Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA GRZEGORZ MICHALSKI APEL DO PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

POLONIA - APEL DO PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Lech Kaczyński

ul. Wiejska 10
Warszawa
e-mail: listy@prezydent.pl

Szanowny Panie Prezydencie

Społeczeństwo Polskie a także i my, Polonia Amerykańska, nadal jesteśmy świadkami nieustających ataków na Prawo i Sprawiedliwość, ataków na Pana Prezydenta. Ataki posłów Platformy Obywatelskiej na czele z takimi jak poseł Palikot czy poseł Niesiołowski przekroczyły już dawno granice, których przekraczać nie wolno. Brak szacunku do urzędu jak i Pana jako Prezydenta RP przy cichym przyzwoleniu premiera Tuska, wystawia jak najgorsze świadectwo obecnemu rządowi. Zainstalowane obce media mówiące po polsku, cały czas zniekształcają obraz rzeczywistości w Polsce. Robi się wszystko [wydawanie instrukcji jak mówić w mediach], aby zdyskredytować i ośmieszać Prezydenta RP, którego sami wybraliśmy.

Ze stenogramu rozmowy jaką przeprowadzili Grzegorz Indulski i Andrzej Stankiewicz www.newsweek.pl w dniu 6 sierpnia br. z Witoldem Waszczykowskim, głównym polskim negocjatorem tarczy antyrakietowej, wynika jasno i dobitnie, że Donald Tusk i Radosław Sikorski robili wszystko aby opinia publiczna nie uznała tego wydarzenia [zgoda na tarczę] jako sukces prezydenta RP, a jak nam wiadomo, projekt i mandat negocjacyjny za rządów PiS i teraz PO jest identyczny. Wniosek: hańbą tego rządu jest, że interes polityczny ma pierwszeństwo przed bezpieczeństwem państwa. Ogłupieni wyborcy wybrali rząd gdzie jedynym celem jest ściganie tych, którzy jeszcze nie tak dawno walczyli z przestępczością i bandytyzmem oraz różnego rodzaju patologiami, zupełnie ignorując stan gospodarki, nie wspominając o cudach, które miały być zrealizowane.

Szanowny Panie Prezydencie.

Ogromnie przeraziła mnie ostatnio Pana wypowiedź, że nie opublikuje Pan aneksu do raportu z weryfikacji WSI. Jestem głęboko przekonany, że poseł Antoni Macierewicz dokonał czegoś niezwykłego, opartego na faktach i przedstawiającego stan infiltracji państwa, gospodarki, przez komunistyczną agenturę wojskową. Zatrzaśnięcie drzwi i schowanie tego raportu do bunkra, będzie tragicznym błędem, zwłaszcza, że rząd Tuska dąży do grabieży majątku narodowego, wypłat Żydom odszkodowań, w sytuacji kiedy co 4-te dziecko w Polsce jest niedożywione. Naród Polski ma prawo do poznania prawdy o szkodach wyrządzonych przez Tych z WSI. Opublikowanie aneksu może w znacznym stopniu przyczynić się do wygrania wyborów prezydenckich w 2010 roku i później przez PiS.

Apeluję do Pana, Panie Prezydencie o zmianę decyzji i publikację aneksu w formie jaką opracował poseł Antoni Macierewicz. Zamknięcie prawdy na klucz, będzie tragiczne dla Polski na dziesięciolecia.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ S, były internowany, przedstawiciel St.Internowani.pl USA/Canada

Whippany, New Jersey, sierpień-22-2008

Grzegorz Michalski - wybrane teksty.

Cudotwórco Tusk, zatrzymaj tą ziemię - ja chcę wysiąść!!!

Protest !! ,,Żeby do rządu głupszy przyszedł ...

Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykańskiej Wydział New Jersey i innych organizacji polonijnych

PLATFORMA OBŁUDY - Władza zdobyta poprzez kłamstwo, jest - ZDRADĄ PRZECIWKO NARODOWI !!

"Bolek" idzie w zaparte! - Polonia chce rozliczenia Wałęsy.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.