Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA BOGUSŁAW MASLIŃSKI LIST DO PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO LUSTRACJA ANTYUBECKA ANDRZEJ OLECHOWSKI MAREK SAFJAN ŻYDZI W POLSCE

Maśliński - Grzech zaniechania - list do Premiera J. Kaczyńskiego dot. ustawy antyubeckiej i lustracji - z cyklu polityka, pieniądz, władza...

W sejmie w dniu 2007-01-11 znowuż obrady na temat "lustracji".
Nazywam to tematem zastępczym. Mamy już jedną lustrację i co przyniosła? - konfidenci dobrze się mają,  nie tylko nie zniknęli z życia politycznego, lecz na odwrót - czują cię dobrze. 
Podam znamienny przykład.
Andrzej Olechowski (vel Mosze Brandwein) w nagrodę że przyznał się do współpracy z wasalami ZSRR (czytaj NKWD) został ministrem spraw zagranicznych. 
Co o nim możemy znaleźć w Internecie na stronie którą szczerze polecam jako lekturę www.polonica.net/ListaZydow_zmienione-nazwiska.htm
Oto cytat: 
Współpracował z SB - Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein    -    wróg nr 1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, mason, wieloletni członek PZPR, pracownik wywiadu "gospodarczego" PRL, komunista, libertyn, globalista; członek zarządu tajnej żydomasońskiej organizacji globalistycznej "Komisja Trójstronna", oraz członek i wieloletni uczestnik tajnej żydomasońskiej organizacji globalistycznej. 
"Grupa Bilderberg"; członek antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego. W polityce też się zasłużył zakładając wraz z J. Maria Rokita - Izaak Goldwicht, Tuskiem i Płażyńskim "Platformę Polityczną" .  Konfident plus spiskowcy , mocno popierani przez Adam Michnik vel. Ozjasz Szechter.


Gdy usłyszałem lata temu o ustawie na temat lustracji - byłem za, ale jak zwykle nie chwaliłem dnia o poranku. Jestem za stary żeby krzyczeć "eureka" nie znając ustawy. Uważałem, że Instytut Pamięci Narodowej kolejny raz poświęci pieniądze podatnika na fałszowanie polskiej historii. Teraz, w podobny sposób jak w Krajowy Rejestr Sądowy, jako scentralizowaną, informatyczna baza danych na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej będzie miał za zadanie udzielać, tak osobą prawnym jak i fizycznym, informacji - oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem.
I nie trzeba byłoby czytać takich artykułów jak "Polonia bez agentów", ponieważ z mocy prawa np. Kongres Amerykanistki bez problemu uzyskałby dane o konfidentach w Polonii.
Oczywiście takie informacje mógłby uzyskać MS Zbigniew Ziobro na temat swoich współpracowników - przepraszam żartuję - gdyby tylko chciał. Obecnie pan poseł jest cały w skowronkach tworzy następne buble ustawowe, o których już pisałem między innymi w artykule "Poprawny politycznie".
Panie premierze Jarosławie Kaczyński czy pański rząd to jedna drużyna?. 
Pytanie podstawowe, ponieważ pański Minister Sprawiedliwości z uśmiechem zadowolenia z samego siebie odbierał nagrodę redakcji gazety Wprost.
Szkopuł jest w tym, że ta gazeta w tym samym czasie opluła kandydata Skrzypka na stanowisko prezesa NBP w artykule "Rynek boi się Skrzypka".  Oczywiście wtórowała w tym temacie Wyborcza. 
Panie premierze czasami z rozrzewnieniem wspominam czasy lat 80tych gdy w
KPN prowadziłem grupę poligraficzną oraz kolportażową, byli to wspaniali młodzi ludzie lecz gdyby któryś spróbował romansować z żydowskim KORem wyrzuciłbym na zbity pysk. UB oraz Zbrodniarzy Komunistycznych było i nadal jest pełno we władzy. Wasal w własnych szeregach jest zbędny. Trzymanie takiego ze względu na sondaże jest błędem. Sondaże tworzą niby polskojęzyczne media, których zadaniem jest niedopuszczenie do odzyskania suwerenności gospodarczej kraju. 
A jakie są fakty popularności Ziobro. 
Oto Sonda Wybierz Człowieka Roku 2006 Wirtualnej Polski- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski 14%, Zbigniew Ziobro 10% - nie mówiąc już o tym, że sportowiec w tym sondaży wygrywa.
 Proponuję się nad tym głęboko zastanowić, o ile w ojczyźnie ma zapanować prawo i sprawiedliwość to nie można w rządzie trzymać ministra, którego na przykład oskarżyłem o godzenie się z bezprawiem w Ostródzkim wymiarze sprawiedliwości.

Wracajmy do IPNu. 
A co dotychczas mieliśmy? - wyskakiwał taki Kieres ze świstkiem papieru i opluwał bez znajomości dokumentacji bez wyroku sam uśmiercał oczywiście zgodnie z oczekiwaniem takich jak Kwaśniewski vel Stolzman czy  potomek zbrodniarza UB. Kieres próbował uśmiercić na przykład o. Hejmo. To z jego paszkwili opluto pana prezesa Poloni Ameryki Łacińskiej Jana Kobylańskiego. To są skutki lustracji. 

Teraz w związku z nowelizacją jeden z polityków stwierdził jest to konieczne społeczeństwo musi się dowiedzieć, kto ich reprezentuje.
 Na Boga znowuż za nasze pieniądze chcą nasz uszczęśliwić. Panowie politycy jak sobie wyobrażacie po nowelizacji wezwiecie garści prokuratorów, którzy mają na zasadzie poprawności politycznej najpierw opluci takich jak ja. 
A pytam się czy dany prokurator w IPN będzie ten uczciwy?
Czy może to będzie osoba dyspozycyjna i przede wszystkim wytoczy paszkwile przeciw opozycji pozaparlamentarnej?
Panie premierze Jarosławie Kaczyński, czterokrotnie zostałem zwolniony w trybie ustawowym nawet z PGRu. Pytam się - skoro nie było weryfikacji w Polskim wymiarze sprawiedliwości jak np. moją sprawę może rozstrzygać taki prokurator czy sędzia? Wiadomo, że zbrodniarz komunistyczny nie pociągnięcie do odpowiedzialności sędziów w sprawach o zwolnienia w trybie ustawowym. Jaki ma autorytet sędzia, który skazywał na zagładę biologiczną całe rodziny, czy to nie holokaust Polaków?. 

Ostatnio w sposób konfidencji bez wyroku w stylu Kieresa wytoczono paszkwile przeciw Abp Wielgusa.
Dlaczego odpowiedz jest nadzwyczaj prosta - grzech zaniechania. 
Możemy przeczytać "Agenci w Kościele" - z komunistycznymi władzami współpracowało z różnych względów około 10-15 procent księży i osób świeckich aktywnych w środowiskach kościelnych. Historycy szacują, że 1 na 10 księży mógł być agentem. O takich danych słyszałem w TV Trwam już lata temu. Więc dlaczego nie podjęto kroków celem oczyszczenia się?.

Tłumaczenie, że ktoś został złamany jest błędne, na terenie Polski jest wiele grobów księży, którzy oddali najcenniejszą daninę dla dobra Polskiego kościoła własne życie.
Wszystkich którzy poszli na współpracę wysyłam na grób tragicznie zamordowanego księdza   Jerzego Popiełuszko. Lecz pozwolę sobie przypomnieć słowa Jezusa - wystrzegajcie się fałszywych proroków - z ponad dwa tysiące lat temu. 
Czy to kryzys, oczywiście nie tylko w TVP - usłyszałem słuszną wypowiedz.
Ja wierzę w Boga lecz niektórzy zapominają że kościół to my. Media podsycały ten temat, zwłaszcza Gazeta Wyborczą związana z redaktorem Adam Michnik vel. Ozjasz Szechter na czele. Towarzystwo zapomniało, że kij ma dwa końce.
I tu pojawia się Jaskółka pt. "Ustawa antyubecka" według PiS to jest właściwy kierunek.
Następnie dekomunizacja podstawą powinno być odsunięcie od możliwości zajmowania stanowisk publicznych począwszy od sekretarza POP po I sekretarza PZPR. Tu załapuje się także wychowanek sowieckiej szkoły, taka osoba jak Kwaśniewski vel Stolzman.
 Lecz czy to nie powtórka z tzw. szafy Lesiaka pamiętamy że ten temat został rozdmuchany po aferze taśmowej i obecnie przysechł, a więc czy z UBekami to nie powtórka z rozrywki?
Nadal w tym kraju będzie panowało bezprawie pozwolę sobie Panie Premierze Jarosławie Kaczyński,  że spytałem się kiedy zostanie ukarany tzw. historyk z Śląska który w opluł RP twierdząc że to Polska spowodowała II wojnę światową. 
Czy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności paszkwilant  prof. Marek Safjan który w żydowskim piśmie opluwa ojczyznę obszerny artykuł polecam na stronie 
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20070106&id=my11.txt
Gdzie także dowiemy się, że jest potomkiem zbrodni komunistycznej?

Jaki prezes Trybunału takie wyroki, teraz wiem, dlaczego jakże często przestępcze korporacje są bezkarne.
Czy z tej burzy medialnej wyjdziemy zwycięsko a rządzący się nie wycofają?

2007-01-12  Bogusław Maśliński
                                         www.victoria.go.pl  
 

 Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe  www.aferyprawa.com   
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Janusz Górzyński, Zygmunt Jan Prusiński, Mariusz Pogorzelec, Zygfryd Wilk, Grzegorz Bentkowski i SOPO

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: redakcja@aferyprawa.com alternatywnie: afery@poczta.fm 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.