Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 24-01-2011

PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI  - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan

Od ostatnich przepychanek parlamentarnych odwrotu nie mogło być, wiadomym było z góry że jołopowatość nierządnica nie jest w stanie ani zrozumieć ani tym bardziej zreflektować się, a opozycja (chodzi o PiS - SLD nawet jeżeli mówi jak opozycja to i tak jołopowatością neandertalską) po prostu nie ma dokąd ustąpić. 
Scenariusz perfekcyjnie przygotowany przez Rosjan - Polacy i opcja "rządząca" udająca Polaków -
mająca znaczny udział w tej zbrodni agenturą m.in. rosyjską ulokowaną na najwyższych stanowiskach państwowych - mają się zajmować właśnie przerzucaniem się odpowiedzialnością za swoje postępowanie w wyjaśnianiu "katastrofy", a nie dochodzeniem do prawdy rzeczywistych przyczyn i osób powodujących tez zbrodnię. 

Dwa dni temu rozesłałem tezę Gen. pds J. Grudniewskiego, z którą całkowicie się zgadzam, o inspiratorach tej zbrodni - porozumieniu Merkel z Putinem w sprawie obsady prezydentury w Polsce wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - temu który zarzuci tu "spiskowość" daję już powszechnie znane przykłady, Jaruzelski - "Wolski", Wałęsa - "Bolek", Kwaśniewski - "Alek" itp... I tak jak pisałem zaraz po zbrodniczej tragedii że inspiratorzy wcale nie musieli wiedzieć że do obsadzeni stanowiska Prezydenta RP kolejnym uzależnionym od Rosyjskiej agentury musi się dokonać tej zbrodni. Tak Putin jak i Merkel tylko upoważnili swoje "służby" do wszelkich działań ale po za rządowych, czyli bez udziału "oficjalnej" agentury. 
Wiemy że w Polsce Stazi tylko  pozostawiło kilkadziesiąt tysięcy współpracowników, jeżeli chodzi o KGB/GRU  to najprawdopodobniej kilkaset tysięcy jest od nich uzależnionych. I tych właśnie ludzi "uzależnionych", a obsadzających najważniejsze nawet stanowiska państwowe w Polsce, oligarchów gospodarczych i obsadzających inne strategiczne stanowiska w gospodarce, parlamencie (dlatego w gospodarce mamy to co mamy - ok. 7 mln bezrobocie w Kraju) czyli  GTW - rezydujące w Londynie - służby inspiratorów uruchomiły do realizacji zbrodniczego planu. 
Do tego planu należało m.in.. zgrupowanie w samolocie wszystkich najważniejszych osób mających znaczenie w Polsce i dla Polski o poglądach propaństwowych, suwerenności i niezależności Państwa Polskiego.
 Dlatego nie obniżając rangi udziału "wieży" lotniska smoleńskiego w doprowadzeniu do tragedii, należy też szukać u siebie udziałowców zbrodni. 
Nie odnaleziono kokpitu samolotu, czy w wyniku tylko zderzenia  kokpit mógł "wyparować" ? - A może tam było kolejne - z paru innych perfekcyjnie przygotowanych - zabezpieczenie w postaci jakiegoś innego sposobu wyeliminowania osób znajdujących się na pokładzie gdyby np. zawiódł sposób naprowadzania samolotu, a po zderzeniu z ziemią również zadziałał. 

Po akcjach Rosjan widać wyraźnie że jest to perfekcyjnie przygotowany plan w każdym szczególe od organizacji zamachu aż po ostatni szczegół kampanii medialnej odwracającej uwagę od właściwych wykonawców i "przyczyn" zbrodni. Plan ten ujmuje też działanie "polskiego" "rządu" i "SLDowskiej opozycji", oto co słyszymy z ust "rządowych" powtarzanych m.in. przez Napieralskiego - "powinniśmy dążyć do wspólnego z Rosjanami stanowiska w tej sprawie",  ""doprowadzić do wspólnego punktu z Rosjanami "wyjaśniającego"  "katastrofę""
- NIE DO WYJAŚNIENIA RZECZYWISTYCH, OBIEKTYWNYCH PRZYCZYN TEJ ZBRODNI ALE DO "WSPÓLNEGO PUNKTU",  "WSPÓLNEGO STANOWISKA" - TRZEBA BARDZIEJ PRZEKONYWUJĄCEGO DOWODU NA WSPÓLNE Z ROSJANAMI MATACZENIE ? 

- I
dlatego to ja odpowiem na wczoraj retorycznie postawione pytanie któregoś z posłów PiS do (p)osłów PO - "czy żyjemy w tym samym świecie wartości, logiki ?" - NIE, mu żyjemy w świecie Homo Sapiens, a oni w świecie homo sapiens Neandertalensis różniącym się od ludzi posiadaniem nadwyżki 78 białek nie rozcieńczonych przez 30 tyś. lat w krzyżówkach z Ludźmi i dlatego nie rozumiejących Ludzkich spraw.

ANTYLUDZKIE NEANDERTALENSIS KTÓRE ZAWŁADNĘŁO POLSKĄ MUSIMY ODIZOLOWAĆ OD LUDZI - POLAKÓW PRZYNAJMNIEJ W POLSCE KAŻDYM DOWOLNYM SPOSOBEM !!!

Marek Chrapan

OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan

"RZĄDZĄ" POLSKĄ - AGENTURA ? - JOŁOPY ? - A MOŻE JEDNO DRUGIM W POŁĄCZENIU !

Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!


Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańców

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

INWAZJA NEANDERTALI? - WŁADCA KOMOROWSKI?

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~obywatel
25-01-2011 / 23:51
Ostatnio Tusk na okrągło usprawiedliwia się dlaczego wszystko idzie w górę, dlaczego emeryci powinni umrzeć, dlaczego Polska nic polskiego już nie ma... cóż jak tacy niekompetentni historycy Tusk i Komorowski z pasożytem Niesiołowskim biorą się za rządzenie to nietrudno było przewidzieć, że szybko Polskę szlak trafi...
~Anna
25-01-2011 / 18:56
Pal sześć ten przyśmierdły drób, ale po co red. Raczkowski nowe utrudnienie dla PT.Dyskutantów przyszykował, moją wypowiedź o Żydzie Bublu skasował i takie debilne artykuły jak ten tu wyżej zamieszcza? Ohujał cy co?
~icek
25-01-2011 / 10:40
oni mają od kilkunastu lat wcześniejszą emeryturę i spore posiadłości. proszę Was sumiennie pracujcie na emeryturki mundurowe płacąc wszelkie podatki.