Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-10-2013

Ruch w kondominium zwanym III RP-PRLbis. Marek Chrapan

Zawierucha na scenie politycznej Kondominium Niemiecko-Rosyjskiego jeszcze pod nazwą "Polska"  nadal trwa w najlepsze za sprawą GTW (grupa trzymająca władzę)./  Wszystkie jołopowatości poczynając o JNiTAJ udającej "prezydenta" i JPNiAJ udającej "premiera" po "brylowaniu" z właściwym sobie bezmózgowiem i pustosłowiem jakoś się uspokoiły wysyłając na "pierwszą linię" podopiecznych z podobnym limitem 1 bita pod "kopułą" i to prawdopodobnie zaszczepionego z zdewastowanego swego czasu laptopa Z. Ziobry. 
A ci wierząc w siłę intelektu tego jednego zaszczepionego bita huzia na światowej sławy naukowców pracujących dla największych potęg powietrznych świata, ale kiedy trzeba stanąć "oko w oko" to przeistoczyli się w malutkie raczki i to jakby w ukropie poczerwienione , chociaż sądząc po wypowiedziach w takim kolorze są od zawsze i dobrze się w nim czują. 

No cóż, jaki pan taki kram.  A ten "pan" - Jego Prawie Najwyższa i Agenturalna Jołopowatość" (w STASI pseudo "Oscar") - ma zupełnie inny problem  - GTW postanowiło go "odstrzelić" z funkcji. 
Dla gawiedzi typu "ciemny lud wszystko kupi" zaprezentowano przy pomocy mendiów i wasalskich sondażowni igrzyska w postaci "zmiany preferencji wyborczych" ciemnego luda. I lud spragniony normalności łyka wciskaną ciemnotę jak kania deszcz podczas suszy. A tu chodzi tylko i wyłącznie o "przeistoczenie"  całkowicie skompromitowanej żydokomuszej POlszewii w "nowy" byt polityczny z częścią najmniej skompromitowanych POlszewików. 
Dalszy ciąg "transformacji" żydokomuny  UD/KLD =UW= PO = a teraz "partia" Gowina będzie spadkobierczynią poprzednich zbrodniczo-bandyckich klik ale już jako "lepsza"  bo nie ma już czego niszczyć. Resztki ostałej gospodarki narodowej zniszczy  POlszewia przez dwa lata sprezentowane przez "dobrego policjanta" tego samego bandyckiego układu - PiS. 

Prawdopodobnie w tę "kampanię" wciągnięto też Solidarność - pokojowe marsze, petycje nawoływające do samorozwiązania się sejmu miałyby spowodować przedterminowe wybory ? - Obalenie bandyckiego "rządu" ? - Ciemnota wciskana przez Zarząd Główny Solidarnosci czy też oni sami są tylko manipulowanymi pacynkami.  BANDYTYZM OKUPUJĄCY KRAJ NIGDY NIE USTĄPI BEZ  WALKI !!! PAMIĘTAMY STAN WOJENNY !  
USTĄPIĄ TYLKO WÓWCZAS KIEDY WYWLECZEMY ICH ZA KARKI Z ZA BIUREK NA TACZKI I ZAWLECZEMY ZA KRATY !!!
  

Z manifestacji i petycji to oni się śmieją. Co prawda JPNiAJ nie  do śmiechu, widać to po worach pod oczami jak cycki u murzynek Cejrowskiego. Choć jego "pobratymka" wygrała w Dojczlandzie ale to już nie ten czas kiedy Donalda - "Oscara" miała za co poklepywać po plecach - za zniszczenie przemysłu stoczniowego, wyprzedaż Niemcom innych gałęzi gospodarki (przemysł wapienniczy, cukrowniczy, część energetyki itp) Teraz już nie ma w Polsce przemysłu konkurencyjnego dla Niemiec, jesteśmy całkowicie uzależnieni, a więc i "murzyn który zrobił swoje jest niepotrzebnym balastem". Donasld - "Oscar" bez opieki pryncypałki z Niemiec zaczyna w Polsce czuć  się nieswojo (bo przecież "Polskość to nienormalność" i może rozliczyć z zbrodniczych działań). Podobny "cykor" ogarnął więcej antynarodowej agentury - "flacha marychowa" do spółki z "Bolkiem" bez wazeliny włażąc do czterech liter Merkel wnieśli "projekt" bezwarunkowego "anszlusu" Polski do Niemiec licząc że Merkel zaopiekuje  się nimi po "ewentualnej zmianie władzy w Polsce". Domyślam się jak rechocą z paniki wsród byłych podopiecznych GTW ich protektorzy. I dobrze, wszelaka "swołocz" agenturalna nie moze mieć spokoju ani w dzień ani w nocy !!! 

BÓJCIE SIĘ !

NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY KIEDY WYŁONI SIĘ RUCH NARODOWY Z KAŁACHEM W DŁONI BY ZAGONIĆ WAS ZA KRATY I DRUTY DO ODPRACOWANIA CHOCIAŻ UŁAMEK PROMILA ZNISZCZONEJ GOSPODARKI !!!

Ujawniające się potworki i POTWORY Marek Chrapan
Spotkania z P.Osłami w Pasłęku - Marek Chrapan
Relacja z pikiety "Bolka" w Gdańsku w 20 rocznicę SBeckiego "puczu" w którym obalili legalny Rząd Jan Olszewskiego. Marek Chrapan
Polski Domiar Niesprawiedliwości - niespodziewane zakończenie toczącego się od przeszło 6 lat procesu Prezesa USOPAŁu Jana Kobylańskiego. Marek Chrapan
Nielegalny cyrk na Wiejskiej ! Marek Chrapan  
PRZEKUPKI UDAJĄCE "PARLAMENTARZYSTÓW" ZAMIAST NA BAZARZE "PYTLUJĄ" W z SBeczonych  i SBckich MEDIACH Marek Chrapan 
AGENTURALNA LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO I EKSTERMINACJA NARODU ! Marek Chrapan 
Kolejna wpadka niekompetentnych rządzących państwem historyków - "Kotylioniarskie" małpowanie Marek Chrapan  
OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ. Marek Chrapan  
PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan
Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan 
OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan
Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan 
Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan
BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan
Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan
Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańcówMarek Chrapan
POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~stophasbara
23-10-2013 / 14:05
UE może utrudnić poszukiwania gazu łupkowego. Szczelinowania hydrauliczne w poszukiwaniu gazu i ropy wykonywano już w Europie w latach 50. i nie stwierdzono ich złego wpływu na środowisko. Instytucje UE chcą jednak wprowadzić obostrzenia dla tej technologii, które mogą utrudnić poszukiwania gazu łupkowego. - Technologia szczelinowania hydraulicznego nie została wymyślona wraz z odkryciem gazu łupkowego. Po raz pierwszy użyto jej W USA po koniec lat 40. W Europie płyn hydrauliczny, na który składają się woda, piasek i różne substancje chemiczne wykorzystywano do szczelinowań w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, czy Polsce już wiele lat temu - nie w poszukiwaniu gazu łupkowego, ale konwencjonalnego. Od 60 lat ta technologia nieco ewoluowała, zwiększała się też skala jej stosowania. Niemniej jednak, od tego czasu nie stwierdzono jej negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego tak trudno zrozumieć, dlaczego UE planuje wprowadzić dodatkowe obostrzenia środowiskowe dla szczelinowań, co może utrudnić poszukiwania gazu łupkowego w Polsce - mówi Paweł Poprawa z Instytutu Studiów Energetycznych. Służba geologiczna Dolnej Saksonii informuje jednak, że od 50 lat nie stwierdzono w Niemczech problemów środowiskowych związanych z prowadzeniem szczelinowań hydraulicznych. Takich problemów nie stwierdzono również w Polsce. Jak mówi dyrektor Państwowego Instytutu Geologicznego Jerzy Nawrocki, w Polsce pokłady łupkowe znajdują się na bardzo dużej głębokości - 3-4 tys. metrów - i w takich warunkach nie ma zagrożenia, by jakiekolwiek substancje chemiczne znajdujące się w płynie hydraulicznym dostały się do wody pitnej. Większość europosłów podczas październikowego głosowania w Strasburgu opowiedziała się za dodatkowymi obostrzeniami przy poszukiwaniach gazu łupkowego. Ps. A o tym, że Niemcy podpisały w NASZYM IMIENIU umowę na dostawy gazu i ropy przez Rosję do Unii Europejskiej!!!! dziwna cisza, tak w merdiach, prasie jak i ze strony rządowej jak i opozycji, dlaczego? pytam, czyżby nie wygodny temat dla wszystkich? Kolejny raz POLSCE został wbity nóż w plecy!!!! Niemcy podpisały w NASZYM IMIENIU / w imieniu Polski i wbrew naszym NARODOWYM INTERESOM/ gwarancje na dostawy ropy i gazu!!!! ec.europa.eu/energy/international/russia/doc/2013_03_eu_russia_roadm www.deutsch-tuerkische-nachrichten.de/2013/10/491995/eu-moechte-bis- Czy jest ktokolwiek w Polsce i to potrafi zrozumieć???
~Antycenzura
08-10-2013 / 19:26
Najnowsza lista żydów i pedofilów znajduje się pod poniższym adresem (ściągnij, rozpakuj, klikaj "index" Ściągnij zanim "gestapo" usunie ją z sieci! Uświadom siebie i swoją rodzinę, podziel się wiedzą ze znajomymi. 4 adresy internetowe: www.4shared.com/get/qYDjQ8Np/Polonicanet_20130927a.html u18832411.vip-file.com/download/98906.90d8d2732700d70eddcf205197f3/P rapidgator.net/file/ee74a8d27d410af492cfc9f584f14968/Polonica.net_20 bitshare.com/files/xnih7ig0/Polonica.net-2013.09.27.zip.html
~tomekstal
06-10-2013 / 15:04
nie tylko u nas zajety praca i oglupiony telewizja,tak jest w calym swiecie,bogaci szatanisci wiedza o tym ze ludy wystraszone i raczej nie beda robic rewolucji i palenia politykow.
~Informacja
04-10-2013 / 13:45
Najnowsza lista żydów i pedofilów znajduje się pod poniższym adresem (ściągnij rozpakuj klikaj "index" albo "lista pedofilów")rapidgator.net/file/5c45e9f8c3b89923f21e8b42f7bbe170/Polonica.net_20
~marek777
04-10-2013 / 07:14
*** RODACY !! Kościelna PEDOFILIA i "gwiazdy & celebryci" ze swoim gnojem zaczynają "ZASŁANIAĆ" problemy SZAREJ codzienności POLAKA ... tymczasem jak w cyrku za sprawą takich kuglarskich sztuczek ... rozgrywa się kolejna runda ... "BEŁKOT" mający na celu maskowanie ... OBIETNIC wyborczych z poprzedniej rundy ... "malarz - alpinista z kominów elektrociepłowni" rozgrywa w ciągłości "partię Szachów", gdzie jednym z pktów .... jest "zabetonowanie SZCZECINA" by Gdańsk BRYLOWAŁ na "wierzchu" ponad wszystko (reżyser D. TUSK-a właściciel prywatnego folwarku -cit. " ... NIE oddam Polski bez walki ..." ) wykonawcą dywersji jest KOMANDOS ps. "DYZMA" żołnierz Platformy Obywatelskiej rodem z Darłowa ... wspólnik agenta GUTKOWSKIEGO ... specjalny wysłannik TUSK-a ... i INNI (nawet CI co mają udział w ZAMORDOWANIU gen. Papały ...) na trenie natomiast Koszalina ... na tle "wielkiej polityki areny " Rzeczpospolitej ... krystalizuje się natomiast personalny układ KRYMINALNEJ struktury koszalińskiej OŚMIORNICY - lokalnej - powiatowego ZADUPIA ... w układzie : KORUPCJA, SZWINDLE i AWANTURNICTWO urzędnicze ... PREZYDENT Miasta, Starosta Koszaliński, Prezesi Sądów, Szefowie Prokuratur, komendant Policji oraz inni funkcjonariusze publiczni ... NIE pomijając Przezesów Spóldzielni Mieszkaniowych >> cały pseudo "BAŁAGAN" ma być maskowany przykrywką państwowej i samorządowej *** anarchii podpartej NAZIZMEM .... tera polska ... wolna .... niepodległa i demokratyczna ... RODACY !!! NIE dajmy sie zwieźć przedwyborczym BEŁKOTEM ... LARWY muszą "ODEJŚC" od KORYTA ... wkładamy gumaki, za widły ... i do .... roboty ... teraz albo nigdy .... wybierzemy obornik po PRO "Solidarnościowej" Rewolucji 1989 roku ... PEDOFILIA pedofilią ... ale fata morganę TRZEBA zlikwidować ... Jeszcze Polska NIE zginęła ..