Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 stycznia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Niemcy mówią: żegnaj EURO, witaj … DM?!

Tego o czym pisze poniżej nie przeczytacie na żadnych z mainstreamowych gazet online i nie obejrzycie tego w telewizji. Ani polskiej ani niemieckiej ani żadnej innej. Jest możliwe ze od soboty w Niemczech będziemy mieli inna walutę. NIE EURO. Wydaje się wysoce prawdopodobne ze prowadzona jest obecnie przez rząd niemiecki tajna operacja przygotowująca wystąpienie ze strefy euro.

Zdaje sobie sprawę ze nie każdy z Was weźmie teraz na serio co wam tu napisze. Ten weekend może zaskoczyć nie tylko Niemiecki naród ale i cały świat. Niekoniecznie pozytywnie. Europejski kolos chwieje się na glinianych nogach a w mediach nadal prowadzona jest sterowana propaganda mająca na celu uśpienie społeczeństwa przed tym co ma nastąpić. 750 miliardowy pakiet ratujący PIGS i inne kraje to tez cześć tej manipulacji.

Żyję w Niemczech, mieszkam w stolicy Niemiec i mam kontakty z ludźmi którzy wiedza więcej o tym co się dzieje “pod stołem” w Bundestagu i Kanzleiamcie dużo więcej niż zwykli obywatele.
Od końca roku 2009 dochodzą nas niepokojące wieści dotyczącej tzw Währungsreform (Reforma Walutowa) i drastycznych posunięć w finansach Niemiec (co zresztą Merkel oficjalnie zapowiedziała w swoich ostatnich wystąpieniach z okazji wyborów w NRW). Ale po kolei do rzeczy bo jeśli okaże się to prawda to będzie tzw “hammer”. Numer stulecia.

Od około 2 tygodni z rożnych części Niemiec zaczęły się nasilać rożne informacje, które mogą potwierdzać ze coś jest planowane. Teraz konkrety:

rok 2009:
anonimowi pracownicy Bundesdruckerei (Drukarnia Papierów Wartościowych) informują o tajemniczych zakupach i transportach nowych maszyn drukarskich. Maja na nich być drukowane banknoty ale nic wiadomo więcej;

kwiecień – maj 2010:
informatycy bankowi mówią o aktualizowanym software do bankomatów i faktycznie od 20 kwietnia WSZYSTKIE banki zaznaczam WSZYSTKIE (!) wprowadzają jakieś zmiany w oprogramowaniu . W tym czasie są trudności z bankomatami. Dużo klientów nawet w sieci pisało także o problemach (przerwach) technicznych bankomatów. Podobno ma to mieć związek z nową waluta. Ten problem nomen omen dotyczył mnie osobiście: wśród znajomych mam kogoś kto robił wycieczkę po filiach/bankomatach i dopiero w 4 czy 5 dostał swoje pieniądze;

od 1-go maja 2010:
sytuacja się “zagęszcza”. Ma to związek kasa, który Niemcy maja “wyłożyć” Grecji i niby podżyrować w pakiecie pomocowym dla krajów PIGS (Portugalia, Irlandia, Grecja, Hiszpania). Wszyscy wiedza ze ta pomoc nie zostanie zwrócona. Nawet w mediach robi się gorąco. Dużo gadających głów wspomina o czasach DM chociaż nie dopuszcza się kroku wstecz w kierunku starej DM.

1 maj do 7 maja 2010:
nowi się głośno ze Francja stanęła w tamtym tygodniu na skraju bankructwa. Nikt nie chce podobno kupować ich obligacji i mieli duży problem z finansowaniem swojego zadłużenia, podobno na krotko utracili płynność finansową. Podejrzewam ze to też stymuluje rząd Niemiecki do podjęcia jakiś działań aby “ratować się” uciekając ze strefy euro i ze to przyspieszy cały proces jeśli faktycznie jest coś przygotowywane.

11 maj 2010:
mówi się o zwiększonej drastycznie ilości chronionych transportów z pieniędzmi do banków. Ktoś z finansjery puścił parę ze PALETY z NOWYMI pieniędzmi już są w bankach i wie o tym tylko ścisłe kierownictwo. Zameldował się ktoś kto nie pochodzi z tego kręgu ale podsłuchał rozmowę wyższych pracowników. Prawdopodobnie są to palety z pieniędzmi. Raczej nie euro.

12 maj 2010
Są informacje ze będzie się ta wiązać z utrata części oszczędności społeczeństwa. Najpierw zamrożenie części kwot na kontach i dzienne limity wymiany z euro na inna walutę itd. Ma się powtórzyć numer z 2 ostatnich reform walutowych (ostatnia bodajże w 1948), gdzie po prostu zwykłych ludzi okradziono z oszczędności w sprytny sposób. Czy to się zrealizuje teraz: trudno powiedzieć.

Do tego dokładam inne fakty

- policja po raz pierwszy w historii odmówiła ochrony meczów piłkarskich w kilku większych miastach tłumacząc się brakiem ludzi (?) WŁAŚNIE w ten weekend. Wniosek: przygotowują wszystkie siły gdzie indziej, na wypadek niepokojów po wprowadzeniu nowej waluty.

- super timing: sobota i niedziela to dni gdzie pozamykane są banki i wykonuje się najmniej transakcji. Nikt nie będzie “szturmował” przecież zamkniętych banków aby próbować wymienić walutę albo zrobić awanturę.

- od jakiś 2 tygodni na stacjach widzę więcej tankujących samochodów. Tworzą się kolejki co jest niespotykane w Niemczech. To tez mówi o niepokojach. Tak sadze.

Co teraz.

W piątek 14 maja o 21 godzinie jest zapowiedziane z wielka “pompa” orędzie Bundeskanzler Merkel w telewizji. Temat jest właśnie ten o którym pisze powyżej. Właśnie dzisiaj świat ma poznać decyzje o wystąpieniu ze strefy Euro i o nowej walucie. Od tego momentu Währungsreform wchodzi w życie dekretem.

germanwatcher

Na niektórych rachunkach pojawia się już Marka niemiecka

Widział już ktoś taki wykres CHF/EUR mam na myśli ostatnie dni, to już z daleka widać tu potężną manipulacje.
Robią wszystko żeby nie sprowokować za wcześnie ucieczki z EUR do CHF.

ZA

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/05/14/niemcy-mowia-zegnaj-euro-witaj-dm/

Grecka tragedia - czyli totalna kontrola finansowa obywateli.... Tajny plan Unii i bankierów czy dojdzie do zaczipowania ludzi?

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Bison
04-01-2015 / 23:36
This site is like a clomsraos, except I don't hate it. lol eewmcgxwuvw.com [url=hejexiyga.com]hejexiyga[/url] [link=vswxieq.com]vswxieq[/link]
~Sajjad
20-12-2014 / 11:19
koita ola ta mats theloun posxroi, min xehnas ti epathe i elvetia apo to louxemvourgo .swsti i paratirisis sou, den parexigw alla prepei omws na grafw kai ta aftonoita .ante kai me tin niki Elladara .
~zenek
15-05-2010 / 00:00
Tylko Lepper na dzien dzisijszy i na obecna trudna sytuacje jest godnym kandydatem. Pamietajcie date 1 kwiecien 2008 rok, dzien zdrady narodowej, ludzie ci w tym dniu bez naszej zgody glosowali za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci. Farbowane lisy juz Wam w niczym nie pomoga, oni was juz sprzedali i oddali w obce rece, pamietajcie o tym.