Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-11-2010

Partyjniackie samorządy. Bogusław Maśliński 

Już za parę dni tzw. wybory samorządowe, zapewne zabraknie urny w Brukseli gdzie w stalinowski sposób był cud nad urną. Więcej znalazło się tam kart niż było wyborców, tak kołchoz głosował na Komorowskiego. No i 99% aresztowanych w więzieniach i psychicznie chory w psychiatrykach - słowem niezły elektorat ma PO.
Jako działacz od bardzo dawna zmam niuanse kolejności na listach wyborczych. Ci pierwsi to kolesiowi z układów żydo-komunistycznych, SBeckich itp. śmieci . 
Od czwartego do szóstego na liście są godni uwagi, następni do dziesiątego to z łapanki. Tak więc logiczne by było wybierać tych z środkowej listy. 

Lecz jest jedno ale - sam tego nie zrobię i drugiemu nie pozwolę, bo on będzie się dorabiał. 
Caryca Katarzyna na temat Polaków miała jedno jakże trafne twierdzenie " do nich nie trzeba strzelać, wystarczy ich skłócić, przekupić sami się powyrzynają". 
Oszołomy także twierdzą że trzeba wybierać tych którzy już nakradli więc nie będą więcej chapać. Na tym powinienem zakończyć wywody na temat partyjniackich wyborów tzw. samorządowych. 
Pogrzebię trochę jeszcze w tym temacie, przykład spod latarni, tam najciemniej. Warszawa: 58 milionów na premie? To wcale nie jest dużo! Tagi: hanna gronkiewicz-waltz, mazowieckie, warszawa Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (57 l.) pozbawiona jest resztek wstydu! Twierdzi, że astronomiczne premie dla stołecznych urzędasów w wysokości 58 milionów złotych to... nie jest duża kwota! Polskojęzyczne tzw. media już przesądziły, ta pani będzie nadal rządzić Warszawą muren stoi za nią Her Tusk. Cytat z polonica.net: Hanna Gronkiewicz-Waltz - Hajka Grundbaum - (wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, mason, globalista, świnia Orwell'owska, agent światowej żydofinansjery).

Przewrotna praktyka Platformy Obywatelskiej w stolicy W radach nadzorczych stołecznych spółek komunalnych zasiada blisko 30 osób związanych z PO lub skoligaconych z prominentnymi politykami tej partii. Za kilka godzin pracy w miesiącu zainteresowani inkasują po około 2 tys. zł. Maya Rostowska, córka ministra finansów , dostała pracę jako doradca w MSZ. Jest wykształcona i z praktyką 23-letnia, urodzona w Londynie, młoda kobieta dopiero niedawno ukończyła studia Katarzyna Kopacz (27 l.). Córka minister zdrowia od stycznia jest rezydentem w jednym ze szpitali, 3 tys. zł brutto cytaty z artykułów. 

ORDYNACJA WYBORCZA DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW Od 2002.03.31 była nowelizowana 23 razy, ostatnio 2010.07.17. POpapraniski wasalski rząd w ostatniej nowelizacji wykazał się dużą ambicją germanizacji. Art. 99. 2a. W przypadku zgłoszenia kandydatury obywatela Unii Europejskiej nie będącego obywatelem polskim do pisemnej zgody kandydata na kandydowanie dołącza się również oświadczenie kandydata wskazujące jego obywatelstwo, adres i okres stałego zamieszkania. Czy ta nowelizacja nie prowadzi do plebiscytu, to właśnie chordy niemieckie są w stanie fikcyjnie meldować się na stałe i kandydować. Polacy nie świnie i za parę euro zamelduje każdego ziomkowca na Śląsku takich ochotników jest w brud. Folksdojczów ci u nas nie brakuje. 

Jest problem finansowania przez komitety wyborcze, ale mam propozycję. 
Tak jak Wałęsa znajdziecie sponsora, w czasie wyborów prezydenckich 2000r. od Gudzowatego załapał 3 mil. czy za to kupiono ułaskawienia, cytat: Fabryka ułaskawień Lech Wałęsa podpisał 3680 aktów łaski. Jak traktować ułaskawienie przez Lecha Wałęsę Andrzeja Zielińskiego, pseudonim Słowik, jednego z bossów Pruszkowa, oraz członków tego gangu: Zbigniewa K. (Alego) i Janusza S. (Dzika), a także "króla kasiarzy" Jerzego M. i "króla włamywaczy" Jerzego N.? Pamiętajmy że ten miłośnik mafii w tym czasie wysyłał list gończe za puł. Kuklińskim. 
Bez żartów z gotówką mają problemy listy komitetów wyborczych czasami nazywanych niezależnymi, problemów nie mają tzw. partyjne: Partie wezmą więcej pieniędzy z budżetu Poniedziałek, 18 października (06:05) W tym roku partie dostaną z budżetu ponad 114,2 mln zł, W ciągu ośmiu lat wartość dotacji wzrosła trzykrotnie. Nic dodać nic ująć, a może to że w tym czasie zamknięto trochę szkół gminnych, zmarło trochę biedoty z niedoleczenia, to pestka " aby ktoś miał kasę ktoś musi głodować lub umrzeć".
Lecz nie tylko kasa pomaga wygrać wybory dla słusznych kandydatów, kilka cytatów: To pestka w porównaniu to co się stało w Wadowicach W Wadowicach rzecznik prasowy UM najpierw "zaaresztował" dokumenty konkurencyjnego ugrupowania, przetrzymał je tydzień, a potem okazało się, że na liście są błędy... I sąd uznał rację rzecznika... Ot, demokracja po wadowicku!!! 
OŚWIADCZENIE ... w sprawie nielegalnej akcji policji prowadzonej przeciw KWW POLSKI KIERUNEK 21.X.2010  funkcjonariusze policji bez nakazu prokuratorskiego wkroczyli do biura Komitetu Wyborczego POLSKI KIERUNEK w Opolu. A czasami ta akcja tzw. policji nie była na życzenie mniejszości niemieckiej. Jak to nie wystarczy to trzeba opluć kandydatów z komitetów wyborczych. Wyborczych a więc nie żydokomunistycznych.
Szykany przed Wyborami do samorządu 2010 W dniu 23.10.2010 r. na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej opublikowano fałszywe oświadczenia lustracyjne osób będących mieszkańcami gminy Kosakowo. Przy osobach kandydujących na radnych z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Miklasiewicza dopisano fałszywie oświadczenie o współpracy z SB, a więc TW Bolkowie. Na listach POpapraniców na pewno nie ma pomyłek. Bo trudno tam znaleźć twierdzenie że TW np. Boni, Niesiołowski i inni nie byli współpracownikami SBckich przestępców nie kandyduje także Bolek. Poprawni POpapranicy rzucają hasło- Sąd Okręgowy we Wrocławiu nakazał w piątek PO sprostować nieprawdziwą informację z ogłoszenia wyborczego, w którym padło sformułowanie, że "głosując na Rafała Dutkiewicza (...) oddajesz władzę w ręce PiS". PO ma też wpłacić 10 tys. zł na cele charytatywne. 

Można i tak prowadzić kampanię wyborczą- Kandydat PO ciężko pobił wyborcę i nadgryzł mu kciuk. Zewsząd słyszymy o narastającej agresji na scenie politycznej. Niestety niektórym dane było ją odczuć na własnej skórze. Po kościelnej uroczystości w Dębnie (gmina Nowa Słupia) POpapranicy mają już zapewnione poparcie np. Szef MSZ Radosław Sikorski wydał polecenie, by małżonkowie dyplomatów byli zatrudniani w ambasadach - informuje "Wprost". 
Żydokomuna ma także i inne wpływy na poparcie z kieszeni podatnika, cytat: Rząd wydaje miliony na bony. Dla swoich!, pozwolę sobie w skrócie podać tylko tytuły artykułów- NFZ: Na bony ma, na leczenie brakuje. Niektórzy bardzo spieszą się z zakupami. Bony w listopadzie zamówiły już Ministerstwa Infrastruktury, Obrony Narodowej i Sprawiedliwości. My podliczyliśmy w sumie 16 urzędów. Wyszło, że na bony wydadzą ponad 3,5 mln zł. 

Wyborcy z Polski "B" martwią się czy na święta będą mieli przysłowiowego ziemniaka i śledzia. "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące." Tak więc maso pracująca do urn wybierać tylko starszych braci w wierze.( żydokomunę).

 Zajmuję się tym politycznym bagnem dosyć długo i wiem że raz rzucony paszkwil żyje swoim życiem a tzw. inteligencja poprawna politycznie twierdzi że w tym coś musi być, idiotyzm a tzw. media od dawna wpajają że POpapranicy to najlepszy rząd i kandydaci na radnych, reszta to faszyści ( przykład, demonstracji radykałów w Warszawie).
Automatycznie odpowiadam na ewentualne pytanie czy pójdę głosować. 
Otóż nie, ustawa mówi że elektorat jest zameldowany na stałe ja zostałem pozbawiony przez mafię korporacji urzędników i tych w togach meldunku stałego, jest odpowiedz. Jeśli przez własne niedołęstwo w ciężkie popadliście losy, nie oskarżajcie o to bogów, samiście bowiem wzmogli tyranów, siły im dając i przez to ciężką dźwigając niewolę. Każdy z was bowiem w ślad idzie lisa i we wszystkich was tkwi lekkomyślny umysł. Język, bowiem i słowa pochlebcy widzicie, na to zaś, co się dzieje, spojrzeć nie umiecie" Solon z Grecji (VII-VI w. przed Chrystusem; polityk, filozof i poeta; zaliczany był do grona siedmiu mędrców) 

Bogusław Maśliński

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Lucicleidy
23-12-2014 / 14:48
oooh nice!i would wear it to my new black maxi dress from H&M, white converse, jean" rel="nofollow">kvrerznp.com"> jcaket and a belt in my waist. a whole lot of jewelery, silver and gold, including this on my finger, and of course turquoise nails to that.rebeckamoller_@hotmail.com
~Anna
21-11-2010 / 22:18
No i nie głosowałam, bo na Żydów głosować nie będę. A p.Maśliński głupoty wypisuje, gdyż ci Żydzi, co wojnę przetrwali mają dziś 85-90 lat i gdzie im tam do rządów z nabytą na starosć totalną demencją. Ale widać dzieci swoje mądrze wychowali, skoro ich na studia poszli a polskie do łopaty. W komentarzach też to widać, gdyż nasi żenujące byki ortograficzne sadzą a Żydzi jakoś polską ortografię bez trudu opanowali. Poza tym jidisz lub hebrajski znają biegle angielskiego już nie licząc, zaś Polacy nawet w jednym języku obcym dukają zaledwie. Żyd od ust sobie odejmie na dziecka kształcenie, Polak w supermarkecie co tydzień hektolitry alkoholu kupuje zamiast dziecku książkę. Za to w warcholstwie mocni a słowa "patriotyzm i ojczyzna" przez wszystkie przypadki ciągle odmieniaja, jednak ojcowizny już dawno posprzedawali Żydom właśnie, za stos brudnych papierków. A teraz głupi Polacy na Żydów głosować polecą, bo ksiądz z ambony nakazał. A i jedno jeszcze - każde 8-mio letnie żydowskie dziecko Żyda od nie-żyda jednym spojrzeniem odróżni a dzisiejsi 60-cio letni Polacy od rodziców nawet tego nie potrafili się nauczyć ani sami, ani swoje dzieci nie nauczyli.
~te zjeżdżalnie NIE
20-11-2010 / 17:19
są zgodne z normami bezpieczeństwa PN/ EN 1069. Do tego zapewne nie czkali na zielone światło czyli aż jedna osoba użytkownik skończy ześlizg. " Pięknie uczą się młodzi Niemcy" plaze.onet.pl/foto/rekordowy-zjazd-w-aquaparku,3790383,7956099,foto-
~pikuś
20-11-2010 / 11:15
co ssę dziwić Sławek ujawnił kanciarstwo 460 POsłów i 100 senatorów w tym obecnego prezydenta RP przesyłając im dowody na fałszerstwa a nawet na zabójstwo w udziale ich kompanów.
~sadowa siekiera
20-11-2010 / 11:13
senat zlecił zabójstwo Sławomira Salomona? www.senat.gov.pl/k7/dok/sten/oswiad/borys/1601o.pdf
~mAREK cHRAPAN
20-11-2010 / 00:04
www.sadistic.pl/dagestan-massacre-vt54462.htm TO SPOTKA WSZYSTKICH PO-wców!!!!
~ortodoks
19-11-2010 / 21:49
Chciała byś Anno. Dziś praw dziwych żydów już niema. To są tylko przebierańcy. Ale jak to Galicja ostatnia poznała elektryczność. żarówkę zdmuchiwali. Be Gurion te to jest Gość i Ktoś . Z Płońska - stworzył nowoczesny Izrael bo POlacy go wyjeb... Jak będziecie na Lotnisku TEL a VIVie tam jest jego popiersi z Brązu. Anno o inteligencji rozmawiamy a TY nic nie rozumiesz.
~Anna
19-11-2010 / 20:38
A w Krakowie - sądząc ze zdjęć - sami Żydzi kandydują zarówno z PO jak z PiS. tak, że nie ma na kogo głosować.
~ok
19-11-2010 / 08:53
czemuś głupi - boś biedny. Czemuś biedny boś głupi! I tak rządy będą w naszych łapach.