Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 23-08-2011

PRZEKUPKI UDAJĄCE "PARLAMENTARZYSTÓW" ZAMIAST NA BAZARZE "PYTLUJĄ" W z SBeczonych  i SBckich MEDIACH Marek Chrapan  

"Kot z domu, myszy harcują" Przez jakiś czas był spokój w z SBeczonych i SBckich mediach z jołopowatością. Chowano ją skracając obrazy i wypowiedzi do króciutkich migawek.  Jednak kiedy większość obserwatorów komentujących zajęła się przedwyborczymi akcjami, medialne jołopowatości powyłaziły z nor jak szczury w domu bez kota i "brylują" w pełnej "krasie". Oto Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość udająca "prezydenta"  wypowiada się publicznie o ustawie GMO - "jest to bubel prawny, ale jeszcze nie wiem czy ją zawetuję" - Po tej wypowiedzi przysługujący mu tytuł JNiTAJ wydaje się zbyt mały jak na rozmiar jołopowatości "dostojnika".  Najwyższy "dostojnik" państwowy "zastanawia się czy zawetuje bubel prawny !" 

Jeszcze jest nikła nadzieja, że w październiku znajdzie się jakaś grupa, która spróbuje zatrzymać proces całkowitej degrengolady wszystkich dziedzin życia w państwie łącznie z najwyższymi stanowiskami  - wręcz nakazem jest zastosowanie procesu ipeachmentu w tym przypadku. W przeciwnym razie będzie musiał zrobić to "Kałach" !       Nie może przecież w XXI wieku  Kraj Środkowoeuropejski przez 22 lata funkcjonować na bandyckim "prawie", na "prawie" bubli ", a  w najlepszym przypadku na starym prawie komuszym które z tego jest jeszcze najlogiczniejsze, najbardziej normalne ! 

Skupiłem się na JNiTAJ, ale tego typu jołopowatości w z SBeczonych mediach ukazało się co niemiara. Nie warto cytować wypowiadane przez sobowtóra JPNiAJ udającej "premiera" - P. Olszewskiego, którego organ mielący powietrze w gębie podobnie jak u JPNiAJ jest bez żadnej kontroli ze strony "szarej", bo "z pustego i Salomon nie naleje". Z nadmiaru zajęć ostatnich czasów  zajmę się jeszcze jedną tylko jołopowatością w wydaniu któregoś z "prezenterów" TVP-Info że "dla SLD prezentacja kandydatów na parlamentarzystów jest korzystniejsza niż dla innych partii bo w tym samym czasie rusza nowy kanał telewizyjny(nie dosłyszałem jaki) i napewno SLD nim zawładnie, chyba że jakiś kabelek nie będzie podłączony" - Zapewniam komentatora - wszystkie kable są systematycznie podłączane od roku przynajmniej 1968.

Najlepszym przykładem są kable od kilkudziesięciu lat dojące Polskę i Naród bez żadnego opamiętania,  wystarczy  tylko wymienić "kabli" podłączonych do najważniejszych stanowisk w Polsce jak"Bolek", T. "Mazowiecki", L.Balcerowicz, "Alek", "Olek", J.K. Bielecki, Buzek, Komo ruski, Thusk i tysiące innych, drobniejszych chociaż j nie najdrobniejszych których można liczyć w setkach tysięcy.

 Operatorzy podłączeniowi nie zasypiają gruszek w popiele, świadczy o tym 10.04.2010 i kilkanaście śmierci w tych okolicach czasowych, jak też ostatnia Andrzeja Leppera. Pisałem że jest to wynik działań SBcji - nie wchodzę czy to typowej SB czy też WSI - która prawdopodobnie umożliwiła start w dużą politykę Samoobronie i A. Lepperowi, o czym było sporo w mediach tamtego czasu, służby nigdy nic nie robią "dla sprawy" wyższej wagi typu państwowego, one zawsze węszą tylko i wyłącznie swój interes na pierwszym miejscu,a później dopiero sprawy państwowe i to jeżeli są zgodne z ich potrzebami. A. Lepper prawdopodobnie nie podporządkował się zaleceniom swoich byłych "promotorów" z SBcji (WSI?) i stąd  nagle wyszły "afery" dobrze spreparowane jak przystało na SBcję wyszkoloną przez NKWD, w czym ani Rząd PiSowski ani CBA nie "połapały się", a pozostałe "służby" opanowane przez ludzi z czasów komuszych (zmafionizowani)  - mogły mieć nawet swój udział w przygotowaniach prowokacji. .

Jakiś albo totalny  jołop, ale najpewniej  właśnie jakiś "kabel" po mojej pierwszej wzmiance o udziale SBcji w śmierci A. Leppera chcąc ośmieszyć moje twierdzenie bredzi że SBcja ta jest już na "emeryturze" i "nic nie znaczy", a tego dokonali młodzi ludzie, dla jołopowatych takie tłumaczenie może i wystarczy, dla myślących sprawa nie jest oczywista. To SBcja wyszkolona przez NKWD szkoliła swoich następców, a ci z kolei nadal szkolą kolejnych następców, i nawet jeżeli ci młodzi następcy przeszli szkolenie w USA, GB czy w Mossadzie jak to sugeruje oponent, to nadal są podporządkowani swoim pierwszym opiekunom SBckim dzięki którym znaleźli się w "nowej" SBcji. Dzisiaj jest to "zawód" rodzinny. Znam to ze swojego byłego czasowego otoczenia tak w Polsce jak i kiedy czasowo pracowałem"za chlebem" w Londynie gdzie kontrolowany byłem przez młodego SBka "dziedziczącego" etet rodzinnie. Wreszcie znany przypadek "Bolka" którego jeden z synów został SBkiem zaraz po 1989 roku i dzisiaj, jak niesie wieść, kontroluje internet. Wracając do śmierci Andrzeja Leppera, to te służby dokonały egzekucji by Andrzej Lepper nie ujawnił ich roli w Jego osiągnięciach politycznych i cenie jaką miał zapłacić za ten sukces, ale nie zapłacił i nie chciał poddać się dalszemu szantażowi. Moje "dywagacje" mają twarde uzasadnienie w niektórych jawnych nawet faktach o czym niedługo roztrąbią się z SBeczone  i SBckie media .Po niedzieli komentarz przedwyborczy i wniosek o uchwalenie zmiany ustawy "UMOŻLIWIAJĄCEJ ODWOŁANIE PRZEZ WYBORCÓW PARLAMENTARZYSTY W TRAKCIE PEŁNIENIA MANDATU ZA  NIEWYWIĄZYWANIE SIĘ Z PRZEDWYBORCZYCH DEKLARACJI, a więc oszustwo wyborcze, ZMIANA "OPCJI POLITYCZNEJ" też oszustwo wyborców  ITP...

Marek Chrapan

 Więcej pomysłów Marka:

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.