Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 02-12-2015

Sowa i ich przyjaciele - o rakotwórczych kastach tkanki narodowej.  Janusz Mucha

Władza zmienia się nam co cztery lata, każdy zapowiada głębokie zmiany ustrojowe i gospodarcze. Niestety wiemy jak się to w praktyce kończy. Niczym. 
Większość, Ci którzy samodzielnie potrafią myśleć, czyli nie myśli za nich telewizja i prasa dostrzegają otaczające nas patologie. A reszta ?

Gdy nie potrafimy dostrzec co się dzieje na "prowincji" to jak mamy dostrzec złodziejstwo "na szczycie". Ta linia szlaku złodziei leżąca na styku prowincja – stolica zatarła się dawno temu. I jeżeli ktoś tego nie dostrzegł, ten nie dostrzeże że w ogóle ktoś coś kradnie.

Mieszkając na "prowincji" dostrzegłem rzecz którą inni nie dostrzegają, albo nie chcą dostrzec. W imię poprawności politycznej, towarzyskiej . Ta rzecz to przykład, wypalania się zdrowej tkanki narodowej na rzecz tkanki rakotwórczej. Czym wyżej tym bardziej zżartej i chorej.

Rak. Pojawia się w przemyślany sposób, cichy w pierwszych chwilach, badający odporność organizmu. Dopasowuje do siebie otoczenie. Rodzina, znajomi. Ulegli namowom i sugestią. Podporządkowani zarządzeniom. Często bezsensownym, pozbawionym logiki. Ale przynoszącym korzyści. Ta kasta rakotwórcza wyciska ile się da, jednocześnie jednostki traktując jako trybiki, które w każdej chwili można wymienić.

Leczenie. Pojawia się ‘’nowe’’ na horyzoncie . Rak zatrzymuje się. Ale kąsa nadal. Jest pewny siebie i pewny swej kasty. Która drepta wokół niego przerażona, że ochłapy ze stołu mogą się skończyć. Ochłapy które tak do końca nimi nie są gdyż były wstanie podnieść status społeczny.

Czekają przyczajeni. Nadchodzi zimny prysznic. Rak ustępuje. Dostaje przysłowiowego ‘’kopa’’. Przychodzi nowe. Ma być skutecznym lekiem.

Remisja. Lek przynosi euforię, satysfakcję, ulgę, uspokojenie. Rak znika. Ale nie znika kasta. Trochę oszołomiona, przyjmuję formę obrony. Zostają przecież nici powiązań, nikłe ale jednak są. Ochłapy znikły do podziału, ale zaczyna narastać furia kasty. Żąda nawrotu choroby . Lek ma utrudnione zadanie. Albo wybierze dalszą walkę albo ulegnie skowytowi kasty.

Bunt który narasta we mnie i mam nadzieję w nas wszystkich, albowiem w większości stykamy się z podobną historią, musi przynieść pozytywny skutek. Jeden trybik nic nie znaczy ale kilka już tak. Kilkadziesiąt czy kilkaset może utrudnić tej poprawności politycznej i towarzyskiej dostępu do ich ochłapów. Gdy ten dostęp zaniknie, tkanka rakotwórcza zniknie. Jednakże by do tego doszło musimy tego chcieć a nie tylko myśleć o tym. Rozmawiajmy, szukajmy do siebie podobnych, organizujmy się. Gdy rozwalimy kasty na prowincji ci którzy są na szczycie nie będą pewni tego że na tym szczycie pozostaną.

I mimo chwilowej euforii z powodu wygranej PiS nie zapominajmy że jest to partia patriotyczna na pokaz, taki chwyt wizerunkowy. W co niektórych głowach rodzą się wizję odtworzenia państwa Piłsudzkiego, gdzie narodowców wsadzi się do obozów koncentracyjnych a reszta będzie tańczyć pod muzyczkę wodza. Realna siła na dzisiejsze czasy to taka siła która zaproponuje nam zmiany a nie podchwytliwe hasła wyborcze i na tym koniec. Ale zmianami obejmujący cały ustrój Państwa polskiego.

Czyli :

Zero tolerancji dla akceptujących akceptujący obecny stan globalistycznej polityki UE, USA i innych liberalnych podmiotów kreujących dzisiejszą rzeczywistość.

Zastąpieniem obecnego systemu, władzą Narodu. Narodu który postawi przed sobą Przywódcę zdolnego do przeprowadzania potrzebnych reform ustanawiających Nowe Państwo.

Oparcie ustrój społeczno – gospodarczy Polski na odpowiednio zorganizowanych korporacjach katolickich, łączących w imię solidarności zawodowej i wspólnych interesów kapitał i pracę.

Wyeliminowaniem pasożytnictwa i korupcji w gospodarce i administracji państwowej, poprzez konfiskatę mienia winnego.

Wzniesienia obowiązku służby wojskowej do rangi najwyższej hierarchii w społeczeństwie a śmierć przyniesie chwałę rodzinie i obowiązek państwa do zabezpieczenia materialnego.

Odfałszowaniem historii i przywrócenie należytej pozycji bohaterom i męczennikom Narodu polskiego.

Ludzie którzy tymi postulatami będą się kierować przy zmianie ustroju w Polsce będą fundamentem zmian w Polsce i na prowincji i na szczytach obecnej władzy gdyż kosmetyczne zmiany nie wprowadzą niczego a pogłębią podziały pomiędzy zwykłymi ludźmi a zarządzającymi.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.   

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Air Jordan 4 Premium
23-03-2017 / 08:37
www.shopcollegeapparel.com College Jerseys www.airjordan4premium.com Air Jordan 4 Premium www.viewcollegeteams.com Authentic College Jerseys www.broncospopular.com Broncos Nike Jersey www.redskinsnewarrive.com Washington Redskins Jerseys www.giantsevery.com Nike New York Giants jerseys titanshotsearches.com Titans jerseys www.ravenssale.com Ravens Nike Jerseys www.patriotsfind.com New England Patriots Jerseys www.airjordan11.se Air Jordan 11 www.2017airjordanpascher.com Air Jordan Pas cher www.airjordan4cement.org Air Jordan 4 Cement www.airjordan4cement.net Air Jordan 4 Cement www.airjordan4premium.com Air Jordan 4 Premium