Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan

Po "wyborach" w TVP uwidoczniły się zasadnicze zmiany. W okienkach telewizyjnych Polska stała się krajem "demokratycznym", "praworządnym", oczyściła się ze zbrodni typu zabójstwo D. Ratajczaka, czy zbrodnia Smoleńska - ABW, głównie fachowcy wyszkoleni w KGB zajmujący dzisiaj najważniejsze stołki "wynaleźli" najdoskonalszą metodę odczytywania "czarnych skrzynek.

"Nie mamy" już w Polsce korupcji, złodziejstwa Gospodarki, chachmęcenia i innych przekrętów. Mamy za to uśmiechniętych, zadowolonych wszelakich Misiaków, Rychów, Zdzichów, Zbychów i innych Bronków, Donków.
Wszystko to dzięki "wygranym" wyborom jak jak określają to następne dwie zwrotki nieznanego autora .


Znów jakaś zgraja "szczęśliwym" trafem,
Bez głów, bez planów, za to z rozmachem,
Do żłobu toczy swe tłuste cielska.............,
Oto Platforma, Obywatelska !

Przed sądem złodziej śmiało ucieka,
Od dziś korupcja "prawem" "człowieka",
Nareszcie wszystko wraca do normy !
Więc podziękujmy "ludziom" Platformy !


Tak, POlszewia do spółki z pozostałymi klikami "wyzwoliła " Polskę ze zbrodniczego systemu stworzonego po 1989 roku eliminując programy typu "Misja Specjalna", programy J. Pospieszalskiego, Sakiewicza, Zientkiewicza itd... Nawet E. Jaworowicz nie "znajduje" tematów jakie robiła zadawalając się "wyblakłymi" od codziennego oglądania przez wszystkich dookoła jak Polska szeroka i długa.
W to miejsce weszli staro-nowi "eksperci" codziennie wypowiadający się na każdy temat typu Szejnfielda łżącego bez przytomnie w każdej wypowiedzi jak np. wczoraj " my po raz pierwszy zastosowaliśmy plany wieloletnie gospodarki" -zawłaszczając programy z okresu komuszego poczynając od planów "pięcioletnich" i jednocześnie zapominając o preferencjach klik Magdalenkowych z KLD-UD=UW=PO do społu z pozostałymi , w "rozwoju" gospodarczym Kraju przy pomocy tzw. "niewidzialnej ręki rynku" dzięki czemu z dużej gospodarki w okresie Gierkowskim zbudowanej w ciągu 10 lat, pozostały nędzne po 21-letniej grabieży, dewastacji, wyprzedaży za bezcen, resztki jak. np dzisiaj "sprzedana" do likwidacji przez zagraniczną konkurencję WSK Świdnik.
Prawie codziennie zaczyna pojawiać się inny "autorytet" - twardogłowy komuch przefarbowany na "demokratę L. Miller, autor słynnego powiedzenia z roku 2004 "Otworzyliśmy wam granice - wyp........... !"

Kolejny "ekspert" POlszewicki - WC-minister Obrony Narodowej (Marcin Idziak ?-czy jakoś tak.) parę dni temu wypowiadając się o samolotach przygotowywanych do zakupu jeszcze przez PiS z całą stanowczością twierdzi że "były to samoloty o zasięgu 80 km !" i temu WC-ministrowi nie zalęgnie się w komórce najmniejsza myśl że o takim zasięgu samolotów żaden producent "nie pokusi się" ! - Nie przejdzie taka myśl - główka się rozboli, a może i jakiś odcisk by się zrobił.
Następny komuszy "właściciel" TV-okienka, Wenderlich "Wy będziecie się kłócili przez cały dzień a Napieralski już wyjechał na spotkania, a ja też zaraz wyjeżdżam" - jakby ich przyjazd miał znaczenie dla ludzi po powodziach ze zniszczonym dorobkiem życiowy i bez pomocy po za okrągłosłowiem, czy tez dla ludzi wyrzucanych na bruk likwidacja kolejnych zakładów pracy, o czym już w TVP nie wspomina się.
Wspomina się natomiast o "możliwościach" zmiany w PiSie tak by cały ten bandycki układ zjednoczył się w jedną klikę. Może to i byłoby dobre dla Narodu, w końcu powstałaby jakaś normalna prawica walcząca o Państwo Polskie.
Ale o tym innym razem.

Marek Chrapan

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!


Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańców

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

-----------------------------------------------------------------------------------

Tylko pod Krzyżem,
Tylko pod tym Znakiem,
Polska jest Polską,
A Polak Polakiem

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Sagi
05-01-2015 / 00:33
How could any of this be better stated? It con'dult. kqsrilchedy.com [url=fnzlwiwz.com]fnzlwiwz[/url] [link=xcsypk.com]xcsypk[/link]
~Rita
23-12-2014 / 11:52
Hi AndriHoop jyt lekker" rel="nofollow">nldabqkqeg.com"> vaeajrr vandag!Baie dankie vir ons fotos. Dis regtig STUNNING!!! Ons het heelaand daarna gekyk oor en oor en oor. Ek en Louis is regtig meer as tevrede daarmee. En ons love di slide-show die musiek en als is net perfek. Jyt ons lekker laat trane stort. Hehe.En dankie dat jy elke herinnering vasgevang het. Ek weet nie hoe ons uit di fotos gaan kies ni, want daar is nie een foto wat ons nie van hou ni.Elke foto is vrek mooi en spesiaal. Nogmaals baie dankie. Lekker slaap. Louis & Adelene
~Fran
19-12-2014 / 19:57
Lovely card Katina, Bella looks gorgeous & love the frame too! As for nasty cneommt......thank goodness for the delete button though why anyone would be so blooming nasty is beyond me......chin up & keep smiling.....you're a fab blog friend!Hugs Jo x
~epinephrine087
14-03-2011 / 10:21
PiS, mimo koneksji z o. Rydzykiem święty nie jest, PO również. Polecam film ,, Władcy marionetek", doskonale odzwierciedla zjawiska występujące w polskiej polityce. Chciałabym jednak nadmienić, że nigdy lekko nie było, jednak z początkiem roku 2011 zauważyłam wiele naprawdę niekorzystnych zmian, które sprawiają, iż życie Polaków jest jeszcze cięższe. Obwiniam za to PO, ponieważ popełniają błędy i nawet nie potrafią się do nich przyznać, pogrążając państwo w coraz większych długach i doprowadzając do zubożenia społeczeństwa, a także rujnowania rodzimej przedsiębiorczości w sferze małych i średnich przedsiębiorstw. Przykład: Firma transportowa Cena OC - wzrost o 100 % Cena winietki - wzrost o 150 % wzrost cen paliwa zarobki - spadek, co wróży upadek...