Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 01-11-2010

Oskarżam prezydenta Komorowskiego oraz Platformę Obłąkańców o przelanie Polskiej krwi - z cyklu Polska w okowach mafii część III

Bez politycznej kultury suwerenny Naród jest dzieckiem, które bawi się ogniem i może w każdej chwili podpalić dom. Tej kultury brakowało, brakuje i brakować będzie PO - Platformie Obłąkańców.

Czy musiał zginąć Prezydent L.Kaczyński?. Musiał, bo stał na drodze mafii, do całkowitego zawładnięcia Polską. Ojczyzną kierują teraz ludzie, dla których ,,koryto” jest najważniejsze a dobro Polski, jej obywateli, stan finansowy państwa czy życie ludzkie, nie przedstawiają dla nich żadnej wartości. Śp prezydenta L.Kaczyńskiego zabiła zbrodnicza ,,polityka” Tuska i jego żołnierzy. Każdy popełnia błędy, popełnił je zapewne i Śp L. Kaczyński. 
Za co został zamordowany? 
Myślę, że za konsekwencje i twardy opór przeciwko ,,The Holocaust Industry” co łączyło się z odmową wypłaty wiadomo komu, 65 mld USD za rzekomo, mienie pozostawione w Polsce. Co zrobił Tusk będąc w Jerozolimie? Obiecał zwrot majątku w ramach reprywatyzacji, pomimo, że ta sprawa została zamknięta w ubiegłym wieku, w latach 60-tych zgodnie z międzynarodowym prawem. Śp prezydent L.K. miał racje. Czy mógł się ,,narazić”?. Czy to morderstwo mogło mieć międzynarodowy ślad - nie wykluczone.

Minęło już 6 miesięcy od tej ogromnej tragedii, od zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, a nikt nie poniósł odpowiedzialności, nikt nie został ukarany. Mamy do czynienia z procesem niespotykanym w żadnym cywilizowanym kraju.

Wszyscy polscy patrioci, Polacy, którzy pozostali wierni tym wartościom za które byli w latach komuny bici, opluwani, poniżani, za które zamykano ich w więzieniach – doskonale wiedzą, że niezależne sądownictwo czy niezależne organa ścigania w Putinowskiej Rosji nie istnieją. Z faktu tego, doskonale zdaje sobie sprawę jawnie działająca antypolska tuskowa mafia. Dlatego oddanie śledztwa zbrodniarzom z byłej KGB, to nic innego jak dowód, na nieprawdopodobny upadek ,,polskich elit” z Komorowskim na czele, oraz paraliżujący strach przed prawdą.

Przypomnę choćby wypadek izraelskiego helikoptera IDF chyba w sierpniu br na karpackich poligonach armii rumuńskiej, który spadł - zginęło wtedy kilku Izraelczyków. Co zrobili Żydzi? Otóż premier Netanyahu wysłał natychmiast do Rumuni dwa samoloty z ekspertami, agentami tajnych służb i lekarzami. Żydzi zabezpieczyli teren i za zgodą Rumuni rozpoczęli śledztwo. A to wszystko jak pamiętamy, działo się w zgodzie z międzynarodowym prawem, czyli wspominaną w Polsce Konwencją Chicagowską.

Tak jak łże Tusk, tak łże i Putin, to główni winowajcy – obaj ,, nie zawiedli ‘’, choć ten drugi jest teraz w komfortowej sytuacji. Antypolski rząd z własnej głupoty, mordowania niewygodnych, [wyszukiwarka google: ,,Powstań Polsko skrusz kajdany” ,,Polska w okowach mafii część 2” ], siania nienawiści do śp prezydenta L.Kaczyńskiego i PiS, uprawiania polityki rodem z rynsztoka, głoszoną wszem i wobec propagandą sukcesu o stanie finansowym państwa, - sam zatruł się własnymi kłamstwami, głoszonym fałszem i obłudą.

Czy prawda zwycięży, czy winni mordów, [ Grzegorz Michniewicz, jeden z najbardziej zaufanych w kancelarii Tuska,- Piotr Skórzyński, antykomunista, autor reportaży o WSI oraz programu ,,Oblicza prawdy”, ], powrotu cenzury i finansowego upadku państwa Polskiego zgniją w więzieniu?

Czy chcecie czekać aż ,,wyginiecie jak dinozaury” zgodnie z obietnicą Ojca Chrzestnego mafii?

Czego jeszcze Polska musi doczekać, co jeszcze musi się stać, aby ludzie zrozumieli, że rządzi nimi mafia, że obłąkańcy w rządzie to bezkarność dla aferzystów, powrót tajnych współpracowników i donosicieli SB do ,,koryta” i ekonomiczna katastrofa państwa. Czy chcecie zostawić smród i ubóstwo przyszłym pokoleniom, o ile coś z Polski jeszcze zostanie?

www.zegardlugu.pl

Czego jeszcze musi doświadczyć połowa POlaków i każdy z osobna, aby powiedzieć dość? Co jeszcze musi sie stać, aby zrozumieć, że koniec Polski jest bliski?

www.zolnierzesolidarnosci.webs.com dział Archiwum związku

Polska jak widać do tej pory ,,Nie jest najważniejsza”

Pod rządami Platformy Obłąkańców wraca stare, Polska skręca w lewo. Propaganda sukcesu, powracająca cenzura to powrót do czasów PRL-u. Podział na MY i ONI nabrał rumieńców.

MY, którzy pozostali wierni tym wartościom, za które odsiadywaliśmy wyroki polityczne, byliśmy bici i poniżani przez komunistycznych oprawców z UB, SB, ORMO, ZOMO, PZPR. ONI to Ci, którzy dopuścili sie zdrady przy ,,kanciatym meblu”, zwolennicy ,,grubej krechy”. Ci wszyscy którzy do życia politycznego i publicznego przywrócili zbrodniarzy komunistycznych.

Polska ginie, a antypolskie media jak TVN czy gazeta wyborcza zadowalają się tematami zastępczymi jak politycznym błaznem Palikotem, oraz ciągłymi atakami na J.Kaczyńskiego i PiS.

MOJĄ NAJWIĘKSZĄ OSOBISTĄ TRAGEDIĄ BYŁA DRUGA TURA PRZYŚPIESZONYCH WYBORÓW PREZYDENCKICH, DNIA 4 LIPCA 2010 ROKU. TO WŁAŚNIE TEGO DNIA LOS POLSKI ZLEŻAŁ OD TYCH [SLD], KTÓRYCH NIGDY JUŻ NIE POWINNO BYĆ NA POLSKIEJ SCENIE POLITYCZNEJ, -- WSTYD I HAŃBA!!

Gdybyśmy w stanie wojennym siedząc w więzieniu coś takiego przewidzieli.

Nie ma niezależnej władzy, nie ma już niezależnych urzędów prokuratorskich, są polityczne nakazy, ubliżania, nagonki, czystki i mordy polityczne, za które nie ma kary. Ostatnio Biuro Prasowe TVP potwierdziło, że znikają z tv dziennikarze, którzy pałają sympatia do PiS, znika z tv ,,Misja Specjalna” Anity Gargas i B.Wildsteina,- powód, słaba oglądalność. Teraz Platforma Obłąkańców zadba o pozytywny przekaz, jak za czasów komuny. W tv będą teraz same sukcesy, otworzą się więzienia dla przeciwników politycznych.

Powróciła komunistyczna, milicyjna, mafijna Polska. Tak jak w PRL-u prawo do powszechnej informacji będzie dla elit, zamknie się IPN przeczyści NIK i to już nikogo nie zdziwi.

Mafia dożyna polskich patriotów, ginie wolne słowo, nie ma wojny, a z własnej głupoty Polska traci niepodległość, lecz oficjalnie mieni się państwem wolnym i demokratycznym.

Widzę jednak ogromna klęskę PO, to musi już niedługo nastąpić, bo zgodnie z powiedzeniem Śp. Stefana kard Wyszyńskiego [1901-1981] ,, Jeżeli z dłoni Narodu wypadnie Ewangelia, nie uratują jego poziomu moralnego, społecznego i kulturalnego żadne manifesty czy programy polityczne”. Rada:

Jak najszybciej musi powstać ogromny bunt Polskiej Solidarności, siła, która zmiecie reżim nad Wisłą, bo jeszcze trochę a nie pozostanie Narodowi żaden legalny ruch.

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej S

www.zolnierzesolidarnosci.webs.com

10-17-2010

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~luna13
30-11-2013 / 18:57
Komorowski pozwany do Sądu – termin rozprawy. 9 grudzień 2013 r. o godz. 11:00 w sali nr 10 w Sądzie Okręgowym w Suwałkach ( wersja tekstowa dla lektora komputerowego: rozprawa odbędzie się w dniu dziewiątym grudnia dwutysięcznego trzynastego roku o godzinie jedenestej zero zero w sali numer dziesięć w Sądzie Okręgowym w Suwałkach ). Sąd został poproszony o wyłączenie sprawy z jawności ale można próbować uczestniczyć w rozprawie. Wcześniej warto zapytać Sąd o taką możliwość. Nr telefonu do sądu: 87 5631248 Każda Polka i każdy Polak oraz Obywatele innych Krajów którzy czują się pokrzywdzeni defraudatorską i, lub jakąkolwiek zbrodniczą działalnością Bronisława Marii Komorowskiego (zajmującego stanowisko Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej) mogą dołączyć do postępowania sądowego przed rozprawą. Najważniejsze są wszelkie dokumenty które można użyć jako dowody dokumentujące jakąkolwiek defraudatorską (złodziejską) oraz jakąkolwiek zbrodniczą działalność Obywatela B. Komorowskiego. Wzywam Wszystkich Ludzi Dobrej woli do aktywnego udziału w postępowaniu sądowym oraz podczas całej rozprawy. Proszę o przesyłanie dokumentów (dowodów) do sprawy na adres: Sąd Okręgowy I wydział cywilny ul. Waryńskiego 45 16-400 Suwałki z dopiskiem sygnatury akt – oznaczenie: I.C 904/13 blog.wolnemedia.net/komorowski-pozwany-do-sadu-termin-rozprawy/ ( bos.cba.pl/info/?p=226 )
~waldek
30-05-2013 / 10:48
Tak to fakt wróciła II RP tylko bez Berezy kartuskiej,ale za to z podobną nędzą!.
~waldek
30-05-2013 / 10:44
Pewnie była wolna przed wojną kiedy wszystko było w rękach obcego kapitału.Co za idiotyzm powielanych przez sfrustrowanych solidaruchów którym nie dane było dostać się do koryta, a obecnie przebierają nóżkami i powielają kolejna kłamstwa jakże znane i uprawiane przez nich za PRL. Nie macie za grosz wstydu, to wy wpędziliście gro narodu w koszmar nędzy, upodlenia, to wasze dziecko III RP zrobiła nas niewolnikami, to wasze kłamstwa doprowadziły gro narodu do dna beznadziejności i pobawienia nawet honoru!. Przestańcie pisać bzdety bo nie wszyscy pójdą na taką tania propagandę!.
~kapelik9
30-05-2013 / 10:36
Wartości podobne jak przed wojną lanie chama przez pana po mordzie!.
~waldek
30-05-2013 / 10:33
Jakoś nikt nie widzi, albo nie chce widzieć,że przed PRL była II RP która brutalnie likwidowała wszelkie niezadowolenie biedoty, a trup słał się gęsto!. Nikt nie wspomina o zamachu majowym i obalenie legalnego rządu, góry trupów, polskich trupów. Ten akt to była zbrodnia Piłsudskiego!. A Bereza Kartuska, a najazd z Hitlerem na Czechosłowację w 1938 roku.Na około przed wojną mieliśmy wrogów.
~waldek
30-05-2013 / 10:22
Kaczyński miał polską krew, co za brednie!.
~Anna
13-11-2010 / 19:56
Z gór? Aaa, pewnie śpiący rycerz się obudzi:).
~piczon
04-11-2010 / 20:12
Panie Michalski, już widzę ten but bolski solidarnej. To but z lewej nogi!
~ostaspraw
01-11-2010 / 21:27
Oj głupiutki narodzie gojów już dawno powinniśmy zrobić "noc długich noży" i w jedną noc wyrównać rachunki z immunitetowcami. Póki co zbierajcie adresy łachów i szmat w togach które nie posiadają moralnego kręgosłupa. Może już niedługo ktoś z gór pomoże nam zaprowadzić sprawiedliwość w RP.