Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-12-2010

Podsumowanie 2010r - Przekręty i wałki PO - To są dane do przyszłych spraw sądowych i komisji śledczych. Powinno być rozesłane i nagłośnione gdzie sie da!!!

Jakoś nikt nie reaguje, jakby to był chleb powszedni... Przekręty i wałki PO [znalezione]

Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią wałki i nikt im nic za to nie zrobi - wolność i demokracja rządzi. Tymczasem wszystko po cichu drożeje, czynsze, energia, paliwo, potężnie wzrasta zadłużenie kraju i rośnie wskaźnik bezrobocia. To początek problemów w kraju, jeszcze lepsze czasy dopiero nadejdą po 2011 r, ceny pofruną do góry i przyjdzie za wszystko słono płacić . Wiele osób które podczas kampanii wyborczej dało się nabrać na popularne chwyty dobrobytu (druga Irlandia, aby żyło się lepiej, niższe podatki)  -  niebawem przekona się na kogo oddali swój głos.

O tym że jest dobrze czy nawet bardzo dobrze, możemy dowiedzieć się jedynie z telewizji tej niezależnej i zależnej. O gigantycznych wałkach i przekrętach rządowych popleczników cisza jak makiem zasiał ,wolą serwować głodne kawałki i karmić społeczeństwo
Jarosławem Kaczyńskim, odciągając uwagę od poważnych problemów. 
O tym jak nasz rząd stara się wypełnić dane obietnice wyborcze dowiesz się z artykułu.


Przekręty rządów PO :

- Sprawa nazywana mega przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji, płacąc 400 dolarów za 1000 m3 , Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3 . Szacuje się, że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy, bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił: Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją.

- Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu, w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1% jest wart max. 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.

- PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji, gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazem Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.

- Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI.

- Prywatyzacja gdańskiej Energii. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach. Spółkę chce kupić Kulczyk Investments.

- Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto.

- PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. Rząd szykuje bombę emerytalną.

- Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.

- Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie, gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni, bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł Ustawa ułożona pod przekręt.

- Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem.

- ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wcześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.

- Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej, zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko. PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatnio zasłynal obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tys. na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600 tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.

- MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. Kto kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym K.Bondaryk i W.Brochwicz.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250 mln. euro.

- Mirosław Drzewiecki, czyli słynny Miro lobbował za 50-krotnym zmniejszeniem podatku dla pól golfowych. Jan Wejchert, współwłaściciel grupy ITI, telewizji TVN i Wejchert Golf Club nie będzie teraz musiał zapłacić 700 tys. zł a niespełna 13 tys. podatku.

- Karpiniuk: Wybierzecie kandydata PO będą pieniądze na szpital!

- Grupa Eskadra, agencja reklamowa, która była zaangażowana w kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej dostaje zlecenia z rządu. W większości bez przetargu

- Norbert Wojnarowski PO jest prywatnie udziałowcem firmy handlującej długami szpitali i wspólnie z żoną ma 48% udziałów w firmie Progres. Zgłosił ustawę w której wierzyciele mogą przejąć szpital za długi.

- NFZ zabrał 80 tys. obłożnie chorych na domowe pielęgniarki.

- Wielka dziura w ZUS, brak pieniędzy na bieżące wypłaty. Deficyt funduszy ubezpieczeniowych w zeszłym roku przekroczył 9 mld zł. Trzeba było powiadamiać UE. Prof. Stan isław Gomułka z BBC twierdzi, ze to wina rządu.

- Europejska Agencja do spraw Leków odrzuca wszystkie argumenty resortu zdrowia, który nie chce kupić szczepionek na nową grypę. A Ewę Kopacz nazywa populistką. Lobbystka firm farmaceutycznych zasiadła w ławach sejmowych podczas debaty o szczepionkach.

- Mirosław Sekuła z PO, umorzył długi a następnie sprzedał hutę Zabrze za 750 tys. zł. Biznesmen który kupił hutę zaraz sprzedał zarabiając kilkaset razy więcej.

- Resort finansów przygotowuje rewolucyjne zmiany w opłatach za samochody. Najwięcej zapłacą kierowcy jeżdżący motoryzacyjnymi starociami: 3 tys. zł za auto sprzed 1992 r. Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 zł

- Ministrowie naciskali na Urząd Skarbowy, aby nie egzekwował 900 milionów zł podatku od Rafinerii Trzebinia, której szef zamieszany jest w nielegalny handel i oszukiwanie fiskusa. CBA i prokuratura bada sprawę.

- Narodowy Fundusz Zdrowia zakazał leczenia chemioterapia niestandardową tym szpitalom, w których nie pracują wojewódzcy konsultanci ds. onkologii. Liczba placówek w których można uzyskać pomoc gwałtownie się zmniejszyła. Zaprzestanie leczenia oznacza progresję choroby a to oznacza odmowę NFZ na kontynuacje leczenia.

- Ministerstwo rolnictwa blokowało inwestycje IKEII za 380 mln euro. Jak się później okazało do inwestycji jednak doszło. Minister nie chciał oddać ugorów pod fabrykę nazywając je cennymi rolniczo.

- Kolejna restrykcja. Aby dostać becikowe, matka musi przedstawić dokument, że od 10 tygodnia ciąży jest pod opieka ginekologa. Nie przewidziano tylko, że niektóre kobiety miesiączkują będąc w ciąży lub nie chcą na siłę iść do lekarza.

- Jeśli ktoś płacił w czasie swojego życia częściowo KRUS i ZUS to jeśli będzie chciał np. dostać emeryturę z KRUS to składki wpłacone za ZUS przepadają.

- Ministerstwo Zdrowia zakazuje sklepom zielarsko-medycznym sprzedaży kolejnych podstawowych produktów leczniczych, a to grozi ich likwidacją, alarmuje Urszula Jarosz z Izby Zielarskiej.

- Od początku rządów koalicji PO-PSL zatrudnienie w administracji wzrosło o 10 procent, pisze Rzeczpospolita.Wynagrodzenia dla urzędników doszły do kwoty 25 miliardów złotych.

- Rząd sprzedaje akcje PZU po zaniżonej cenie, kupujący od razu zyskują 231%

- Obecny minister MSWiA Jerzy Miller bez przetargu wybrał system informatyczny za 4 miliony

- Sikorski kupił 76 foteli po 10 tys każdy.

- Nieoczekiwane odwołanie przez premiera Przemysława Guły z funkcji szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wywołało lawinę rezygnacji. W geście protestu z pracy odeszło 10 osób, w tym wszyscy eksperci z kluczowego wydziału analiz zagrożeń.

- Bruksela zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy przeciwpowodziowej i mamy to co mamy.

- Afera min. Kudryckiej. Kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską (Pawel Zyzak-Lech Walesa Idea i Historia).

- Donald i Grzechu grali w piłkę zamiast głosować. Tego dnia głosowano nad emeryturami dla policjantów.

- Ponad 300 naukowców napisało List w obronie rozumu do Minister Jolanty Fedak

- Umorzenie śledztwa Kulczyk - Ałganow

- Powstała czarna lista działaczy polonijnych, którzy krytykują rząd.

- Cofnięcie nakazu aresztowania dla Ryszarda Krauze bo sam się zgłosił, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę.

- Siłowe usuniecie ludzi z KDT.

- Podręczniki do polskiej historii, tylko te uzgodnione z Niemcami i Rosją.

- Ministerstwo Edukacji chciało aby z jedynkami można było przejść do następnej klasy. Nauczyciele w szoku.

- Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica - łup wyborczy Platformy Obywatelskiej. Działacze partii Tuska wzięli wszystkie kluczowe stanowiska w państwowej spółce.

- Ryszard Makowski, satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury, bo naśmiewał się z PO.

- Należące do Skarbu Państwa spółki węglowe oraz koncern PKN Orlen finansowały działalność fundacji Instytut Studiów Strategicznych żony Bogdana Klicha.

- Agencja reklamowa Lowe GGK należąca do koncernu, z którym do początku lutego związany był poseł PO Andrzej Halicki, wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii reklamowej dla rządowej agencji.

- Chłopcy Drzewieckiego ze spółki PL.2012 dali sobie premię, 110 tysięcy 846 złotych netto dla każdego członka zarządu.

- Senator Jan Olechaza za ponad 30 metrowe pomieszczenie płaci gminie niecałe dwieście złotych miesięcznie. Co najmniej pięć razy mniej niż przeciętna cena rynkowa,

- Miliony złotych na nagrody, 8 z 17 ministerstw wypłaciło już ponad 30 milionów zł nagród za 2009r.

- Tuska na jego mecze wożą trzy rządowe limuzyny.

- Komisja Przyjazne Państwo zgłosiła projekt ustawy tzw. Szczypiorkowej, w myśl której można by wsadzić do więzienia babcię handlującą na ulicy szczypiorkiem ustalił Wprost24. To nie żart.

- Senatorowie PO chcą walczyć z szarą strefą wśród rolników, którzy sprzedają własne sery, dżemy czy wędliny i nie płacą od tego podatków.

- Przekazy dnia, aby politycy wiedzieli co mówić.

- Posłanka PO Krystyna Skowrońska głosowała na 4 ręce, ale nie ma afery. Gdy zrobili to politycy SLD skończyło się na odebraniu immunitetów.

- Prezydent Szczecina Piotr Krzystka PO, pozwał do sądu internautów którzy go krytykowali. Teraz pozna ich tożsamość. Komentarze to finał afery mieszkaniowej w którą Krzystek był uwikłany (wyrok sądowy zmusił go do oddania 170-metrowego mieszkania komunalnego, które w 2000 r. bezprawnie otrzymał, a potem za grosze wykupił na własność). W zawiadomieniu do prokuratury cytował wpisy: kompletny gamoń, zakłamany drań i oszust, łgarz czy nędzny złodziejaszek.

- Maciej Grabowski doradzał zarówno Platformie, jak i doradzał i pracował dla Casinos Poland Sobiesiaka, największej sieci kasyn w Polsce. Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach. To on przygotował Donalda Tuska przed ostatnimi wyborami do wygranej debaty telewizyjnej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

- Ministerstwo Sportu zorganizowało szkolenie dla samorządowców ws. Euro w hotelu Marriott za 691zl za noc. Oprócz drogich noclegów i posiłków podatnicy ufundowali im salę fitness, basen i saunę. W zawiadomieniu o warsztatach przestrzegano ich uczestników, by podczas pakowania podróżnych bagaży nie zapomnieli slipek. Impreza kosztowała 29 800 a polegała na wysłuchaniu konferencji na której wystąpiła pro-gejowska organizacja.

- Miasto Warszawa hojnie wspiera duże imprezy. Dali dotacje 600 tys zł na dofinansowanie koncertu AC/DC, 1,4 miliona na turniej tenisowy.

- Miasto Warszawa wydało prawie 440 tys zł na szkolenia pracowników ratusza z języka angielskiego. Bez przetargu bo urzędnicy zajmują się powodzią i nie mieli na to czasu.

- Miasto Warszawa sponsorowało spotkanie integracyjno-rekreacyjne dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin za 200 tys. Firma, która je organizowała dostała zlecenie bez przetargu.

- Druga afera pompowania kół. Pierwsza miała miejsce przed rządami PO, wtedy G.Schetyna zapisywał do partii fikcyjnych ludzi i nieboszczyków. Teraz jak PO rządzi znowu robią jaja, politycy PO za jednym zamachem chcieli zapisać do partii 4,5 tys. fikcyjnych członków! Próbę ostatecznie udaremniły władze Platformy. Najwięcej dusz było w Krakowie, Katarzyna Matusik-Lipiec i Łukasz Gibała chcieli zapisać 700 osób. W Gorzowie Wielkopolskim (szefową regionu jest posłanka Bożenna Bukiewicz), doszło do próby dopisania 500 fikcyjnych członków.

- Składka zdrowotna pójdzie w górę w zamian za ulgę podatkową na prywatną polisę medyczną ujawnia Dziennik Gazeta Prawna. A mówili obniżymy podatki a polisa ma wzrosnąć do 12%. Czy ta prywatna polisa medyczna nie jest początkiem prywatyzacji medycyny?

- Nowe podatki od gazu, prądu i paliwa pod płaszczykiem ochrony środowiska. Adam Ambrozik z Konfederacji Pracodawców Polskich mówi wprost: rząd chce wprowadzić tylnymi drzwiami kolejne daniny.

- PO i PSL wstrzymało się od głosu w sprawie debaty o krzyżach, co dało pole do popisu zwolennikom usuwania krzyży ze szkół.

- Szef Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy wygrał w sądzie z Kopacz za niepłacenie za zabiegi. Duża część szpitali myśli nad tym samym. Po przekroczeniu limitu NFZ już nie płaci szpitalom za wykonane zabiegi, które nie ratują życia a pacjenci przychodzą. Szpital w Wolsztynie (Wielkopolska) odwołał ponad 150 operacji ponieważ nie było pewne czy ratują życie.

- Pisarze, tłumacze, redaktorzy, wydawcy i bibliotekarze ok. dwustu osób podpisało się pod listem otwartym do premiera Donalda Tuska protestującym przeciwko likwidacji bibliotek w małych miejscowościach. Minister Hall chce likwidować biblioteki ponieważ nie przynoszą zysku.

- Minister zdrowia zmienił listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

- Rząd PO-PSL przekroczył wszystkie granice. Za wyjazdy urzędników za granice płacimy 1 miliard zł. Nasi urzędnicy upodobali sobie kraje egzotyczne na wyjazdy na szkolenia. Nepal, Korea południowa, Wietnam, tam wyjeżdżają urzędnicy z ministerstwa pracy mimo że takie same szkolenia odbywają się w Europie. Ministerstwo Kultury upodobało sobie Senegal, Togo,i Kubę a celem wyjazdu jest ochrona polskich zabytków i dóbr kultury. Tak ogromne sumy przeznaczane na zagraniczne wyjazdy dowodzą całkowitej nieodpowiedzialności polskich urzędników w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi mówi Andrzej Sadowski, ekonomista z Centrum im. Adama Smitha. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma 516 służbowych aut, ZUS ponad 300 aut. We wszystkich ministerstwach jest ponad 100 tys. służbowych telefonów.

- Po raz pierwszy Polska dopłaciła do budżetu Unii, i to 1,5 miliarda. fachowcy z PO-PSL nie wykonali nawet swojego budżetu, pozyskali mniej o 20 miliardów. Przeczytaj art. Kolejny cud Tuska: dopłacamy do Unii.

- PO, Zbigniew Chlebowski po aferze zabunkrował się w domu na dwa miesiące ale sam sobie napisał usprawiedliwienie i dostał 25 tys. poborów z czasu, gdy nie pracował.

- Wojewoda PO nie dopuścił do usunięcia pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Legnicy.

- Polityk PO. W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości.

- Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota.

- Lobbyści ze Stowarzyszenia Bez Dioksyn napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

- Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD.

- Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22 tys zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

- Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220 tys. umowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych.

- Polska odnotowuje wielka porażkę w UE, w czasie gdy Sikorski nie wiedział, czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie będzie miejsca dla Polaków.

- Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300 zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nienajlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biuro w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50 zł.

- Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

- Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

- Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej Wenecja za poprawienie wizerunku urzędu, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej.

- Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

- Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz.

- Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

- Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS. To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry.

- Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy łapówkarskiej przeciwko Kamińskiemu.

- Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

- W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

- Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

- Samobójstwo popełnia Iwan - świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

- Samobójstwo przez głodówkę Rumuna Claudiu Crulica, zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

- Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia Ad Vocem. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi.

- Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo, że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

- 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad, które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

- Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłali chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

- UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard.

- Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ustalił Dziennik Gazeta Prawna. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.

źródła:

http://nwomedia.pl/post,636,0

http://biznes.onet.pl/static,forum.html?discId=9356813&threadId=7368115 3&discPage=7&AppID=324

http://astral-projection.blog.onet.pl/

http://miziaforum.wordpress.com/2010/12/05/

***************************************************************************************

źródło: wiadomosci.onet.pl/forum.html

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~MS z Sanoka
15-06-2012 / 20:10
Zdecydowanie NIE ZGADZAM się z tym co napisał oszust raczkowski (~sanoczanin)!!!!!!!!!!! Otóż Jakub Granatowski jest porzadnym, uczciwym człowiekiem, który został oszukany przez polską władzę. bezpodstawnie zostało mu odebrane prawo jazdy. Kuba jest od wielu lat zawodowym kierowcą. Osobiście go znam i na prawdę wiem co piszę. Nigdy w żadnym psychiatryku NIE BYŁ, a to co pisze ten marny człowieczek raczkowski to złośliwe kłamstwa!!! W końcu prawda wyjdzie na jaw i dobro zwycięży, tylko się władza zmieni bo prawda jest po stronie Kuby i pamiętaj raczkowski ze ten sie śmieje, kto się śmieje ostatni;) jeszcze pożałujesz tych słów co napisałeś na jego temat!!!
~Rafał ze Szczecinka
27-02-2011 / 12:21
A miało być tak pięknie...... Druga Japonia......Zielona Wyspa.....Zamiast obiecanego dobrobytu mamy dziś rozległy syf polityczny i wszechobecną togową kiłę. Obydwie "zarazy" pławią się w luksusach a pozbawione swoich ludzkich praw i oddarte z godności społeczeństwo, wegetuje. Za nim nie będzie za późno, trzeba iść po rozum do głowy i przeprowadzić w Kraju konieczną kompleksową pierestrojkę. Tym razem bez grubej kreski. A wszystkich "towarzyszy" III R.P. odpowiedzialnych za grabież majątku Narodowego i rozkład Państwa należy postawić przed powołanym wcześniej do tego celu, Trybunałem Narodowym. Rozliczyć całokształt. Inaczej nigdy w Polsce nie będzie praworządności.
~Bogdan
29-12-2010 / 10:59
Zgadzam się ! Nie pisze się ZYD tylko żyd z małej litery - zapamiętaj, wiem, że to boli - szalom.
~ZYD
28-12-2010 / 13:30
Nic nam nie zrobicie. Paliwo w górę, prąd w górę , VAT w górę, wszystko podrożeje, będziecie zniewoleni, będziecie płakać i płacić, nasz rząd globalny już kupił Polskę razem z Polaczkami.. mordy w kubeł, zęby w ścianę ;-)))
~sanoczanin
27-12-2010 / 20:02
Przecież Granatowski ma zabrane od kilku lat prawo jazdy, sam pisze o tym na blogu, tak więc w jego chorej wyobraźni wydaje mu się że prowadzi ... chyba konia :-)))
~były współpracownik
27-12-2010 / 17:32
wolność słowa :-) poza tym pisz kolego na temat tekstu
~wawa
27-12-2010 / 13:06
Chory psychicznie J. Granatowski powinien wiedzieć, że w opiniach pisze się na temat tekstu a reklamy są płatne. Z tego co wiem to Granatowski nigdy nie był dziennikarzem Afer, a ponadto Raczkowski zawsze sam wozi ekipę na sprawy interwencyjne nie tylko po Warszawie.
~sanoczanin
27-12-2010 / 12:43
Widzę, że narkoman Jakub Granatowski wyszedł z psychiatryka i teraz dalej popisuje się głupotą. Ciekawe kiedy po pijanemu znowu komuś podpali samochód i zamkną go na stałe w szpitalu psychiatrycznym.
~Świetokrzyski KOS
27-12-2010 / 10:33
Tak żaden rząd od II wojny światowej nic nie może zrobić dobrego dla Polaków, najpierw wykonywał polecenia Moskwy, teraz Brukseli. Gdy np. górnicy - stoczniowcy - rolnicy i inne grupy, domagają się godnego życia ( nie dotyczy to oligarchów i układów mafijnych), rząd odpowiada : jest komisja UE i tam podejmowane są decyzje, sejm i senat nie może nic uchwalić w brew Brukseli, rozumiemy wasze żądania, jedźcie do Brukseli manifestować. A upodlone grupy zawodowe jadą do Brukseli i tam skamlą, a rząd śmieje się, gdyż jeszcze muszą opłacić podróż, a Bruksela ma głęboko w d...e protesty maluczkich Polaków. Recepta jest jedna, zmusić sejm-senat-rząd, do drastycznych podwyżek, każdego artykułu, nie przeszkadzać im kraść, sami wpadną w sidła, które zastawili na społeczeństwo polskie, my Polacy potrafimy zjednoczyć się w chwili zagrożenia, w tzw. "demokracji" zachowujemy się, jak niewolnicy, sprawujący władze biją nas po tylnej części ciała, opluwają nas, śmieją się nam w twarz, wyganiają młodzież do innych krajów szukać pracy i chleba, a my klaszczemy na różnych spędach. Nie bądźmy płaczącymi - żebrakami - skamlącymi psami, czekającymi, aż oligarchowie rzuca nam okruszki z syto zastawionego stołu. Prowokujmy w 2011 roku mafię do niszczenia narodu Polskiego, wówczas My Polacy powstaniemy z kolan i oczyścimy kraj - Polskę z zarazy, która niszczy nas od II wojny światowej po dzisiejsze czasy. Ps. Prosimy pana Raczkowskiego, aby nie usuwał niewygodnych komentarzy lud zastępował je szybkimi "nowymi" tematami, a piszących komentarze prosimy o ustosunkowanie się do danego komentarza, a nie do opluwania się nawzajem, albo niektórzy robią to z głupoty lub na zlecenie odpowiednich służb. Szczęśliwego Nowego Roku (a będzie to rok upodlenia dla większości narodu) życzy zespół KOS-a.
~Peter
27-12-2010 / 07:25
Ze wszystkim się zgadzam, prócz jednego. Mianowicie, jaki by nie był w Polsce rząd, to on nie może za nic odpowiadać, ponieważ on niczego z własnej woli nie może zrobić. To są zwykli najemnicy-geszefciarze, gałgankowe kukły i MARIONETKI!!!!