Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

SPÓŹNIONY ZEGAR niekompetentnego prof. Leszka Barcerowica i bezprecedensowe zadłużanie polskiego narodu.

Leszek Balcerowicz uruchomił w centrum Warszawy elektroniczny zegar długu Polski. Tyle tylko, że Balcerowicz się mocno spóźnia, bo taki zegar naliczający ten dług tyka już od dawna na wielu polskich portalach internetowych. Fakt bezprecedensowego zadłużania Polski przez rząd PO i Tuska został przedstawiony w tekście: Bankructwo Polski - ZEGAR DŁUGU POLSKIEGO - POPRZYJ PETYCJE ZAKAZUJĄCA ZADŁUŻANIE PAŃSTWA POLSKIEGO !!!
Należy zwrócić uwagę, że tylko podczas rządu PiSu nie było żadnych podwyżek (prądu, gazu, podatków itd.). Jak wynika ze statystyk publikowanych przez Money.pl i powtórzonym przez Metro (należący do grupy Gazety Wyborczej) z 29.09.2010, okazuję się iż za rządów PIS dług publiczny w stosunku do PKB zmalał o całe 3% z poziomu 48% w 2005 roku do 45% w roku 2007. Za rządów lewicy (2001-2005) oraz D.Tuska dług publiczny w relacji do PKB miał tendencję wzrostową w pierwszym przypadku z 39 do 48%, a w drugim z 45 do 54,8%.


Od blisko roku na stronie http://www.zegardlugu.pl/ dług publiczny Polski nalicza zegar, który uruchomił przedsiębiorca i publicysta Marek Łangalis. Ten sam zegar tyka już od początku tego roku również na stronie partii Wolność i Praworządność (http://www.partiawip.pl), a także na stronie http://www.dlug.koliber.org/ na której zamieszczona jest „Petycja do posłów Rzeczpospolitej Polskiej z prośbą o wpisanie do Konstytucji artykułu zakazującego zadłużania Państwa”.

Zegary Marka Łangalisa na stronie http://www.zegardlugu.pl/ obliczają ze szwajcarską precyzją nie tylko dług publiczny Polski, ale także m.in. ile rocznie wynoszą same odsetki od długów Państwa i ile rocznie samych tylko odsetek od tych długów przypada na każdego Polaka . Jest to dokładnie 931 zł!!!

Tyle płacą Polacy po 20. latach rządów m.in. takich specjalistów od gospodarki i wolnego rynku jak Leszek Balcerowicz, który powinien postawić sobie zegar długu nie gdzieś na mieście, a w swoim salonie, aby codziennie mu bił... po oczach do czego doprowadziły „reformy” jakie zafundował on i jemu podobni „eksperci” od gospodarki.

Ewidentnie zasługa Żyda L. Balcerowicza jest doprowadzenie setki tysięcy polskich firm i rodzin do bankructwa.

To, że podobnie jak Komorowski, czy Tusk - niekompetentny prof. L. Balcerowicz jest tylko marionetką w rękach praktycznie istniejącego już globalnego rządu dowodzi choćby jego wypowiedz na temat globalnego przekrętu bankierów - np. "światowy kryzys" - widać z jego wywiadu, to że nie został w ten interes wcześniej wprowadzony i wtajemniczony, a więc jest tylko "pionkiem - marionetką" globalnych przekrętów w stylu "ocieplenie klimatyczne" czy "pandemia grypy" - na czym kosztem pracujących "gojów" robione są faktycznie miliardowe oszustwa z udziałem "marionetkowych" najwyższych urzędników państwowych, zresztą nie tylko w Polsce.

To tylko problemy, a nie kryzys - oświadcza 22.września 2009r udający prof. Leszk Balcerowicz cyt:
- Nie mamy kryzysu wolnego rynku, nie mamy kryzysu kapitalizmu
- tak profesor Leszek Balcerowicz, autor polskich reform gospodarczych, ocenia napiętą sytuację na światowych rynkach finansowych.
- Mamy do czynienia z problemami niektórych wielkich instytucji, ale nie z załamaniem się systemu finansowego - mówi były minister finansów i były prezes NBP w wywiadzie dla Dziennika.
- Gospodarka amerykańska była jak zawodnik, który bierze doping. Na dłuższą metę tak się nie da
- twierdzi Leszek Balcerowicz. Jego zdaniem winne tej sytuacji nie są prywatne banki, ale instytucja publiczna, czyli Fed, amerykański bank centralny. Zbyt długo utrzymywał niskie stopy procentowe. Prowadząc politykę łatwego dostępu do pieniądza, naruszył amerykański rynek finansowy.
Czy polskim bankom coś grozi? Na szczęście nie. - Żadna z polskich instytucji nie okazała się tak wyrafinowana, żeby zainwestować w ryzykowne instrumenty w Stanach Zjednoczonych - ocenia Balcerowicz w rozmowie z Dziennikiem .

i kolejna wpadka:
Balcerowicz: to nie jest kryzys kapitalizmu
- Maciej Samcik 2008-12-09 cyt:
Ci, którzy chcą zwalczać skutki kryzysu nakładając na gospodarkę nowe regulacje i ograniczenia, nie mają racji - mówił na konferencji Eurobuild b. wicepremier i b. szef NBP Leszek Balcerowicz. Jego zdaniem pierwsze jaskółki poprawy w gospodarce zobaczymy w 2010 r. - haa, nawet nie jest w stanie zdać sobie sprawy jak się myli :-)
i dalej cyt:
Balcerowicz o kryzysie:
- Ale nie należy go porównywać z Wielkim Kryzysem lat 30. ubiegłego wieku - przekonywał. - W tamtym czasie gospodarka USA skurczyła się o 30 proc. Dziś mamy recesję, która według szacunków ekonomistów spowoduje spadek światowego PKB o najwyżej 1 proc.

Balcerowicz zaprotestował też przeciwko nazywaniu obecnej sytuacji kryzysem kapitalizmu. - Istotą tego ustroju jest własność prywatna. A jej nikt dziś przecież nie kwestionuje! Nie można więc mówić o żadnym kryzysie kapitalizmu. - przypominał.

Były minister finansów i były prezes NBP ostrzegł przed zwalczaniem kryzysu poprzez nakładanie na gospodarkę kolejnych regulacji. - Kryzys nie wybuchł dlatego, że gospodarka i świat finansów nie były wystarczająco regulowane. Ilość regulacji była wystarczająca, kłopot w tym, że nie były one egzekwowane - przekonywał.

Amerykański nadzór bankowy miał, zdaniem Balcerowicza, wszelkie narzędzia, by nie dopuścić do udzielania przez banki kredytów klientom nie mającym wystarczającej zdolności do ich spłaty. Dlaczego nic nie zrobił? - Politycy zwykle mają tendencję do myślenia w kategoriach doraźnych. Dlatego zaczęto pozwalać na kupowanie domów i mieszkań na kredyt osobom, których na to nie stać - mówił były szef NBP.

Podsumowując swoje nieprofesjonalne wypowiedzi L. Balcerowicz stwierdza: POLACY DO PRACY cyt:
- Zniesienie przywilejów emerytalnych to najważniejsza reforma moralna i ekonomiczna. Żyjmy z własnej pracy - mówi "Gazecie Wyborczej" prof. Leszek Balcerowicz.
- który już wielokrotnie położył gospodarkę polska i tak jakby kiedykolwiek faktycznie pracował a nie brał kasy za oszustwa na polskim narodzie...

Żenujące jest, jak tacy niekompetentni osobnicy jak Komorowski, Tusk, czy Balcerowicz i wszelkie "rządowe historyczne badziewie" panoszy się, udaje autorytety, a ludziom wciska się "medialny kit" za pomocą telewizji typu "Pejsat" czyt. Polsat, itp. czy podobnych niby polskich gazet...

Poniżej dokumentujemy zebrane kolejne fakty i rządowe przekręty:

Nasilająca się medialna kampania ma związek ze zbliżającymi się wyborami i z faktem, że gospodarczo doganiamy Grecję.
http://www.sekretyameryki.com/?p=4305
Z "zielonej wyspy" ostał się nam spustoszony powodziami "drugi Bangladesz".
Mamy gigantyczne zadłużenie, konieczne są cięcia budżetowe i "dociskanie pasa".

Choć tych, u których jest jeszcze coś do "dociskania" ta kuracja nie obejmie. A na pewno nie obejmie tych, którzy do katastrofy gospodarczej doprowadzili (dziwne jest, że w takiej sytuacji nikt z polityków nie zaproponuje zakończenia kosztownej dla nas pomocy w okupacji Afganistanu).

Aby odwrócić naszą uwagę od katastrofalnego stanu polskiej gospodarki epatuje się społeczeństwo katastrofą smoleńską i "wojną o krzyż". A winą za "kłopoty gospodarcze" (efemizm ukrywający faktyczny stan katastrofy gospodarczej) obciąża się np. Rosję nagłaśniając sprawę gazowej umowy polsko-rosyjskiej. Celowo zapomina się przy tym, że to Bruksela kazała nam likwidować stocznie i duże zakłady przemysłowe.
To Bruksela ingeruje w czysto polskie sprawy - to ona narzuca nadzorcom naszego baraku np. - czy i jak wysoki mamy mieć WAT na książki. To ona zmusza nas do dalszego zadłużania i cięć budżetowych - a więc proponuje nam "grecką" kurację, przy okazji strasząc nas sankcjami.
A agenturalne media nie ustają w zachwalaniu Unii - jaka ta Unia jest dobra! Ile to dopłat unijnych i na co płynie do nas z Brukseli!
Nie informują nas "nasze" załgane media o tym, że te "dopłaty" to po prostu część naszych własnych pieniędzy wpłacanych do unijnej kasy.
Groteskowość tej sytuacji polega na tym, że Unia oddaje nam część naszych własnych pieniędzy i jeszcze narzuca nam, na co, jak i kiedy możemy je wydać. Bo inaczej ich nie dostaniemy. Często za owe "dotacje" realizowane są inwestycje drugorzędne lub prestiżowe, ale nie wzmacniające naszej gospodarki. Bo ta, pod unijnym dyktatem, nadal jest niszczona, szabrowana i wyprzedawana obcym za psie pieniądze.

Sprawą tabu jest, że winę za ruinę Polski ponoszą:
- Marionetki polityczne POPiS/SLD/PSL - wszystkie będące agenturą zachodnich interesów. Wszystkie te polityczne agentury są prozachodnie, prounijne, proamerykańskie, proNATO-wskie. Uwypuklane różnice programowe i ideologiczne pomiędzy nimi mają zasłonić fakt, że wszystkie one grają w tej samej drużynie, u
żydowskiego aferzysty i filantropa Sorosa.
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467

- Faszystoidalna Unia będąca etapem w realizacji światowego państwa i światowego rządu - a więc NWO. Tzw. "prezydent" Unii jest agentem grupy Bilderberga. Wszyscy ważniejsi politycy unijni i politycy ważniejszych krajów unijnych nominowani są prze to tajemnicze gremium. W zamian za umożliwienie kariery realizują oni otrzymane wytyczne. Zgodnie z obietnicami Unia miała gwarantować nam postęp gospodarczy i świetlaną przyszłość. A tak naprawdę gonimy Grecję. Włochy, Hiszpania, Portugalia i parę innych krajów też są na tej drodze. Ciekawe, kto pierwszy osiągnie greckie dno? A najbogatsze w Unii Niemcy mają gigantyczne, rosnące zastraszająco szybko zadłużenie. Ponadto z dnia na dzień rośnie tam liczba osób pracujących za głodowe wypłaty z "pośredniaków".
I to jest oto ten obiecywany nam unijny raj i dobrobyt.

- Komleks jot czyli ideolodzy NWO. Są to najbogatsi światowi banksterzy z klanem Rothschildów na czele. Do spisku banksterów należą też klany Rockefellerów, Morganów, Warburgów. Obok nich mamy (często skoligaconych z banksterami) syjonistów, judeocentryków i talmudycznych sekciarzy, jak np. lubawiczerów.
http://grypa666.wordpress.com/category/lubawiczerowie/page/3/
http://piotrbein.wordpress.com/2010/09/04/prof-james-petras-kompleks-jot-w-ameryce/

Ich pasami transmisyjnymi na politykę światową są:
- Gupa Bilderberga.
- Komisja Trójstronna.
- CFR (Rada Stosunków Międzynarodowych założona przez Rockefellera w 1921 roku).
- Masoneria.
- ONZ, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, praktycznie wszystkie organizacje i instytucje ponadnarodowe zakładane z inicjatywy Zachodu i USA.

Pasem transmisyjnym na politykę USA są PNAC i FED.
http://pl.wikipedia.org/wiki/PNAC

Sama USA jest rządzona przez Żydów i usłużnych im szabas-gojów. Jest po prostu żydowskim kastetem do podboju świata gojów.
https://piotrbein.wordpress.com/2010/09/04/prof-james-petras-kompleks-jot-w-ameryce/
http://dariuszratajczak.blogspot.com/2009/01/amerykaska-pita-kolumna.html
http://judeopolonia.wordpress.com/2010/05/20/usa-pod-okupacja-zydowska-henryk-paj

Militarnym narzędziem USA (a więc Żydów) do podboju świata jest NATO, które stało się żydowskim światowym żandarmem.
Bezprawne bombardowania Serbii, czy napady i zbrodnicze okupacje Iraku i Afganistanu na podstawie wyssanych z palca powodów pokazują, że ideolodzy NWO są w trakcie realizacji ich szaleńczych planów.
A zachodnie, sprzedajne, żydowskie marionetki polityczne i agenturalne media udają, że Zachód i NATO bronią bezpieczeństwa, wolności i demokracji.

Narzędziami podboju świata są:
- Polityczne instytucje ponadnarodowe (ONZ, UE itp.), instytucje "prawa międzynarodowego".
- Podległa ideologom NWO kasta polityków, sejmy, sądownictwo, policja i tajne służby państw będących politycznymi i militarnymi sojusznikami USA.
- Kontrola finansów światowych i giełd, prawo emisji pieniądza i bandyckie prawo banksterów do tworzenie pieniędzy z powietrza (ponad 90% pieniędzy na świecie stworzyli banksterzy z niczego).
http://marucha.wordpress.com/2010/08/28/wywiad-z-bylym-szwajcarskim-bankierem/

- Przemysł i gospodarka koncentrowane powoli w rękach żydowskich potentatów.

- Kontrolowane przez Żydów media. Służą one ogłupianiu, urabianiu opinii publicznej, kreowaniu polityków posłusznych a niszczeniu tych niepokornych i nieagenturalnych. Kreują fałszywą "rzeczywistość". Notorycznie odwracają uwagę od spraw istotnych.
http://davidicke.pl/forum/wiatowe-media-pod-czyj-kontrol-t3576.html

- Kontrolowane przez Żydów lub ich agentów przeróżne organizacje (z postępem, tolerancją i prawami ludzkimi na sztandarach). Związki wyznaniowe, "postępowe" i "otwarte" kościoły. Organizacje ekologiczne, pacyfistyczne, związki twórcze.

- Politycznie poprawne, narzucone przez żydostwo formy "oświaty i wykształcenia".

Metody podboju świata.

1. Niszczenie państw narodowych.
- Odgórnie poprzez tworzenie "wspólnot ponadnarodowych" (np. Unia Europejska)
- Oddolnie - rozbijanie więzi narodowych poprzez wymuszoną migrację (i zasiedlanie Europy i USA muzułmanami i rasami kolorowymi).
- a wszystko to przy akompaniamencie propagandy antynarodowej i antyreligijnej.

2. Propagandowe wywoływanie poczucia zagrożenia poprzez
- zamachy terrorystyczne wykonywane przez własne służby, a zwalane na fundamentalistów związanych z wymyśloną przez propagandę CIA, Al-Kaidą lub inne muzułmańskie fikcyjne grupy.
- Inscenizowane inne "udaremnione" zamachy.
- Nagłaśnianie kolejnych rzekomo planowanych przez muzułmanów zamachów.

Celem tej kampanii jest stopniowe ograniczanie praw obywatelskich i oddanie pełnej kontroli nad społeczeństwem w ręce policji i służb.

- wymyślanie fikcyjnych pandemii (świńska grypa) i innych fikcyjnych zagrożeń (np. spowodowany rzekomo ludzką działalnością nadmierny efekt cieplarniany).

- celowe wywoływanie kryzysów finansowych i gospodarczych.

- celowe podsycanie wojen regionalnych i domowych, oraz konfliktów plemiennych i religijnych.

- celowe wywoływanie głodu, klęsk żywiołowych, katastrof ekologicznych.

Wszystkie te zagrożenia, prawdziwe czy fikcyjne, mają za zadanie przekonanie społeczności świata, że tylko globalny światowy rząd poradzić sobie może z globalnymi problemami i zagrożeniami.

Najbardziej zbrodnicze zamiary kompleksu jot, związane z talmudycznym przekonaniem, że nie-Żydzi to nie-ludzie, dotyczą tzw. depopulacji.
Warstwą rządzącą i uprzywilejowaną będą Żydzi. Aby na długi czas starczyło dla nich bogactw naturalnych planują oni zmniejszenie populacji gojów do ok. miliarda ludzi (w różnych planach padają liczby od 700 milionów do maksymalnie 1,5 miliarda sztuk ludzkiego bydła roboczego).

Metodami depopulacyjnymi obok wojen i głodu mają być głównie:
- Codex Alimentarius i jego główny trzon - GMO.
- Opryski chemiczne - czyli tzw. chemtreils.
- "Leczenie" zabójczą chemią.
- Szkodliwe, w przyszłości planowane jako przymusowe, szczepienia.
- Planowane szczepionki lobotomiczne
http://www.sekretyameryki.com/?p=3957
http://davidicke.pl/forum/alex-jones-szczepionki-ktore-uczyni-ci-pos-usznym-t3503.html

Wszystkie te metody razem mają doprowadzić do znacznego zwiększenia śmiertelności, drastycznego skrócenia życia i utraty płodności u miliardów nie-ludzi. Jedynie rasa panów i wybrani szabas-goje będą mieli dostęp do naturalnej żywności i naturalnej medycyny.

Proces i metody podboju świata opisują Protokoły Mędrców Syjonu:
http://poliszynel.wordpress.com/protokoly-medrcow-syjonu/

Ostatnie przeszkody na drodze do światowego państwa to:

- Upór milionów ludzi trwających przy niemodnym patriotyzmie i religiach.

- Coraz liczniejsza rzesza ludzi zdająca sobie sprawę (dzięki internetowi) z faktycznej sytuacji panującej na świecie.

- Rosja, a po niej Chiny, które trzeba albo zniszczyć, albo podporządkować woli żydostwa. Większy problem jest z Rosją ze względu na jej potencjał atomowy i odradzającą się Cerkiew.

I jeszcze kila cytatów:

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.

David Rockefeller

-----

Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.

James Paul Warburg

-----

Jesteśmy wdzięczni wydawcom “Washington Post”, “New York Times”, “Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie
uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością
zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy…

David Rockefeller

-----

Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem
najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.

Zbigniew Brzeziński

-----

W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii - nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego - jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo - wznosić toast za niezależną prasę?
Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis.
Jesteśmy mationetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi.
Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.


John Swinton, były szef personalny New York Times, ok. 1880 r.

-----

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

Marshall McLuhan, medialny guru...
poliszynel

Cytaty z ulotki przedwyborczej:

4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.

Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.

Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.

Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.

Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.

Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze "zydokomuny" terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości "pracowników" i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.

W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.

Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.

W 1989 przeprowadzono "holocaust" na narodzie polskim postanowieniem tajnego rządu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj "prywatyzacja" i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.

Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.

Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to - tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.

Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.

Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w "zydokomunie", a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).

Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.

Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.

Ksiądz prałat Henryk Jankowska postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.

Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizje i radio i urabiają opinie wyborców propagand’. Powodują oni podwójnym standardem prawdy i dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Naród czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.

Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie SA zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.

2 tysiące agentów Osadu spenetrowało gospodarkę i politykę.

Plany Żydów:

- wyniszczyć kraj finansowo;

- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;

- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";

- "oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;

- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;

- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach
.

Petycja do posłów Rzeczpospolitej Polskiej z prośbą o wpisanie do Konstytucji artykułu zakazującego zadłużania Państwa.Alternatywny zegar długu

Najnowsze artykuły:


Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.