Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-11-2011

TELEWIZJE JAK ZA CZASÓW PRL - POKAZAŁY GRUPKI BANDYTÓW ZAMIAST KILKUDZIES IĘCIOTYSIĘ CZNEGO MARSZU NIEPODLEGŁ OŚCI!

11 listopada 2011 przejdzie do historii jako przykład niespotykanej manipulacji medialnej, a także bardzo dziwnych działań władz i służb mundurowych. Telewizje TVP INFO i TVN 24 zamiast pokazywać kilkukilometrowy Marsz Niepodległości liczący zależnie od szacunków od 20 tysięcy  do nawet 50 tysięcy uczestników przez kilka godzin pokazywały puszczane wielokrotnie w kółko te same sceny na których kilkudziesięciu chuliganów walczy z policją. Po pewnym czasie takiego robienia widzom wody z mózgu znałem już te sceny niemal na pamięć. W tym samym czasie to co naprawdę ważne mogliśmy poznać jedynie z relacji telefonicznych, gdy redaktorzy dzwonili do organizatorów Marszu Niepodległości i pytali ich gdzie oni są - to było tak kuriozalne, że aż nie mieściło się w głowie. Bo kto uwierzy, że dziennikarze nie byli w stanie zlokalizować Marszu i dotrzeć w to miejsce z kamerą? To było jak żywcem wyjęte z okresu PRL, od czasów komuny różniło się tylko tymi surrealistycznymi połączeniami z organizatorami Marszu od których zdziwieni dziennikarze słyszeli, że ogromna ilość uczestników w spokoju i doskonałej atmosferze świętuje odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Dziwne jest też to nieustanne wspominanie w mediach o stratach rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych jakie wiązały się z wydarzeniami z 11 listopada w sytuacji, gdy pierwszy lepszy koncert to podobne koszty. W skali budżetu miasta czy policji to również niewielkie pieniądze - dla przykładu jest to kilkaset razy mniej niż kosztowała nas afera hazardowa zamieciona pod dywan przez rząd Tuska. Można nabrać podejrzenia, że bardzo duża frekwencja na Marszu Niepodległości zaskoczyła ekipę Tusk i wspierające je media i wyolbrzymianiem kwestii ich kosztów próbują obrzydzić Polakom wszelkie manifestacje.

O brutalnych oraz bezsensownych lub celowo prowokacyjnych działaniach policji nie będę  się rozwodził - wystarczy obejrzeć filmiki spod poniższych linków oraz poczytać najciekawsze relacje świadków. O tym, że Hanna Gronkiewicz-Waltz mogła zabronić blokady Marszu przez lewaków mówi nie tylko Zbigniew Ziobro, ale także na przykład były minister Ćwiąkalski.

O zachowaniu rządu Tuska również znajdą Państwo poniżej ciekawe informacje:

Interwencja naszej dzielnej policji, wymierzona przeciwko emerytom i niepełnosprawnym.
http://www.youtube.com/watch? v=KWXtkfoQ_i8

Premierze Tusk, nagrałem Panu jednego bandytę. To policjant. Pod kolejnymi linkami inni policjanci biją ludzi z flagami.
http://www.youtube.com/watch? v=iEJn3SvnQlY&feature=player_ embedded
http://www.youtube.com/watch? v=5lPAqfY2YhY&feature=share
http://www.youtube.com/watch? v=GtmT-QNL164&feature=player_ embedded

Bezsensowne lub prowokacyjne wejście policji w Marsz Niepodległości 11.11.11 Plac na Rozdrożu
http://www.youtube.com/watch? v=VjlArJIburo&feature=player_ embedded

Według dziennikarki TVN "Bóg, Honor, Ojczyzna" zwiastuje agresywne zachowania uczestników Marszu Niepodległości.
http://www.youtube.com/watch? feature=player_embedded&v= rFGxwUe6KD8

Fakty TVN czyli szczyt manipulacji - po wypowiedzi rzecznika policji, że atakowali policję zwykli chuligani (czyli nie narodowcy, patrioci, którzy przyjechali świętować) redaktor mówi: "w tych starciach policji z narodowcami rannych zostało kilku policjantów".
http://www.tvn24.pl/28377, 1723977,0,1,zamieszki-w- swieto-niepodleglosci,fakty_ wiadomosc.html

Oto jak Marsz Niepodległości wyglądał naprawdę:
http://www.youtube.com/watch? v=GxfhyiRz8Ys&feature=share
http://www.youtube.com/watch? v=yvyXWiE9llM&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch? v=A8RonYbIc_Q&feature=player_ embedded
http://vod.gazetapolska.pl/ 677-czesc-i-chwala-bohaterom- marsz-niepodleglosci
https://www.facebook.com/ photo.php?v=274202532618569

Najlepsze zdjęcia Marszu Niepodległości:
https://www.facebook.com/ photo.php?fbid= 289747321056553&set=a. 241567025874583.66705. 100000638633093&type=1
https://www.facebook.com/ photo.php?fbid= 277260458980017&set=a. 102054726500592.3232. 100000881964950&type=1&ref=nf

Konferencja prasowa organizatorów Marszu Niepodległości (o medialnych manipulacjach)
http://www.youtube.com/watch? v=1YcRHIiPjNM&feature=player_ embedded

Relacje uczestników Marszu Niepodległości. Byłem na Marszu Niepodległości... Było spokojnie, żadnych awantur, żadnego naruszania prawa, nikt nie był agresywny, nie było żadnych incydentów, żadnych bijatyk, żadnego rzucania kamieniami... Było to radosne i wesołe święto. Wróciłem do domu, włączyłem telewizor i się okazuje, że uczestniczyłem w jakichś rozróbach, bójkach, paleniu samochodów.
http://niepoprawni.pl/blog/54/ tv-tvp-tvn-polsat-lze
http://gps65.nowyekran.pl/ post/37200,bylem-na-marszu- niepodleglosci
http://www.niepoprawni.pl/ blog/208/szlam-w-marszu- niepodleglosci
http://www.niepoprawni.pl/ blog/2370/dlaczego-wyborcza- zrobila-zadyme-z-11-listopada
http://internaut.nowyekran.pl/ post/37201,tak-dzis-wygladali- faszysci-i-antyfaszysci
http://www.fronda.pl/ blogowisko/wpis/nazwa/policja_ uzyla_gazu_lzawiacego_wobec_ agresywnych....__________31601

Prowokacja się udała, ale nie do końca. Postulat blogera - zdelegalizować TVP Info z powodu kłamliwej relacji z Marszu Niepodległości.
http://niepoprawni.pl/blog/ 475/prowokacja-sie-udala-ale- nie-do-konca
http://niepoprawni.pl/blog/ 3988/skandaliczna-relacja- mediow-z-marszu- niepodleglosci-mam-propozycje- wystawa-fotograficzna-k
http://niepoprawni.pl/blog/ 2145/zdelegalizowac-tvp-info- z-powodu-klamliwej-relacji-z- marszu-niepodleglosci

Kolejna szokująca informacja - niemieccy lewacy zaatakowali grupę rekonstrukcyjną w polskich mundurach. "Pluł na mundur". Przez tę grupkę lewaków zmieniono trasę Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Bloger pyta - czy ja jeszcze żyję w niepodległym kraju?
http://wpolityce.pl/ wydarzenia/17931-kolejna- szokujaca-informacja- niemieccy-lewacy-zaatakowali- grupe-rekonstrukcyjna-w- polskich-mundurach-plul-na- mundur
http://elear.salon24.pl/ 363052,niemcy-pluli-na- polskich-zolnierzy-policja-w- strachu

Kto tu w co gra? Nagle warszawski ratusz oznajmia, że ma gotowe nowe, ostrzejsze przepisy o zgromadzeniach!
http://wpolityce.pl/ wydarzenia/17933-kto-tu-w-co- gra-nagle-warszawski-ratusz- oznajmia-ze-ma-gotowe-nowe- ostrzejsze-przepisy-o- zgromadzeniach

Profesor Jan Żaryn: Władze postanowiły doprowadzić do kilku prowokacji, a następnie w szybkim tempie przygotować nowe prawo, zabraniające ludziom manifestować swoje - krytyczne wobec władzy - poglądy i idee. Taki wniosek trzeba wyciągnąć biorąc pod uwagę różnicę między medialnym przekazem na temat Marszu, a jego faktycznym przebiegiem. Blogerzy również stawiają pytania o prowokację w związku z dziwnym zachowaniem policji.
http://wpolityce.pl/artykuly/ 17922-marsz-niepodleglosci-na- goraco-jestescie-ponoc- nielegalni
http://kruk.nowyekran.pl/post/ 37244,marsz-niepodleglosci- slowem-i-obiektywem-uczestnika
http://www.fronda.pl/news/ czytaj/tytul/wygralismy._choc_ smak_zwyciestwa_bywa_gorzki_

- Byłem świadkiem, jak jakiś zamaskowany od stóp do głów gówniarz wyrywał kamienie z bruku. Podeszli do niego kibice, nazywani przez media kibolami, i zapytali go: "co ty wyprawiasz?" - opowiada Zbigniew Romaszewski. - W wyniku interwencji "kiboli" kamienie te w ogóle nie zostały użyte, za to pokazał je TVN. Robiło to wrażenie prowokacji - mówi były senator. - Policja brutalnie spychała manifestantów, zamiast po prostu ogłosić, jakimi ulicami mamy pójść. To wszystko robiło trochę wrażenie ćwiczeń przed pacyfikowaniem manifestacji, do jakich niewątpliwie dojdzie w nadchodzących ciężkich dla rządu czasach - ocenia legenda opozycji z czasów PRL. Romaszewski był także świadkiem wydarzeń wokół podpalonego później wozu TVN. Jak mówi, został on świadomie opuszczony przez pilnujących go wcześniej policjantów. - To nie pierwsza tego typu prowokacja, podobną było zatrzymanie Piotra Staruchowicza na oczach tłumów uczestników obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego - stwierdza. Jego zdaniem relacje medialne z marszu były najbardziej zakłamanymi po 1989 r.
http://niezalezna.pl/18866- najbardziej-zaklamane-relacje- po-1989-r

Organizator Marszu Niepodległości broni samochodów TVN przed chuliganami.
http://www.youtube.com/watch? feature=player_embedded&v= MrwS3sJxUgk

Te słowa Tuska to słowa wielkiego wstydu. Ktoś, kto niesie biało-czerwony sztandar i chce czcić pamięć Piłsudskiego i Dmowskiego, i równocześnie kopie kogoś po głowie, nie jest patriotą, tylko bandytą - tako rzekł Tusk Donald. Oczywiście udaje, że nie wie, kto wczoraj bił policjantów, kto kopał młodych polskich harcerzy przygotowujących rekonstrukcję dni chwały...
http://andrzejleja.salon24.pl/ 363348,te-slowa-tuska-to- slowa-wielkiego-wstydu

Wstrząsająca relacja świadka: "Nagle wypadło pięciu zamaskowanych z pałami. Mówili po niemiecku. Zaczęli bić". Napastnicy natychmiast potem uciekli, pochowali się w kawiarni Nowy Świat należącej do lewackiej "Krytyki Politycznej".
http://wpolityce.pl/ wydarzenia/17916-ujawniamy- wstrzasajaca-relacja-swiadka- nagle-wypadlo-pieciu- zamaskowanych-z-palami-mowili- po-niemiecku-zaczeli-bic

Oto dowód kto zaprosił niemieckich bojówkarzy! "Państwo Tuska znowu okazało się mocne – jak zwykle w gębie".
http://wpolityce.pl/dzienniki/ dziennik-slawomira- sieradzkiego/17979-oto-dowod- kto-zaprosil-niemieckich- bojowkarzy-panstwo-tuska- znowu-okazalo-sie-mocne-jak- zwykle-w-gebie

Rafał Ziemkiewicz o swoim udziale w Marszu Niepodległości.
http://www.rp.pl/artykul/ 628874,750723.html

Na jakim marszu byłem - Łukasz Warzecha
http://lukaszwarzecha.salon24. pl/363434,na-jakim-marszu- bylem

Zbigniew Ziobro: Premier i rząd nie potrafili zagwarantować bezpieczeństwa Polakom, którzy chcieli w sposób godny, często z własnymi dziećmi uczcić Święto Niepodległości. Były minister sprawiedliwości zarzucił rządowi, że złagodził odpowiedzialność karną dla chuliganów i zaniechał rozwoju jego projektu sądów 24-godzinnych. Dziś nagle, te sądy okazują się być dobrym rozwiązaniem. - Rząd nie zdał egzaminu, szuka winy w złym prawie - mówił Ziobro. Rząd powinien się wziąć do pracy, a nie tylko
PR-owskich oświadczeń, że premier nakazał surowo karać. Od karania są sądy. Pan premier nic nie może sądom nakazać - mówił Ziobro.
http://fakty.interia.pl/ raport/zamieszki-w-warszawie/ news/ziobro-premier-i-rzad- nie-potrafili-zagwarantowac, 1720395,7780

Filip Stankiewicz

Tekst zamieściłem na kilku portalach m.in.:
http://niezalezna.pl/18874- marsz-niepodleglosci- telewizje-jak-za-prl
http://niepoprawni.pl/blog/ 289/telewizje-jak-za-prl- pokazaly-grupki-bandytow-nie- marsz-niepodleglosci
http://filipstankiewicz. salon24.pl/363600,telewizje- jak-za-prl-pokazaly-grupki- bandytow-a-nie-marsz
http://filipstankiewicz. nowyekran.pl/post/37359, telewizje-jak-za-prl-pokazaly- grupki-bandytow-a-nie-marsz

Serdecznie Pozdrawiam

Filip Stankiewicz

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ujadacz polityczny
14-11-2011 / 13:15
Panie Filip Stankiewicz toż się Pan kompromituje i ten portal? Przywołując legendę Z. Romaszewskiego córka była dyr TVP Polonia & Biełast - przypadek? Tak jak prezes banków Zachodnich WBK Mateusz Morawiecki syn słynnego Kornela. P.Romaszewski jest uwikłany w sprawę fałszerstw w magistracie Wrocławia jak i zabójstwa Aleksandra Salomona ujawniającego system kradzieży lokali przez Wrocławskich urzędników. P Raczkowski proszę filtrować kogo nam dają na tacy...
~PiStolet
13-11-2011 / 22:16
nick: email: treść komentarza: wpisz tekst z obrazka w celu dodania komentarza. ~PiStolet 12-11-2011 / 22:32 Kryzys uderzy, ludzie przejża na oczy, wyjdą na ulice i krew tuskowych pomiotuw sie poleje! Jak powiedział najlepszy poeta naszych czasuw Pan Rymkiewicz, prawdziwych Polakuw zostanie z 20% a reszta będzie zgładzona! Jak ja na to czekam! Tak stać z pistoletem pszed klenczącym szeregiem tuskowych sługusuw, słyszec ich skomlenia i walić w tył tych zakutch łbuw po kulce! A co wienkszych zdrajcuw mam kare - na łańcuchach dwa haki, po jednym w oczoduł i podciągać! A pod spodem ognisko. Amen tak mi dopomusz Bóg. ~PiStolet 12-11-2011 / 22:32 Kryzys uderzy, ludzie przejża na oczy, wyjdą na ulice i krew tuskowych pomiotuw sie poleje! Jak powiedział najlepszy poeta naszych czasuw Pan Rymkiewicz, prawdziwych Polakuw zostanie z 20% a reszta będzie zgładzona! Jak ja na to czekam! Tak stać z pistoletem pszed klenczącym szeregiem tuskowych sługusuw, słyszec ich skomlenia i walić w tył tych zakutch łbuw po kulce! A co wienkszych zdrajcuw mam kare - na łańcuchach dwa haki, po jednym w oczoduł i podciągać! A pod spodem ognisko. Amen tak mi dopomusz Bóg.
~układ
13-11-2011 / 22:09
jak na razie to naszych rękach są media. A luxus życia doczesnego należy się nam i naszym rodzinom. Wy macie prawo... pracować na POdatki dla nas i naszych strażników w mundurach.