, Pilotów, lekarzy, personelu z obsługi. tego nie przeczy tacie w niezalezna.pl/56554-tomasz-sakiewicz-czas-zmian-i-rozpad-ukladu-konc w komentarzach gdyż Ryszard Czarnecki jest związany z GP a jego teść to ów Hermaszewski. i jeszcze jedno pierwszą osobą, która obdarła mnie z mojej godności osobistej jak i pilota wojskowego był komendant szkoły, generał kosmonauta Mirosław Hermaszewski. P0słuył się moja osobą P0dczas pełnieni prze zemnie dyżuru w centrum wyszkolenia do swoich prywatnych P0trzeb.
~jerozolita
17-06-2014 / 07:35
Ludzie co Wy oP0wiadacie. W co się dajecie wciągać i manipulować. Urzędnicy robią prywatę z naszego majątku. Tworzą zawiłe prawe które interpretują jak dziwkę na autostradzie. Urzędnicy P0dzielili sobie tort na 2 części główne i kilka mniejszych. Układ Wrocławski neP0tyczny - rodzinny sąd , prokuratura, P0licja, ratusz jest totalnie bezkarny. W sądzie wygrywają fikcyjne firmy, które kradną , Mordują ludzi których przejmują mieszkania. Legalnie P0lityk morduje w autobusie. polska.newsweek.pl/tato-go-zmiksowal,91007,1,1.htmlA Wy jak bydło chodzicie do ich instytucji P0 czym płaczecie bo zło dzieje u siebie Was okradli. I tak się toczy to gówno od 1925y. www.youtube.com/watch?v=l6TMutAosRQ