Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-03-2014

Obrona polskiej ziemi - kiedy nadejdzie polski "Majdan" Marek Chrapan

tusk.polska.oskubana.jpg

Polskie "protesty" ostatnich czasów wyglądają groteskowo przy choćby Ukraińskim "Majdanie". A przecież sytuacja Polski nie wiele jest lepsza niż Ukrainy, tyle tylko że ludzie mają prawo pracy za granicą żeby przeżyć, bo w swoim kraju już nie mamy prawie niczego - odwrotnie niż Ukraina która obcym gospodarki nie oddała. Co prawda w łapach bandyckich oligarchów ale ukraińskich, którym można zabrać to co zagrabili jeżeli się nie wypłacą i taki proces lustracji gospodarczej próbują wdrożyć.

O takim sposobie odbudowy Polskiej Gospodarki Narodowej piszę od dawna tylko kto to miałby zrobić?

U władzy cały czas od 25 lat ten sam mafijno-bandycki układ Magdalenkowy którego część zwana "opozycją" i nawet sama siebie nazywająca "patriotyczną" tak samo brała udział w grabieży. Czy Ukraińcom w odzyskaniu zrabowanego przez rodzimych oligarchów majątku pomoże "jewrejsojuz", jak liczą? Tak jeżeli "jewrejsojuźnicy" inwestujący w rewoltę dostaną solidny haracz, na początek nie koniecznie finansowy, np. podpisanie umowy stowarzyszeniowej na odpowiednich warunkach, w przeciwnym wypadku nie mają szans.

U nas taki scenariusz nie jest już możliwy, ale jest możliwy inny tzw. "Putinowski" stosowany wobec zdrajców, według mnie bardziej skuteczny i to bez obcej "pomocy" - jesteśmy już rozgonieni po całym świecie i w tym przypadku może to być pożyteczny aspekt. Kto to jednak miałby zrobić w Polsce? Jeszcze parę miesięcy temu szef NSZZ "Solidarność" publicznie pohukiwał o usunięciu antypolskiego, agenturalno-złodziejskiego "rządu" tajnego współpracownika STASI, "Oscara", dzisiaj nawet echo tamtych pohukiwań zamilkło. Nie jest to na rękę tzw. "patriotycznej opozycji", przecież jeszcze POlszewia z komuszą obrotówką ZSL (nie godna nazwy PSLu) nie zdążyła wyprzedać ziemi. Protesty rolników w obronie ziemi organizowane przez "Solidarność RI" w porównaniu do "Majdanu" wyglądają na dziecięce zabawy w chowanego.

ZAMIAST Z CAŁEJ POLSKI RUSZYĆ CIĄGNIKAMI NA WARSZAWĘ I ZABLOKOWAĆ INSTANCJE "RZĄDOWE", SEJM, - do czego apelowałem od początku protestów - "BLOKUJĄ" JAKIEŚ DROGI CO "RZĄDZĄCYCH" "ANI ZIĘBI ANI GRZEJE"!

Do blokady "rządu" i sejmu chcąc nie chcąc przyłączyłaby się i "Solidarność" Piotra Dudy nie chcąc stracić "twarzy", jak i zwykli ludzie. I tylko takimi metodami można uzyskać efekt, albo "rząd" wykonuje wolę Narodu, albo wywozi się go na taczkach - obecny za kraty!

NIESTETY, DO TEGO POTRZEBA ORGANIZATORA POLAKA! 

Naturalnymi organizatorami takich akcji powinni być tzw. "wybrańcy Narodu" - parlamentarzyści. To ich wybieramy solidnie opłacając by pilnowali naszego, Narodowego interesu. Jeżeli nie są w stanie bronić w nadzorowanym antynarodowym "rządzie" i "parlamencie", ICH PSIM OBOWIĄZKIEM JEST WEZWAĆ NA POMOC SWOICH WYBORCÓW ! - CZYLI ZORGANIZOWAĆ SKUTECZNY OBYWATELSKI PROTEST!
Na przykład taki jak Ukraiński "Majdan".

ZA TO PŁACIMY PARLAMENTARZYSTOM !!!

Marek Chrapan

Więcej tekstów Marka

Ruch w kondominium zwanym III RP-PRLbis. Marek Chrapan
Ujawniające się potworki i POTWORY Marek Chrapan
Spotkania z P.Osłami w Pasłęku - Marek Chrapan
Relacja z pikiety "Bolka" w Gdańsku w 20 rocznicę SBeckiego "puczu" w którym obalili legalny Rząd Jan Olszewskiego. Marek Chrapan
Polski Domiar Niesprawiedliwości - niespodziewane zakończenie toczącego się od przeszło 6 lat procesu Prezesa USOPAŁu Jana Kobylańskiego. Marek Chrapan
Nielegalny cyrk na Wiejskiej ! Marek Chrapan  
PRZEKUPKI UDAJĄCE "PARLAMENTARZYSTÓW" ZAMIAST NA BAZARZE "PYTLUJĄ" W z SBeczonych  i SBckich MEDIACH Marek Chrapan 
AGENTURALNA LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO I EKSTERMINACJA NARODU ! Marek Chrapan 
Kolejna wpadka niekompetentnych rządzących państwem historyków - "Kotylioniarskie" małpowanie Marek Chrapan  
OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ. Marek Chrapan  
PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan
Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan 
OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan
Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan 
Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan
BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan
Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan
Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańcówMarek Chrapan
POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY - Marek Chrapan

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Dell
04-01-2015 / 17:01
Your's is a point of view where real inngclieetle shines through. fkfzmpj.com [url=uahhoivyvk.com]uahhoivyvk[/url] [link=wtgupw.com]wtgupw[/link]
~Shahzay
24-12-2014 / 05:38
Hey guys,I had the chance to watch you guys in Brussels what seems ages ago in a bar (unfortunaltely" rel="nofollow">cxxphebo.com"> cloesd) called Flanagan's, must have been in 2001 or something. I was bartending back in those days.Just wanted to let you know that your music still has me going and that I suprise more than one with you good ald tunes.Still love it today (doesn't seem to grow old somehow) as you keep rattling my cage'.All the best to all of you.Oliver
~Fabii
20-12-2014 / 12:12
Do you know if the same situation is for Poland ?Could you give a mail adesrds for an Apple Financial Dept, please? RegardsMarekVA:F [1.9.22_1171]please wait...VA:F [1.9.22_1171](from 0 votes)
~waldizzagranicy
12-03-2014 / 19:03
waldekbalazy@wp.pl zgadzam sie z patriota tylko jest maly klopot,ludzie sa biedni i zastraszani .
~jerozolita
05-03-2014 / 21:19
w 2016 y . Będzie P0 wszystkim. Zostanie uwolniona sprzedaż ziemi Niemcom i będzie finito.
~patriota
05-03-2014 / 14:03
Wszyscy chcemy, aby Polska była zarządzana przez Obywateli Polskich o słowiańskich korzeniach, a nie przez Żydów, nawet mających Polskie obywatelstwo, którzy zawsze będą działać na szkodę rodowitych Polaków. Jeżeli zgadzacie się z moim zdaniem, podpiszcie poniższą petycję, która ma na celu odsunięcie obcokrajowców od władzy w naszej umiłowanej Ojczyźnie. Petycja do Sejmu III RP dotycząca - Zakazu piastowania jakichkolwiek funkcji w Administracji Państwowej przez obywateli RP obcego pochodzenia. Stanowiska te zastrzeżone mają być wyłącznie dla Polaków, niezależnie od posiadanych nazwisk. My, jako Słowianie i Polacy, Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej oraz szczerzy patrioci kochający swój kraj nie życzymy sobie, aby Obywatele obcych narodowości religii i kultury zamieszkujący naszą ziemię, a posiadający obywatelstwo polskie, zajmowali stanowiska w administracji państwowej oraz rządowej. To samo dotyczy potomków i wnuków zbrodniarzy, którzy byli na usługach reżimu sowieckiego i gnębili Polaków walczących o wolną Polskę , a także byłych funkcjonariuszy służb specjalnych PRL. 1.Dlatego naszym życzeniem i pragnieniem jest, aby obecny Sejm Rzeczpospolitej Polskiej wydał odpowiednie ustawy zabraniające pełnienia jakichkolwiek funkcji w administracji państwowej i rządowej obywatelom innych niż polska nacji. Żądamy także aby taki zapis był w konstytucji RP. W szczególności chodzi nam o obywateli polskich pochodzenia żydowskiego. Nie prosimy ale stanowczo żądamy, aby powstała odpowiednia ustawa w jak najszybszym terminie! 2. Logiczne także jest, że jeśli nie mogą pełnić funkcji a także stanowisk w administracji państwowej, to należy zwolnić Ich z prawa z uczestnictwa w wyborach powszechnych do sejmu, parlamentu a także w wyborach samorządowych i w referendach. Uzasadnienie: Jak pokazuje historia, jeżeli Żydzi zajmowali stanowiska urzędowe w jakimkolwiek kraju, to często działali na szkodę jego rdzennych obywateli. Religia a także kultura żydowska w żaden sposób nie pasuje do naszej i zawsze są one przeciwstawne i stoją do siebie w konflikcie. Naród żydowski jest dla Polski i Polaków niebezpieczny, bo tradycja każe im trzymać się razem i pracować dla wspólnego celu, którym jest zdobycie nowych terenów pod budowę Nowego Syjonu. Żydzi uważają się za naród wybrany , który tak się rozmnoży jak ,,liczba ziaren piasku na pustyni”, a dla tak licznego narodu są potrzebne nowe tereny, które byłyby zasobne w bogactwa naturalne i ziemie urodzajne zdolne do wyżywienia ,,wybranego narodu”. ITD.