Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-06-2012

Relacja z pikiety "Bolka" w Gdańsku w 20  rocznicę SBeckiego "puczu" w którym obalili legalny Rząd Jan Olszewskiego. Marek Chrapan

Na wykonawców tego zbrodniczego przewrotu SBcja wyznaczyła swoich współpracowników z czasów komuszych (ze współpracy nigdy się nie wychodzi) m.inn. "Bolka" - L. Wałęsę ówcześnie obsadzonego przez SBcję na stołku Prezydenta, D. Tuska - dzisiaj okupującego też dzięki SBcji stołek Premiera, a w czasach komuny pracownika SBckiej Spółdzielni "Świetlik" w Gdańsku (czy historycy IPN nie są w stanie znaleźć teczki D. Tuska? - jestem pewien że była nawet jeżeli był za słaby nawet na kapusia. W dokumentach dotychczas zastrzeżonych ? - W STASI ? - Warto poszukać!). Organizatorzy pikiety pod domem "Bolka" - Liga Obrony Suwerenności i Klub "Gazety Polskiej" w Gdańsku wyznaczyli spotkanie na godzinę 15,00. Stawiając  się jako jeden z pierwszych omal nie wpadłem na ukradkiem wyglądającego z bramy "Bolka" ochroniarza który prawdopodobnie chciał zorientować się w przygotowaniach pikiety. Z każdą minutą przybywało ludzi, pojawili się też policjanci w mundurach i paru po cywilnemu mieszających się z nami. Przybyli też reporterzy polujący na zawieszoną u mnie na piersiach i plecach podobiznę "Bolka" w mundurze ZOMOwca i podpisem "Benden pałować" - jego zapowiedź o konieczności pałowania ludzi pracy domagających się swoich minimalnie - podstawowych praw.

 Od jakiegoś czasu jak zwykle w takich sytuacjach o wypowiedź poprosili mnie stacje SBckie, najpierw "Polsat" a następnie TVN - prawdopodobnie na zlecenie SBcji dla "udokumentowania" "wywrotowej" działalności z czym nigdy nie kryłem się i tym razem moja wypowiedź była podobna, podsumowująca nawet twórców tych stacji jako współpracowników komuszych specsłużb. Dla TV-Trwam udało się wypowiedzieć tylko parę słów ponieważ megafon organizatorów zagłuszał wypowiedzi i nie słyszałem pytań, ale ponieważ z tą stacją mamy bardzo podobne zdanie jeżeli nie identyczne, sami redaktorzy powiedzą to co ja wypowiedziałbym.

Przemawiający Michał Stróżyk - jeden z organizatorów pikiety przygotował też parę prezentów dla "Bolka" - do wpinania w klapę marynarki zamiast Matki Boskiej, obrazek Judasza jako swojego wzorcowego poprzednika, mieszek judaszowskich "srebrników" za które się zaprzedał, liczydło żeby dokonał rozrachunku pod koniec swojego podłego kapusiowskiego życia.

Doszły też dziewczyny z maskami "Bolka" i balonikami  z "Bolkiem" które należało "nadymać" tak jak się nadyma sam "Bolek" i następnie nie zawiązany "furgoczący" balonik puścić za bramę na posiadłość "Bolka" nieobecnego w tym czasie w domu mimo wystosowanego do niego zaproszenia do spałowania nas. Zabrało mu chyba odwagi. ALE DLA NAS NIE ZABRAKNIE ODWAGI WYEGZEKWOWAĆ KARĘ 100 BATOGÓW - karę niewspólmiernie nikłą za zbrodniczą działalność, jednak nie ma czego wymagać i tym bardziej karać za brak "szarych" w pustostanie. Sznury mam na pozostałych zbrodniarzy - uczestników "Nocnej zmiany".

Pikieta przebiegała w atmosferze psotliwej zabawy, bez zgrzytów, Policja przyglądała się z odległości kilkudziesięciu metrów, ochrona "Bolka" również z odległości kilkunastu metrów przyglądała się przez szpary w płocie solidnie odgradzającym "Bolka" od społeczeństwa.  Już to ogrodzenie świadczy nie tylko o jego alienacji ze społeczeństwa ale też o jego strachu przed Narodem. I MA SIĘ BAĆ !!!  SBcka szumowina !  

Marek Chrapan

Więcej:

Polski Domiar Niesprawiedliwości - niespodziewane zakończenie toczącego się od przeszło 6 lat procesu Prezesa USOPAŁu Jana Kobylańskiego. Marek Chrapan
Nielegalny cyrk na Wiejskiej ! Marek Chrapan  
PRZEKUPKI UDAJĄCE "PARLAMENTARZYSTÓW" ZAMIAST NA BAZARZE "PYTLUJĄ" W z SBeczonych  i SBckich MEDIACH Marek Chrapan 
AGENTURALNA LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO I EKSTERMINACJA NARODU ! Marek Chrapan 
Kolejna wpadka niekompetentnych rządzących państwem historyków - "Kotylioniarskie" małpowanie Marek Chrapan  
OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ. Marek Chrapan  
PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan
Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan 
OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan
Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan 
Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan
BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan
Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan
Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańcówMarek Chrapan
POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY - Marek Chrapan

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~waldi
17-06-2012 / 21:45
ZOMO pałowało, ale Policja Granatowa II RP odstrzeliła by ci ten głupi łeb.