Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-11-2010

Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan  

AntyPolskie bandyctwo zrzeszone w Polszewii popieranej przez postkomuszą kliczkę PSL okupujące Kraj przygotowuje następne bandycko-łajdacką grabież na niespotykaną w dziejach Polski skalę - wyprzedaż obcym za bezcen Lasów Państwowych. 
Dzisiaj Lasy Państwowe jako organizacja państwowa bez osobowości prawnej jest na własnym utrzymaniu, samofinansująca się, bez łaski  "rządów" i budżetu państwa.. Dlatego w Polsce lasy są dostępne dla wszystkich, dobrze zarządzane i gospodarne, są wzorem dla wszystkich państw UE i nie tylko.. Z przychodów Lasów finansowane są badania naukowe, edukacja, rekultywacja terenów po wyrębach i zupełnie nowe nasadzenia - dlatego powierzchnia lasów w ciągu ostatnich 20 lat zwiększyła się - i wiele innych przedsięwzięć m.inn. związanych z ochroną przyrody itd...
I właśnie gospodarność - wypracowanie ok. 2 mld przychodu w b.r. - stała się nieszczęściem Lasów Państwowych, bowiem ten przychód "wpadł w oko" bandyctwu udającemu "rząd" -  grabiącemu, łupiącemu, niszczącemu wszystko czego się "dotknie" i przed Wszystkimi Świętymi,29.10. ,  po cichu podporządkowali Lasy Państwowe w sferę  "finansów publicznych" - czyli przejął przychód wypracowany przez Lasy Państwowe i teraz będzie "wydzielał"  Lasom kwoty na poszczególne potrzeby wg swego - bandycko-złodziejskiego -  uznania, a więc nie będzie finansów na dużą część  dotychczasowej działalności Lasów, a nawet na utrzymanie chociażby dotychczasowego stanu.

Lasy zaczną się zadłużać podobnie jak szpitale, w obcych bankach, odsetki od kredytów dzisiaj nie występujące w Lasach będą  szły za granice i bandycki "rząd" znajdzie wyjście z zadłużaniem się Lasów - wyprzedaż, a ponieważ zadłużenie Lasów będzie w bankach już obcych więc i to oni przejmą Lasy nie martwiąc się o ich utrzymanie lecz tylko o zysk z wycinki drzew. Przy okazji Polakom zabroni się wstępu do prywatnego przecież lasu ustawionymi tabliczkami "PRIVATE", a  jest to ok. 1/4 terenu kraju. 


PiS składa wniosek o referendum w sprawie "Obrony Lasów Państwowych" przed zagarnięciem ich do sfery finansów publicznych, a więc przed bandycką grabieżą.
STWÓRZMY OBYWATELSKI KOMITET POPARCIA REFERENDUM. NIE DOPUŚĆMY DO TEGO, BANDYCKIEGO PRZEKRĘTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ ANTYNARODOWĄ MAFIĘ POLSZEWII Z PSLem.  ZBIERAJMY  WSZYSCY PODPISY POD NAZWĄ "OBYWATELSKI KOMITET OBRONY LASÓW"   z rubrykami "imię - nazwisko - adres - pesel - podpis". 
Zebrane podpisy prześlemy pod adres inicjatorów referendum - PiS - lub Dyrekcji Lasów Państwowych. 
Adres podam za kilka dni po skontaktowaniu się z w/w instytucjami.

Marek Chrapan

"RZĄDZĄ" POLSKĄ - AGENTURA ? - JOŁOPY ? - A MOŻE JEDNO DRUGIM W POŁĄCZENIU !

Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!


Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańców

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Anamika
20-12-2014 / 17:51
Yo! Dude ur awesome. I stteard with flash in november and feel very comfortable with as3. A little bit proud, but when I see your post about really cutting-edge-flash I feel so behind it all. I haven't even had time to check out Papervision. Fuck!Keep it up! U rock, rock!And if im in Italy sometime I hope u show me some massive AS-skills live.Peace.
~ciociababcia
19-11-2010 / 14:22
Gdyby ktoś chciał, a nie wątpię, że wszyscy kochają lasy to pod tymi linkami są inicjatywy niepoprawni.pl/content/bronmy-polskich-lasow-panstwowych-referendum --- niepoprawni.pl/content/chronmy-lasy-one-ochronia-nas-wazna-petycja-m